Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 1. 2008 19:34

rykiel
♥------
Registrovaný: 8. 7. 2006
Příspěvky: 11

kartářka

Jaké máte zkušenosti s kartářkou? Nemáte kontakt na dobrou kartářku v Pardubicích. Prosím o jeho zaslání.

Není tady

 

#2 17. 1. 2008 20:20

miskane
♥------
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 7

Re: kartářka

Já mám z kartářkou dobré zkušenosti, ne že by se vše odehrávalo podle předpovědi, ale důležité změny a věci ano. Ono stejně pak nejvíc záleží, jak se v dané situaci člověk zachová a jak zareaguje. Já kartářku doporučuji, ale bohužel jsem z Brna. Zdravím!!!

Není tady

 

#3 17. 1. 2008 20:27

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: kartářka

Já bych za kartářkou nešla. Hrozně bych se bála.

Není tady

 

#4 17. 1. 2008 21:02

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: kartářka

Chlast a karty jsou metla lidstva velebnosti big_smile


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#5 17. 1. 2008 21:21

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: kartářka

Damila napsal(a):

Já bych za kartářkou nešla. Hrozně bych se bála.

Proč? Většinou jsou to prý staré paní, takoví věchýtci prej, kdyby něco, tak v pohodě utečeš lol


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#6 17. 1. 2008 22:06

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: kartářka

Na předloňském ezoterické festinu jsem se přemluvila a tu kartářku , co tam byla, jsem požádala o výklad. Tvrdila, že už je sice na odchodu, ale dobrá.
Nevím , jestli jí o mně info nedorazily, nebo už se nemohla soustředit, nic podstatného mi neřekla. Z minulosti tak dost obecně, do budoucnosti nic, co by stálo za zapamatování.
Slyšela jsem na ni chválu, jen to mě vyprovokovalo k činu. Docela mě zklamala, nebylo  to jasné a srozumitelné. A že mám zapracovat na svém sebevědomí , na to nemusím jít ke kartářce.
Člověk asi čeká nemožné, někde hluboko v sobě to všechno asi víme, jen chceme slyšet něco jiného, že nám prostě budou konečně lítat pečení holubi do huby a o nic se už nemusíme starat a budeme šastní až do smrti ve spánku, aby nás ani prstíček nestačil zabolet.
Tož jsem se vykecala, berte mě s nadhledem.

Není tady

 

#7 17. 1. 2008 22:09

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: kartářka

Informace od kartářky, z horoskopu, či z jiného věšteckého zdroje jsou jen pravděpodobnosti. Pokud uslyším, že mě čeká něco negativního, zapnu všechny motory k tomu, abych se tomu obloukem vyhl. pokud uslyším pozitivní věci, opět ty motory k tomu, aby to bylo ještě lepší. Ale nejlepší je kartářce vydělané peníze nedávat, raději za ně koupit dobrou knížku, nebo podarovat blízkého přítele smile


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#8 17. 1. 2008 22:23

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: kartářka

A to jsem jako středoškolačka 2 roky bydlela u staré paní na privátu a ta ochrnutá žena  tam měla denně lidi na výklad karet. Nikdy jsem ji nepožádala, ale ona si sama vyložila- jistě. Po matuře plakala štěstím, že jsem to zvládla, třeba její karty říkaly něco jiného. Neměla jsem odvahu se jí zeptat. Školu jsem nebrala jako prioritu- jen na dokreslení.

Není tady

 

#9 18. 1. 2008 7:40

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: kartářka

Kazalin napsal(a):

Chlast a karty jsou metla lidstva velebnosti big_smile

a ženy pane generální smile


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#10 18. 1. 2008 7:44

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: kartářka

Míša Kulička napsal(a):

Damila napsal(a):

Já bych za kartářkou nešla. Hrozně bych se bála.

Proč? Většinou jsou to prý staré paní, takoví věchýtci prej, kdyby něco, tak v pohodě utečeš lol

Protože moje mamka má špatné zkušenosti. Kartářka jí navykládala, že jí v mládí zemře manžel a jedno dítě se jí odstěhuje "za kopečky", a vnoučata bude znát jen z fotek. Nic z toho se nesplnilo, a mamka žlia zbytečně celý život ve strachu, kdy se to stane.
Tatík měl sice zdravotní problémy, ale o to hůř to mamka nesla, že čekala, že umře. A obě dcery bydlíme od ní i s rodinami jen pár desítěk metrů.smile Mamka je taková kvočna, co chce mít svá kuřátka pořád nablízku, bylo pro ni hrozné zjistit, že by se musela s jednou rozloučit. Prostě kartářka jí zbytečně způsobila strachy, kterými si jinak nemusela projít.
Když jdu k astrogovi, ten mi aspoň neřekne, že zítra umřu, ikdyby to tam nakrásně viděl.
Jenže na druhou stranu-obecné výklady nikoho nezajímají, každý chce něco konkrétního, a pak se diví...

Upravil(a) Damila (18. 1. 2008 7:50)

Není tady

 

#11 18. 1. 2008 9:21

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: kartářka

Damila napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Damila napsal(a):

Já bych za kartářkou nešla. Hrozně bych se bála.

Proč? Většinou jsou to prý staré paní, takoví věchýtci prej, kdyby něco, tak v pohodě utečeš lol

Protože moje mamka má špatné zkušenosti. Kartářka jí navykládala, že jí v mládí zemře manžel a jedno dítě se jí odstěhuje "za kopečky", a vnoučata bude znát jen z fotek. Nic z toho se nesplnilo, a mamka žlia zbytečně celý život ve strachu, kdy se to stane.
Tatík měl sice zdravotní problémy, ale o to hůř to mamka nesla, že čekala, že umře. A obě dcery bydlíme od ní i s rodinami jen pár desítěk metrů.smile Mamka je taková kvočna, co chce mít svá kuřátka pořád nablízku, bylo pro ni hrozné zjistit, že by se musela s jednou rozloučit. Prostě kartářka jí zbytečně způsobila strachy, kterými si jinak nemusela projít.
Když jdu k astrogovi, ten mi aspoň neřekne, že zítra umřu, ikdyby to tam nakrásně viděl.
Jenže na druhou stranu-obecné výklady nikoho nezajímají, každý chce něco konkrétního, a pak se diví...

Nechci být rýpalem, ale záleží na kartářce, i ta může být jak onen astrolog a naopak. Jde o to zda je ona kartářka dobrá a jaké má zkušenosti. tedy zjistit reference to je myslím účelem apsoň jedním oproč tohle vlákno.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#12 18. 1. 2008 9:42

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: kartářka

Pisateli, jasně, mᚠpravdu. Záleží na osobnosti.
Tak jako má někdo špatné zkušenosti s léšiteli a "léčiteli"(tedy šarlatány), tak je to u všch těchto disciplín.

Nepochybuji o tom, že existuje kartářka, co dokáže vyložit karty na míru, a co má dost etiky v sobě, že z pusy nevypustí jisté věci, kterými by mohla klienta odradit nebo vyděsit.

Existuje. Ale je to bohužel jen malá promile. Myslím si, že tato disciplína se blíží už umění, a je třeba na ni mít vyloženě talent. Intuici, vhled. To se nedá jen naučit (ikdyž teorie je jistě základ, jako u všeho).

Poznala jsem jednu holku, která to dělala, u nich se to dědilo z generace na generaci, mezi ženským pokolením. Vždy jen jedna z generace měla tuto výraznou schopnost. Byla to hodně zvláštní rodina. A bylo moc zajímavé ji poznat.

Není tady

 

#13 18. 1. 2008 9:54

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: kartářka

Damila napsal(a):

Pisateli, jasně, mᚠpravdu. Záleží na osobnosti.
Tak jako má někdo špatné zkušenosti s léšiteli a "léčiteli"(tedy šarlatány), tak je to u všch těchto disciplín.

Nepochybuji o tom, že existuje kartářka, co dokáže vyložit karty na míru, a co má dost etiky v sobě, že z pusy nevypustí jisté věci, kterými by mohla klienta odradit nebo vyděsit.

Existuje. Ale je to bohužel jen malá promile. Myslím si, že tato disciplína se blíží už umění, a je třeba na ni mít vyloženě talent. Intuici, vhled. To se nedá jen naučit (ikdyž teorie je jistě základ, jako u všeho).

Poznala jsem jednu holku, která to dělala, u nich se to dědilo z generace na generaci, mezi ženským pokolením. Vždy jen jedna z generace měla tuto výraznou schopnost. Byla to hodně zvláštní rodina. A bylo moc zajímavé ji poznat.

Ano přesně . Já nechci vyvolávat nějaké nedorozumnění , trošku jsem se pozastavil toliko, nad tím jak jsi "kartářku" označila jak osobu co přesně nastaví budoucnost a astrolog zůstává zahalen "tajemstvím". Možná douška "a může to být i opačně nebo nemusí to být jak u mamky" by onu ostražitost zahnalo. Sám mám problém sehnat někoho kdo pomůže mně, jak s fyzickou nemocí tak upravit energetická těla. Na jedné straně hledám, ale současně díky necítění okolí na vyšší úrovni mám strach z mnohého.
Spíš bych a to jsem naznačil v předešlém, mělo tady vždy směřovat v hledání oněch kvalitních, výborných lidiček, kteří pomohou v daném oboru.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#14 18. 1. 2008 10:19

Somaia
Host

Re: kartářka

Koukám, že je to diskuze o nás bez nás .... grater
Tak já vám sama za sebe napíšu své pocity  a pozorování z druhé strany... jak to probíhá při výkladu karet. Já jako kartářka se cítím pouze jako mediátor nebo lépe řečeno prostředník. Pomocí obrazů  a vizualizace provázím tazatele do jeho  "podsvětí" jeho podvědomí. Z tohoto podvědomí vytáhneme společně na světlo jen to , co vněm je. Přisuzujete tady kartářům/řkám obecně  nějaké nadpřirozené schopnosti hodné Nostradama i takoví jistě jsou, ale to jsou vyjímky a i tito lidé se mouhou velmi často mýlit jako jsem přesvědčená, že se občas mýlil i Nostradamus a budoucnost se ubírala prostě paralelně jinak... (o tom už jsme mimo jiné někde diskutovali a vyjadřovala se k tomu docela schopně Poletucha). Proto se stává,každému, že se může ve svých konkrétních předpovědích i fatálně mýlit, protože v tu chvíli viděl realitu jinou....
Teď se ještě vrátím ke svým pozorováním.... z toho co jsem napsala vyplývá, že tedy velmi záleží taky na osobnosti tazatele, na jeho Egu, jestli mě do svého podvědomí pustí nebo nepustí a taky v jaké kvalitě nebo hloubce. Lidé, kteří jsou upřímní mi často říkají, že jsem vynesla na světlo jen to, co už tušili nebo i věděli, leč nechtěli si přiznat big_smile. Tady vím, že se výklad jednoznačně povedl... Pak jsou lidé, kteří sice správně cítí, že jsme spolu něco zásadního zveřejnili, ale jejich ego jim to nedovolí příjmout.... z rozličných důvodů a ti většinou odejdou a začnou se rozčilovat nad kartářem/řkou, že jim neřekl nic...a bla bla bla....Jenže já často vnitřně hluboce cítím, že to , co jsem viděla pravdivé JE, jen je silná tendence to odmítat ze strany tazatele. A pak mám taky okamžiky, kdy mě "něco" do podvědomí toho druhého nepustí vůbec, tehdy mám pocit já, že jen tak blábolím, důvody mohou být taky velmi rozličné a já je respektuji. Většinou ten, že něco zásadního se tazatel dozvědět nemá. Těchto lidí není moc, ale v minulosti se u mě vyskytli, dříve jsem to považovala za svou nedokonalost nebo že nejsem naladěná, dnes už to klidně řeknu: s Vámi... s Tebou to v tuto chvíli nejde..... není to moje vina.
Tak tady máte pohled i z druhé strany a doufám, že jsem vám vnesla trochu světla do toho jak to funguje/ nebo nefunguje. Pokud je kvalitní osobnost průvodce do podsvětí a to se netýká jen karet , ale i jiných způsobů jak se propojit se svým podvědomím, není se čeho obávat. Pokud ne, je třeba opatrnosti.

 

#15 18. 1. 2008 10:27

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: kartářka

Som, zajímavé!
Jak se napojuješ na klienta? Musíš ho vidět, mluvit s ním? Dělᚠsi o něm představu ještě než se karty vyloží (tzn. vyptávᚠse ho na něco)?  Kladou klienti otázky, nebo mluvíš jen Ty? Jaké podmínky musí být při výkladu splněny, a bez kterých by to nešlo?

Není tady

 

#16 18. 1. 2008 10:53

Somaia
Host

Re: kartářka

Damila napsal(a):

Som, zajímavé!
Jak se napojuješ na klienta? Musíš ho vidět, mluvit s ním? Dělᚠsi o něm představu ještě než se karty vyloží (tzn. vyptávᚠse ho na něco)?  Kladou klienti otázky, nebo mluvíš jen Ty? Jaké podmínky musí být při výkladu splněny, a bez kterých by to nešlo?

Dobré otázky.... big_smile

Tím, že sebe uvedu do hladiny alfa... v mém případě mám nacvičené rituály, které působí jako okamžité spouštěče.
Z tohoto důvodu preferuji spíš klidná místa a odmítám veřejná, jako vzít si karty do hospody (nebo jiných veřejných zařízení), neříkám, že to nelze ,ale v tom případě to je spíš konzultační hra než skutečná práce s podvědomím. Jinak s kartami si lze taky hrát, dokonce mají i svůj humor. big_smile
Klienta raději vidím osobně, ale není to podmínkou, pokud je to na dálku ...vyžaduje to u mě  větší klid a soustředění.
Představu o něm si před výkladem nedělám,když nemluví sám, neptám se. Jestli o člověku něco vím nebo nevím neovlivňuje kvalitu výkladu. Naopak je lepší neznat a nevědět dopředu.
Dál pak záleží už na klientovi, jestli pokládá otázky nebo poslouchá jen mě, to je velmi individuální.

O žádných jiných podmínkách, bez kterých by to nešlo nevím. Jen znovu opakuji, že jsou lidé, se kterými to nejde za žádných podmínek big_smile

Mimo jiné jsem  chtěla ještě jednou zopakovat, že při výkladu tedy záleží nejen na kvalitách kartáře, ale i na charakteru a osobních kvalitách tazatele. Když jsem např. naivní a  spojím se většinou s kartářem/řkou, kteří vykazují stejné kvality na základě vesmírného zákona, že stejné přitahuje stejné, tak si můžu taky krásně zkomplikovat život a třeba žít celé roky spoutaná ve strachu, že mi druhá naivní paní ve svém "vidění" sdělila, že příjdu o všechny své děti včetně životního partnera lol a podobně.

Upravil(a) Somaia (18. 1. 2008 10:54)

 

#17 18. 1. 2008 11:00

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: kartářka

Damila napsal(a):

Som, zajímavé!
Jak se napojuješ na klienta? Musíš ho vidět, mluvit s ním? Dělᚠsi o něm představu ještě než se karty vyloží (tzn. vyptávᚠse ho na něco)?  Kladou klienti otázky, nebo mluvíš jen Ty? Jaké podmínky musí být při výkladu splněny, a bez kterých by to nešlo?

Damilo, záleží na mediu tedy na tom kdo řídí kartáři/léčiteli. Někdo se musí vyptávat, aby se naladil ,někdo nechá působit jeho energii na sebe a pak se to rozjede. Víš mám několik osobních zážitků. Jeden přišel za mnou pár s tím, že jí bolí záda a on je v pohodě. Přes reiki jsem se spojil s postiženými zády a ejhle problém byl v žaludku partnera. Když jsem se zeptal zda nemá pálení žáhy spadl mi z křesla. Za půl roku mi volali, že záda i žaludek jsou v pohodě.
Jiný při debatě mezi dvěma dámami jsem si přisedl a zaujalo mě že ta dáma má na sobě vše černé. Plně mě to vcuclo. Zavřel jsem oči odpoutal se od debaty a když nastal čas  tak jsem se zeptal, zda se dáma léčí. Odpověď ano, na rakovinu, Ano, v chemoterapii Ne uvažuje se o ní. Proč nosí černé věci a proč poslední dobou. Sama neví nosívala červené ,ale v době kdy se objevila nemoc jí to k černé přitáhlo. Tu dámu jsem před tím neznal  neviděl. Nevím zda když jsem řekl a se vrátí k červené nebo světlím barvám to dělá. Celé to je o empatii a vcítění se mnohdy netřeba slov. Že "klient" nechápe nerozumí je jeho problém a musí si to "odžít".


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#18 18. 1. 2008 11:06

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: kartářka

Som a Pisateli,
už jste někdy klienta odmítli? Třeba že se nešlo na něj napojit, nebo že jste cítili, že mu nemůžete nic dát (že to není schopen přijmout?

Není tady

 

#19 18. 1. 2008 11:13

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: kartářka

Mě se stalo to, že mi kartářka řekla to, co jsem si už předtím přála. Pochopitelně se to i splnilo. Časem se moje přání změnilo a karty vyšly jinak než dříve a opět se to splnilo. Pak jsem si vlastně nic nepřála a výklad karet byl neslaný- nemastný, vlastně o ničem.

Není tady

 

#20 18. 1. 2008 11:25

Somaia
Host

Re: kartářka

Damila napsal(a):

Som a Pisateli,
už jste někdy klienta odmítli? Třeba že se nešlo na něj napojit, nebo že jste cítili, že mu nemůžete nic dát (že to není schopen přijmout?

O schopnosti něco přijímat nebo nepřijímat u klienta nic předem nevím, to je jen jeho věc, o tom nerozhoduji.
Ale byla u mě  např. mladá dívka o které jsem nevěděla vůbec nic ani jak se jmenuje big_smile a po vyložení karet jsem se vůbec nenapojila ,nic, prostě pocit jako když mᚠv hlavě vymeteno a dokonce zapomeneš i to, co o kartách víš na základě studia. Já používám Crowleyho a na nich jsou astrologické, numerologické a archetypální symboly, spolu s barvami a obrazy   to dohromady   "jakoby" vysílá myšlenky, já to jinak neumím líp vyjádřit a pojmenovat.... v tu chvíli však nastal totální útlum a já bych nevzpomněla například ani na to, že Slunce má v numerologii číslo 6 ,jestli mi rozumíš, prostě vymeteno jak u novorozence, tak jsem se za chvíli nějak vymluvila čistě rozumově, už si přesně nepamatuji a tím to ukončila.

Upravil(a) Somaia (18. 1. 2008 11:26)

 

#21 18. 1. 2008 11:27

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: kartářka

Damila napsal(a):

Som a Pisateli,
už jste někdy klienta odmítli? Třeba že se nešlo na něj napojit, nebo že jste cítili, že mu nemůžete nic dát (že to není schopen přijmout?

Dami, na straně jedné nelze odmítnout klienta nebo jsi "vyvolená" /bohužel nemám v PC jiný jemnější pojem smile /. Na straně druhé pokud jsem v pohodě a silný tak jsou to opravdu vyjímky, ne že nemohu dát, a nebo neumí příjmout, ale já a mé schopnosti mu (klientovi) nepomohou zbytečná ztráta času mého a i jeho. Pokud mᚠonu schopnost (jak říká x.caro tykadíkla empatie) vycítít jeho problém je na tobě samé aby jsi "pomoc odmítla". nejde o odmítnutí jako takové neposkytnutí pomoci, ale pomoc neposkytneš. U karet u astro mnohdy netřeba napojování se na vyšší já tak silně, ale pokud se má pracovat na vysoké úrovni je třeba vážit zejména to zda "má pmoc" je tou pravou". Teď jsem na tom špatně sám tak se ničeho neúčastním do ničeho nejdu


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#22 18. 1. 2008 12:18

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: kartářka

Somi planá SZ nelze komunikovat, ti rum zastínil zrak? smile


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#23 18. 1. 2008 16:56

sharek
♥♥♥♥---
Místo: praha
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 408
Web

Re: kartářka

Já ke kartářce chodim tak 5  let a jsem fakt vždycky překvapená...A všechno se opravdu stane. Ale popravdě jsem taky ze začátku měla strach   tongue

Upravil(a) sharek (18. 1. 2008 17:17)


nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi nikdo nebude říkat jak mám žít

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů