Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#26 15. 1. 2008 15:20

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Kukačka napsal(a):

A moje zkušenost je taková - žena Panna je úplně jiná než muž Panna, ten bývá nesnesitelný i mně stolt

souhlasim, jsem jednou chodila s chlapem-pannou

musela jsem to upravit, jsem tam napsala jedno  slovíčko, co by znamenalo, že se to stane... mě to vyděsilo

Upravil(a) Jája (15. 1. 2008 15:28)

Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

#27 15. 1. 2008 15:25

Bellagambi
♥♥♥♥♥--
Místo: Morava

Jája napsal(a):

Kukačka napsal(a):

A moje zkušenost je taková - žena Panna je úplně jiná než muž Panna, ten bývá nesnesitelný i mně stolt

souhlasim, jsem jednou chodila s chlapem-pannou a nikdy víc - stačilo

reta reta

Super mašina: http://www.achtungpanzer.com/pz6.htm
Silná, výkonná, dobře chráněná! Bohužel i ten nejlepší pancíř může vyřadit obyčejný pěšák!  Která hrdinka si troufne a přežije to? Zatím se to žádné nepovedlo....

Není tady

#28 15. 1. 2008 15:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ja som bola zamilovaná do Panniaka, ale odmilovala som sa a sme fajn kamaráti. Je to tak určite lepšie. Ale všektých nepoznám, to je holý fuckt, a nechcem to absolútne generalizovať.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#29 16. 1. 2008 8:59

Somaia
Host

Selima napsal(a):

Inak, dorazilo ma, že nemenovaný zabanovaný sa narodil v ten istý deň ako ja, len vďakabohu v inom roku... yikes

Selimko, ono stačí +- i pár hodin či minut a je to úúplně jiný člověk. big_smile
Ze svého okolí znám dvojčata, která jsou velmi odlišná a to jak fyzicky tak psychicky. Manžel se narodil ve stejný den ve stejné porodnici jako náš společný kamarád, mají rodná čísla po sobě jdoucí a taky vykazují některé naprosto zásadní odchylky big_smile.... a  to je znám oba velmi dobře.
Stačí mít ascendent v jiném znamení a už je to minimálně z 20 % o něčem jiném.... big_smile, ASC hodně ovlivňuje jak člověk vypadá fyzicky, proto si myslím, že u těch jmenovaných dvojčat musí jít tutově o tuhle odlišnost, zkusím z nich příležitostně vymámit přesné údaje o narození a prozkoumat to, teď jsem přišla na to, že mě to hodně zajímá big_smile.

#30 16. 1. 2008 12:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ale na Z. celkom áno...

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#31 17. 1. 2008 11:58

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc

Pannu mám velice dobře přečtenou smile

Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

#32 17. 1. 2008 20:44

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno

A nechtěl bys číst třeba ještě nějakou další??? rodna

Není tady

#33 17. 1. 2008 20:47

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Jak se čtou Panny?

Není tady

#34 17. 1. 2008 20:51

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥

Damila napsal(a):

Jak se čtou Panny?

Já nevim, zeptej se jeho...

Není tady

#35 17. 1. 2008 20:51

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥

Damila napsal(a):

Jak se čtou Panny?

Já nevim, zeptej se jeho...

Není tady

#36 17. 1. 2008 20:52

Kazalin
♥♥♥♥♥--

Jednoduše, stačí s mírnými přestávkami 15 let společného života... toť analýza big_smile

Není tady

#37 17. 1. 2008 20:55

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥

Kazalin napsal(a):

Jednoduše, stačí s mírnými přestávkami 15 let společného života... toť analýza big_smile

Hm, já s ňou žiju už skoro půl století a furt nevim, co je zač...

Není tady

#38 17. 1. 2008 20:59

Kazalin
♥♥♥♥♥--

ViktorkaLove napsal(a):

Kazalin napsal(a):

Musíš být furt ve střehu, o krok napřed, ale dělat přihlouplou, ona si bude myslet, že je pánem situace. Jo, je pravda, že je moc zatížená obavami, analýzou, obavami, ale na druhou stranu, člověk s velkým srdcem.

Není tady

#39 17. 1. 2008 21:01

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥

Kazalin napsal(a):

Musíš být furt ve střehu, o krok napřed, ale dělat přihlouplou, ona si bude myslet, že je pánem situace. Jo, je pravda, že je moc zatížená obavami, analýzou, obavami, ale na druhou stranu, člověk s velkým srdcem.

Tak to jsi nás obě popsal úplně perfektně. Jak nás mám dát dohromady?

Upravil(a) ViktorkaLove (17. 1. 2008 21:03)

Není tady

#40 17. 1. 2008 21:03

Damila
♥♥♥♥♥♥-

ViktorkaLove napsal(a):

Kazalin napsal(a):

ViktorkaLove napsal(a):

Viktorko, a vy jste jedna? Ta Panna, to jsi Ty?

Není tady

#41 17. 1. 2008 21:05

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥

Damila napsal(a):

Viktorko, a vy jste jedna? Ta Panna, to jsi Ty?

Jo

Není tady

#42 17. 1. 2008 21:08

Kazalin
♥♥♥♥♥--

ViktorkaLove napsal(a):

Kazalin napsal(a):

Co napíšu, myslím smrtelně vážně: sedni s lahvemi červeného vína do křesla, pij a relaxuj, přemýšlej o ní. Ona se ti dá poznat.. pokud hledáš sama sebe. Víno, to je pravda. Pokud se nezpiješ do něma a budeš moci ještě uvažovat, uvidíš se v jiném světle, víno rozváže jazyk (i když nemluvíš) a dá ti se poznat jaká ve skutečnosti jsi. Tvrdý alkohol v žádném případě ne, to je urychlovač.
To jsi myslela? Jak se poznat?
Další možností zrcadla je kanabis, ale s tím nemám zkušenosti, a pak možná nějaká chemická farmaka... smile

Není tady

#43 17. 1. 2008 21:20

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Teda, já se to snad stydím přiznat, ale mě panny většinou, jako jediný znamení, dovedou vytočit. Dvě teda určitě. Ale ta třetí je Selimka a ta mě nevytočila nikdy. smile Třeba to se mnou nebude tak zlý. smile

Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

#44 17. 1. 2008 21:29

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Já taky Hani? Já, určitě ne, neb jsem Tvoje věčná obdivovatelka a lichotnice.... lol tummenupp Že Uršulo? lol

Není tady

#45 17. 1. 2008 21:35

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Macex napsal(a):

Já taky Hani? Já, určitě ne, neb jsem Tvoje věčná obdivovatelka a lichotnice.... lol tummenupp Že Uršulo? lol

Babo! big_smile Máš štěstí, že si nepamatuju a nevím, že jsi panna. A co si nepamatuju, to se nestalo a nemohu za to být perzekvovaná. storstark

Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

#46 17. 1. 2008 21:57

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

No možná se o tom přímo nemluvilo, ale ty všímavé děvče sis toho musela všimnout tady i na sletu...
Typická šťouravá, puntičkářská panna, která má ráda vše pod kontrolou, aby ji nic nevykolejilo.
Miluje humor, přátele, pohodičku, jídlo, má sklon k lenosti (v soukromém životě), v pracovním procesu je neúnavná cifršpionka, proto
se všude uvádí, že typické povolání jsou statistici, účetní, dańaři, matematici, kontrolóři apod....

Není tady

#47 17. 1. 2008 21:59

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Vzhledem k té lenosti tě beru na milost. big_smile To je sympatické. Asi se o tom mluvilo, ale já si spoustu věcí nepamatuju. smile Že rozdáváš miliony, to si ale pamatuji přesně. big_smile

Není tady

#48 17. 1. 2008 22:02

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Tys musela být asi hodně na šrot, že? lol

Aha, až teď mi to došlo,ž e myslíš ten melcek, kterým si Hellguše splatila domek, již vím.... Skládačka na dlouhé zimní večery....

Není tady

#49 1. 3. 2008 15:38

Somaia
Host

Tak včera mi volala moje kamarádka Panna, pracující a plně vytížená žena, která se právě přestěhovala s partnerem  do nového rozlehlého domu. Soucitný a empatický partner po dvou měsících objednal na velký úklid službu, která u nich pravidelně každou středu  provádí očistu. big_smile  No co myslíte... jak se k tomu postavila tato osoba, která je Pannou  ryzí dokonce i  s AsC v Panně a myslím i některou z dalších planet, že tam má umístěnou.

No... nebudu vás napínat... :  uklízí každé úterý jako zběsilá, protože by se musela přeciž stydět... nechat doma nepořádek, když přijde cizí osoba lol lol lol
P.S. Úklidová služba už mmch vyjádřila protest.... a nespokojenost se stavem věcí lol lol lol oni bohužel...nechápou... já ano lol lol

#50 2. 3. 2008 13:58

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Ahoj, tak já si zrozenců v Panně dost vážím, protože jejich přemýšlivost, pořádkumilovnost, přehled o financích, zodpovědnost, ta mě bere tummenupp. S kým se mi těžko vychází, jsou Střelci a Berani - to jsou lidé, kteří svým způsobem života dohánějí mě, klidnou a praktickou krávu big_smile (tedy Býka s Asc .v Panně) k nervozitě. Oproti mě jdou "ode zdi ke zdi" a ten nesrovnaný styl života (u těch, které znám) mi vůbec neimponuje.
Moje drahé dítě má Slunce ve Lvu, ale téměř všechny další planety v Panně - naprosto potvrzuje úvahy astrologů o analytickém přemýšlení, zodpovědnosti, rezervovanosti atd.
Takže zdravím všechny Panny!  big_smile

Upravil(a) Tercila (2. 3. 2008 14:01)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí