Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 1. 2008 11:06

slíva modrá
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 74

1.výzo

Mamky a takové prvňáčků,budete dávat něco svým malým školáčkům za první výzo a popřípadě co?Já starším klukům za výzo nikdy nic nedávala.Šli jsme na véču nebo do cukrárny a dostali pusu.Je ale všechno nějak jinak,tak bych ho nechtěla ošidit,nebo aby mu to nebylo líto.

Není tady

 

#2 16. 1. 2008 12:10

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: 1.výzo

Pololetí neřeším. smile
Ale u prvnáčků je to vlastně ta velká jednička.

Upravil(a) dusička (16. 1. 2008 12:11)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#3 16. 1. 2008 12:29

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: 1.výzo

.

Upravil(a) misha88 (3. 5. 2011 12:02)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#4 16. 1. 2008 14:23

Silent
♥------
Registrovaný: 16. 1. 2008
Příspěvky: 5

Re: 1.výzo

U nás to bude slavnostní oběd.smile
Ve čtvrtek máme třídní schůzky,u prvňáka to bude dobrý ,ale u těch starších  to bude horšíhmm

Není tady

 

#5 16. 1. 2008 15:41

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: 1.výzo

http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=21269  zde mᚠstarší diskuzi k inspiraci


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#6 18. 1. 2008 20:11

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: 1.výzo

misha88 napsal(a):

už ne...už se dávají normálně známky jako v dalších letech....myslím že je to tak už aspon 2roky

Aha, tak to jsem nějak zaspala dobu. dumbom


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#7 18. 1. 2008 20:30

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: 1.výzo

.

Upravil(a) misha88 (3. 5. 2011 12:03)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#8 20. 1. 2008 7:32

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: 1.výzo

dusičko, pokud vím, tak než jsem nastoupila první mateřskou, existovaly školy, které si zažádaly o výjimku dávat v prvním pololetí jednu známku. Podle mě je více známek záchrana pro méně nadané děti. Nemusí se dívat na obrovskou trojku...


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#9 20. 1. 2008 7:57

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: 1.výzo

Sice už prvňáčka dávno nemám, ale hmotného jsem nedávala nic, jenom jsem pochválila, řekla, že je to moc důležité a oni jsou už zase větší, potom jsme jako rodina šli na slavnostní oběd, aby cítili, že je to významná událost, prarodiče jim většinou podtrčili nějakou korunku. Prostě jsem si dávala záležet, aby získali pocit důležitosti vysvědčení, dodnes vlastně na ty obědy chodíme a to je jeden už maturant.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#10 20. 1. 2008 11:31

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: 1.výzo

PavlaH napsal(a):

dusičko, pokud vím, tak než jsem nastoupila první mateřskou, existovaly školy, které si zažádaly o výjimku dávat v prvním pololetí jednu známku. Podle mě je více známek záchrana pro méně nadané děti. Nemusí se dívat na obrovskou trojku...

Tak si Pavlo myslím, že je lepší více známek, než jedna velká 3. URčitě by dítka cítili zklamání.
V pololetí nijak vyzo neoslavujeme. A na konci roku se vždycky najde nějaká radost. Např. Aqapark. Taky něco dobrého. Do restaurace na obědy ani na poháry  nechodíme.Nestojí o to.
Minulý rok dostali kluci k vysvědčení štěně.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#11 9. 6. 2008 21:37

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: 1.výzo

V první třídě dostal syn za vysvědčení jeho vytoužené hodinky.V pololetí měl 1,tak jsme šli na oblíbenou pizzu.Ale jinak v pololetí žádné dárky,jen večeře nebo pohár v cukrárně a na konci roku výlet a syn pořád otravuje s McDonald´,tak jednou za rok-právě za vysvědčení dostane nějaké mini menu.No a starší dcera?Co dostala za 1 v první třídě už nevím,přeci jen jí je 20.let :-))) ,ale když byla starší,tak vždycky chtěla nějaký hadřík na sebe.Podotýkám,že to vše měli jen v případě,že na vysvědčení nebyla žádná 3 a hůře.Naštěstí se dcera učila dobře,maturu má za sebou.A syn taky dobrý,je v 5.třídě a taky zatím žádná 3, navíc to vypadá na 1 z AJ ( tak to mě moc překvapil ).


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#12 10. 6. 2008 9:57

REŇAS
Host

Re: 1.výzo

par No,tak dcera by měla mít samé 1,je prvňáček a syn je v 5. třídě,pokud si opraví asi 2 známky,kde má mezi 1- 2,tak by měl,mít opět,jako každý rok,a každé pololetí, samé 1 a protože,je to opravdu,pouze jenom,jejich zásluha,já se s něma vůbec neučím,jde jim,to nějak,samo,jen dohlédnu,na úkoly,a jestli se připravovali,tak si myslím,že nějakou odměnu si určitě zaslouží za vysvědčení. Takže,bude doma nějaká sladkost,nejspíš oblíbená Milka a uvažuji,že zajdem na pizzu nebo do palačinkárny,popřípadě na zákusek,pohár,něco z toho,výběr nechám,na nich.. Ovšem,nevím,zda je to úplně výchovné,ale myslím si,že přesto,že jim,říkám,že se učí pro sebe atd..,tak nějaký menší dárek do hraček si dcera,bude moci jít vybrat,samozřejmě to koriguji,a to není za x..kč. Syn by chtěl kolo,no a protože na nové nejsou kč a takové velké-drahé dárky za vysvědčení ani nedáváme,tak,jsme od kamaráda - souseda,mu pořídili starší ,po jeho synovi,v super stavu,za pár stovek. Tak,myslím,že budou spokojeni oba. stolt(loni např,syn dostal mašinku,také levnější,na železniční panel,jsou totiž s manželem" blázni "do železnice wink ) U nás je věcma,dárkama,hračkama,nezahlcujeme,dostanou jen něco na narozeniny,vánoce,no a něco si koupí z kapesného,které nemají,až tak pravidelně(někdy nějakou tu kačku od babičky nebo od nás) No a tak,si myslím,že tak,jako  dospělý si za svou práci udělá nějakou radost,něco hezkého si koupí,dopřeje,tak to beru,že i ta škola je "jejich práce" a přiměřený dárek za dobře odvedenou práci,je také motivací i když né,třeba úplně nejvýchovnější. stolt Já,jsem,také kdysi za vysvědčení dostávala,jen sladkost,šlo se na zmrzku,učila,jsem se výborně,pak nato,začala kašlat,nebyla jsem,až tak cílevědomá,ctižádostivá,má mamka,dělnice, (otec šéfoval v podniku,ale brzy vážně onemocněl a umřel),mně nějak motivovat,nedokázala,ji to i tak nějak,bylo jedno,to moje učení,stěhovali jsme se,mamka začala žít s otčímem i ta doba byla jiná,důležité bylo pro ni,abych si našla práci a vydělávala a bylo jedno,kde a rozhodně to její" učíš se pro sebe "mi evidentně nestačilo..  sad No a teď mi říká,jak jsem měla,rozhodně navíc, a jaká je to škoda.. roll PS: jo a v pololetí,také nechodíme nikam,to "oslavit",jen ta čokoláda na ně  doma čeká..

Upravil(a) REŇAS (10. 6. 2008 10:04)

 

#13 11. 6. 2008 13:08

slíva modrá
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 74

Re: 1.výzo

Taky mám připravené hodinky,budou samé,je prvňák,stejně by je dostal a za vysvědčení se to hodí.Jinak jak už jsem psala starší kluci v pololetí nic,nebo jen lepší véča doma anebo nějaká sladkost.Na konci roku byla  kniha-jak praví klasik za dobré vysvědčení knihu! Je pravda,že to dělají pro sebe,ale na druhou stranu je to jejich zaměstnání-povinnost-a dělali byste zadarmo?! Myslím,že přinejmenším by rodiče měli ocenit snahu a holt někomu stačí jen poplácat po zádech,některé děti potěší maličkost a těm mým musela stačit ta kniha,stejně bych jim jí koupila,protože jsme na knihy ulítlí celá rodina!

Není tady

 

#14 11. 6. 2008 13:17

REŇAS
Host

Re: 1.výzo

Souhlas stolt

 

#15 11. 6. 2008 17:46

Hana007
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 13

Re: 1.výzo

Tak syn nosí zatím od první třídy samé jedničky, je na konci třetí a to si nejsem jistá jestli už nepřibyde nějaká ta dvojka. V první třídě za 1 byla sladkost, v druhé už dáreček a v třetí domluva, řekl si co by si přál, pokud bude mít samé 1 a pokud to je reálné tak souhlasím a musím říct, že v pololetí motivace zabrala, protože taky měl na mále s dvěma dvojkama, paní učitelka ho na začátku prosince upozornila, že by měl přidat, šlo vidět i doma, že se více snažil s přípravou a vytáhl to na samé 1 a byl šastný jak blecha, v únoru jsme se domluvili na kolobotách, pokud mu to vyjde v červnu, tak jsem zvědavá, třídní schůzky už na konci roku nemáme a musím přiznat, že když mi napsala paní učitelka známky ve třičtvrtletí, tak jsem celkem koukala, nějak mi to neodpovídalo s žákovskou knížkou.  Jo ale chtěla jsem říct, že syn od nás dostal v tom pololetí hru na PC od babiček a prababiček penízky a sladkost, no nasbíral přes 700,- což se mi teda zdálo hodně, ale je fakt , že máme velkou rodinu , ale když jsem si na výletě povídala s ostatníma dětma co dostaly za vysvědčení, tak jsem se nestačila divit ani ušima, co to byly za drahé dary, v té chvíli mi Míšových 700,- připadalo jako almužna.

Není tady

 

#16 12. 6. 2008 15:21

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: 1.výzo

Hani, neboj se zavolat učiteli, když ti něco na známkách nesedí. Ono známka nejsou jen ty v žákajdě a v sešitech. Je to komplexní záležitost a mělo by se přihlížet i k aktivitě. Když nemáte třídní schůzky, zkus zavčasu kontaktovat učitelku a vše si nechat vysvětlit.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#17 14. 6. 2008 13:35

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: 1.výzo

u nás tedy třídní schůzky jsou i ve druhém pololetí, kdyby nebyly, tak bych si do školy zašla se optat, přesně tak, výsledky nejsou jen známky v žákovský, u nás se hodnotí i aktivita ve vyučování.....

ty koloboty chce kluk taky, pořád se tomu bráním, přijde mi to na prd, co myslíte pro prvňáka?

JInak za vysvědčení souhlasím prckovi něco za odměnu dát tongue

Není tady

 

#18 16. 6. 2008 11:46

slíva modrá
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 74

Re: 1.výzo

Spoustu věcí co si děti přejí stojí z našeho pohledu za prd!Ale je to jeho přání ,tak pokud se nebojíš,že se na tom přizabije,tak já bych mu je za výzo určitě koupila.

Není tady

 

#19 3. 5. 2011 12:00

*hrdina*
♥------
Registrovaný: 3. 5. 2011
Příspěvky: 2

Re: 1.výzo

reklama

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů