Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 2. 3. 2008 12:22

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Damilo,
děkuji ti za zajímavou prognózu. Jak starého mᚠvodnáře? Ten můj je asi také "supervodnář", myslím, že 6.2. je vodnář s ascendentem též ve vodnáři smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#27 2. 3. 2008 13:44

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

"Druhá skupina - vášniví milenci, zruční na určité domácí práce, impulsivní až zkratovité jednání, tudíž občas velice nevyzpytatelní...."

Tak tuhle druhou skupinu jsem ještě v životě nepotkala (tam musí být hooodně silný ascendent ve Střelci, Beranu atd.. nebo vliv jiných dynamických planet) big_smile , a to pocházím přímo z býčí rodiny big_smile
Chlapi Býci jsou velmi něžně upovídaní, až moc smile, ale že by byli přímo praktičtí? big_smile Můj manžel Štíro-Střelec mému tatínkovi Býkovi dává školení o opravě elektrické zásuvky, traktoru atd.. To můj táta býček tyto činnosti tedy ne-é, jaksi neovládá. A zkratovité jednání - snad jen v případě, kdy je někdo silně tlačí ke zdi, jinak je velmi dobře předpověditelný.

Jinak se taky přikláním k praktickým dárečkům typu dražších jídel, případně knížek - prostě "hodnotné a trvanlivé" dárečky. Ale květiny mám teda na rozdíl od někoho hodně ráda, asi se už dá říct, že jsem na kvítka úchyl big_smile Mám doma malou botanickou zahradu (v práci taky) big_smile.
Trpělivá jsem asi až extrémně, ale pak stačí moment a všecko lítá. Už jsem popisovala někde jinde na vlákně, že dva roky jsem trpěla manýry naší kolegyně (jako jediná; všichni mi říkali, vybodni se na ni), pořád jsem si říkala: třeba je nemocná, třeba se něčím trápí, třeba se špatně vyspala, třeba ji zlobí syn, ale když to přesáhlo únosnou míru, už jsem jí ruku nepodala - nastane prostě konec, který neberu zpátky.

Co se týká změn, tak je snáším dobře, ale musí být zorganizované a musím o nich předem vědět, abych se cítila pohodově  big_smile. Jako těžkopádnou nebo pomalou mě teda nikdo nehodnotí, naopak pořád musím známým odpovídat na otázky: kde tu vrtuli máš? big_smile Ale jak říkám: když chci zvládnout hodně práce, změn smile a dalších věcí, chce to disciplínu a aspoň trochu plánování - kvůli záruce solidního výsledku; nebudu přece dělat něco marně až zbytečně, že jo big_smile.
Za komínky ve skříni a křesla uspořádaná do pravých úhlů asi může můj Ascendent na posledním stupni Panny big_smile.

Jinak mi připadá nádherné, že mám Slunce v Býku, Měsíc ve Lvu - a dcerka má Slunce ve Lvu a Měsíc v Býku....
Jedna sestra je Býk, druhá je Vodnář - s tou si opravdu nerozumím tak jako s Býkem, i když naše sourozenecká úcta nás sbližuje, no ale - je přece jen jiná.smile

Upravil(a) Tercila (2. 3. 2008 13:47)

Není tady

 

#28 2. 3. 2008 13:58

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Tulipánka napsal(a):

Damilo,
děkuji ti za zajímavou prognózu. Jak starého mᚠvodnáře? Ten můj je asi také "supervodnář", myslím, že 6.2. je vodnář s ascendentem též ve vodnáři smile

ASC ve Vodnáři je každý den, záleží na hodině a míste narození.

Ten můj je "Supervodnář", protože tam má 4 planety (Slunce, Merkur, Uran, Neptun), navíc v 11. domě, který analogicky odpovídá 11. znamení Vodnáře...ale to je fuk.
Je prostě Vodnář jako Brno. big_smile Ten můj má 9 let.

Tak a se Ti maličký Vodnářek pěkně chová...

Není tady

 

#29 8. 3. 2008 21:16

balkama
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Ahojky, všechny zdravím.
Já jsem býk, ASC v beranu, 1 dům beran a býk (slunce, merkur)...nemyslím, že bych byla nějaká moc klidná  reta o pomalosti nemůže býti ani řeči styrka .  A tvrdohlavost?......tak mě napadá...není to přednost? lol lol lol


Vždycky čiň dobro. Některé lidi to potěší a zbytek ohromí.

Není tady

 

#30 8. 3. 2008 21:25

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

balkama napsal(a):

A tvrdohlavost?......tak mě napadá...není to přednost? lol lol lol

No, pro toho tvrdohlavého to možná přednost je. Ale co to okolí???yikes

Není tady

 

#31 8. 3. 2008 21:40

balkama
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Damila napsal(a):

balkama napsal(a):

A tvrdohlavost?......tak mě napadá...není to přednost? lol lol lol

No, pro toho tvrdohlavého to možná přednost je. Ale co to okolí???yikes

Copak, mᚠšpatné zkušenosti?


Vždycky čiň dobro. Některé lidi to potěší a zbytek ohromí.

Není tady

 

#32 8. 3. 2008 21:45

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

balkama napsal(a):

Damila napsal(a):

balkama napsal(a):

A tvrdohlavost?......tak mě napadá...není to přednost? lol lol lol

No, pro toho tvrdohlavého to možná přednost je. Ale co to okolí???yikes

Copak, mᚠšpatné zkušenosti?

My jsme všichni tvrdohlaví.smile

Není tady

 

#33 8. 3. 2008 21:52

balkama
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Damila napsal(a):

balkama napsal(a):

Damila napsal(a):


No, pro toho tvrdohlavého to možná přednost je. Ale co to okolí???yikes

Copak, mᚠšpatné zkušenosti?

My jsme všichni tvrdohlaví.smile

Někdo asi víc, někdo míň. Záleží na tom, zda je čin tvrdohlavosti páchán na úkor někoho, něčeho nebo také pro někoho. Tvrdohlavost...mince, z jedné strany je tu velká síla něco dosáhnout ze zatnutými zuby....druhá strana je asi velká zarputilost neochota ustoupit.
Vše může být dobré či špatné, záleží na úhlu pohledu.


Vždycky čiň dobro. Některé lidi to potěší a zbytek ohromí.

Není tady

 

#34 8. 3. 2008 21:58

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

A tak či tak, vždycky si tvrdohlavostí uzavíráme cestu, kterou by se k nám mohlo dostat něco nového, zajímavého, něco, co by nás mohlo obohatit, a my to pro svou neschopnost otevřít se vnějším vlivům a připustit, že je i jiná cesta, než ta naše tvrdohlavě nezměnitelná.
A to je celkem škoda.
Samozřejmě, nikdo není JEN tvrdohlavý. To co píšu, je extrém. smile

Není tady

 

#35 8. 3. 2008 22:13

balkama
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

stolt  mᚠoplnou pravdu fuckyou. Od toho tady vlastně jsme...učíme se býti lepší.
Možná, že jsi mi pomohla prohlédnout a podívat se na svoji tvrdohlavost z druhé strany. Děkuji.


Vždycky čiň dobro. Některé lidi to potěší a zbytek ohromí.

Není tady

 

#36 1. 4. 2008 20:43

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

taky se hlásím mezi býčky, ty pohodlnější smile
Miluju rodinu, dobré jídlo, dlouhý spánek, domácí pohodlíčko, mazlení, hlazení. Nesnáším spěch, nepořádek a to, když věci nejsou na svém místě (třeba jsou uklizené jinde, ale i to mě vytáčí). Hurá akce nenávidím, radši plánuju dopředu. Jsem tvrdohlavý cholerik, rychle vybouchnu a vším bych třískala. Nerada uznávám, že jsem neměla pravdu.
Hm, co ještě? Vodnáři mi absolutně nevaděj, spíš naopak smile

Není tady

 

#37 1. 4. 2008 22:43

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

a býčci zrovna budou teď slavit narozky, tak všem vše nej..


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#38 2. 4. 2008 7:17

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

misha88 napsal(a):

a býčci zrovna budou teď slavit narozky, tak všem vše nej..

Míšo, až za 3 týdny... smile
Teď jsou Ovečci a Beránci. Oni nám prozazí cestu (mají to v popisu práce), a pak nastoupíme my, pohodlní milí Býčci...

Není tady

 

#39 2. 4. 2008 7:39

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

šak říkám "že budou slavit" - přítel za skoro 3 týdny - přesně tak!! A babička začátkem května:)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#40 1. 5. 2008 8:28

Tiffany
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 578

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Tak já se taky hrdě hlásím k Býčkům a myslím, že ta charakteristika celkem sedí. Na prvním místě je rodina, změny také nesnáším, zejména ty akce typu 'miláčku, sbal se, za hodinu vyrážíme', z toho šílím. Také mám ráda jistotu, nesnáším riziko. A je to přesně tak, dlouhou dobu jsem v klidu a pak vylítnu. A bez mazlení bych se zbláznila. Také si myslím, že dokážu dobře naslouchat a vcítit se do problémů ostatních a  strašně nesnáším nespravedlnost. Řekla bych, že jsem spolehlivá a totéž očekávám od ostatních. A rozhodně mi nedělá problémy udělat si sama ze sebe srandu. Manžel je Ryba, tak si myslim, že se celkem dobře doplňujeme, on je tak trochu snílek a já velký praktik.
     A jelikož nastala doba našich narozenin, tak všem přeji všechno nejlepší a pořádně si to užijte smile .

Není tady

 

#41 1. 5. 2008 11:00

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Damila napsal(a):

Ten můj je "Supervodnář", protože tam má 4 planety (Slunce, Merkur, Uran, Neptun), navíc v 11. domě, který analogicky odpovídá 11. znamení Vodnáře...ale to je fuk.
Je prostě Vodnář jako Brno. big_smile Ten můj má 9 let.

Tak jsem po delší době nakoukla do Věštírny  hned toto vava Dam, ty mᚠdoma Che Guevaru??? va S tím "superdomicilním" Uranem? Mmch - existuje pro to výraz? Teda jinej, než "superdomicilní" gloria Panejo....doufám, že už teď se zajímá o blaho zeměkoule víc než o vlastivědu lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#42 1. 5. 2008 11:10

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

lupina montana napsal(a):

Damila napsal(a):

Ten můj je "Supervodnář", protože tam má 4 planety (Slunce, Merkur, Uran, Neptun), navíc v 11. domě, který analogicky odpovídá 11. znamení Vodnáře...ale to je fuk.
Je prostě Vodnář jako Brno. big_smile Ten můj má 9 let.

Tak jsem po delší době nakoukla do Věštírny  hned toto vava Dam, ty mᚠdoma Che Guevaru??? va S tím "superdomicilním" Uranem? Mmch - existuje pro to výraz? Teda jinej, než "superdomicilní" gloria Panejo....doufám, že už teď se zajímá o blaho zeměkoule víc než o vlastivědu lol

Myslím, že Tvůj nový výraz SUPERDOMICILNÍ je docela přesný. netřeba hledat jiné. smile
Zatím je tak malej, že se zmíná mezi svými projevy ADHD, a lásce ke kočkám. Ode zdi ke zdi. Hlavně nic normálního, běžného. Všechno hodně, moc, a ještě víc, extrémně a nejvíc. Radovat se, řvát, skákat, milovat. všechno MOC. Nepřehlédnutelé, nepřeslechnutelné dítě.
Přišel, aby mě probudil z letargie a připomněl mi, že život se má žít . Já bych ho nejraději totiž sladce prolenošila, promilovala , prořehtala se. Miloučký Býček, ne?

Jenže tohle moje supervodnářské sluníčko má ASC v Býku, tak ono mi rozumí, já mu taky rozumím. hjarta
Jen mě to někdy zmáhá.

Není tady

 

#43 1. 5. 2008 13:09

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

No dobrý, no....takže jestli tomu dobře rozumím - Che, kterej navenek vypadá neobyčejně solidně..... va No těbůh lol Nasměruj ho teda alespoň do nějaký oblasti, kde je zapotřebí provést nějakou důkladnou vnitřní čistku smile
JJ, dětičky....já jsem prozměnu vyfasovala Štíra s Asc na Býku a Kozoroha s Lunou v Panně....taky pro dumbomlol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů