Oznámení

22. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

22.června : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

22.června : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#26 18. 1. 2008 16:48

Sirius
Host

Re: Aké zviera?

No Sel, já bych doporučoval hada nebo želvu, ale jak vidím na hady nejsi. A když jste s děvčaty u vtípků, co tak pěstovat moučné červíčky..v čokoládě jsou prý mňam.

#27 18. 1. 2008 16:51

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Sirius napsal(a):

co tak pěstovat moučné červíčky..v čokoládě jsou prý mňam.

To je fakt. Vyzkoušet, jestli ti vadí a pokud jo, tak šup s nimi na pánev lol usch offtopic

Upravil(a) Ladie (18. 1. 2008 16:52)

Není tady

#28 21. 1. 2008 11:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Sirius napsal(a):

No Sel, já bych doporučoval hada nebo želvu, ale jak vidím na hady nejsi. A když jste s děvčaty u vtípků, co tak pěstovat moučné červíčky..v čokoládě jsou prý mňam.

dumbom Mole a mravce už máme, hmyz neprosím... mad

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#29 21. 1. 2008 11:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Inak, dala som na rady a včera som bola s kamoškou venčiť jej psinu... a večer mi poslala SMS, že Džinka je mŕtva... grater Už sa bojím, či neroznášam nejakú kliatbu. Zdravá, päťročná psina zomrela z ničoho nič, bez nejakých príznakov či rán... kapitulation Nechápem, nechcem, nevládzem...

Brita

Není tady

#30 21. 1. 2008 11:52

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Web

Neblbni, Sel, to je prostě jen blbá souhra náhod sad. Třeba měla nějaké skryté symptomy, nějakou vrozenou srdeční vaud, na kterou se nepřišlo...

Není tady

#31 21. 1. 2008 11:53

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Je to smutný, hrozně moc, vůbec si to nedokážu představit, ale nevěřím, že bys příčinou byla ty!

Není tady

#32 21. 1. 2008 12:29

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Sel, to je mi moc líto!

Není tady

#33 21. 1. 2008 17:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

No, dali ju pitvať, tak sa snáď niečo zistí... ale je to šok a mám čudný pocit.

Brita

Není tady

#34 21. 1. 2008 17:30

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Tomu se mi prostě nechce věřit...
Z čeho by to pramenilo?

Není tady

#35 21. 1. 2008 21:03

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí

a zeptej se zvěrolékaře zda neměl více případů,jestli tam někdo nepoložil nějaký jed,chtěla jsem ti poslat fotečky mých štěňátek,ale umím jen z emailu,nechceš mi na můj poslat tvou adresu?

Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

#36 21. 1. 2008 22:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Laki, mala si plnmú schránku SZ, tak som ti poslla moju e-mailovú adresu na mail... ale asi si nevedela, že to som ja... Pošlem ešte zajtra.
Inak, psinu pitvajú na Štátnom veterinárnom ústave(spolu so zlikvidovaním stojí tá sranda 1 500SK, ale zasa človek to dá, keď chce vedieť...) a pevne verím, že sa dozvieme príčinu. Niežeby to niečo zmenilo, ale aspoň trochu utíši zvedavosť a dá zmysel... možno.

Brita

Není tady

#37 22. 1. 2008 13:21

Fatimah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Selimko, to mně moc mrzí!

K tvé původní otázce - pokud je ještě aktuální - co takhle pořídit si nějakého velkého papouška? Jsou intelignentí, moc milí a taky vydrží být čas od času sami doma.
Jednou jsem šla kolem zverimexu, kde měli malého kakadu a ten na mně koukal stylem - vem si mně domů a dělej mi maminku. Úplně mi to rvalo srdce, kdybych v té době měla zbytečných čtyřicet tisíc, už byl doma.

Jinak takové papagáje je dobré kupovat přímo od chovatele, koupíš je fakt mladé a rychleji si na tebe zvyknou. Alenevím, co by na papouška říkala tvoje alergie.

Jestliže nevíme, ke kterému přístavu míříme, žádný vítr není příznivý.

Není tady

#38 23. 1. 2008 17:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

No práve... s vtákmi ešte nemám skúsenosti... hmm

Brita

Není tady

#39 23. 1. 2008 18:00

ita
♥♥♥♥♥♥-

Pro alergiky jsou prý vhodné činčily. Nedají moc práce, pár dní vydrží o samotě, ale nejdou  moc ochočit a jsou děsně živé v noci.

Není tady

#40 23. 1. 2008 18:27

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Web

Činčily jsou fajn, akorát že velmi rády čtou. Sežraly mi dvě půjčený knížky. A taky kamoš, když přišel na návštěvu a stál jen tak mezi dveřma a kecal s mým chotěm, tak najednou zavřeštěl: "krysáááá, krysááá" a skákal metr vysoko. A on jen náš Činik se šel seznamovat. smile

Selima napsal(a):

No práve... s vtákmi ešte nemám skúsenosti... hmm

...neverím.... smile

Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

#41 23. 1. 2008 20:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

lol S operencami nemám skúsenosti... myslím alergické...

Brita

Není tady

#42 23. 1. 2008 20:45

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Web

Sel, ja neverím, že čokolvek, čo sa podobá na vtáka, u teba zposobí alergiu. smile Ale že mi ta slovenčina ide, čo? lol

Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

#43 24. 1. 2008 8:58

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Web

No, papoušci jsou fajn, ale obzvlášť ti velcí jsou jaksi SOUČÁSTÍ DĚDICTVÍ. Žako se dožívá klidně i 60 let!!! Tchán ho má doma, vycvičeného jak pejska - na zavolání přijde, povídá i odpovídá, přebírá mu věci na stole, na lince, trhá záclony, hoviša jsou skoro všude, sprchuje se s ním... Fakt nekecám!!!

Není tady

#44 24. 1. 2008 15:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Hani napsal(a):

Sel, ja neverím, že čokolvek, čo sa podobá na vtáka, u teba zposobí alergiu. smile Ale že mi ta slovenčina ide, čo? lol

Slovenčina je super, alergológia... hmm Asi by si si nerozumela s mojím pánom dochtorom. Ten  ma pred ftákmi varoval! supermario

Brita

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí