Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 16. 1. 2008 21:38

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

plesové boty a punčocháče

Pokud si na ples dávám řemínkové střevíčky, prakticky sandálky na podpatku, sluší se pod ně mít na nohou silonové ponožky nebo punčocháče, nebo se musí jít "naboso" ?

Mája

Není tady

#2 17. 1. 2008 5:34

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet

Re: plesové boty a punčocháče

Taky jsem tohle kdysi zjistovala a byla jsem z toho trochu zmatena. K reminkovym strevickum se totiz silonky nosit nemaji ale zase na spolecenskou udalost jako je ples by silonky mely byt (a tim padem lodicky k satum). Ale neni to pry zase tak velky prohresek kdyz si vezmes do paskovych strevicku silonky bez zesilene paty a spicky a pochopitelne bez lycry. U sebe jsem dala prednost silonkam a vzala jsem si k tomu lodicky. Pobihat tam s neopalenyma nohama bez silonek nic moc a zase do reminkovych strevicku mi proste silonky nesednou.

I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

#3 17. 1. 2008 6:50

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Ponožky pod plesové šaty nikdy, ani podkolenky - stejně je to při pohybu vidět. Páskové střevíčky vždy naboso se myslí určitě na běžné chození v létě, ne na ples. Na ples volím ultratenké punčocháče bez paty a špičky nebo samodržící punčochy ty kvalitní se širokým krajkovým okrajem - drží skvěle. Náhradní mám v kabelce.  Když si přečtete pravidla Business dress tak zjistíte že v některých povoláních nejsou holé nohy přípustné nikdy, ani v létě v největším vedru takže na ples určitě taky ne...

Strach je malá smrt...

Není tady

#4 17. 1. 2008 8:28

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

offtopic zkus jít s jeans, to můžeš jak na boso tak v pohorkách.

Ale vážně pokud na ples tak vždy oholené nohy, punčochy, punčocháče a sukni minimálně pod kolena. Bety to napsala správně. Rozhlédni se po nějakých těch blocích o odívání do společnosti.

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#5 17. 1. 2008 12:41

Májajája
♥♥♥♥♥♥-

Podle toho jeslti budu mít šaty, sukni či dlouhé kalhoty si samozřejmě zvolím punčochy či ponožky, určitě si nedám pouzdrové šaty a ponožky, tak zoufalá zase nejsem!!
Jen prostě nevím zda do řemínkových borů bez špičky patří či ne silonky, to se snad dá pochopit, a dokonce sjem o tom neviděla článek v žádném bloku o odívání big_smile
Navíc slopečnost stejně bude III cenové kategorie, a dost možná se tam vedle myslivců obejví i někdo v jeans, ale slibuju že já to nebudu big_smile

Mája

Není tady

#6 18. 1. 2008 16:19

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna

Májajája napsal(a):

Podle toho jeslti budu mít šaty, sukni či dlouhé kalhoty si samozřejmě zvolím punčochy či ponožky, určitě si nedám pouzdrové šaty a ponožky, tak zoufalá zase nejsem!!
Jen prostě nevím zda do řemínkových borů bez špičky patří či ne silonky, to se snad dá pochopit, a dokonce sjem o tom neviděla článek v žádném bloku o odívání big_smile
Navíc slopečnost stejně bude III cenové kategorie, a dost možná se tam vedle myslivců obejví i někdo v jeans, ale slibuju že já to nebudu big_smile

No ono je to šalamounské,do střevíčku s otevřenou špičkou se nemají nosit punčochy dle nějakého etického kodexu a stejně tak na ples by neměla dáma jít na boso.Dá se to,ale vyřešit celkem snadno koupit si punčocháče které nemají špičku pouze proužek který se zachytí mezi palec a ukazovaček.
Ale myslím si a mě se to líbí pokud má žena i ve střevíčku silonky zas tak hrozný prohřešek to jistě není.

Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

#7 18. 1. 2008 17:38

bílá kočka
♥♥♥♥---

Ahoj no já vždy vysoké boty s řemínky a na boso.Zkus si prohlédnout všechny módní přehlídky taky jsou na boso a je to hezké než když ti z řemínkových bot trčí ven šev z punčochy a navíc v řemínkových botách když mᚠsilonky hrozně to klouže pokud nemᚠnalepené gelové vložky a nemůžeš ani pořádně jít.   big_smile

Kočka

Není tady

#8 18. 1. 2008 18:00

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Tak já si beru buď páskované boty BEZ silonek a když chci silonky, tak jedině do lodiček.

Není tady

#9 20. 1. 2008 14:17

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna

http://www.mojefotky.cz/clientimg/ariesek67/315938_db94580120d4e981b1f111567e23a9bc.jpg  Toto je obrázek punčocháčů bez špičky jak jsem psal v předchozím příspěvku.

Upravil(a) Ariesek67 (20. 1. 2008 14:27)

Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

#10 20. 1. 2008 16:37

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

To mně přijde naprosto hnusný... snad kdyby ten jeden pásek boty byl širší a zakryl ten přechod...
Jinak myslím že  - jak je psáno výše o módních přehlídkách že tam nejsou v punčocháčích, tak myslím že módní přehlídky se neřídí společenskými pravidly.

Strach je malá smrt...

Není tady

#11 20. 1. 2008 20:37

Májajája
♥♥♥♥♥♥-

mně to taky přijde dost nevzhledné

Mája

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí