Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 15. 1. 2008 15:20

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Kukačka napsal(a):

A moje zkušenost je taková - žena Panna je úplně jiná než muž Panna, ten bývá nesnesitelný i mně stolt

souhlasim, jsem jednou chodila s chlapem-pannou

musela jsem to upravit, jsem tam napsala jedno  slovíčko, co by znamenalo, že se to stane... mě to vyděsilo

Upravil(a) Jája (15. 1. 2008 15:28)


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#27 15. 1. 2008 15:25

Bellagambi
♥♥♥♥♥--
Místo: Morava
Registrovaný: 5. 11. 2007
Příspěvky: 628

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Jája napsal(a):

Kukačka napsal(a):

A moje zkušenost je taková - žena Panna je úplně jiná než muž Panna, ten bývá nesnesitelný i mně stolt

souhlasim, jsem jednou chodila s chlapem-pannou a nikdy víc - stačilo

reta reta


Super mašina: http://www.achtungpanzer.com/pz6.htm
Silná, výkonná, dobře chráněná! Bohužel i ten nejlepší pancíř může vyřadit obyčejný pěšák!  Která hrdinka si troufne a přežije to? Zatím se to žádné nepovedlo....

Není tady

 

#28 15. 1. 2008 15:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Ja som bola zamilovaná do Panniaka, ale odmilovala som sa a sme fajn kamaráti. Je to tak určite lepšie. Ale všektých nepoznám, to je holý fuckt, a nechcem to absolútne generalizova.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#29 16. 1. 2008 8:59

Somaia
Host

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Selima napsal(a):

Inak, dorazilo ma, že nemenovaný zabanovaný sa narodil v ten istý deň ako ja, len vďakabohu v inom roku... yikes

Selimko, ono stačí +- i pár hodin či minut a je to úúplně jiný člověk. big_smile
Ze svého okolí znám dvojčata, která jsou velmi odlišná a to jak fyzicky tak psychicky. Manžel se narodil ve stejný den ve stejné porodnici jako nᚠspolečný kamarád, mají rodná čísla po sobě jdoucí a taky vykazují některé naprosto zásadní odchylky big_smile.... a  to je znám oba velmi dobře.
Stačí mít ascendent v jiném znamení a už je to minimálně z 20 % o něčem jiném.... big_smile, ASC hodně ovlivňuje jak člověk vypadá fyzicky, proto si myslím, že u těch jmenovaných dvojčat musí jít tutově o tuhle odlišnost, zkusím z nich příležitostně vymámit přesné údaje o narození a prozkoumat to, teď jsem přišla na to, že mě to hodně zajímá big_smile.

 

#30 16. 1. 2008 12:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Ale na Z. celkom áno...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#31 17. 1. 2008 11:58

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Pannu mám velice dobře přečtenou smile


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#32 17. 1. 2008 20:44

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

A nechtěl bys číst třeba ještě nějakou další??? rodna

Není tady

 

#33 17. 1. 2008 20:47

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Jak se čtou Panny?

Není tady

 

#34 17. 1. 2008 20:51

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Damila napsal(a):

Jak se čtou Panny?

Já nevim, zeptej se jeho...

Není tady

 

#35 17. 1. 2008 20:51

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Damila napsal(a):

Jak se čtou Panny?

Já nevim, zeptej se jeho...

Není tady

 

#36 17. 1. 2008 20:52

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Jednoduše, stačí s mírnými přestávkami 15 let společného života... to analýza big_smile


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#37 17. 1. 2008 20:55

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Kazalin napsal(a):

Jednoduše, stačí s mírnými přestávkami 15 let společného života... to analýza big_smile

Hm, já s ňou žiju už skoro půl století a furt nevim, co je zač...

Není tady

 

#38 17. 1. 2008 20:59

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

ViktorkaLove napsal(a):

Kazalin napsal(a):

Jednoduše, stačí s mírnými přestávkami 15 let společného života... to analýza big_smile

Hm, já s ňou žiju už skoro půl století a furt nevim, co je zač...

Musíš být furt ve střehu, o krok napřed, ale dělat přihlouplou, ona si bude myslet, že je pánem situace. Jo, je pravda, že je moc zatížená obavami, analýzou, obavami, ale na druhou stranu, člověk s velkým srdcem.


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#39 17. 1. 2008 21:01

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Kazalin napsal(a):

Musíš být furt ve střehu, o krok napřed, ale dělat přihlouplou, ona si bude myslet, že je pánem situace. Jo, je pravda, že je moc zatížená obavami, analýzou, obavami, ale na druhou stranu, člověk s velkým srdcem.

Tak to jsi nás obě popsal úplně perfektně. Jak nás mám dát dohromady?

Upravil(a) ViktorkaLove (17. 1. 2008 21:03)

Není tady

 

#40 17. 1. 2008 21:03

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

ViktorkaLove napsal(a):

Kazalin napsal(a):

ViktorkaLove napsal(a):


Hm, já s ňou žiju už skoro půl století a furt nevim, co je zač...

Musíš být furt ve střehu, o krok napřed, ale dělat přihlouplou, ona si bude myslet, že je pánem situace. Jo, je pravda, že je moc zatížená obavami, analýzou, obavami, ale na druhou stranu, člověk s velkým srdcem.

Tak to jsi nás obě popsal úplně perfektně. Jak nás mám dát dohromady?

Viktorko, a vy jste jedna? Ta Panna, to jsi Ty?

Není tady

 

#41 17. 1. 2008 21:05

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Damila napsal(a):

Viktorko, a vy jste jedna? Ta Panna, to jsi Ty?

Jo

Není tady

 

#42 17. 1. 2008 21:08

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

ViktorkaLove napsal(a):

Kazalin napsal(a):

Musíš být furt ve střehu, o krok napřed, ale dělat přihlouplou, ona si bude myslet, že je pánem situace. Jo, je pravda, že je moc zatížená obavami, analýzou, obavami, ale na druhou stranu, člověk s velkým srdcem.

Tak to jsi nás obě popsal úplně perfektně. Jak nás mám dát dohromady?

Co napíšu, myslím smrtelně vážně: sedni s lahvemi červeného vína do křesla, pij a relaxuj, přemýšlej o ní. Ona se ti dá poznat.. pokud hledᚠsama sebe. Víno, to je pravda. Pokud se nezpiješ do něma a budeš moci ještě uvažovat, uvidíš se v jiném světle, víno rozváže jazyk (i když nemluvíš) a dá ti se poznat jaká ve skutečnosti jsi. Tvrdý alkohol v žádném případě ne, to je urychlovač.
To jsi myslela? Jak se poznat?
Další možností zrcadla je kanabis, ale s tím nemám zkušenosti, a pak možná nějaká chemická farmaka... smile


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#43 17. 1. 2008 21:20

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Teda, já se to snad stydím přiznat, ale mě panny většinou, jako jediný znamení, dovedou vytočit. Dvě teda určitě. Ale ta třetí je Selimka a ta mě nevytočila nikdy. smile Třeba to se mnou nebude tak zlý. smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#44 17. 1. 2008 21:29

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Já taky Hani? Já, určitě ne, neb jsem Tvoje věčná obdivovatelka a lichotnice.... lol tummenupp Že Uršulo? lol

Není tady

 

#45 17. 1. 2008 21:35

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Macex napsal(a):

Já taky Hani? Já, určitě ne, neb jsem Tvoje věčná obdivovatelka a lichotnice.... lol tummenupp Že Uršulo? lol

Babo! big_smile Mᚠštěstí, že si nepamatuju a nevím, že jsi panna. A co si nepamatuju, to se nestalo a nemohu za to být perzekvovaná. storstark


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#46 17. 1. 2008 21:57

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

No možná se o tom přímo nemluvilo, ale ty všímavé děvče sis toho musela všimnout tady i na sletu...
Typická šouravá, puntičkářská panna, která má ráda vše pod kontrolou, aby ji nic nevykolejilo.
Miluje humor, přátele, pohodičku, jídlo, má sklon k lenosti (v soukromém životě), v pracovním procesu je neúnavná cifršpionka, proto
se všude uvádí, že typické povolání jsou statistici, účetní, dańaři, matematici, kontrolóři apod....

Není tady

 

#47 17. 1. 2008 21:59

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Vzhledem k té lenosti tě beru na milost. big_smile To je sympatické. Asi se o tom mluvilo, ale já si spoustu věcí nepamatuju. smile Že rozdávᚠmiliony, to si ale pamatuji přesně. big_smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#48 17. 1. 2008 22:02

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Tys musela být asi hodně na šrot, že? lol


Aha, až teď mi to došlo,ž e myslíš ten melcek, kterým si Hellguše splatila domek, již vím.... Skládačka na dlouhé zimní večery....

Není tady

 

#49 1. 3. 2008 15:38

Somaia
Host

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Tak včera mi volala moje kamarádka Panna, pracující a plně vytížená žena, která se právě přestěhovala s partnerem  do nového rozlehlého domu. Soucitný a empatický partner po dvou měsících objednal na velký úklid službu, která u nich pravidelně každou středu  provádí očistu. big_smile  No co myslíte... jak se k tomu postavila tato osoba, která je Pannou  ryzí dokonce i  s AsC v Panně a myslím i některou z dalších planet, že tam má umístěnou.

No... nebudu vás napínat... :  uklízí každé úterý jako zběsilá, protože by se musela přeciž stydět... nechat doma nepořádek, když přijde cizí osoba lol lol lol
P.S. Úklidová služba už mmch vyjádřila protest.... a nespokojenost se stavem věcí lol lol lol oni bohužel...nechápou... já ano lol lol

 

#50 2. 3. 2008 13:58

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: A čo Panny? Tie tu ešte neboli...

Ahoj, tak já si zrozenců v Panně dost vážím, protože jejich přemýšlivost, pořádkumilovnost, přehled o financích, zodpovědnost, ta mě bere tummenupp. S kým se mi těžko vychází, jsou Střelci a Berani - to jsou lidé, kteří svým způsobem života dohánějí mě, klidnou a praktickou krávu big_smile (tedy Býka s Asc .v Panně) k nervozitě. Oproti mě jdou "ode zdi ke zdi" a ten nesrovnaný styl života (u těch, které znám) mi vůbec neimponuje.
Moje drahé dítě má Slunce ve Lvu, ale téměř všechny další planety v Panně - naprosto potvrzuje úvahy astrologů o analytickém přemýšlení, zodpovědnosti, rezervovanosti atd.
Takže zdravím všechny Panny!  big_smile

Upravil(a) Tercila (2. 3. 2008 14:01)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů