Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 1. 2008 16:05

Stranpa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 2768
Web

Zvýšená teplota

Nᚠprvńák má od pondělí zvýšenou teplotu 37,3-37,6C...v pondělí mi volali z družiny,at si pro něj přijdu,že tam polehává a má zvšenou teplotu,doma jsem mu naměřila něco málo přes 38C,včera a dnes zůstal tedy doma,dávám mu půl Panadolu,ale teplota se stále pohybuje kolem 37,5C..Měla jsem představu,že by zítra šel do školy,přeci jen 1.třída,tak aby nemusel moc dopisovat,ale ta přetrvávající teplota mad achjoo..tak jsem na vážkách,zda jít k lékaři,či ne..jinak mu nic není,kašel,rýma,nic..On je spíš takový nᚠmalý hypochondr lol takže těžko se ho na něco ptát,zda ho něco bolí a dle toho řešit jeho zdrav.stav..Myslíte,že by se z toho mohlo přeci jen něco vyklubat?

Není tady

 

#2 16. 1. 2008 16:47

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: Zvýšená teplota

no Stranpo, já nechci být přecitlivělá, ale děcko se zvýšenou teplotou by nemělo nikde chodit - je to opravdu nebezpečné pro srdce (v rodině máme případ přechezené virozy a z toho dožitvotní komplikace - zánět srdečního svalu sad ) Nehledě k tomu, že pak nakazí zbytek třídy, když nebude zdravej.... Ono mu nic neutěče, neboj....
Jinak si myslím, že je to asi nějaká viroza, my ji měli postupně celá rodina, trvá to cca 3-5 dní....

Upravil(a) alenak (16. 1. 2008 16:48)

Není tady

 

#3 20. 3. 2008 15:17

buchtuna
♥♥♥----
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 20. 3. 2008
Příspěvky: 190

Re: Zvýšená teplota

Píšeš že je to malý hypochondr,jak se to projevuje- Ptám se proto že moje dcera taky, a je to někdy k nevydržení.

Není tady

 

#4 20. 3. 2008 15:34

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: Zvýšená teplota

Zvýšenou teplotu si prcek nevyhypochondruje, dítě s teplotou bych do školy neposlala a pokud by trvala víc jak dva dny i po panadolu, šla bych k dr, může jít o začínající zánět (v krku, uších) nebo o virozu a tu je lepší vyležet. Syn byl nemocnej skoro dva měsíce (říjen, listopad) a školu v pohodě zvládnul, zameškání bych se nebála....

Není tady

 

#5 21. 3. 2008 19:30

Stranpa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 2768
Web

Re: Zvýšená teplota

Holky..uplně jsem zapomněla,že jsem Vás tady žádala o radu..takže nakonec jsme šli k Mudr..a bylo to na ATB,v krku zoologickou,takže výtěr,pak ATB a týden doma...takže fáákt mu něco bylo dumbom
Jak se projevuje bᚠmalý hypochondr lol noo všechno ho bolí, furt se prohlíží..sebemenší škrábnutí děsne prožívá a pak je z toho operace,náplasti máme na stole,hned vedle cukřenky lol bud ho bolí hlava a nebo noha,když ho chytnu za ruku,bolí ho ruka..každou modřinu prožívá a má k ní i následný komentář, dovolené si pamatuje dle toho,co se mu tam zrovna přihodila..takže řeknu,pamatuješ si,jak jsme byli tam a tam,jak tam byl ten krásný bazeén..a on jo jo mamko,tam mě píchla vosa do ucha a do malíčku lol a tak je to ze všíí m dumbom

Není tady

 

#6 22. 3. 2008 13:34

buchtuna
♥♥♥----
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 20. 3. 2008
Příspěvky: 190

Re: Zvýšená teplota

To je jako u nás. Ke všemu ještě se nezapomíná zeptat jestli to nevadí,na lednici jsem napsala,na papír velkým písmem NEVADÍ. Aby si to vždycky přečetla,tak to vydržela cca 14 dní a už se ptá znova. Říkám si co se jí děje v hlavě,že jí to nutí takhle uvažovat. Je taky asi žárlivá,na všechno a na všechny kterým náhodou věnuji větší pozornost než jí.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů