Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 16. 1. 2008 9:56

airgosh
♥♥♥♥---
Místo: Praha

5kilo dolů stačí... :)

Dobry den,

je mi 18 a potrebovala bych sundat okolo peti kil.
V rodine jsou mene ci vice tlusti vsici. Ja na tom zas nijak hrozne nejsem. Na 170cm mam 66kilo, pohybu mam tak primerene (vychazky se psem, trening koni, brisni tance,...), ale v posledni dobe se mi rychle zvedla vaha a ja bych ji rada chytla za vcas, abych se v budoucnu nemusela trapit s 30kily dolu. Rada bych se dostala na vahu 60kil a udrzovala si ji.
Jim casto, mam pocit, ze i male porce, ale nejak nepomaha.Musim se priznat, ze muj problem je hodne v pitnem rezimu jsme rada, kdyz si za den vzpomenu vypit aspon litr.... nevite nekdo jak na to? Nechci si nikterak zase rozhodit zazivani nebo tak...

Co se ma stat stane se a vse je jak ma byt...

Není tady

#2 30. 3. 2008 16:19

Myška
♥♥♥----
Místo: Ostrava

Re: 5kilo dolů stačí... :)

Ahoj, no podle toho, co píšeš, nepotřebuješ shodit ani deko, jsi naprosto v normální váze, která je velmi zdravá. Spíš by ses sama sobě asi líbila trochu hubenější, ne? Já bych potřebovala shodit podle mě tak 15 kilo, podle doktorky by stačilo 5. Možná máme někdy přehnané požadavky. Ohledně pití se mi osvědčilo nachystat si sklenku s vodou do kuchyně, na stůl a vždycky když jdu kolem ji vypiju a naleju si druhou a tak pořád dokola. Docela to jde a nezapomínám pít. Když jsem venku, je to horší, ale snažím se nosit s sebou pití pořád. Mám různé lahvičky, na 0,25, 0,75, 1l a 1,5l a ty si beru podle potřeby s sebou.

Není tady

#3 23. 5. 2008 19:40

malinqa
♥------

Není tady

#4 30. 5. 2008 14:23

Rheesa
♥------
Místo: Olomouc
Web

to Myška: s tou skleničkou souhlasím. Mám ji v kuchyni a kdykoliv jdu kolem (což je kdykoliv když jdu někam z pokoje který mám vedle kuchyně) tak se napiju, už je to takový reflex:-)

Amo a mi media naranja!

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí