Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 17. 1. 2008 21:31

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Vodnáři i Vodnářky

lupina montana napsal(a):

A proti tomu Dsc opáčně- abychom byly úplné lol Přes ten se "cedí" všechno, co jde dovnitř.
Už jsem ho někde psala Poletuše, Hani! dumbom No dobřře, že seš to ty pussa Asc zakládá dojem, to, jak na lidi působíš a jako co se často cítíš. Kozoroh a Vodnář jsou znamení dousedící, že? Tudíž opačná. Takže, když máte (ty a Kazalin) Asc v Kozorohu, PŮSOBÍTE mnohem solidněji, než se vzápětí hukáže rodnalol a současně předpokládám, že míváte problém s tím, jak působíte a jak myslíte, protože je to v rozporu....

Jéminkote, tož včil su labu. Jak mám zjistit desc? A pozor - já jsem velmi solidní, velmi korektní, ftipy nedělám a rozpory neznám! smile reta To je děsný, jak to sedí, si na tebe, Lupi, začnu dávat bacha! big_smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#102 17. 1. 2008 21:33

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Vodnáři i Vodnářky

poletucha napsal(a):

mám ascendent Lva, proto ta oslepující záře, víš? lol

Padám na prd*l a němě žasnu. Ty že působíš jako lev? No, já mám teda o lvech jiné představy, ale možná mylné. Teda ale záříš, to zas jó. tummenupp


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#103 17. 1. 2008 21:40

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Vodnáři i Vodnářky

Já mám zkušenost s třemi vodnáři a naprosto identické vlastnosti, jako trojčata...
Nezodpovědnost především vůči sobě, např. vůči svému zdraví. Nesmí se dostat do svazku, kde by cítili nějaké ovládání či směrování, natož vychovávání. Kamarádští, sportovně velice dobře nadaní, inteligentní, ale lajdáci se sklonem rozdělat tisíc věcí, ale po opadnutí prvotního zájmu, odložit bez dokončení. Milosrdné lži také jejich oblíbená záležitost. Chodící papiňáky, nic, nic, flegmatik a najednou bááác a šílená hysterická scéna a za hodinu zase naprostý flegmatik. Smysl pro rodinu, ale pokud kamarádi zavelí, musí se upřednostnit kamarádi. Manuálně velice zruční, kvalitní milenci, ovšem naprosto prosti romantiky, ale také zcela prosti žárlivosti a jiných takových zbytečností....

Není tady

 

#104 17. 1. 2008 21:42

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Vodnáři i Vodnářky

Maci, Maci, kdes na nich byla? Ti byli převlečení!!! big_smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#105 17. 1. 2008 21:45

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Vodnáři i Vodnářky

Čoveče Hani, nevím, kde se mi tak pletli pod nohy, jenže např. býk, to se nedá ukočírovat, to je časovaná bomba, kam ti to dřív zdrhne, nebo s kým ho doma najdeš.... Tudíž zlatej vodnář.... jeden se mi plete pod nohama už dvanáctým rokem, takže už si tak nějak pomalu zvykám.... lol

Není tady

 

#106 17. 1. 2008 21:48

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Vodnáři i Vodnářky

To mě ale zaujalo, ta romantika. Všude se píše, že vodnáři jsou v citech odtažití, neumí opravdu milovat a romantika je jim cizí. Tak já asi nejsem vodnář, nebo je to ještě nějak jinak. Jak to máte s city a láskou, vodnářové?


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#107 17. 1. 2008 21:50

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Vodnáři i Vodnářky

Můžu jen potvrdit, neumí vzít za ruku, neumí samovolně pohladit, obejmout, dát pusu. Neumí říct miluji Tě. Mají rádi, ale jestli opravdu milují, to vědí jen oni , protože to nikdy nevyjádří....

Není tady

 

#108 17. 1. 2008 21:54

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Vodnáři i Vodnářky

Bohužel to s těmi ASC není tak jednoduché, že by z nás zářilo jen to znamení na ASC. Navíc každý člověk má ještě své vnímání jiné, takže stejnou energii vnímá jinak, než soused.
Někdo třeba dovede vycítit Lunární pole, jiný je citlivý na Sluneční...atd.
Také záleží, jestli na ASC neleží nějaká planeta, dále kde leží vládce ASC, jakou má aspektaci...ble ble.
Takže jednoduše a srozumitelně se odpovědět takhle nedá.
Takovéto povídání o znameních, to je jenom taková hra. Ale hezká.

Není tady

 

#109 17. 1. 2008 21:56

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Vodnáři i Vodnářky

Damila napsal(a):

Bohužel to s těmi ASC není tak jednoduché, že by z nás zářilo jen to znamení na ASC. Navíc každý člověk má ještě své vnímání jiné, takže stejnou energii vnímá jinak, než soused.
Někdo třeba dovede vycítit Lunární pole, jiný je citlivý na Sluneční...atd.
Také záleží, jestli na ASC neleží nějaká planeta, dále kde leží vládce ASC, jakou má aspektaci...ble ble.
Takže jednoduše a srozumitelně se odpovědět takhle nedá.
Takovéto povídání o znameních, to je jenom taková hra. Ale hezká.

Sebrali mi hračku! Pláču! gratergratergrater


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#110 17. 1. 2008 22:00

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Vodnáři i Vodnářky

Hani napsal(a):

Sebrali mi hračku! Pláču! gratergratergrater

smile
Neplakej, a hraj si. Na...pussa
Taky si hraju. Budeme dlouho mladí! Jako Kozorozi!reta

Není tady

 

#111 17. 1. 2008 22:03

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Vodnáři i Vodnářky

No to je pravda, planeta na Asc dělá divy va a pak to působení kombinuje...a kombinuje....a kom-bi-nuje........lol Nebreč, Hani! To je furt tvoje hračka, akorát jsi nevěděla, že to má ešče tolik funkcí, co? lol
Mací- ale láska se neprojevuje hlavou......a Slunce je o myšlení lol

Upravil(a) lupina montana (17. 1. 2008 22:04)


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#112 17. 1. 2008 22:11

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Vodnáři i Vodnářky

Tož já si teda hraju dál. U desc. mám namalovanou značku jako když dvě stočený spermie. To je co? Blíženci? To teda znamená, že svět vnímám jako blíženci?


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#113 17. 1. 2008 22:13

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Vodnáři i Vodnářky

Macex napsal(a):

Můžu jen potvrdit, neumí vzít za ruku, neumí samovolně pohladit, obejmout, dát pusu. Neumí říct miluji Tě. Mají rádi, ale jestli opravdu milují, to vědí jen oni , protože to nikdy nevyjádří....

To mluvíš o lvech?


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#114 17. 1. 2008 22:13

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Vodnáři i Vodnářky

Hani napsal(a):

Tož já si teda hraju dál. U desc. mám namalovanou značku jako když dvě stočený spermie. To je co? Blíženci? To teda znamená, že svět vnímám jako blíženci?

pokud mᚠasc v kozorohu, tak ty spermie budou rak

Není tady

 

#115 17. 1. 2008 22:13

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Vodnáři i Vodnářky

co to je "láska se neprojevuje hlavou"....?

Není tady

 

#116 17. 1. 2008 22:15

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Vodnáři i Vodnářky

Míša Kulička napsal(a):

Macex napsal(a):

Můžu jen potvrdit, neumí vzít za ruku, neumí samovolně pohladit, obejmout, dát pusu. Neumí říct miluji Tě. Mají rádi, ale jestli opravdu milují, to vědí jen oni , protože to nikdy nevyjádří....

To mluvíš o lvech?

Jelikož jsme na vodnářích, tak jsem  si dovolila tedy mluvit o vodnářích, lefu mám doma jednu a to zcela nepopsatelné a hlavně lééfy mají svoje vlákno....

Není tady

 

#117 17. 1. 2008 22:15

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Vodnáři i Vodnářky

Macex napsal(a):

co to je "láska se neprojevuje hlavou"....?

žaludkem, Mací, dycinky žaludkem big_smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#118 17. 1. 2008 22:15

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Vodnáři i Vodnářky

Hani napsal(a):

Tož já si teda hraju dál. U desc. mám namalovanou značku jako když dvě stočený spermie. To je co? Blíženci? To teda znamená, že svět vnímám jako blíženci?

Prdlačky, švagrová....to je Rak lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#119 17. 1. 2008 22:16

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Vodnáři i Vodnářky

Macex napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Macex napsal(a):

Můžu jen potvrdit, neumí vzít za ruku, neumí samovolně pohladit, obejmout, dát pusu. Neumí říct miluji Tě. Mají rádi, ale jestli opravdu milují, to vědí jen oni , protože to nikdy nevyjádří....

To mluvíš o lvech?

Jelikož jsme na vodnářích, tak jsem  si dovolila tedy mluvit o vodnářích, lefu mám doma jednu a to zcela nepopsatelné a hlavně lééfy mají svoje vlákno....

Já jen, že to bylo, jak kdybys popisovala toho lefa, co se mnou bydlí big_smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#120 17. 1. 2008 22:20

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Vodnáři i Vodnářky

Hele Miš a proč jsme si vlastně ty pány pořídily domů? Ono ze začátku je to takový příjemný, že po tobě pořád neleze a nemusíš dopisovat do těch vláken, kde tady slečny plakaly, že je mají  doma manželé jako onuci na ošahávání a ocucávání a jsou schopní je ..... i při mytí nádobí, když mají ruce do půl žerdi ve škopku a nemůžou se bránit .... Ale postupem času, tedy spíše po mnoha letech, by teda občas ten huban nebo to obejmutí mohlo přijít, že? Ale jen občas... Všeho moc škodí....

Není tady

 

#121 17. 1. 2008 22:23

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Vodnáři i Vodnářky

lupina montana napsal(a):

Hani napsal(a):

Tož já si teda hraju dál. U desc. mám namalovanou značku jako když dvě stočený spermie. To je co? Blíženci? To teda znamená, že svět vnímám jako blíženci?

Prdlačky, švagrová....to je Rak lol

Ale tak raci...to jsou sympaáci, že jo? Říkal mi jeden, že si s raky budu nejvíc rozumět. smile
Hele, nevadí vám, že jsem tak bl....teda nepoučená? smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#122 17. 1. 2008 22:25

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Vodnáři i Vodnářky

Hani, nevadí, my jsme strašně rády důležitý.

Není tady

 

#123 17. 1. 2008 22:25

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Vodnáři i Vodnářky

Macex napsal(a):

Hele Miš a proč jsme si vlastně ty pány pořídily domů? Ono ze začátku je to takový příjemný, že po tobě pořád neleze a nemusíš dopisovat do těch vláken, kde tady slečny plakaly, že je mají  doma manželé jako onuci na ošahávání a ocucávání a jsou schopní je ..... i při mytí nádobí, když mají ruce do půl žerdi ve škopku a nemůžou se bránit .... Ale postupem času, tedy spíše po mnoha letech, by teda občas ten huban nebo to obejmutí mohlo přijít, že? Ale jen občas... Všeho moc škodí....

Já si teda myslela, že občas aspoň vymění žárovku nebo vyčistí odpad, ale čoveče, to taky ne valol


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#124 17. 1. 2008 22:28

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Vodnáři i Vodnářky

poletucha napsal(a):

Hani, nevadí, my jsme strašně rády důležitý.

Přísahám, že momentálně blbou nedělám, v tomto ohledu som ozaj hlůpaňa.


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#125 17. 1. 2008 22:40

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Vodnáři i Vodnářky

Miškuliš, no, tak ten můj to klidně udělá a má to raz, dva, tři, ale bu´d mu to musím třikrát připomenout, protože zrovna rozdělal deset jinejch důležitejch věcí a nebo spoléhá na to, že jsem taky dosti manuálně zručná (na ženskou) a že teda to klidně udělám sama a budu to mít skoro stejně tak dobrý, jak kdyby to dělal sám.... dumbom big_smile Což je pravda, neb mne to navíc baví....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů