Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 1. 2008 9:05

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Mě osobně zajímají Býci :)

Mám jednoho doma...smile
Jaké s nimi máte vztahy, jak se projevují,..


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#2 16. 1. 2008 10:29

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Jak znám býky, tak jejich nejvýraznější vlastností je ta, že nesnáší jakékoliv ( hlavně náhlé) změny a zvyšování hlasu. Moje kamarádka tvrdí, že kdyby přistihla manžela s jinou, tak se nerozvedou kvůli té dotyčné, ale proto, že by na něj křičela. roll
Moje starší dcera je taky býk a běda, když ji dlouho dopředu nepřipravím na jakoukoliv plánovanou změnu, třeba jen malé přemístění nábytku.


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#3 16. 1. 2008 11:02

Somaia
Host

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

big_smile... ehehe....kuk...  wink no konzervy jsme zakonzervovaný.... a to jak ve vztazích, tak směrem k okolnímu světu. Jenže čas od času  nás to popadne a pak je třeba měnit kulisy, jak tomu říkám já... přemísovat...zvelebovat, upgradovat big_smile Jenže na to musím být  duševně dobře připravená... nejvíc ze všeho nesnáším spontání hurá akce a jim podobné... big_smile

Upravil(a) Somaia (16. 1. 2008 11:03)

 

#4 16. 1. 2008 11:37

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Souhlasím. Náhlé změny mě dokážou zvednout ze židle. No a navíc jsem cholerik, takže když je toho na mě moc, tak vybuchnu a pak všechno lítá stolt

Není tady

 

#5 16. 1. 2008 23:26

Doubravka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 521

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

misha88 napsal(a):

Mám jednoho doma...smile
Jaké s nimi máte vztahy, jak se projevují,..

Taky mám jednoho doma smile
Vztahy s nimi mám dobré, jen kdyby se více projevovali... lol

Není tady

 

#6 17. 1. 2008 7:38

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

lueta napsal(a):

Jak znám býky, tak jejich nejvýraznější vlastností je ta, že nesnáší jakékoliv ( hlavně náhlé) změny a zvyšování hlasu. Moje kamarádka tvrdí, že kdyby přistihla manžela s jinou, tak se nerozvedou kvůli té dotyčné, ale proto, že by na něj křičela. roll
Moje starší dcera je taky býk a běda, když ji dlouho dopředu nepřipravím na jakoukoliv plánovanou změnu, třeba jen malé přemístění nábytku.

Ano, Býčci opravdu nemají rádi změnu. Krásně lpí na svých zaběhnutých systémech, které jim vyhovují, jen stěží se zbavují starých a nepotřebných věcí, vztahů, názorů. Ale když to udělají, cítí se nádherně volně. Ke všemu aby je člověk dokopal. Vše jim trvá. Ale když se do něčeho zakousnou, dokážou věci dotáhnout do konce. Není houževnatějšího znamení, než Býka (snad jen Kozoroh jim může konkurovat).
Býčci jsou ale hrozně milí. Fakt!big_smile
Jsou příjemní, nemají rádi hádky, milují krásu, pohodu, a pohodlí. Jsou nesmírně praktičtí a za krásné považují to, co je užitečné, co má smysl, co se dá nějak použít.
Jak já po Býkovsku říkám:"Nedávejte mi květiny. Co se nedá sníst, vypít nebo vykouřit, to pro mě nemá smysl."smile
A jací jsme labužníci! Rozhodně víme, co je dobré. (Skoro všechno!)
Jsme strááášně hodní, umíme vytvořit krásno a pohodu, a když před námi nemává nikdo červeným hadrem (třeba Vodnářci), tak jsme pořád v klidu. Jen bacha, když se Býk pořádně rozzuří, to i Lev utíká. Stává se to jen párkrát za život, ale stojí to za to.
Býk je jako parní válec. Dlouho se rozjíždí, jede pomalu. Ale když už jede, nikdo na světě ho nezastaví. prostě to nejde. Umanutí, uvzatí, lpějící, ale i milující, duševně krásní a dobří, to jsme my, Býčci.

Není tady

 

#7 17. 1. 2008 9:16

Somaia
Host

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Děkuji ,Damilo, slzu jsem ukápla..... big_smile přesná charakterisktika, celkem nemám co dodat.
Jen to, že pokud muži preferují klidnou, méněmluvnou, spolehlivou , smyslnou  dívku, která je praktická  a k finačním prostředkům má patřičnou úctu, taky velmi ráda vaří a v tomto ohledu je pohostinná, tak by měli  reálně uvažovat o tomto znamení big_smile. Jen jedna malá nevýhoda, nesmí očekávat  velkou kreativitu a permanentní vzrušující zážitky, to býk prostě nezvládá...potřebuje se víc dobíjet klidem...a taky odpočívat.

 

#8 17. 1. 2008 14:52

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Tak s se  zmenami naprosto souhlasim. Nahle zmeny a nedostatek spanku me dokazi dohnat k placi a to doslova. Ke stesti mi staci vune jara,  ukuchtit si neco dobreho k veceri a hladit po zadech lol.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#9 17. 1. 2008 14:54

Somaia
Host

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

big_smile Taurus tummenupp

 

#10 17. 1. 2008 15:45

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

taurus napsal(a):

Ke stesti mi staci vune jara,  ukuchtit si neco dobreho k veceri a hladit po zadech lol.

....tohle bude asi univerzální, to u nás doma miluje vodnář, váha, štír i střelec. smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#11 17. 1. 2008 17:53

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Tak já mám manžela Býka a občas z něho šílím říkám mu brzdo:-))
Je strašně pomalej.Nedokáže dělat víc věcí najednou.Ani jíst a k tomu koukat na telku.Bud jíst a nebo koukat:-)).často zapomíná věci doma a pak se pro ně vrací.jednou zapomene hlavu.
Jinak je trpělivej,přátelskej,vnímavej,má rád rodinu,domav.
Jo a je workoholik.
No a jinak se schoduje s tím co tady psaly holky:-))

Upravil(a) Bublina (17. 1. 2008 17:56)

Není tady

 

#12 22. 1. 2008 13:34

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

ja som býk, dynamický, veselý, tvrdohlavý, neznášam zmenu, mám rada systém, som kludná, ale už keď sa rozzúrim tak valím,


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#13 23. 1. 2008 3:09

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Hani napsal(a):

taurus napsal(a):

Ke stesti mi staci vune jara,  ukuchtit si neco dobreho k veceri a hladit po zadech lol.

....tohle bude asi univerzální, to u nás doma miluje vodnář, váha, štír i střelec. smile

Hani, mas dozajista pravdu, ze tato trojkombinace dela dobre spouste lidem bez ohledu na znameni. Ale je fakt, ze ve me to vyvolava az extazi lol a skutecne mi to staci ke stesti. Jinak jsem taky hodne na vune.  Nevim ale jestli to nejak souvisi se znamenim, protoze se v techto vecech moc neorientuji. Kazdopadne dost veci vnimam a spojuji si s vuni:). Dokonce mam par zarucenych vuni, ktere me dokazi uklidnit ale zaroven jsou pachy, ktere me dokazi doslova odrovnat usch (napr. tezke parfemy butter)


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#14 26. 1. 2008 0:36

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Já jsem taky býk,změny nesnáším, ve vztahu si myslím jsem majetnická-já vím že to není dobře,žiju černobíle,buď tě miluju nebo nenávidim,v posledních třech letech mám ještě střední cestu "jsi mi u pr..e". Když miluju tak naplno,pro miláčka bych umřela,skočila do studený vody,sáhla na pavouka a šla v noci sama na hřbitov. Myslím,že jsem spolehlivá a to samé očekávám od ostatních,myslím,že dokážu poslouchat a pomoct bez toho,abych to někomu pak předhazovala,ale totéž očekávám od svých přátel,nejsem typ,který by říkal "nerada bych tě tím obtěžovala",prostě jsi můj kamarád a počítám s tebou.
Jsem pohodlná,nesnáším úklid,ale když uklízím,tak pořádně. A miluju lidskou blízkost a mazlení smile

Není tady

 

#15 31. 1. 2008 17:48

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Teeda mám pocit, že kamkoliv na Duchovním vlezu, tam to "umře", už jsem usmrtila Indigové děti gratergratergrater To je taky tím, že jsem bejk, nebo tím, že melu z cesty?

Není tady

 

#16 31. 1. 2008 17:53

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Luizi, no, třeba to je tím, že napíšeš něco tak dokonale, že už není co dodat. big_smile

V první chvíli jsem se docela lekla, jaké děti že jsi to zabila...! smile
To víš, taky jsem Býček, trochu delší vedení.

Není tady

 

#17 31. 1. 2008 17:55

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

godlikegodlikegodlike
Ale néé dlouhý vedení, potřebuješ odfouknout z práce nebo třeba po celém dni tance kolem dětí.

Není tady

 

#18 31. 1. 2008 18:02

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Luizi napsal(a):

godlikegodlikegodlike
Ale néé dlouhý vedení, potřebuješ odfouknout z práce nebo třeba po celém dni tance kolem dětí.

To ne, dneska už mám padla, a děti se z kroužku domů nahrnou až za hodinu.
Takže nemám výmluvu. Jsem totiž natvrdlá a pomalá pořád.
Ale to nevadí, zvakla jsem si na sebe, a nevadím si. smile

Upravil(a) Damila (31. 1. 2008 18:03)

Není tady

 

#19 31. 1. 2008 22:36

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Tak znám dva druhy býků - mužů.
Strašliví spáči, naprosto nepraktičtí lidé, velice inteligentní, umělecky a sportovně nadaní.

Druhá skupina - vášniví milenci, zruční na určité domácí práce, impulsivní až zkratovité jednání, tudíž občas velice nevyzpytatelní....

Není tady

 

#20 31. 1. 2008 23:46

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

To jsem asi ta druhá skupina mužů,i když jsem ženská lol

Není tady

 

#21 28. 2. 2008 13:46

Jiulka.M
♥------
Místo: Valašské království
Registrovaný: 28. 2. 2008
Příspěvky: 11

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

No to je nááádhera - já jsem tak pyšná na to, že jsem býk gloria
Co se týká náhlých změn, skutečně je nesnáším a trvá mi dlouho se k něčemu dokopat, pokud se to týká zásadních věcí v životě. No jen si představte býka na pastvě - klídek, pohodička - a vy byste ho chtěli (takový kolos) najednou někam přesměrovat?! Když mu ale předložíte rozumný argument, že tráva na opačné straně je lepší, nebude pro něj problém vás následovat. S běžnými změnami situace nemám problém a někdy dokonce miluji ty hurá akce. Pokud mám jasno v tom, co chci, dokážu záležitost zorganizovat a zrealizovat v podstatě ihned. Je zvláštní, že tohle vůbec nezvládá můj miláček blíženec par  Pro něj jsem já-býk občas jako vichřice kapitulation
S těmi vůněmi to skutečně souvisí s býkem - ten je na svůj nos velmi citlivý a kdo mu nevoní, má smůlu. Ano, miluje pohodu, klídek, soulad, pěkné věci (to však není synonymum pro drahé), občas příjemné lenošení. Trpělivosti má někdy až moc, ale když už jej někdo dráždí přespříliš, začne vidět rudě, zafuní, rozeběhne se a pak už ho opravdu nikdo nezastaví. To se pak okolí diví, co se to stalo, vždy všechno fungovalo a najednou se dějí věci. Ale s láskou utáhnete býka i na té pověstné vařené nudli.

Není tady

 

#22 28. 2. 2008 13:51

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Luizi napsal(a):

Jsem pohodlná,nesnáším úklid,ale když uklízím,tak pořádně. A miluju lidskou blízkost a mazlení smile

jo tohle přítel taky:)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#23 28. 2. 2008 14:04

Jiulka.M
♥------
Místo: Valašské království
Registrovaný: 28. 2. 2008
Příspěvky: 11

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Jéééééééééééé mazlení par to k životu potřebuju jako vodu a slunce

Není tady

 

#24 29. 2. 2008 14:01

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Také jsem býk a všechny charakteristiky zde napsané na mě přesně sednou stolt
Někdo tu psal, že býk nemá rád styk s vodnářem. Mě se narodilo miminko 6.2.08 - to si s ním asi užiju, co? wink Já to beru jako svůj osud, abych se zase něčemu novému přiučila. Mě fakt hodně vadí, když něco nejde přesně tak, jak si naplánuju a vodnáři si prý vždy dělají vše po svém smile .


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#25 29. 2. 2008 19:25

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mě osobně zajímají Býci :)

Tulipánka napsal(a):

Také jsem býk a všechny charakteristiky zde napsané na mě přesně sednou stolt
Někdo tu psal, že býk nemá rád styk s vodnářem. Mě se narodilo miminko 6.2.08 - to si s ním asi užiju, co? wink Já to beru jako svůj osud, abych se zase něčemu novému přiučila. Mě fakt hodně vadí, když něco nejde přesně tak, jak si naplánuju a vodnáři si prý vždy dělají vše po svém smile .

Taky jsem Býček a mám doma dítko dokonce "Supervodnáře"! big_smile
Jsou to znamení v kvadratuře, je tam silné napětí, ale zvláštní přitažlivost.
Vodnáři Býčky mohou velmi obohatit. Každopádně Tě děátko bude inspirovat a vytrhovat z Býčí pravidelnosti, letargie a zaběhnutého pořádku. Nedá Ti klid, ale dá Ti bohatý život, ukáže Ti věci, na které bys sama neměla důvod ani chu přijít. Takhle do toho spadneš jaksi přirozeně, a nebude to bolet. S děátkem se učí rychleji a krásněji.
Vodnářci si malují své vzdušné zámky, jsou tak nějak pořád nad věcí, a to my, zemití Býčči potřebujem, abychom nezakrněli.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů