Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 1. 2008 21:10

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Jako správný Hujer jsem si dovolil založit nové vlákénko (ze své oblíbené zahrádky ) a rád bych splkl o roce 2008, neboli o roce s magickou osmičkou, tak jako byly z nejbližších republice osudné i osudové 1918, 1938, 1948, 1968, 1988(9)... jojo, 1988, to jsem byl na vojně a už tehdy jsme drželi pohotovosti, protože se nám začínalo stávkovat a srocovat lidstvo k reakcioňářství, ten rok 1989 to byla gradace měsíců předchozích.

Mám tu jeden link s předpověďmi ( brát s rezervou, jen jako osnovu )
http://olgojchorchoj.blog.cz/0801/horoskop-pro-rok-2008


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#2 16. 1. 2008 22:41

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

To jsi nás ale těmi vlákny poněkud zahltil Kazaline. Já jsem si horoskopy na rok 2008 pozorně přečetla a volám Hurá!!!! I když já mám z čísel radši devítku než osmičku, je to dost povzbuzující, myslím, že pro mě by tem rok s osmičkou na konci mohl být dobrý. Ani se sedmičkou nebyl špatný. Ale jestli nás čekají vědecké objevy a jestli se nám bude vracet to co jsme dobrého udělali pro jiné, tak to bude skvělé. Ale dobré i špatné věci se stejně vrací vždycky. To co zaseješ, to i sklidíš, to mám ověřené praxí.

Není tady

 

#3 17. 1. 2008 9:03

Somaia
Host

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Kazalinku, já si naopak myslím, že ne všechny roky končící 8 byly v našich dějinách výrazně zapamatovatelné. big_smile Já tak nějak vnitřně  cítím, že tento rok bude pro Čechy obecně spíš nudný a emocionálně nevýrazný a nebude se lišit od předchozího. Vnímám jej spíš jako součet 2+8 a desítka je určitým završením  nějakého cyklu nebo období, které má určité ladění a náboj... big_smile a teprve potom příjde výraznější změna.
Četla jsem taky Baudyšovo předpověď na www.astrolab.cz  a kromě práce, práce a pinožení nic významného nepředpovídá.

Výňatek:
Hlavní téma 2008: práce a spolehlivost
Rok 2008 je o práci. Práce vlevo, práce vpravo, práce včera, práce zítra.
Základním důvodem této skutečnosti je postavení pomalých planet Jupitera a Saturna v pracovních znameních Kozoroha a Panny. Z toho důvodu i naše předpověď bude obsahovat méně gejzírů kreativity, méně ovací a romantiky. Pozoruhodného či výjimečného dohromady méně než více.

Upravil(a) Somaia (17. 1. 2008 9:05)

 

#4 17. 1. 2008 9:35

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Somaia napsal(a):

Kazalinku, já si naopak myslím, že ne všechny roky končící 8 byly v našich dějinách výrazně zapamatovatelné. big_smile Já tak nějak vnitřně  cítím, že tento rok bude pro Čechy obecně spíš nudný a emocionálně nevýrazný a nebude se lišit od předchozího. Vnímám jej spíš jako součet 2+8 a desítka je určitým završením  nějakého cyklu nebo období, které má určité ladění a náboj... big_smile a teprve potom příjde výraznější změna.
Četla jsem taky Baudyšovo předpověď na www.astrolab.cz  a kromě práce, práce a pinožení nic významného nepředpovídá.

Výňatek:
Hlavní téma 2008: práce a spolehlivost
Rok 2008 je o práci. Práce vlevo, práce vpravo, práce včera, práce zítra.
Základním důvodem této skutečnosti je postavení pomalých planet Jupitera a Saturna v pracovních znameních Kozoroha a Panny. Z toho důvodu i naše předpověď bude obsahovat méně gejzírů kreativity, méně ovací a romantiky. Pozoruhodného či výjimečného dohromady méně než více.

Somi, nic proti ministerskému hvězdáři, měl jsem možnost s ním pracovat a i si zastřílet. Když sleduji jeho výklady některých situací nějak se skutečností tedy realitou nesedí.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#5 17. 1. 2008 9:46

Somaia
Host

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Pisateli, mimo jiné jsem psala o SVÝCH pocitech a intuicích. Nedržím se striktně Baudyšových předpovědí... jen s mým laděním ta předpověď zarezonovala víc než některé dohady o tom,že osmička je pro Čechy osudová. Já chodím na astrolab, jsou to stránky Baudyše juniora a jeho komentáře, články , příspěvky a způsob vyjadřování jsou mi sympatické, nic víc... nic míň....

 

#6 17. 1. 2008 10:49

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Baudyše juniora zanám osobně. Je to moc milý a hodný člověk.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#7 17. 1. 2008 11:00

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Pandorraa napsal(a):

Baudyše juniora zanám osobně. Je to moc milý a hodný člověk.

Mladého neznám, měl jsem čest jen s tátou a jeho ženou. Příjemní lidé to nepopírám. že to má teď mladý nevím když jsem tam chodil tak tam byl táta. A když jsem četl co tam bývalo tak mi to nesedělo, také můj pocit. Nic víc nic míň Somi.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#8 17. 1. 2008 11:11

Somaia
Host

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Pandorraa napsal(a):

Baudyše juniora zanám osobně. Je to moc milý a hodný člověk.

big_smile stolt má moje sympatie

 

#9 17. 1. 2008 11:12

Somaia
Host

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Pisatel napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Baudyše juniora zanám osobně. Je to moc milý a hodný člověk.

Mladého neznám, měl jsem čest jen s tátou a jeho ženou. Příjemní lidé to nepopírám. že to má teď mladý nevím když jsem tam chodil tak tam byl táta. A když jsem četl co tam bývalo tak mi to nesedělo, také můj pocit. Nic víc nic míň Somi.

Takže jsme se shodli alespoň v tom, že každý píšeme o jiném Baudyšovi, že ??? Tak si nech ty drobné jedovatosti od cesty... par

Upravil(a) Somaia (17. 1. 2008 11:12)

 

#10 17. 1. 2008 12:01

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Som, takže numerologicky ten 2008 vychází na 1ku.  2+0+0+8=10=1+0=1 
Pomoz tedy objektivně posoudit, co jednička obnáší?


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#11 17. 1. 2008 12:32

Somaia
Host

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Ne, já to přepojuji na tarot..., takže neredukuji až na 1 protože v tarotu desítka je. Všehno souvisí se vším lol
Ale je to jen a jen moje intuice lol... nikomu nenutím...
nemůžu dělat účet bez hostinského, ale v  mém případě to na vypadá na zakončení určitého cyklu a nový začátek, ale ještě jsem se letos ke konktétní předpovědi nedostala, anžto mi nebylo dobře grater a zatím čekám, jak se ve mě energie vybouří a poperou... až bude pořádek.. uvnitř i vně , tak budu konat dál lol

 

#12 17. 1. 2008 12:35

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Som, tak si mě zapiš za uši jako prvního zájemce o jakékoliv informace (těch není nikdy dost ) smile


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#13 17. 1. 2008 12:42

Somaia
Host

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

big_smile První nejsi, ale budiž... pussa

Jde o nějaké konkrétní osobní informace nebo obecné...??? teď jsi mě lehce rozhodil kecky a já nevím co mᚠna mysli.
Já si dělám vždycky počátkem roku   svou osobní roční předpověď a koncem roku pak dělám účet lol ... je to zajímavá zpětná vazba.
S astrologii to souvisí tak, že se namaluje radix a 12 domů... do každého se vloží jedna příslušná tarotová karta. Je to takové celkové ladění v tom konkrétním roce a přehled, které oblasti jsou osudové (tam se vyskytnou trumfy) a kde se budu jen tak pinožit ... lol případně odpočívat a nic neřešit...

 

#14 17. 1. 2008 12:45

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Som, to osobní si ukočíruji, mě zajímá hlavně dění v ČR, nějak to češství a vlastenectví, nebo patriotismus ze sebe nemohu setřást, ač mě novodobá politika totálně se*e, ... řekl bych to tak, že zase čekám nějakou změnu, tentokrát k lepšímu, ikdyž dojde na lámání chleba. Přece jen.. vstupujeme do věku Vodnáře, Ryby budou pomalu minulost


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#15 17. 1. 2008 13:01

Somaia
Host

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Rozumím... a jinak ti věřím i tvému ladění. Já to řeším posunem v osobním životě, protože se z celé situace  doma v ČR i jinde taky cítím otrávená, rezignovaná a v období stagnace. Vloni jsem dostala potvrzení z nezávislých zdrojů lol, že takto  dělám dobře.
Takže to vidím tak:
Letos ještě nic....,ale příští rok už můžeme čekat, že se nám na obzoru objeví minimálně nové idee, sice budou mít do realizace ještě daleko a mnohé zřejmě zajdou na úbytě, ne že by se ještě nutně muselo něco dít, ale už o tom alespoň uslyšíme a dostaneme náměty na přemýšlení...
Tak co ty na to???

Upravil(a) Somaia (17. 1. 2008 13:01)

 

#16 17. 1. 2008 13:12

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Som, já tě přímo vidím s kočkou na rameni a křišálovou koulí v ruce, před sebou vyložené karty a pohled upřený v dáli...... pussa


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#17 17. 1. 2008 13:17

Somaia
Host

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Hani,..... odkud TY mě, prosím tě, tak detailně pozoruješ...??? lol lol Sakra budu muset pečlivě stahovat rolety lol

Kouli mám, karty mám , černou kočku se zelenýma očima... jmenuje  se Kiki a upřený pohled taky vydržím přít dost dlouho lol

Hani... proč já jsem letos tak líná a rozhozená a své schopnosti jsem ještě ani jednou nepoužila!!! ????Sakra řekne mi někdo PROČ???? grater

 

#18 17. 1. 2008 13:22

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Mám třetí voko, přece, né...? lol

Som, ty jsi šastná žena!!! Já jsem totiž líná furt, ty jen chvíli. Buď za to vděčná a nerozčiluj se na sebe. Podívej se na Kikinu..... ta si vrní, přede, vyloženě si to lenošení užívá, ovšem pak přijde okamžik O a vše se rázem změní. smile Mmch - naše kočka se jmenuje Kikiš. smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#19 17. 1. 2008 13:30

Somaia
Host

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Hmmm u našeho Kikáčka zásadně přichází okamžik O ve chvíli, kdy si já jdu lehnout do nejoblíbenější místnosti v bytě...ložnice.. okamžitě přechází do akce a jde spát se mnou lol ... je to už stařenka bezzubá, ale pořád dobře vypadá big_smile
Pozdravuj Kikiše big_smile

Hani, já mám teď po novém roce všude takový bordel vně i v sobě, že na to už bude muset přijet buldozer...to už není obyčejná lenora.. grater
Ale moje chvíle ještě příjdou!!! Jenže to vidím až tak na čeven lol

 

#20 17. 1. 2008 13:34

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Červen je vyloženě ideální měsíc na debordelizaci! smile Já mám zase asi zimní spánek nebo co. Ani meditace mi nejdou. Ale netlačím na pilu, ono je všechno přesně tak, jak má bejt. smile Heleď, Som, a když už jsi u toho, vyvěšti mi na letošek nějakou zasádně pozitivní skutečnost, jo? smile Si to klidně vymysli, já to stejně nepoznám, ale HLAVNĚ to musí bejt POZITIVNÍ! smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#21 17. 1. 2008 13:40

Somaia
Host

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Něco jakože tě koncem června čeká generální úklid ?? lol to by nestačilo??? lol lol
Pardon ... tohle asi ne... to je stres na 6 měsíců předtím, omlouvám se, to není pozitivní lol

 

#22 17. 1. 2008 13:43

Somaia
Host

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Ty brďo, tak teď jsem klikla na Tarot a už druhý den za sebou mám The Lovers- Milenci. Já se jdu picnout... vždy to říkám... největší bordel mám v sobě !!!! A teď se mi to potvrdilo. grater
Leda bych to pojala tak, že pořídit si milence by v podstě bylo řešením mé stagnace!!! lol Hned bych měla energie na rozdávání...
Budu se must hluboce zamyslet roll

Upravil(a) Somaia (17. 1. 2008 13:45)

 

#23 17. 1. 2008 13:44

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Neeeeeee, úklid neeeeeee!!!!! Tak zamžourej do té gule..... smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#24 17. 1. 2008 13:45

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Somaia napsal(a):

Ty brďo, tak teď jsem klikla na Tarot a už druhý den za sebou mám The Lovers- Milenci. Já se jdu picnout... vždy to říkám... největší bordel mám v sobě !!!! A teď se mi to potvrdilo. grater

Milenci jsou blbě???? No to mi teda pověz, co je to ten tarot zač.... taková pěkná kartička.... va


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#25 17. 1. 2008 13:47

Somaia
Host

Re: 2008 pro ČR - karmických zákonů ro(c)k ??

Pro ostatní jo, pro mě ne.
Hani, obávám se, že do mé situace vnáší karta Milenci v podstatě chaoz a dokážeš si představit jak vypadá bordel a v něm ještě chaoz??? lol

Upravil(a) Somaia (17. 1. 2008 13:48)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů