Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#26 17. 1. 2008 13:50

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Somaia napsal(a):

Ty brďo, tak teď jsem klikla na Tarot a už druhý den za sebou mám The Lovers- Milenci. Já se jdu picnout... vždyť to říkám... největší bordel mám v sobě !!!! A teď se mi to potvrdilo. grater
Leda bych to pojala tak, že pořídit si milence by v podstě bylo řešením mé stagnace!!! lol Hned bych měla energie na rozdávání...
Budu se must hluboce zamyslet roll

No a co tedy název ČR a rok 2008??? trochu......... a pru***, ale už jsem hodnej. Jen Som mě vychází jeden den milenci, druhý den POustevník co s tím?

Upravil(a) Pisatel (17. 1. 2008 13:50)

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#27 17. 1. 2008 13:55

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Web

Som, a není to jako, že minus a minus je vlastně plus?

Upravil(a) Hani (17. 1. 2008 13:55)

Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

#28 17. 1. 2008 13:55

Somaia
Host

Pisatel napsal(a):

Somaia napsal(a):

Ty brďo, tak teď jsem klikla na Tarot a už druhý den za sebou mám The Lovers- Milenci. Já se jdu picnout... vždyť to říkám... největší bordel mám v sobě !!!! A teď se mi to potvrdilo. grater
Leda bych to pojala tak, že pořídit si milence by v podstě bylo řešením mé stagnace!!! lol Hned bych měla energie na rozdávání...

No a co tedy název ČR a rok 2008??? trochu......... a pru***, ale už jsem hodnej. Jen Som mě vychází jeden den milenci, druhý den POustevník co s tím?

Ono je potřeba vidět  to někdy v širším kontextu, protože karta Milenci není jen o partnerství a milenectví , ale o vztazích obecně , také o dilematu rozhodování se mezi dvěma variantami...  archetyp: dvojčata...Paridův soud... atd a dokud se člověk nerozhodne pro jednu z variant, tak je sám...sám... a osamocen... proto ten Poustevník...

#29 17. 1. 2008 13:59

Somaia
Host

Hani napsal(a):

Som, a není to jako, že minus a minus je vlastně plus?

Možná máš pravdu, že jedno minus a ještě jedno větší mínus by mohly dohromady zvrátit vše v jedno velké bezvýznamné PLUS. lol
Ale zkoušet to nebudu...pro jistotu lol

#30 17. 1. 2008 14:02

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-

Somaia napsal(a):

Somaiko, vědmo moje, pls, kam jsi to klikla?

Není tady

#31 17. 1. 2008 14:08

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Tak já si schválně taky klikla a ejhle - trpělivost! Dyť já to říkala, že netlačím na pilu, že přijde, co má. smile

Vanil, já si chodím klikat na www.ranka.cz

Upravil(a) Hani (17. 1. 2008 14:09)

Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

#32 17. 1. 2008 14:09

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

A kdeže se to kliká?

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#33 17. 1. 2008 14:14

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Jsou tam čtyři karty (každá jinak velká) vedle sebe, ta druhá z leva je Osho Zen Tarot - no to klikni a objeví se ti karta pro dnešní den. smile

Není tady

#34 17. 1. 2008 14:17

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

jj, ale na jakej stránce?

"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton

Není tady

#35 17. 1. 2008 14:19

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Míša Kulička napsal(a):

jj, ale na jakej stránce?

Kulíšku, mrkni na příspěvek 31. reta

Není tady

#36 17. 1. 2008 14:20

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

a jó, su kulíšslepýš smile díííík

Král mraků: Sebeovládání ... jako že mám dát radšej průchod svému skrytému choleríkovi?

Upravil(a) Míša Kulička (17. 1. 2008 14:22)

Není tady

#37 17. 1. 2008 14:25

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-

díky Som, díky Hani!   hjarta

zas mizím, je čas udělat Vanilce pá pá

(pardon, nechala jsem se unést, moje dvouletá dcera teď ujíždí na Teletubbies lol  )

Není tady

#38 17. 1. 2008 14:28

Somaia
Host

Já radši normoš tarotoš , tak jak ho znám já , pro mě je Osho v mnoha směrech nepřijatelný lol takže klikám na www.argoni.com  Leč je to bez záruk... nevelí tomu ty správné energie lol

#39 17. 1. 2008 14:29

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Somaia napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Somaia napsal(a):

Ono je potřeba vidět  to někdy v širším kontextu, protože karta Milenci není jen o partnerství a milenectví , ale o vztazích obecně , také o dilematu rozhodování se mezi dvěma variantami...  archetyp: dvojčata...Paridův soud... atd a dokud se člověk nerozhodne pro jednu z variant, tak je sám...sám... a osamocen... proto ten Poustevník...

No právě že v tom mám tento zmatek, tak jsem zmaten. Vím sám mám v sobě bor*** na několik buldozérů a smetiště pro Prahu. Jen právě mě mate když si doložím pak kartu z vlastních (obyčejně věž a nebo císařovna) pak jsem už z toho na mašly. Ale Kazalinovi tu zasekáváme jeho myšlenku

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#40 17. 1. 2008 14:29

Somaia
Host

Vanilka69 napsal(a):

díky Som, díky Hani!   hjarta

zas mizím, je čas udělat Vanilce pá pá

(pardon, nechala jsem se unést, moje dvouletá dcera teď ujíždí na Teletubbies lol  )

Kristovanoho!!! Teletubbies a zlý pryč!!! kapitulation

#41 17. 1. 2008 14:46

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Somaia napsal(a):

Já radši normoš tarotoš , tak jak ho znám já , pro mě je Osho v mnoha směrech nepřijatelný lol takže klikám na www.argoni.com  Leč je to bez záruk... nevelí tomu ty správné energie lol

Tak tam mi vyšla karta Velekněžky, karta duchovní ženskosti, těhotenství, schopnosti tvořit a plodit ... že by přece jen já, nebo zas někdo jiný? lol

Není tady

#42 17. 1. 2008 14:56

Somaia
Host

Míša Kulička napsal(a):

Somaia napsal(a):

Tak tam mi vyšla karta Velekněžky, karta duchovní ženskosti, těhotenství, schopnosti tvořit a plodit ... že by přece jen já, nebo zas někdo jiný? lol

Vidíš to, Kulíšku.... celá TY lol

#43 17. 1. 2008 15:08

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Tak hlásím, že mi vyšel Kočár, a to sedí jako zadek na nočník, páč rekonstruovat budeme- výměna oken, já také mám tendence pořád něco měnit, ale nejvíc se mi v Arianině výkladu líbí to, že se konečně vydám novou cestou- teď mi pořád chodí karty, že jsem něco dokončila, že už mám de facto transformaci za sebou (ha ha cool) a že jdu dál!!!! Cítím to, včetně přívalu nové enregie, včetně zrušení různých stereotypů....

Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

#44 17. 1. 2008 15:43

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

No, já si na stránkách Ariany klikla na další šuplíčky a to uřkávání za prachy se mi pranic nelíbí.....nene, tudy ne.

Není tady

#45 17. 1. 2008 15:45

Somaia
Host

Hani napsal(a):

No, já si na stránkách Ariany klikla na další šuplíčky a to uřkávání za prachy se mi pranic nelíbí.....nene, tudy ne.

O co jde? máš nezpracované nějaké materiální záležitosti??? Tak tam neklikej lol
Trochu ti teď nerozumím big_smile

#46 17. 1. 2008 15:48

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Ale....to já jen, že nemám důvěru k lidem, kteří poskytují takové služby. Ty snad jo? Nebo něčemu nerozumím?

Není tady

#47 17. 1. 2008 16:06

Somaia
Host

Hani napsal(a):

Ale....to já jen, že nemám důvěru k lidem, kteří poskytují takové služby. Ty snad jo? Nebo něčemu nerozumím?

Nevadí ani se nad tím nepozastavuji, myslím, že tohle není můj problém. Dokonce jsem narazila na to, že Raven chce za jeden svůj kurz ( prezentuje v něm své know how) 260.000,-Kč. Považuji  to jen za jeho osobní věc mezi ním a jeho klientem. Nijak mě to ze židle nezvedlo, i kdyby chtěl 750.tis. Je to jeho odpovědnost. Jeho  důvěryhodnost nebo nedůvěryhodnost v mých očích a pocitech to nijak nesnižuje. Na tom kurzu jsem nebyla, tudíž nemůžu soudit, jestli to za to stojí nebo nestojí. Jiná věc je, kdybych na základě osobní zkušenosti zjistila , že absolutně nestojí. Takhle mi ale nepřísluší se k jeho podnikání jakkoliv vyjadřovat.  Rozumíš mi?

#48 17. 1. 2008 16:32

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhošť
Web

Teda já se asi picnu. Klikla jsem si na ty stránky a vyšla mi karta XXI SVĚT. Já sem přikopčím gró téhle karty, které mě oslovilo.
KARTA SVĚT ŘÍKÁ, ŽE POKUD CHCETE NĚCO V ŽIVOTĚ DOKÁZAT, MUSÍTE SE PODÍVAT VEN. TEPRVE "ZVENČÍ" ZÍSKÁTE SPRÁVNÝ ÚHEL POHLEDU NA VŠECHNY SVOJE STAROSTI A ZÍSKÁTE NOVÉ ZKUŠENOSTI. V PŘENESENÉM SLOVA SMYSLU ZNAMENÁ SVĚT OBJEVOVÁNÍ SVÉHO SKUTEČNÉHO JÁ A ODPOUTÁNÍ SE OD NABUBŘELÉHO EGA. ŘÍKÁ SE TOMU SCHOPNOST OTEVŘÍT SE (SVĚTU).
A proč jsem v takovém šoku? Protože sbírám odvahu uveřejnit zážitek dnešní noci, kde se o mém egu mluví. Takže já to tam fakt dát musím...a jinak, pokud se vám tenhle tarot nelíbí , nebo vám tyhle stránky nesedí, znám jiné stránky pro mě příjemnější. Je to Crowleyho tarot a odkaz je: http://www.tarotnet.cz/crowley_tarot/

Není tady

#49 17. 1. 2008 16:49

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Som, já myslím, že ti rozumím. Ovšem to nic nemění na tom, že pokud někdo na svých stránkách nabízí uvalení kledby, ať už zadarmo nebo za peníze, nemám k takovému člověku důvěru, proto nebudu na jeho stránky chodit. To je celé. Není v tom odsuzování či cokoliv jiného. Onen dotyčný si za své činy a rozhodnutí ponese zodpovědnost, já také. Je to na každém z nás. smile Čili shrnula bych to, že si v podstatě rozumíme, ne? smile

Není tady

#50 17. 1. 2008 17:24

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic

Somaia napsal(a):

Hani napsal(a):

Nevadí ani se nad tím nepozastavuji, myslím, že tohle není můj problém. Dokonce jsem narazila na to, že Raven chce za jeden svůj kurz ( prezentuje v něm své know how) 260.000,-Kč. Považuji  to jen za jeho osobní věc mezi ním a jeho klientem. Nijak mě to ze židle nezvedlo, i kdyby chtěl 750.tis. Je to jeho odpovědnost. Jeho  důvěryhodnost nebo nedůvěryhodnost v mých očích a pocitech to nijak nesnižuje. Na tom kurzu jsem nebyla, tudíž nemůžu soudit, jestli to za to stojí nebo nestojí. Jiná věc je, kdybych na základě osobní zkušenosti zjistila , že absolutně nestojí. Takhle mi ale nepřísluší se k jeho podnikání jakkoliv vyjadřovat.  Rozumíš mi?

Na Ravena pozor, znám ho osobně, jmenuje se Mojmír Jaroš a není o co stát, kdysi jsem mu vydávala erotické povídky, ještě mi dluží !!!!!!  To jsou šarlatáni a pro peníze by se roztrhali.......

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí