Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#101 18. 1. 2008 7:39

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

No holky hezký z vážné věci co a jak v roce 2008 v domácím prostředí jste z toho udělali Kazalinovi pokec o všem možném sad o kartách máte jiné vlákno ne?
To neříkám, že debata není na úrovni stolt

Upravil(a) Pisatel (18. 1. 2008 7:39)

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#102 18. 1. 2008 8:40

Somaia
Host

Hani napsal(a):

Som, já myslím, že ti rozumím. Ovšem to nic nemění na tom, že pokud někdo na svých stránkách nabízí uvalení kledby, ať už zadarmo nebo za peníze, nemám k takovému člověku důvěru, proto nebudu na jeho stránky chodit. To je celé. Není v tom odsuzování či cokoliv jiného. Onen dotyčný si za své činy a rozhodnutí ponese zodpovědnost, já také. Je to na každém z nás. smile Čili shrnula bych to, že si v podstatě rozumíme, ne? smile

Ano rozumíme, nemyslím si o něm nic... stejně jako o Košanové a jiných exemplářích. big_smile jenom bych s nimi asi nekamrádila... a nevyhledávala je. lol . To mi však nebrání přečíst co kde prezentují neb je dobré vědět..... většinou to vyloudí jen můj úsměv, každému co jeho jest big_smile

Upravil(a) Somaia (18. 1. 2008 8:41)

#103 18. 1. 2008 8:51

Somaia
Host

Abych to vrátila k tématu Hani, Kazaline... tohle jste četli???? lol lol  Hlavně Hani, která tu  dotyčného  zmiňovala lol .lol:

http://www.astrolab.cz/ukaz_odpovedi.php?cd=2999

#104 18. 1. 2008 9:19

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Web

Somaia napsal(a):

Abych to vrátila k tématu Hani, Kazaline... tohle jste četli???? lol lol  Hlavně Hani, která tu  dotyčného  zmiňovala lol .lol:

http://www.astrolab.cz/ukaz_odpovedi.php?cd=2999

No prosím, já to říkala! lol Z celého toho článku, kde nerozumím každému druhému slovu, ánčto nejsem astrológ, mi přijdou nejzajímavější komentáře. smile

Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

#105 20. 1. 2008 18:35

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Hani napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Haňule a co mi teda Oshovic karty chtěli říct tím sebeovládáním? Co je na tom špatně? Celej svůj život se to učím a teď se dovím totok smile

No já bych kartě věřila...

Haňule, jen jsem ti chtěla říct, že ještě ten den jsem kartu poslechla, zachovala se těžce impulsivně - sice jsem neházela hrnéčky, ale pěkně od plic jsem vykřičela, co všechno už mi leze krkem ... a ono to nese svoje plody rodna ... dneska jsem si to uvědomila tummenupp ..... jen jestli to nebyla náhoda rodna

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#106 20. 1. 2008 22:27

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Náhoda je jen zákonitost, kterou z nějakých důvodů nejsme s to nazřít, Kulíš tongue Referuj dále, až zas vypustíš páru! tummenupppussa

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#107 21. 1. 2008 8:42

Nick3594
Host

Tak já osobně potvrzuji tento Baudyšovo výrok pro letošní rok lol:

Vzhledem k Saturnu, který je v tomto roce v analytickém a náročném znamení Panny a Jupiteru, které je v Kozorohu, jemuž Saturn vládne, se dá očekávat renesance zájmu o rodinu a posílení porodnosti na straně jedné......

Navíc dle slov mého gynekologa se prudce navýšil počet těhotných, ordinace mu praská ve švech, už nové pacientky těhotné odmítá...... Takže na tom něco bude....... smile

#108 26. 2. 2008 23:54

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-

Si taky zavěštím:
Tahle osmička je trochu zvláštní. Její údernost trochu otupuje nedávný přelom století, kdy jsme očekávali něco převratného a ono se to neděje.
Nakapsovali se jen obchodníci a nám pomalu dochází že máme mít před sebou něco a hledáme co. Podle mne si český národ začíná uvědomovat, že to za něj nikdo neudělá, že už by se měl pomalu stavět na vlastní rozum a že si začíná uvědomovat (nebo hledat) svou identitu.Mladí se neflákají, dělají co můžou, na ulicích se opět začínají objevovat kočárky. My starší, co jsme se "zasloužili" o naší skvělou politickou atmosféru a kulturu, vůbec nevíme co s tím,A řekla bych, že ani mladí. Soudím podle filmové tvorby, jen šaškárna a už i té dochází nápady. Řekla bych, že tedy na nás dopadá, co jsme zasili.
Ale na druhou stranu, když se dostáváme na ideové dno, je to obyčejná únava po euforii, po které přijde tvořivost.
Jsem nadšenec pro český národ, myslím si že je nejšikovnější na světě a že jsme schopni nalézat vtipná a nečekaná řešení. Jen teď je taková zdánlivě pasivní nálada, ale bude líp, jsem o tom přesvědčená.Český lev si pomalu začne uvědomovat sám sebe...

Upravil(a) Bláža.. (26. 2. 2008 23:57)

Není tady

#109 27. 2. 2008 9:06

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Blážo a to říkáš, že se nic neděje???.... smile)

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#110 27. 2. 2008 10:16

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Tak já jsem si konečně přečetla začátek vissla -tedy ten původní Kazalinův odkaz - a mně se vám to zdá náhodou mooc pěkný rok! Neříkám že snadný, ale pěkný. Když si vezmete tu krysí inovativnost a horlivost, hezky a tak akorát uzemněnou stávající konstelací, tak vám z toho vyleze, že karma se letos konečně dá zpracovat bez těch vedlejších šílených následků....teda doufám cool
Že bychom konečně zavřeli nějakého komunistu??????? yikeslol

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#111 27. 2. 2008 12:29

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Web

Bláža.. napsal(a):

Český lev si pomalu začne uvědomovat sám sebe...

Uff, už aby to bylo... To co se např. děje v posledních dvou letech na politické scéně je fraška nejvyššího kalibru... Jen se tak ptám, můžem to vůbec nějak změnit??? grater

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#112 28. 2. 2008 9:47

BB
♥♥♥♥♥♥-

Andromeda napsal(a):

Bláža.. napsal(a):

Uff, už aby to bylo... To co se např. děje v posledních dvou letech na politické scéně je fraška nejvyššího kalibru... Jen se tak ptám, můžem to vůbec nějak změnit??? grater

Jedině čtvrtou defenestrací big_smile  , a nebo inovace toho, jak kdysi máčeli nepoctivé živnostníky v koši ve Vltavě .......   snad by se politikové polepšili ...gloria .... kdepak, jak nad člověkem  nestraší karabáč, tak zvlčí  ......   z parlamentu a senátu tak máme dvě  vlčí smečky ... vissla

BB

Není tady

#113 28. 2. 2008 12:39

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

lupina montana napsal(a):

Že bychom konečně zavřeli nějakého komunistu??????? yikeslol

Nebo nějakýho toho šibala, že jó? rocklolgloria

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#114 28. 2. 2008 21:27

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-

Andromeda napsal(a):

Bláža.. napsal(a):

Andromedo,
fakt nevím co Ti to na odpovědět.
Někdy mám pocit, že karma na náš národ udeřila právě prostřednictvím našich politiků. A tak si říkám, jestli jsme si takhle těžkou karmu zasloužili.
Ještě tak v 16 století, to se prý dávalo něco do jídla. Ale dnes? V naší vyspělé civilizaci? Neřešitelné!

Upravil(a) Bláža.. (28. 2. 2008 21:36)

Není tady

#115 29. 2. 2008 7:48

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

No nevím, spíš mi to připadá, že by nebylo od věci jim zajít zacinkat klíčema na Václavák...

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#116 6. 3. 2008 11:10

BB
♥♥♥♥♥♥-

Andromeda napsal(a):

No nevím, spíš mi to připadá, že by nebylo od věci jim zajít zacinkat klíčema na Václavák...

No jo, ale kým bys je nahradila? Vždyť tyhle povahy bezpracně plavou jak olej na vodě a vždycky vyplavou napovrch. Pár slušňáků se sice objevilo ale ti zase fofrem zmizeli ....    Já bych preferovala to máčení v koši .... nepoctivý poslanec ..... šup s ním do koše a vymáchat ve Vltavě !!!!  To bychom pak měli  v parlamentu a ve vládě vodníků !!!   big_smile   Karel IV byl geniální  !

Upravil(a) BB (6. 3. 2008 11:10)

BB

Není tady

#117 6. 3. 2008 15:49

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

BB, pěkný tummenupp lol

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#118 11. 3. 2008 12:39

Nick3594
Host

Somaia napsal(a):

Ano rozumíme, nemyslím si o něm nic... stejně jako o Košanové a jiných exemplářích. big_smile

Tak Košanový se musím zastat, poměrně dlouho jsem sledovala její pořad Zeptej se osudu. Sice nesouhlasím se smetáním prachu z bot milého, kterého chceme nabrnkout, stříhání chlupů a přimíchávání do koláče lol, ale spoustu názorů má velice rozumných a stojí nohama pevně na zemi. Navíc jsem neodolala, zavolala do televize a její výklad seděl jako pr.... na hrnec tongue.

NÁŠ TIP:

Zápatí