Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 15. 1. 2008 12:59

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

A co raci? (aby tu nebyla diskriminace podle znameni;-)))

Vazne verite na to, ze vsichni raci maji neco spolecneho?

Není tady

#2 15. 1. 2008 13:08

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Re: A co raci? (aby tu nebyla diskriminace podle znameni;-)))

Mají společné pouze to, že v době jejich narození stálo Slunce ve znamení Raka. Z toho vyplývají určité vlastnosti, které jsou však modifikovány zbytkem horoskopu, což je nezanedbatelné, a tudíž výsledné možnosti a předpoklady  konkrétního člověka  můžou být značně rozdílné.

Není tady

#3 15. 1. 2008 13:11

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Vlčice, ty jsi Rak?

Jó Raci, to bych mohla vyprávětlol

Citliví, až přecitlivělí, měnící sve nálady dnes a denně (ne-li co hodinu:lol:), když není něco podle jejich představ,se schopností až citově manipulovat (no hrdá na to zrovna nejsem:cool:), mají rádi zázemí, ale za chvíli zas z něj rádi utíkají.
Jinak emoce, emoce a zas a znovu emoce:D  Ale vše jde obrousit;)big_smile
Když něco chtějí, jdou si pomalu, ale tvrdě za svým, a jak to dostají, těžko to opouštějíbig_smile
Pracovně disciplinovaní, pracovití,se smyslem ve všem mít jasno. Na druhou stranu, když je přepadne lenóra, někdy celkem bordeláři a hodně pohodlnísmile
Jinak přátelští, na 1. pohled uzavření, občas plaší,když jsou vyvedeni z rovnováhy...., na druhou stranu, často ve známé společnosti,nebo tam kde "jim to sedne", odvážní vtipálci:D, spousta lidí by pak netipla, že jsou to typičtí introverti:)

(no samozřejmě jsem psala o sobě žebig_smile)

Upravil(a) Račice dračice (15. 1. 2008 13:20)

18.12.2009 přišel na svět náš Ondrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#4 15. 1. 2008 13:13

Fatimah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Já jsem rak a myslím, že je to nejlepší znamení zvěrokruhu ;o))))

Jsem na konci června. Jednou jsem potkala pána, který byl narozen ve stejný den, pouze jiný rok a cítila jsem, že si.. rozumíme. Fakt, přesně jsem věděla, co chce říct a naopak. Měli jsme většinu vlastností velmi podobných, ne-li stejných. Jediná odlišnost, která u nás byla velmi výrazná, byl vztah k penězům.

Jinak k vlastnostem - no nevím, přece se nebudu veřejně pomlouvat.

Jestliže nevíme, ke kterému přístavu míříme, žádný vítr není příznivý.

Není tady

#5 15. 1. 2008 13:14

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Fatimah napsal(a):

Já jsem rak a myslím, že je to nejlepší znamení zvěrokruhu ;o))))

Jsem na konci června. Jednou jsem potkala pána, který byl narozen ve stejný den, pouze jiný rok a cítila jsem, že si.. rozumíme. Fakt, přesně jsem věděla, co chce říct a naopak. Měli jsme většinu vlastností velmi podobných, ne-li stejných. Jediná odlišnost, která u nás byla velmi výrazná, byl vztah k penězům.

Jinak k vlastnostem - no nevím, přece se nebudu veřejně pomlouvat.

Jasně, že jsou nejelpšítummenuppstoltbig_smilelol

A o pomlouvání přece nejde ne;)

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#6 15. 1. 2008 13:22

potvurkapodivna
Host

Jsem taky rak a to co tu psala račice bych řekla, že je dost příznačné, ikdyž u každého v jiné míře. A je fakt, že když mě přepadne lenora, tak je tu bordel jak v tanku lol

#7 15. 1. 2008 13:22

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

ja jsem rak, ale prijde mi, ze moc citliva nejsem, manipulovat s lidma vubec neumim (ale nebylo by od veci se to naucit ;-)), rodina a deti jsou mi sumak atakdale, jsem proste antiRAK ;-) jiank jsem pry "ledova kralovna", "citove oplostela". to jsem slysela mnohokrat, emoce se mi skoro nemeni, mam stabilni naladu

Upravil(a) vlcice_samotarka (15. 1. 2008 13:25)

Není tady

#8 15. 1. 2008 13:25

potvurkapodivna
Host

Ne všichni raci jsou úplně stejní.
U mě se střídají období, kdy jsem přecitlivělá, ale pořád zůstávám realistická. Moje máma je ryba a tam ty emoce s ní mlátí daleko víc a kolikrát je fakt úplně mimo realitu.

#9 15. 1. 2008 13:25

potvurkapodivna
Host

vlcice_samotarka napsal(a):

ja jsem rak, ale prijde mi, ze moc citliva nejsem, manipulovat s lidma vubec neumim (ale nebylo by od veci se to naucit ;-)), rodina a deti jsou mi sumak atakdale, jsem proste antiRAK ;-) jiank jsem pry "ledova kralovna", "citove oplostela". to jsem slysela mnohokrat, emoce se mi skoro nemeni, mam stabilni naladu

Jo tak ledovou královnu už jsem taky slyšela a taky bezcitnou mrchu lol

#10 15. 1. 2008 13:32

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

potvurkapodivna napsal(a):

lolstolt Já taky...big_smile ledová královna a bezcitná mrcha;) a přitom vnitřně je to pravý opak;)smile ale realismus mi taky nechybísmile

Vlčice, nepletť si citlivost s romantickou dušíwink  Citlivost se ukazuje třeba i v tom, že řešíš, jak nechceš navštívit rodiče svého přítele a jak ti vadí seznamovat se se starší generaci (to zavání už přecitlivělostí). Člověk necitliví by tam prostě šel, nehnul brvou a nepřišlo by mu vůbec na mysl, že by nad tím vůbec přemýšlel, co a jak mu na tom vadí....wink

Upravil(a) Račice dračice (15. 1. 2008 13:32)

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#11 15. 1. 2008 13:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Vazne verite na to, ze vsichni raci maji neco spolecneho?

Majú... minimálne obdobie, kedy prišli na svet... wink ale myslím, že aj isté sklony by sa našli. Ja teda mám skúsenosti hlavne s Rakmi-Mužmi(v našej rodine ich je požehanane a aj Zdravotný vzťah bol Rak), ale aj tých pár Račíc, ktoré poznám, má s istými obmenami podobné stereotypy reagovania a správania... 
A ja som tiež vykrikovala že som AntiPanna, ale už si to clelkom nemyslím. Ide aj o to, čo si z toho-ktorého znamenia vypichneš...

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#12 15. 1. 2008 13:39

potvurkapodivna
Host

Račice dračice napsal(a):

potvurkapodivna napsal(a):

lolstolt Já taky...big_smile ledová královna a bezcitná mrcha;) a přitom vnitřně je to pravý opak;)smile ale realismus mi taky nechybísmile

Vlčice, nepletť si citlivost s romantickou dušíwink  Citlivost se ukazuje třeba i v tom, že řešíš, jak nechceš navštívit rodiče svého přítele a jak ti vadí seznamovat se se starší generaci (to zavání už přecitlivělostí). Člověk necitliví by tam prostě šel, nehnul brvou a nepřišlo by mu vůbec na mysl, že by nad tím vůbec přemýšlel, co a jak mu na tom vadí....wink

Hm, to je asi taky nějaká blbá vlastnost raků, že pořád řeší a lámou si hlavu nad tím, aby náhodou někoho neurazili atd. Já teď řeším svatbu a pořád nemůžu dořešit dumbom Jde o to , že bysme nejradši malinkou v tichosti, ale to by rodiče nevydejchali, takže já si lámu hlavu, jak to udělat, aby byli aspoň trochu v poho.

#13 15. 1. 2008 13:50

lojla
♥♥♥----

K te puvodni otazce - jedna znama se narodila ve stejny den jako ja, jen o par hodin pozdeji. I ve stejne porodnici. A podobne si nejsme ani nahodou, reagujem jinak, bavime se jinak, prozivame jinak. Jinak na me horoskopy vetsinou sedi, aspon v tech vecech, ktere se opakuji ve vsech horoskopech - citlivost, naladovost a dulezitost rodiny, deti, to me charakterizuje.

Není tady

#14 15. 1. 2008 13:57

Lil
♥♥♥♥---
Místo: Morava

Taky mi bylo několikrát řečeno (taky rak), že přisuzuji věcem větší váhu než ve skutečnosti vůbec je. Že nad vším moc bádám a fantazíruju, vidím věci které nejsou nebo ani ostatní tak nemyslí. A myslím, že je něco, co mají raci společné a to, že občas žijí ve světě fantazie. Uzavřou se tam a vylezou až je zase okolo čistá voda. hmm

Člověk musí mít odvahu každý den začínat nový život.

Není tady

#15 15. 1. 2008 14:21

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

jojo potvurko, tohle je hodně blbá vlastnost, ale už i tu obrušuji a když fakt nezačnu takovým způsobem řešit, je to tak uvolňující, protože nakonec vidím, že se stejně svět nezbořil,a že to možná vidím takhle dramaticky jen já....s tou svatbou, tedy já o tom ještě neuvažuji, že by měla někdy v brzké době nastat, jestli vůbec, ale když by, přemýšlím úplně stejně jako ty....já navíc chci jít jen se svými svědky a pro rodinu udělat překvapení ve formě obeslání oznámení o naší svatbě, že jsme se vzali a udělat zahradní grilovačku. A hoto:). Ale řešit a přemýšlet budu nad tím úplně jako ty, aspoň do teď takhle v hlavě řešímsmile

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#16 15. 1. 2008 14:21

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

lil, to taky sedístolt

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#17 15. 1. 2008 14:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Napríklad moja švagriná je Račica, ale už blízko k Levovi a má podľa mňa hodne levích vlastností či sklonov... S mojím brachom-Levom majú taliansky vzťah, ale vyzerajú v ňom spokojní...

Brita

Není tady

#18 15. 1. 2008 14:32

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

resim to,protoze jsem tezky introvert a dela mi problemy navazovat kontakty. Tahle myslenka sesnamovani se s rodici mi nahani primo husi kuzi.

Není tady

#19 15. 1. 2008 14:34

Ráček
♥♥♥♥♥--

Tak já jsem takový rak lomící se se Lvem wink
Citlivost , náladovost, romantická duše...jo a ty emoce big_smile To znám !vissla Ale rozhodně nejsem introvertka, spíš extrovertka, navazování kontaktů mi nedělá problém ...gloria
Jo a myslím, že tady nikdo nezmínil, že raci moooc rádi vaří ...!!! A taky provozují různé umělecké koníčky Např. zpívání, hraní apod... Já jo :-)A taky mateřské znamení :-) dudlik Doufám, že nám to brzo vyjde vissla

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20081120/k/ab7c/preg.png
Bude to kluk :-)
KO 16.7
4.7 velký UTZ ve 20.tt

Není tady

#20 15. 1. 2008 14:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Zdravotný vzťah - tiež dosť blízko k Levovi výborne tancoval(tancuje?) a píše... Otec Rak je spisovateľ a prekladateľ, deduško Rak bol učiteľ, jeden strýko Rak (pokrvný) je prekladateľ a teoretik prekladu, druhý strýko Rak(nepokrvný) bol folklórny tanečník, gitarista a amatérsky spevák, inak pracoval pri filmoch a organizovaní kult. podujatí... Ale sranda je, že ani jeden asi nie je a nebol vyslovený introvert, hoci otec si to o sebe myslí(ale on si to myslí aj o mne wink ).

Brita

Není tady

#21 15. 1. 2008 14:38

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

rak lomici se se lvem, to je kdy presne? taky mam narozeniny ke konci raciho obdobi....

Není tady

#22 15. 1. 2008 14:48

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

resim to,protoze jsem tezky introvert a dela mi problemy navazovat kontakty. Tahle myslenka sesnamovani se s rodici mi nahani primo husi kuzi.

jo, to souhlasí, introverti mají často problém navazovat kontakty (ikdyž já ač introvert s tím problém nějak nemámsmile), ale myšlenka seznamování se s rodiči - když ti to nahání PŘÍMO HUSÍ KŮŽI, to už podle mého není až tak o introvertnosti, jako o přecitlivělosti, aspoň já to tak vidím..

Upravil(a) Račice dračice (15. 1. 2008 14:48)

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#23 15. 1. 2008 14:49

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

tak tim padem, kazdej budem precitlively na neco. nejen raci

Není tady

#24 15. 1. 2008 14:50

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

rak lomici se se lvem, to je kdy presne? taky mam narozeniny ke konci raciho obdobi....

když vezmeš 3. dékady znamení, tak ta poslední od 13.-22. července

Tak to já jsem typický rak - jsem ve 2. dékadě, ale mám 3 planety ve Lvu, takže vlastně tak trochu lvíčí taky;)

Upravil(a) Račice dračice (15. 1. 2008 14:54)

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#25 15. 1. 2008 14:52

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

Zdravotný vzťah - tiež dosť blízko k Levovi výborne tancoval(tancuje?) a píše... Otec Rak je spisovateľ a prekladateľ, deduško Rak bol učiteľ, jeden strýko Rak (pokrvný) je prekladateľ a teoretik prekladu, druhý strýko Rak(nepokrvný) bol folklórny tanečník, gitarista a amatérsky spevák, inak pracoval pri filmoch a organizovaní kult. podujatí... Ale sranda je, že ani jeden asi nie je a nebol vyslovený introvert, hoci otec si to o sebe myslí(ale on si to myslí aj o mne wink ).

Sel, u vás v rodině se s těmi raky nešetřilo:)

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí