Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 15. 1. 2008 3:17

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: O rozhodování se

Cítím ostych napsat, co se mi teď přihodilo. Podstatně větší, než když jsem tu na sebe práskala, jak jsem všechno v životě pohnojila. Ale myslím, že když už jsem řekla A, musím říct i B. smile
Dopředu se omlouvám, možná vám to přijde jako kýč, ale ono se to opravdu stalo!!!
Když jsem se probudila, viděla jsem v dálce světlo. Krásné velké zářivé světlo. A já si najednou uvědomila, že se ve mně něco změnilo. Jakoby padly obruče strachu, které mě celou dobu svíraly, a já mám najednou pocit, že se nemám čeho bát.  Že a se pustím do čehokoli, že to vždy dopadne dobře. gloria
No, to vše. ...Možná je to pro někoho málo, pro mě je to ale moc. Nevím, co všechno mě čeká, ale chtělo se ode mě rozhodnutí. A to jsem udělala. Vím, že po tomhle kroku budu muset udělat spoustu dalších. Ale to v téhle chvíli neřeším.... A možná si teď budete ukat na čelo, ale dnešek je (v konečném součtu) pod vibracemi tarotové Hvězdy (XVII). Té Hvězdy, pod jejímiž vibracemi jsem se narodila. A já mám pocit, jakoby mi v tom rozhodování nějak pomohla. Možná se mejlím, ale já to tak opravdu cítím wink ... A určitě jste mi pomohly i vy. Tím, co jste tu napsaly. Takže díky  za vše hjarta

Není tady

 

#52 15. 1. 2008 7:39

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: O rozhodování se

keito napsal(a):

A já si najednou uvědomila, že se ve mně něco změnilo. Jakoby padly obruče strachu, které mě celou dobu svíraly, a já mám najednou pocit, že se nemám čeho bát.  Že a se pustím do čehokoli, že to vždy dopadne dobře. gloria

tummenupprockpussa


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#53 15. 1. 2008 8:46

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: O rozhodování se

Keito, člověk může pomáhat lidem i jen tím že se jim otevře a oni čerpají z příběhu jeho života, pocit sdílení je nabíjející oboustranně.
přeji ti hodně sil v boji hjarta

Není tady

 

#54 15. 1. 2008 8:57

Somaia
Host

Re: O rozhodování se

Keito. tummenupp ... Hvězda je úžasná...Hvězdu miluji celým svým srdcem, když se objeví, tak mám jistotu, že jsem pod ochranou vyšších sil a že  to do mě nalejou , i když bych se bránila.... To je úžasný je to opravdu potvrzení, že a se pustíš do čehokoliv dobře to dopadne. není se už čeho bát. big_smile

 

#55 15. 1. 2008 9:53

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: O rozhodování se

Keito: Naprosto vím co cítíš. Mám to taky tak. Najednou se ve mě něco zlomilo, jak se říká otevřely se mi oči a já se přestala bát, přestala jsem se trápit, poznala jsem že všecko co se stalo se tak stát mělo. Nemám pocit, že bych v životě něco pohnojila. Jsem přesvědčená, že to jak jsem žila bylo správné a co jsem udělala bylo dobře. A ani přes ty životní kotrmelce bych neměnila. Žila jsem v lásce a to, že nebyla opětovaná,(tak jak bych chtěla) vůbec nevadí, protože já jsem tu lásku prožila a už to je výhra. Taky jsem jí nemusela poznat vůbec. Jak jsem se kdy rozhodovala, prostě jsem to byla já, kdo se tak rozhodl a kdybych to měla prožít znova, rozhodla bych se stejně. Kdybych nepoznala trápení asi bych nevěděla co je to štěstí. Zní to pateticky, ale je to tak.

Není tady

 

#56 15. 1. 2008 10:21

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: O rozhodování se

Poslal jsem ti email, ale i tak:
- ten princip "nerozhodování" a bránění mi je velmi povědomý.

Nicméně vůbec jsem nepochopil o jaké pomoci pro ostatní mluvíš - konkrétně.

Není tady

 

#57 15. 1. 2008 12:30

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: O rozhodování se

Keito,
Svetlo je Laska.  Nikdy Te neopusti kdyz vis ze je Tvou soucasti. Nezradi Te kdyz mu budes duverovat porad stejne tak jako v ten momen kdy se Ti zjevilo. 
Gratuluju keito!


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#58 15. 1. 2008 14:06

Doubravka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 521

Re: O rozhodování se

Keito, super a držím pěstičky par

Není tady

 

#59 15. 1. 2008 18:12

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: O rozhodování se

Tak se musím přiznat, že se po tom včerejšku cítím,  jako bych zdolala Mount Everest.  Na jednu stranu jsem děsně vyčerpaná a na druhou  stranu cítím obrovskou úlevu, že jsem něco zvládla. ...Já vím, bylo to JEN TO ROZHODNUTÍ, jenže  ono fakt bylo těžký...... A ještě k něčemu se přiznám, a možná to nepochopíte,  já to taky nechápu wink , ale až během dneška mi došlo, jak to včerejší prezentování se tady pro mě bylo vyčerpávající. Sice jste mě tu podporovali, a to opravdu jo, a jsem za to vděčná hjarta , ale na druhou stranu jsem si připadala tak nějak vydaná napospas všem..... Proto jsem si  dneska musela dát od Babinetu voraz....

Takže Poletucho, přiznávám bez mučení, že tentokrát mě to sdílení moc nenabilo, spíš vybilo .....Nevím, asi mám v sobě nějakej problém, protože takhle to asi ostatní nemají...nevím....
Somaio, to s tou Hvězdou mᚠúplnou pravdu. Sice ještě před nedávnem bych se nad takovým prohlášením ušklíbla, jakože je to blbost,  jenže teď to cítím naprosto stejně jako ty. Mám pocit, jakoby ta hvězda byla znamením, že jsem pod ochranou vyšších sil. A taky mám pocit, že ta hvězda alespoň trochu obrušuje hrany té mé karmické osmičky. ... Já vím, osmička žádné hrany nemá, ale snad víte, jak to myslím wink ...Nebo spíš - že na jednu stranu mám pořádně zatíženou karmu, ale na druhou stranu mi v jejím zvládání bude poskytnuta pomoc a vyšší vedení ...aspoň takhle nějak to cítím gloria

Ano Hirondel, udržet si víru a důvěru v sebe/ve světlo/ ve svou duši/v Boha, to je můj nejt잚í úkol.
Tak vám všem ještě jednou děkuji hjartapussahjarta

Není tady

 

#60 15. 1. 2008 20:18

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: O rozhodování se

Keito,
snazim se Ti poslat SZ.


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#61 15. 1. 2008 21:03

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: O rozhodování se

hirondel napsal(a):

Keito,
snazim se Ti poslat SZ.

Hir, už jsem odmazala smile

Není tady

 

#62 15. 1. 2008 21:45

bublinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 1162

Re: O rozhodování se

Keito, zdravím  rock
Držím palce a až se potkáme, tak hodíme řeč  lol 
Nějak nestíhám...


Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

 

#63 15. 1. 2008 23:25

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: O rozhodování se

bublinka napsal(a):

Keito, zdravím  rock
Držím palce a až se potkáme, tak hodíme řeč  lol 
Nějak nestíhám...

Hmm, všimla jsem si lol

Není tady

 

#64 17. 1. 2008 16:51

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: O rozhodování se

Protože jsem si před chvílí vytáhla kartu Svět, viz vysvětlení v Subfóru „Babinetí věštírna“ a téma „2008 pro ČR“ – kdyby to někoho zajímalo wink , cítím to jako mohutný impuls k tomu, abych napsala to, k čemu se od rána odhodlávám.

Takže o co jde. Chci tu napsat o tom, co se mi dneska přihodilo. Snad je to už závěr toho, o čem  jsem tu předtím psala. 

Tuhle jsem se tu veřejně odhalila, jak vnitřně trpím skrze svou nerozhodnost  To byl krok A.  Pak jsem musela udělat krok B, tj. přiznat, že jsem se rozhodla. A jak. Což bylo hodně zavazující a pro mě ještě náročnější než krok předchozí....No a na závěr jsem shrnula, jak mi všechno to odhalování dalo zabrat. A tím jsem myslela, že příběh – ke zveřejnění wink – je u konce. Jenže není. Musím napsat, co ještě následovalo.
Od návratu  z Liberce se snažím udržovat kontakt se svou duší. Ne že bych po tom až tak prahla, ale je to pro mě životně důležité ....A včera před spaním jsem šla do sebe a snažila se se svou duší navázat kontakt a prosila jsem ji, a mi vzkáže, je-li něco třeba, a a se tak stane prostřednictvím snů. Ale tak, abych jim porozuměla. big_smile (Podotýkám, že tohle jsem udělala poprvé v životě smile )....No a sen přišel. Byla jsem ještě vdaná, byl tam manžel a dcera jako malá holka. No a já svým miláčkům oznámila, že spáchám asistovanou sebevraždu. Veřejnou. Manžel něco brblal a dcera se bála, že s ní už nebudu. Tak jsem jí uklidnila, že budu, ale jako anděl. Nevím, asi to není podstatné, ona mi opáčila, že jako anděl těžko big_smile  ..Pak jsem se procházela Prahou s tím, že je to naposledy. Nijak jsem u toho netrpěla, protože já sama se přece pro smrt rozhodla, ale byl to zvláštní pocit. A pak jsem se ocitla na Václaváku, a tam už byly shromážděné davy, kamery a tak. A byl tam člověk, který mě měl zamordovat. Pravil, že mě uspí a zaživa zasype hlínou v hrobě. Tohle mi trochu dělalo starosti, bála jsem se, abych se neprobudila a pod tou zemí se neudusila... Nevím, jestli ještě něco bylo, ale probudila jsem se. A nechápala jsem. V první chvíli mi přišlo divné, proč řeším svou smrt, když jsem jsem se tuhle rozhodla, že chci žít. Pak mi přišlo nefér, že jsem žádala duši, aby mi vzkázala prostřednictvím snu, co je pro mě důležité, ale tak, abych porozuměla. Jenže  já neporozuměla. ...... O něco později se mi ale všechno poskládalo. Můj poslední příspěvek na tomhle vlákně byl o tom, že mě to veřejné „obnažení“ vyčerpalo, že jsem si připadala vydaná napospas všem. Jenže já nenapsala úplnou pravdu. Protože já se tehdy cítila jako na pranýři, jako by to byla moje veřejná poprava. Původně jsem chtěla napsat,  jak to opravdu cítím, ale pak jsem se svých pocitů zalekla, a proto jsem to trochu uhladila. wink A hlavně jsem nechápala, proč se tak cítím..... Jenže teď už vím, proč to tak bylo. To, co jsem tu udělala, to vlastně byla veřejná poprava. Ne mě, ale mého ega. Teda jeho části.  wink A bylo to proto, že jsem tu psala v přímém přenosu o svém selhání.  O tom, co se ve mně mele, jak si nevím se životem rady. Což pro mě, pro perfekcionistu a člověka u kterého je prioritní strach ze selhání, bylo opravdu děsivé. usch
Když jsem pochopila, oč ve snu šlo, ztotožníla jsem se s tím a myslela jsem, že tím to skončilo. Jenže moje duše mi dala najevo, že tuhle závěrečnou část tu musím taky vyventilovat, jinak že  ta „poprava“ ega není úplná...Takže ne, že by se mi chtělo, ale cítím, že to udělat mám. Zřejmě je to pro moje dobro, i když moc nechápu proč. Ale budiž, žádá se to po mně, dokonce i ta karta SVět mi to potvrdila, tak jsem to holt udělala. A tím doufám, že už jsem s celou záležitostí skončila.
Kdyby vás k tomu něco napadlo, klidně napište. Můžete to vidět jinak než já.... I když já se s tímhle závěrem opravdu ztotožnila. smile

Není tady

 

#65 17. 1. 2008 18:48

Doubravka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 521

Re: O rozhodování se

Keito godlike
ještě mě k tomu napadá... možná jsi pohřbila právě tu svojí nerozhodnost... buď jak buď něco jsi pohřbila a jsou otevřené dveře pro něco nového, co se tím narodilo. Hodně štěstí!

Není tady

 

#66 17. 1. 2008 20:31

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: O rozhodování se

Doubravka napsal(a):

Keito godlike
ještě mě k tomu napadá... možná jsi pohřbila právě tu svojí nerozhodnost... buď jak buď něco jsi pohřbila a jsou otevřené dveře pro něco nového, co se tím narodilo. Hodně štěstí!

Jo jo, asi něco takového to bude stolt . Bez ega žít nemůžeme, je naší součástí. Takže možná to, co jsem pohřbila, byla jen ta jeho část, právě ta nerozhodnost.... Protože pokud jsme napojeni na svou duši, tak přesně víme, co máme dělat, zatímco  když cítíme strach,  nejistotu a chaos, tak to k nám mluví  ego....No, mluví se o tom jednoduše, horší je si to uvědomovat v běžném životě....ale i to se snad dá naučit, ne?  wink

Není tady

 

#67 17. 1. 2008 20:47

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: O rozhodování se

Keito,
jen nápad
smrt v tarotech - transformace
chceš transformaci,něco vědomě se sebou udělat
mᚠstarosti, aby to proběhlo dobře (ta starost aby ses neprobudila v hrobě)
tvá smrt/transformace bude před očima mnoha lidí, jako příklad/inspirace?
mᚠtam asistenta ke smrti/ transformaci
kdo to asi bude?
možná my všichni?
smile

Upravil(a) poletucha (17. 1. 2008 20:48)

Není tady

 

#68 17. 1. 2008 21:01

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: O rozhodování se

poletucha napsal(a):

Keito,
jen nápad
smrt v tarotech - transformace
chceš transformaci,něco vědomě se sebou udělat
mᚠstarosti, aby to proběhlo dobře (ta starost aby ses neprobudila v hrobě)
tvá smrt/transformace bude před očima mnoha lidí, jako příklad/inspirace?
mᚠtam asistenta ke smrti/ transformaci
kdo to asi bude?
možná my všichni?
smile

Pol, musela jsem si to číst několikrát, abych to pochopila. Ale podařilo se.... teda částečně. wink Až na to to poslední, tomu moc nerozumím. Jak jsi to myslela - Asistent ke smrti/transformaci – my všichni? ...Leda, ted mě napadlo - Jakože mi v tom pomáháte vy všichni? big_smile

Není tady

 

#69 17. 1. 2008 21:04

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: O rozhodování se

no, myslím tady babinet,
něco jsi říkala, že ti dělá problém se takto veřejně rozhovořit, na druhou stranu to asi bude teď tady nějaký přelom, že ano?
to jak se tu odhaluješ nutí k přemýšlení spoustu lidí co tu čtou, a může jim samým toto velmi pomoci v jejich cestách, v tom být otevřenými, autentickými, jít s kůží na trh, nebát se rozhodnout navzdory...

Není tady

 

#70 17. 1. 2008 21:13

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: O rozhodování se

poletucha napsal(a):

no, myslím tady babinet,
něco jsi říkala, že ti dělá problém se takto veřejně rozhovořit, na druhou stranu to asi bude teď tady nějaký přelom, že ano?
to jak se tu odhaluješ nutí k přemýšlení spoustu lidí co tu čtou, a může jim samým toto velmi pomoci v jejich cestách, v tom být otevřenými, autentickými, jít s kůží na trh, nebát se rozhodnout navzdory...

Hm, je to tak. Strach/bloky mám obrovské. Až nenormální. Ale mě cosi doslova „kope do zadku“, abych to udělala. Takže to dělám. smile ..No, jestli to bude inspirativní alespoň pro jednoho člověka, tak v tom případě celé moje "odhalování" má smysl. Jinak bych to musela vnímat jako mírné „sado-maso“  ... nebo spíš jenom "maso" ..... lol

Není tady

 

#71 17. 1. 2008 22:46

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: O rozhodování se

keito,
já tedy nejsem žádný vykladač snů a je pořád dost oblastí, kde jsem naprosto tupá - nevnímám, necítím - ale jedno ti teď musím říci.
Když jsi byla u mne jako host na školičce, bylo mi nesmírně líto, že tvůj obrovský potenciál, který jsem z tebe cítila, je nevyužitý.... Psaní knih je obrovská věc, ale práce s lidmi na živo je ve spojení s tím naprostá bomba.
Nepřemlouvala jsem tě pak víc ani na Černošice, protože jsem cítila tu ostražitost, jakési "ježení", prostě tu zeď, za kterou jsi mne nechtěla pustit.
Jsem moc ráda, že jsi ji začala bořit smile))


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#72 17. 1. 2008 23:26

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: O rozhodování se

Pandorraa napsal(a):

keito,
já tedy nejsem žádný vykladač snů a je pořád dost oblastí, kde jsem naprosto tupá - nevnímám, necítím - ale jedno ti teď musím říci.
Když jsi byla u mne jako host na školičce, bylo mi nesmírně líto, že tvůj obrovský potenciál, který jsem z tebe cítila, je nevyužitý.... Psaní knih je obrovská věc, ale práce s lidmi na živo je ve spojení s tím naprostá bomba.
Nepřemlouvala jsem tě pak víc ani na Černošice, protože jsem cítila tu ostražitost, jakési "ježení", prostě tu zeď, za kterou jsi mne nechtěla pustit.
Jsem moc ráda, že jsi ji začala bořit smile))

No, Pan, ty mi teda dáváš. Já teď vůbec nevím, co na to mám říct. Asi jen, že ses strefila.  wink Díky hjartapussa

Není tady

 

#73 17. 1. 2008 23:36

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: O rozhodování se

keito napsal(a):

Bez ega žít nemůžeme, je naší součástí.
Protože pokud jsme napojeni na svou duši, tak přesně víme, co máme dělat, zatímco  když cítíme strach,  nejistotu a chaos, tak to k nám mluví  ego....No, mluví se o tom jednoduše, horší je si to uvědomovat v běžném životě....ale i to se snad dá naučit, ne?  wink

Bez ega zit nemuzeme?    Nesouhlasim. 

Da se vsechno naucit.  smile

Potencial jak pise Pan to mas. Kazdy z Vas ho ukryva.


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#74 18. 1. 2008 0:12

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: O rozhodování se

Pokud si pamatuju, Hirondel, ego je  Freudův název pro "já" - a uznej, že bez toho ještě nějaký čásek být nemůžem rodnalol Zdá se mi, že se dneska velmi často tohle slůvko používá pro jeho přebujelou formu - ale to není totéž, no ne?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#75 18. 1. 2008 12:02

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: O rozhodování se

lupina montana napsal(a):

Pokud si pamatuju, Hirondel, ego je  Freudův název pro "já" - a uznej, že bez toho ještě nějaký čásek být nemůžem rodnalol Zdá se mi, že se dneska velmi často tohle slůvko používá pro jeho přebujelou formu - ale to není totéž, no ne?

Lupi,
K tomu ze bych mohla uznat, ze bez maleho omezneho"ja" byt jeste nejaky casek nemuzeme,mam,ze svym zpusobem je to tak.   Ovsem na druhou stranu to tak neni.
"ja " je skutecne soucasti naseho fyzickeho byti.

Pak ta druha moznost je,ze clovek DOKAZE,muze ,uz i v tomhle zivote vstoupit do stavu bez ega. Pochopit jeho omezeni.
Ale to jen za urcitych podminek a jistych predpokladu   smile

Myslim ze si to tak nejak myslela.  wink


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů