Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 1. 2008 20:23

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Kámošky na psaní IX

pokračování zde


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#2 15. 1. 2008 9:41

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Kámošky na psaní IX

va va va


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#3 15. 1. 2008 9:59

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Kámošky na psaní IX

to je super , když dvě moderátorky tak vykecávají že si ani nevšimnou že je třeba přejít na další "díl" big_smile
Pavlo díky, ale mohla jsi se klidně i přidat smile


Mája

Není tady

 

#4 17. 1. 2008 9:56

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Kámošky na psaní IX

Cilko, otevřeme kuřácký salon ? smile


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#5 17. 1. 2008 10:25

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Kámošky na psaní IX

juchůůůůůůů, jóóóóó!!!!!!!!!!!

Není tady

 

#6 21. 1. 2008 8:43

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Kámošky na psaní IX

Jak jste si užili víkend ?
Já šíleně, jeden den jsem ležela v papírech a druhý v tělocvičně. Neé, že bych teda zrovna já rozpohybovala tělo..


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#7 21. 1. 2008 9:59

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Kámošky na psaní IX

Ahoj, já krásně, v pátek jsem pojezdila doktory a v sobotu se chystala plesat. Ples super, co jsem si na něj koupila se D nelíbilo a tak jsem zase neměla co na sebe big_smile ale to už jaksi neřeším, pil se tam rum a opravdu v některých souvislostech mámmezery. TeĎ mi volali jeslti mi nechybí kabelka, no mně ne, byla tam ještě jedna holka co dopadla hůř než já  dumbomdumbom. Návrat domů  byl krušný, dovedli mně známí, v ložnici jsem zapomněla na schod a dopadla jsem s odřeným kolenem, vymknutým kotníkem a bolehlavem skurt Ještě že ten rum se tu pije jen jendou ričně!!!


Mája

Není tady

 

#8 21. 1. 2008 11:40

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Kámošky na psaní IX

njn.. nemᚠtrenink lol


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#9 25. 1. 2008 14:08

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Kámošky na psaní IX

Ahoj, tak se strašně těším na víkend............
Dnes večer budu za chůvu - hlídat kamarádce děti, tak to se těším, a zítra bude doma oslava, tak budu vychystávat a odpočívat. Venku svítí sluníčko a já jsem tak ráda že se vyspím!!!!

Máte taky radost??? smile


Mája

Není tady

 

#10 25. 1. 2008 14:40

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Kámošky na psaní IX

nj tady bude někdo zas o rok starší lol a chytřejší lol

                                                  http://www.gify.nou.cz/NAROZENINOVA-prani-dorty_soubory/dort1g.gif




... mám tě ráda... a připíjím ti na zdraví .... http://www.gify.nou.cz/r_oslavy_soubory/os6.gif

Není tady

 

#11 26. 1. 2008 19:06

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Kámošky na psaní IX

Pokud jsem to dobře pochopila: ---- Máji, happy birthday :-)
Hlavně štěstíčko a zdravíčko....


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#12 27. 1. 2008 13:48

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Kámošky na psaní IX

mám pocit, že příště budem buď na pavlači nebo v pr... sad

Není tady

 

#13 27. 1. 2008 20:06

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Kámošky na psaní IX

jako pavlačové drbny ?


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#14 28. 1. 2008 6:41

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Kámošky na psaní IX

Moc Vám holky děkuju za pařáníčka.
NEvím jestli je  to tím že sjem starší, ale začínám být jaksi rozmrzelejší a tento víkend přímo vztahovačná big_smile , tak jsem si narozky trochu zkazila, ale vadilo mi kde co , a na mně je taky hned všechno vidět...........
Ale vcelku v klidu, dostala jsem dárek hned v sobotu (při vaření) , takže jsem ho sotva stihla rozbalit než se spálilo maso,
pak - a to asi taky souvisí s věkem - jsem poprvé v životě snad upekla krásnosu bábovku, chtěla jsem vám ji vyfotit, ale sežrali ji než jsem stihla vytáhnout foák
pak -jsem tchánovi nestála ani za to aby udělal pár kroků přijít popřát, zato se k nám vetřela kamarádka tchýně, vytáhla litr slivovice a dělala nám kázání do devíti večer, načež jsem odešla otráveně spát big_smile
v neděli jsem půl dne žehlila a půl dne jezdila po návštěvách, ale to vcelku ušlo včetně bowlingu, který isce nefungoval jak měl, ale aspoň jsme si zahráli , protože to mladému slibujem už snad rok skurt
tak teď budu čekat , kdy se nám povede vynahradit ten hezký večer, jak D sliboval, ale od té doby, kdy máme satelit se nemůžem shodnout natolik, aby jsme byli oba naráz v obýváku. Já ten jeho fotbal, tenis, lyžování a formule totiž už nesnáším tak moc, že v okamžiku kdy je pustí ( 80% jeho volného času) odcházím pryč. Zato když si 2x za měsíc chci pustit co zajímá mně, tak buď u toho spí, což mně naštve, nebo do toho mluví, protože to není vhodná doba na takový film (neděle u žehlení , dívala jsemse na Goyovy přizraky, tak do toho kecal, a okamžitě po skončení zase přepl na tenis!!!! u žehlení!!!!!!!!!!!!!!!!!)  , takže se asi brzo budu nucena odstěhovat.
Nebo si najdu nějaký kurs na sebeovládání a zlepšení pozitivního náhledu na život .
ܞ a je jaro a odstěhuje se ven!!!  big_smile


Mája

Není tady

 

#15 28. 1. 2008 8:30

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Kámošky na psaní IX

Májo, dodatečně ti přeju vše nej...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#16 28. 1. 2008 12:10

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Kámošky na psaní IX

také přeji Májo vše nej nej nej.. i když pozdě.
Nehledej kurz na pozitivní náhled na svět.. bylo to jen špatnou konstelací hvězd. reta


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#17 28. 1. 2008 14:18

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Kámošky na psaní IX

Moc V8m děkuju i za dodatečná přání hjarta

Myslíte, že se musím stydět, když jsem šla vyměnit dárek od manžela? Dostala sjem řetízek a byl mi krátký, myslela jsem že ho vyměním jen za delší a oni delší měliuž jen jiný, tak to nezamaskuju........... roll
A dozvěděla jsem se, že ten srdíčkový přívěšek vybral muž poté, co syn chtěl koupit přívěžek Mercedes a nebo znak VW.............. nestačila jsem se divit  smile


Mája

Není tady

 

#18 28. 1. 2008 20:06

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Kámošky na psaní IX

Májajája napsal(a):

Moc V8m děkuju i za dodatečná přání hjarta

Myslíte, že se musím stydět, když jsem šla vyměnit dárek od manžela? Dostala sjem řetízek a byl mi krátký, myslela jsem že ho vyměním jen za delší a oni delší měliuž jen jiný, tak to nezamaskuju........... roll
A dozvěděla jsem se, že ten srdíčkový přívěšek vybral muž poté, co syn chtěl koupit přívěžek Mercedes a nebo znak VW.............. nestačila jsem se divit  smile

Bys byla IN tummenupp


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#19 3. 2. 2008 22:06

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Kámošky na psaní IX

ahojky, tak jak jste si užily víkend ?


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#20 5. 2. 2008 11:39

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Kámošky na psaní IX

Ahoj, já jsem o víkendu byla v nehtovém studiu, ale nemám se čím chválit, pedikérka se po zhlédnutí mých rukou zrhoutila a nalakovala nehty, říkala , že s TÍM se nedá dělat už nic víc :dbig_smile
A pak jsme šly s kamarádkou na večeři, pak jsme šly navštívit jinou kamarádku do jiné hospody, pak jsme se šly podívat v jakém pyžamu spí její manžel a pak jsem šly zkontrolovat ještě pyžama jiných kamarádů. domluvily jsem si víkend v Benátkách a šly ukecat kamaráda aby na to sehnal dotace z EU a nakonec jssme skončily na narozeninovém večírku manželova kolegy, který nás strašně rád viděl ve tři ráno. Vypila jsem slivovice jako za celý rok ne a bylo to super. Zbytek víkendu jsem odpočívala.
A teď pracuju a pracuju big_smile


Mája

Není tady

 

#21 5. 2. 2008 19:32

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Kámošky na psaní IX

Máji, chtěla bych se mít jako ty... fakt závidím...
U mě spíš platí, když se něce se*e...

Z mých nehtů by měla infarkt...ale v pátek jdu na nějaký ultrazvuk ksichtíku...prý proti vráskám...tak když se zadaří, pošlu fotky před a po :-)


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#22 6. 2. 2008 8:48

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Kámošky na psaní IX

JJ, Mně se víkend teda moc líbil.  A to jsem dokonce přiměla manžela, aby si sv obchodě zkusil 3 saka k obleku  a mračil se jen symbolicky!! Pak paní prodavačce hezky poděkoval, a řekl, že zase za dva měsíce..........

Představte si, jaký jsem měla sen!!
Šla jsem na hřbitov, a divila jsem se, že je celý jakýsi jiný než ho znám, a všude na hrobech měli ozdobné štěrky a kameny a já jsem si je fotila do práce abych  je pak mohla líp sehnat.
Jak jsem se blžila k našemu hrobu, tak tam bylo čím dál víc lidí a k hrobu jsem se vůbec nemohla prodrat, a když se mi to povedlo, tak na našem hrobě měli vietnamci postavený stánek se zeleninou a nechtěli uhnout ani na metr, abych mohla zapálit svíčku.
Ale podařilo se mně je vyštvat, a všichni lidi byli naštvaní, nadávali mně a žduchali do mně.
To by mně zajímalo jak si takový sen mám vysvětlit.


Mája

Není tady

 

#23 6. 2. 2008 14:40

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Kámošky na psaní IX

Májo, já bych to vyložila - jsi skvělá a všichni tě mají rádi a ti co nemaj, tak se mají jít zahrabat k větnamcům.
vissla
Hezký víkend, to musí být tak skvělé. Hele, vy máte s kamarádkama nějakou úchylku na ty manželský pyžama ?
lol


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#24 7. 2. 2008 14:19

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Kámošky na psaní IX

Já jsem si myslela že jsem tu ta pyžama ventilovala, ale CIlka taky tvrdí že ne............
No když měl manža narozeniny, tak to zrovka kolidovalo s jednou naplánovanou pařbou a tak jsem byli každý zvl᚝. Onpřišel domů dřív a šel spát, a moje kamarádky mně doprovázely domů a páč sjem se prořekla, tak se kole druhé ranní  rozhodly zazpívat mu v ložnici Happy Birthday...
jenže on už dost slavil storstark, a na to přání nereagoval sova  a tak zatím co já jsem rozlévala v kuchyni víno, tak mu kamarádky vlezly do postelela trošku ho začaly obtěžovat. A jedna byla víc neodbytná než jiné a když teda chlapa probudila, tak mu vyskočila kolem krku a on ji donesl do té kuchyně a pořád jako komentovali tu akci a pošuchovali se a ostatní holky se válely smíchy po zemi, páč ani muž ani kamarádka nebyli s to postřehnout, že on není oblečený, a tak jak mu visela na tom krku, nohy kolem pasu, tak se to úžasně vyjímalo a všichni se náramně bavili a oni dva nechápali.
No a pak se ještě hodinu řešilo, že NEMOHLA vědět, že nespí v pyžamu, že všichni chlapi spí přece v pyžamu. A tak jsem to byly kontrolovat.................smile


Mája

Není tady

 

#25 9. 2. 2008 19:51

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Kámošky na psaní IX

Máji, vy se fakt nenudíte...já bych teda chtěla vidět na vlastní oči, jak to bylo po tom, co ji upustil :-)

A jak jsem slíbila, informuju...vráska na čele mi po tom ultrazvuku fakt zmizla!!! rock


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů