Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#801 28. 6. 2010 19:05

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Něco dělᚠproti své vůli, Olymp a zlobíš se na to. Nejradši bys do toho kousla? lol Roztrhala to - spíš. Ale něco ti v tom brání - něco ti brání udělat ten útočný pohyb, jehož výsledkem by bylo rozcupování toho problému/postoje, který tě nutí takto jednat.
Sedí?
Pravá strana = strana "mužská", neboli strana akce, uskutečnění toho, co vymyslí strana levá (ženská); strana činů.
Žlučník = když bolí, je to potlačovaná zlost (Jonᚠtvrdí, že prakticky jednoznačně; žlučníkové záchvaty umožňují člověku to, co vědomě neudělá - totiž řvát, třískat věcma, případně se válet po podlaze a tak.... smile )
Zuby = schopnost obrany i útoku, agrese a taky analýza (na jemnější rovině) symbol schopnosti jednak "urvat si své maso" a druhak "poprat se s problémemů neboli jej analyzovat. Na pravé straně znamená, že se ten problém zase týká činů.
(Mně se přestaly zuby kazit poté, co jsme se naučila vztekat smile )
Klouby všeobecně jsou schopnost měnit směr.
Ten kloub u palce to je ten první - víc dole? Jestli ano, tak reflexologové jej považují za související s krkem, šíjí, takže by signalizoval, že tě "to bolí" podívat se na věc jinak, z jiného úhle. Ale tady trošku....spekuluju smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#802 15. 2. 2013 8:20

Kamchinka
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 2. 2010
Příspěvky: 194

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Dobré ráno všem,
chtěla bych toto téma obnovit. Začala jsem se o tuto problematiku dost zajímat a číst různé publikace.
Jak tady psala jedna paní, přesně si spouji některé své potíže v minulosti s tím, co se dělo.
Snažím se spojovat i u dcery a nyní bohužel i u rodičů.

Jaké publikace jsou podle vás dobré na čtení s touto tematikou?

Není tady

 

#803 15. 2. 2013 10:23

Filiuska
♥♥-----
Registrovaný: 9. 2. 2013
Příspěvky: 33
Web

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Rozhodně doporučuji knihu od anglického baviče a kouzelníka Derrena Browna Magie a manipulace mysli. Dá se stáhnout i on-line – http://uloz.to/xh5uLdp/magie-a-manipula … -brown-pdf . Přináší střízlivý pohled na toto téma.

Není tady

 

#804 16. 2. 2013 22:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Mňa oslovila ona známa Louise Hay (Miluj svoj život), knihy Kurta Tepperweina, Detlefsena (Nemoc jako cesta, napr.), a na ďalšie si možno spomeniem postupne.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#805 17. 2. 2013 15:31

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Dethlefsen a Tepperwein, jednoznačně.
Knihu od mága teď nemám čas číst - co se myslí tím "střízlivým pohledem", Filjuško?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#806 17. 2. 2013 15:36

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Wiki napsal(a):

Jen si sama vzpomeň, kolik takových slibů a přísah si dítě dá: znám případ holky, která si takhle přísahala jako dítě, že ona sama mít děti nebude - a nemá...ačkoliv teď by velmi ráda. Zařídila si to tak, že má vztahy s chlapama na drek, no....

A po nějakém čase můžu s radostí konstatovat, že dotyčná kočena, jen co tuhle přísahu objevila a odhalila, pořídila si krásnou, šokovnou holčičku tummenupp


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#807 17. 2. 2013 15:42

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

lupina montana napsal(a):

Něco dělᚠproti své vůli, Olymp a zlobíš se na to. Nejradši bys do toho kousla? lol Roztrhala to - spíš. Ale něco ti v tom brání - něco ti brání udělat ten útočný pohyb, jehož výsledkem by bylo rozcupování toho problému/postoje, který tě nutí takto jednat.
Sedí?
Pravá strana = strana "mužská", neboli strana akce, uskutečnění toho, co vymyslí strana levá (ženská); strana činů.
Žlučník = když bolí, je to potlačovaná zlost (Jonᚠtvrdí, že prakticky jednoznačně; žlučníkové záchvaty umožňují člověku to, co vědomě neudělá - totiž řvát, třískat věcma, případně se válet po podlaze a tak.... smile )
Zuby = schopnost obrany i útoku, agrese a taky analýza (na jemnější rovině) symbol schopnosti jednak "urvat si své maso" a druhak "poprat se s problémemů neboli jej analyzovat. Na pravé straně znamená, že se ten problém zase týká činů.
(Mně se přestaly zuby kazit poté, co jsme se naučila vztekat smile )
Klouby všeobecně jsou schopnost měnit směr.
Ten kloub u palce to je ten první - víc dole? Jestli ano, tak reflexologové jej považují za související s krkem, šíjí, takže by signalizoval, že tě "to bolí" podívat se na věc jinak, z jiného úhle. Ale tady trošku....spekuluju smile

mně se zuby nikdy nekazily, mám asi 2 - 3 vrtaný, tak to se teda asi vztekat umím, co ? :-))) žučník mě taky nezlobí vissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#808 17. 2. 2013 15:49

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Ty???? Prosímtě.....taková ovečka mírná.......... lollol No vidíš, k čemu je co dobrý storstark Ale bacha na věc, můj muž neměl do 45 jedinej kaz a zuby, jako umělý. Rovný, bílý - vzorovej chrup. Ve vztekání se nijak neomezoval, že. A v prosazování svého zrovna tak - což se mi po jisté době přestalo líbit.
Teď je na tom s chrupem dost špatně; já mu říkala, nezkoušej to, vylámeš si na mně zuby........ cool
Takže všechno chce jakousi míru, zdá se.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#809 17. 2. 2013 16:03

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

tak ovečka big_smile to už mi nikdo dlouho neřekl big_smilegloria
já bych ti ale řekla, že se zase až kdo ví jak nevztekám. ani dřív, ani teď. nebo za mlada mi to celkem ještě docela hezky šlo, teď bych řekla, že se na spoustu věcí vykváknu, protože se mi nechce dohadovat. ale když není zbytí tak svoje si umím říct a taky si u toho i pěkně dupnout, to zase jo.
v podstatě do 30 jsem měla jen 1 kaz. stejně jako ex, oba jsme měli vrtanej stejnej zub, na stejný straně.

cos svému manžovi dělala, že si ty zuby vylámal  smile? přijde mi zvláštní, tak dlouho mít zdravý zuby a pak takovej sešup ... gloria

Upravil(a) PPavlaa (17. 2. 2013 16:06)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#810 17. 2. 2013 18:40

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Nojo, každopádně si naštvání nedržíš v sobě. Nemᚠpotřebu být milá a vlídná v každý situaci - a to je právě to, co ti zachraňuje chrup lol
Manželovi? No, přestala jsem poslouchat a začla jsem si dělat po svém. Ono to taky chvilku trvalo, než mu zub zareagoval, nemysli cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#811 22. 4. 2015 18:08

Annika
♥------
Registrovaný: 22. 3. 2015
Příspěvky: 4

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Náhodně jsem narazila na tento několik let starý příběh a jsem šokovaná sad

"Před několika týdny, jsem tu hledala, povzbuzení pro mou neteř. Všechny dobré duše, které jste si o tom se mnou povídaly chci informovat, že moje neteř statečně vydržela 42-denní hladovku a spolu s maminkou i mým elfíkem ušla strašně velký kus na své duchovní cestě. Prosím, všechny, kdo věří v zázraky, aby jí dnes poslaly čás své energie, protože jí bude potřebovat. Schyluje  se k  amputaci , noha se vzbouřila a zlobí... neteř je zpátky v nemocnici, ale už je v jiném psychickém rozpoložení... už je schopná energii přijímat, elfík jde dnes za ní  na návštěvu a taky bude potřebovat podporu, aby to ustála... její organizmus je v poslední době  taky značně oslabený."
atd.

Mladou dívku v tak pokročilé fázi rakoviny vědomě ještě víc oslabit čtyřicetidenní hladovkou a podepsat tím její ortel, co na to říct, tohle by snad mělo být i trestné dumbom. Přestože se tak dělo zajisté s dobrým úmyslem.

Ani se radši neptám, jak holčina v téhle "péči" dopadla.

Není tady

 

#812 23. 4. 2015 8:53

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

To se klidně zeptej. Ta mladá žena žije dál svůj plnohodnotný život a absolutně svého rozhodnutí, protože to bylo JEJÍ rozhodnutí, nelituje, protože ji obohatilo přesně tak, jak potřebovala. Ty sis asi nevšimla té části: je v nemocnici, ale v ÚPLNĚ JINÉM PSYCHICKÉM ROZPOLOŽENÍ smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#813 23. 4. 2015 13:52

Annika
♥------
Registrovaný: 22. 3. 2015
Příspěvky: 4

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Tak to je moc dobře, potom je to velmi vzácný případ a asi by měl být i zveřejněn a zdokumentován (samozřejmě anonymně) jako psychická podpora, naděje i jako návod pro podobné smutné případy a to přímo lékaři, zatím jsou podobné příběhy k slyšení jen typu "jedna paní povídala". Aby se člověk vyléčil z tohoto onemocnění ve fázi metastáz  na plicích, to se totiž rovná téměř zázraku smile.

Není tady

 

#814 23. 4. 2015 19:59

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

To je prosté,  zázraky se dějí smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#815 23. 4. 2015 20:59

Annika
♥------
Registrovaný: 22. 3. 2015
Příspěvky: 4

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

"čekali jsme všichni co udělá v těle ten půst, ale nepovedlo se... usch tahle nemoc je pěkně sviňský kalibr a zatím vítězí na celé čáre.
O amputaci už je dnes rozhodnuto, nožička se rozhodně umoudřit nemíní..."


Je možný tenhleten příběh pravdivě dovyprávět do konce, tedy do dnešních dnů?
Kdy nastal ten zázračný zvrat, že bylo upuštěno od amputace, o který už bylo rozhodnuto?

Není tady

 

#816 24. 4. 2015 23:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

va A načo by ti to oblo dobré, keby si sa dozvedela presný deň, hodinu, minútu, kedy sa to zvrtlo? Myslíš, že to je ten podstatný faktor? roll Podstatná je viera, a "kým je život, dovtedy je nádej".


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#817 25. 4. 2015 10:02

Annika
♥------
Registrovaný: 22. 3. 2015
Příspěvky: 4

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Selima napsal(a):

va A načo by ti to oblo dobré, keby si sa dozvedela presný deň, hodinu, minútu, kedy sa to zvrtlo? Myslíš, že to je ten podstatný faktor? roll Podstatná je viera, a "kým je život, dovtedy je nádej".

Dobré se asi nedá říct, ale pokud se tady člověk dočte poměrně detailně o průběhu nemoci, zasloužilo by si to i ten překvapivě dobrý konec, protože to může spoustě podobně postižených lidí přinést naději a hlavně proto, že zvrat v téhle fázi je opravdu velice vyjímečný a překvapivý a jak říkám, slýcháme spíš příběhy typu "JPP", než "tohle jsme zažili na vlastní kůži, viděli na vlastní oči".
Pokud to tak opravdu bylo.

Není tady

 

#818 25. 4. 2015 10:19

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Já nejsem duchovní člověk, tedy bych se asi k tomuto neměla moc vyjadřovat, ale protože mám teď poslední dobou (nedobrovolně) zkušenost s nízkým příjmeme potravy, zkusím vyjádřit svůj pohled.
Myslím si, že po 42 dnech hladovky (asi  se pijí při tomto typu jen nějaké zeleninové šávy), musí být tělo naprosto vysíleno a bez energie, čili "jede na doraz". Tím pádem se změní i psychika  - v takovou formu letargie. Prostě nemᚠsílu o něčem přemýšlet nebo řešit. Nebo se i trápit.

Ale že "zázraky se dějí", to asi  ano. Jenom si myslím, že to není záležitostí hladovky, ale spíš toho, co napsala Selima - dokud je život, je i naděje. A také - víra tvá Tě uzdraví. Bohužel i to je ovšem sázka do loterie. Prostě někdy to vyjde, někdy ne.Vím, jak bojovala o život pomocí různých alternativ moje mladá kamarádka. Nakonec bohužel neúspěšně.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#819 25. 4. 2015 12:09

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Annika napsal(a):

"čekali jsme všichni co udělá v těle ten půst, ale nepovedlo se... usch tahle nemoc je pěkně sviňský kalibr a zatím vítězí na celé čáre.
O amputaci už je dnes rozhodnuto, nožička se rozhodně umoudřit nemíní..."


Je možný tenhleten příběh pravdivě dovyprávět do konce, tedy do dnešních dnů?
Kdy nastal ten zázračný zvrat, že bylo upuštěno od amputace, o který už bylo rozhodnuto?

Kdo tu tvrdí, že bylo upuštěno od amputace? Ty si myslíš, že bez nohy se nedá plnohodnotně žít?
Opravdu jsi přesvědčená, že vítězství nad touhle nemocí je dokonalé jen beze "ztrát"?
Půst ji sice nohu nezachránil, ale posílil ji duchovně, takže se z touhle ztrátou vyrovnala a další už nebyly. Tak to prostě je.
Proč s tím mᚠtakový problém?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#820 15. 5. 2015 21:18

Anna M
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 96

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Pandorraa napsal(a):

Annika napsal(a):

"čekali jsme všichni co udělá v těle ten půst, ale nepovedlo se... usch tahle nemoc je pěkně sviňský kalibr a zatím vítězí na celé čáre.
O amputaci už je dnes rozhodnuto, nožička se rozhodně umoudřit nemíní..."


Je možný tenhleten příběh pravdivě dovyprávět do konce, tedy do dnešních dnů?
Kdy nastal ten zázračný zvrat, že bylo upuštěno od amputace, o který už bylo rozhodnuto?

Kdo tu tvrdí, že bylo upuštěno od amputace? Ty si myslíš, že bez nohy se nedá plnohodnotně žít?
Opravdu jsi přesvědčená, že vítězství nad touhle nemocí je dokonalé jen beze "ztrát"?
Půst ji sice nohu nezachránil, ale posílil ji duchovně, takže se z touhle ztrátou vyrovnala a další už nebyly. Tak to prostě je.
Proč s tím mᚠtakový problém?

Vše má své zákony a my je neumíme překročit, protože je ještě neumíme pochopit...., ano i bez nohy se dá žít, v životě jde o zcela něco jiného....

Není tady

 

#821 27. 5. 2015 14:26

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Anna M napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Annika napsal(a):

"čekali jsme všichni co udělá v těle ten půst, ale nepovedlo se... usch tahle nemoc je pěkně sviňský kalibr a zatím vítězí na celé čáre.
O amputaci už je dnes rozhodnuto, nožička se rozhodně umoudřit nemíní..."


Je možný tenhleten příběh pravdivě dovyprávět do konce, tedy do dnešních dnů?
Kdy nastal ten zázračný zvrat, že bylo upuštěno od amputace, o který už bylo rozhodnuto?

Kdo tu tvrdí, že bylo upuštěno od amputace? Ty si myslíš, že bez nohy se nedá plnohodnotně žít?
Opravdu jsi přesvědčená, že vítězství nad touhle nemocí je dokonalé jen beze "ztrát"?
Půst ji sice nohu nezachránil, ale posílil ji duchovně, takže se z touhle ztrátou vyrovnala a další už nebyly. Tak to prostě je.
Proč s tím mᚠtakový problém?

Vše má své zákony a my je neumíme překročit, protože je ještě neumíme pochopit...., ano i bez nohy se dá žít, v životě jde o zcela něco jiného....

Já bych zrovna tohle nezevšeobecňovala. Někteří už chápou, jiní stále spí...
Na FB jsem viděla fotky té dívky... bez jakýchkoliv kamufláží a úprav. Ano, v životě jde zcela o něco jiného a ona přesně ví o co smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#822 14. 7. 2015 11:42

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

https://www.youtube.com/watch?v=YYNMPf4Wgm4

to stojí za podívání. jsme z 90 procent voda . dokážeme ji modifikovat ve svém těle.

je možné že modifikací vody ve svém těle myšlenkou , stejně tak i u jiných lidí, dokážeme léčit nemoci. dokážeme přenášet vibrace energií . v podstatě působit na lidi, jak fysicky, tak i duchovně , psychicky.
a voda je universální přenašeč.

Upravil(a) luděk (23. 7. 2015 13:37)


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů