Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#51 3. 3. 2008 19:32

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Web

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Som, teď mě těší že nemám nový domeček, bála bych se že to píšeš o mě vissla
vždyť je to samozřejmé že když má někdo přijít, že se musí uklidit dumbom
I když okna bych klidně nechala mýt někoho jiného gloria

http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

#52 3. 3. 2008 19:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Kazalin napsal(a):

Jednoduše, stačí s mírnými přestávkami 15 let společného života... toť analýza big_smile

Ja s jednou žijem 40 rokov, ale tak úplne ju ešte nepoznám... wink

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#53 3. 4. 2008 14:29

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Somaia napsal(a):

Tak včera mi volala moje kamarádka Panna, pracující a plně vytížená žena, která se právě přestěhovala s partnerem  do nového rozlehlého domu. Soucitný a empatický partner po dvou měsících objednal na velký úklid službu, která u nich pravidelně každou středu  provádí očistu. big_smile  No co myslíte... jak se k tomu postavila tato osoba, která je Pannou  ryzí dokonce i  s AsC v Panně a myslím i některou z dalších planet, že tam má umístěnou.

No... nebudu vás napínat... :  uklízí každé úterý jako zběsilá, protože by se musela přeciž stydět... nechat doma nepořádek, když přijde cizí osoba lol lol lol
P.S. Úklidová služba už mmch vyjádřila protest.... a nespokojenost se stavem věcí lol lol lol oni bohužel...nechápou... já ano lol lol

No,ano, mně by to taky bylo blbé, určitě bych alespoň vytřela, vynesla smetí, utřela prach, umyla koupelnu a záchod a poskládala rozházené věci.gloria.

Není tady

#54 7. 4. 2008 16:55

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

"No,ano, mně by to taky bylo blbé, určitě bych alespoň vytřela, vynesla smetí, utřela prach, umyla koupelnu a záchod a poskládala rozházené věci.gloria."

big_smile big_smile jsem Býk a udělala bych to samé.... big_smile (ale mám Asc na posledním stupni Panny), ovšem  hlavně proto, že jsem Býk a jsem si vědoma, že bych před firmou uklidila já sama, investovala bych tyto prachy radši do rodinné dovolené wink smile.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí