Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 13. 1. 2008 11:17

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Topless/strip

Proti gustu žádný "dišputát". S tímhle osobní zkušenost tedy nemám, bohužel ani nevím o nikom z mého okolí. Možná by ses měla ptát spíše v prostředí, ve kterém se pohybuješ a tančíš, tam patrně tyto zkušenosti najdeš.
Ale za 500 bych si tedy kalhotky nesundala hmm
Kdybych já někdy zjistila, že má dcera dělá strip nebo chodí syn se striptérkou, samozřejmě by se mi to ani v jednom případě nelíbilo a to že vůbec. Ale budu se snažit směrovat je tak, aby k tomu nedošlo. Hlavně u té dcery. Syn případně časem může partnerku vyměnit. big_smile


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#27 13. 1. 2008 11:36

merilinka
♥♥-----
Registrovaný: 12. 1. 2008
Příspěvky: 56

Re: Topless/strip

Jenze v mem pripade nejde o to ze za to mam penize..Urcite to delam i z toho duvodu,ale neni to na prvnim miste.Takze se mozna nekomu zda ze sundat si kalhotky za 500 je malo,ale ja je sundala ne kuli 500Kc,ale kuli tomu ze jsem chtela..

Není tady

 

#28 13. 1. 2008 12:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Topless/strip

Ota napsal(a):

Nemoralizuju, neodsuzuju, ale kdybych zjistil, že tohle dělá moje dcera, tak bych se zamyslel nad tím, kde jsem při výchově udělal chybu.

Souhlas, ale já se svou horkou hlavou bych se nejen zamyslela, ale dala ji ještě po čuni tak, že by se z toho pos.ala. Je mi fuk, když to dělá dcera někoho jinýho, ale moje ne.
A přivést si něco takového synáček domů, tak to bych nerozdýchala. Nevychovávám ho a nestarám se proto, aby si pak domů dotáhl nějákou ku.vu (sorry)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#29 13. 1. 2008 12:03

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Topless/strip

merilinka napsal(a):

Jenze v mem pripade nejde o to ze za to mam penize..Urcite to delam i z toho duvodu,ale neni to na prvnim miste.Takze se mozna nekomu zda ze sundat si kalhotky za 500 je malo,ale ja je sundala ne kuli 500Kc,ale kuli tomu ze jsem chtela..

Tak tohle raděj nebudu komentovat usch

Jinak holka, na to, že (pokud nelžeš) dělᚠVŠ jsi s češtinou docela v prd.li big_smiletongue

Upravil(a) PPavlaa (13. 1. 2008 12:07)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#30 13. 1. 2008 12:06

HB
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 6. 2007
Příspěvky: 532

Re: Topless/strip

nevim, co delas za VS, ale rika se, ze si takhle dost casto privydelavaji holky z ekonomky...tak si predstav, ze jednou v budoucnu budesmit jednani s klientem, prjdes tam, on se na tebe zadiva a rekne: "slecno, ja Vas od nekud znam...ze vy jste delala striptyz na diskotece XY"
jo, neni nad dobrou reklamu...usch

btw, moji rodice by me za tohle nemeli moc radi, nastesti me to absolutne nelaka...


The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

 

#31 13. 1. 2008 13:05

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Topless/strip

merilinka napsal(a):

Jenze v mem pripade nejde o to ze za to mam penize..Urcite to delam i z toho duvodu,ale neni to na prvnim miste.Takze se mozna nekomu zda ze sundat si kalhotky za 500 je malo,ale ja je sundala ne kuli 500Kc,ale kuli tomu ze jsem chtela..

To je Tvoje věc, proč je sundáš.


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#32 13. 1. 2008 14:35

merilinka
♥♥-----
Registrovaný: 12. 1. 2008
Příspěvky: 56

Re: Topless/strip

whow....docela sprcha...smile
Tak za nejdriv se omlouvam vsem, koho rozzurila ma cestina,ale nemam cas po sobe cist prispevky,jelikoz tu jsem vzdy jen na skok,jinak se ucim na zkousky. Dale - ekonomku nestuduji, studuji verejnou spravu, coz je neco jineho. Za dalsi si myslim ze kur.a je preci jen trosku neco jineho nez holka, ktera se svlekne na diskotece, ale je to kazdeho nazor. Mozna byla chyba sem polozit tento dotaz, ale na druhou stranu mi prislo dost soukromyh zprav od lidi co me chapou a uzitecne poradili. A meli pravdu v tom ze pokud s tim zacnui, setkam se i s takovymi lidmi, co me za kur.u oznaci..Myslim ze porad lepsi je holka co dela strip, nez prevychovana sprtka, co nema kamarady, nikam nesmi chodit a zna jen svuj pokojicek a knizky s ucenim. Jen muj nazor!!!!!!

Není tady

 

#33 13. 1. 2008 14:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Topless/strip

Hm, můj názor zase je, že to v čem se snažíš jak sama říkᚠ"vyniknout" je dost ujetý a byla bych ráda, kdyby moje dcera vynikla v něčem úplně jiném (škola, cokoliv - jen ne tohle) a klidně a je z ní šprtka.
Ono kroutit se kolem tyče, vysvlíkat se před lidma umí totiž každej s prominutím deb.l a nemusí k tomu mít ani víc jak základní vzdělání. Vlastně nemusí mít vůbec žádný.
Ale ono opravdu v životě něco dokázat, něčím pořádným vyniknout je problém, viď wink takže holt chce každej vynikat v něčem jiným. Naštěstí na to co ty dost lidí nemá žaludek. A vlastně, když nad tím tak přemýšlím, radši budu mít děti úplně průměrný, ale normální a nebudu se za ně muset stydět.
Mimochodem s rychlostí a nadšením, jakým se do toho vrhᚠsi myslím, že brzo jako kur.a za prachy skončíš.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#34 13. 1. 2008 14:59

HB
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 6. 2007
Příspěvky: 532

Re: Topless/strip

me zarazi, ze jako VS studentka chces vyniknout zrovna v tomto oboru...va pokud bys to delala jen pro penize, nebudu s tim souhlasit, ale da se to pochopit...no, ale je to tvoje vec, delej, jak myslis...
nicmene, pokud bych bya tvuj potencialni zamestnavatel a vedela, ze jsi delala stripterku, pak bych te patrne nezamestnala...mozna jsem konzerva a mam predsudky, ale je to tak...zamestnala bych totiz tu slusnou sprtku...

je fajn, ze ti jini napsali SZ a podporili te a poradili ti, ale je dobre znat vsechny nazory...


The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

 

#35 13. 1. 2008 15:01

merilinka
♥♥-----
Registrovaný: 12. 1. 2008
Příspěvky: 56

Re: Topless/strip

PPavlaa napsal(a):

Hm, můj názor zase je, že to v čem se snažíš jak sama říkᚠ"vyniknout" je dost ujetý a byla bych ráda, kdyby moje dcera vynikla v něčem úplně jiném (škola, cokoliv - jen ne tohle) a klidně a je z ní šprtka.
Ono kroutit se kolem tyče, vysvlíkat se před lidma umí totiž každej s prominutím deb.l a nemusí k tomu mít ani víc jak základní vzdělání. Vlastně nemusí mít vůbec žádný.
Ale ono opravdu v životě něco dokázat, něčím pořádným vyniknout je problém, viď wink takže holt chce každej vynikat v něčem jiným. Naštěstí na to co ty dost lidí nemá žaludek. A vlastně, když nad tím tak přemýšlím, radši budu mít děti úplně průměrný, ale normální a nebudu se za ně muset stydět.
Mimochodem s rychlostí a nadšením, jakým se do toho vrhᚠsi myslím, že brzo jako kur.a za prachy skončíš.

Promin, ale neznas me, nikdy jsi me nevidela a nemluvila semnou..precetla sis par prispevku, ktere jsen tady napsala a podle toho, me prosim nesud. Taky te tu neoznacuji za buh vi co, jako ty me za kur.u. Je pravda, ze k tomu aby jsi se tocila a svlekala u tyce nemusis mit zadne vzdelani, ale muzes byt, stejne jako ve vsech jinych oborech, dobra nebo spatna. Muzes to delat kuli penezum, muzes to delat treba jako ja, kuli poteseni. Ja v patek a v sobotu jdu tancovat a v pondeli do skoly..Vidim v tom jen zabavu. Nekdo chodi v patek a v sobotu do hospody, kde se opije, zahuli si, slehne si a kdo vi co jeste, ja delam tohle..Nevim co je lepsi, posud sama. Ale ja jsem na sebe, zatim, pysna. Jsem rada, ze nejsem nejaka usedla sprtka nebo ze nepatrim do te kategorie, ktera se bavi tim, ze bere drogy a podobne. Samozrejme je tu riziko toho, ze me v budoucnu nekdo pozna a budu z toho mit maler, ale tohle nebudu delat vecne, ted se tim bavim, az dostuduju budu delat docela neco jineho(pravdepodobne). Ale zase..co je lepsi - vzit na sebe riziko ze me nekdo pozna, jako drivejsi stripterku a nebo si zkazit ve 20ti zivot drogama, chlastem, zblaznenim se do nejake sekty a dalsi a dalsi. Ty me odsuzujes za to co delam a co chci, ale mozna jednou si reknes, ze by jsi byla rada kdyby tvoje dcera jen tancila u tyce...Kdyz prijdes dnes do baru mas tam vsude holky u tyce..to jsou vsechny tak zkazeny a vsechny do jedne jsou kur.y? Zamysli se nad tim, mozna by stalo za to vice lidi tolerovat a kdyz ne, tak aspon oznacuj veci spravnymy nazvy...
Jinak si myslim ze jsem uplne normalni, souhlasim s tebou ze v zivote neceho dosahnout a v necem vyniknout je problem, ja ted chci delat strip - muj malej soucasnej cil...V tom chci ted byt dobra a vyniknout v tom..Za 2 roky budu mit jiny maly cil..Ja zivot skladam z malych cilu, ktere dohromady tvori jeden velkej. Nikde jsem nerekla ze muj velkej zivotni cil je strip.Ze v zivote chci dosahnout jen a jen toho..Ted to chci delat a chci v tom byt dobra, chci aby po vystoupeni si tam lidi rekli - jo to byla dobra stripterka..

Není tady

 

#36 13. 1. 2008 15:05

majkafa
Host

Re: Topless/strip

Nety napsal(a):

Kdybych já někdy zjistila, že má dcera dělá strip nebo chodí syn se striptérkou, samozřejmě by se mi to ani v jednom případě nelíbilo a to že vůbec. Ale budu se snažit směrovat je tak, aby k tomu nedošlo. Hlavně u té dcery. Syn případně časem může partnerku vyměnit. big_smile

Já to mám s mými dětmi jinak. Je mi jedno, co budou dělat, budou-li popeláři, bezdomovci, striptéry, budou pracovat na E55, pro mne je dlůležité, aby byly šasté. Jen bych si přála, aby co nejmíň ubližovaly, kdyby to trošku šlo. Jsem jejich máma, miluji je takové, jaké jsou a vždy tady budu pro ně. Nebudu jejich životy řídit, ale jsem tady, aby mi mohly sdělit své radosti a vyplakat se, když život nebude chvilku sluníčkový.

 

#37 13. 1. 2008 15:05

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Topless/strip

je fajn, ze ti jini napsali SZ a podporili te a poradili ti, ale je dobre znat vsechny nazory...


jj a napsali to do SZ, aby ostatní nevěděli, že jí to možná závidí a kdyby mohli, tak by do toho šli taky godlikelol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#38 13. 1. 2008 15:06

merilinka
♥♥-----
Registrovaný: 12. 1. 2008
Příspěvky: 56

Re: Topless/strip

HB napsal(a):

me zarazi, ze jako VS studentka chces vyniknout zrovna v tomto oboru...va pokud bys to delala jen pro penize, nebudu s tim souhlasit, ale da se to pochopit...no, ale je to tvoje vec, delej, jak myslis...
nicmene, pokud bych bya tvuj potencialni zamestnavatel a vedela, ze jsi delala stripterku, pak bych te patrne nezamestnala...mozna jsem konzerva a mam predsudky, ale je to tak...zamestnala bych totiz tu slusnou sprtku...

je fajn, ze ti jini napsali SZ a podporili te a poradili ti, ale je dobre znat vsechny nazory...

Urcite je dobre znat vsechny nazory..I za ty negativni jsem rada, jen nemam rada kdyz me nekdo oznaci za kur.u a vubec me nezna..to me zamrzelo..Mozna nejsou vsechny studentky VS konzervy a sprtky. Zjevne muze studovat VS i clovek jako ja...A musim rici ze znam dost holek, ktere jsou na VS a privydelavaji si focenim aktu, tancovanim u tyce...............Znam spustu lidi co tohle delaji a jsou na VS...par ldi co tohle delali a dnes jsou uspesni v praci...Je to cast zivota a ja chci zit tak jak to citim...Ziju jednou a chci si to uzit a co je na tom spatneho ze jsem na VS a chci delat strip..Kdybych byla vyucena tak to pochopite?Jaky je mezi tim rozdil???

Není tady

 

#39 13. 1. 2008 15:10

majkafa
Host

Re: Topless/strip

Jednou jsem viděla striptýz mladičké holčiny, bylo to něžné, nepůsobilo to na mne nemravně, byla tak krásná, křehká a nevinná, i když to v tomto smyslu zní poněkud zvláštně. Měla jsem touhu vzít závoj, zahalit ji do něj a obejmout, aby nebyla tak smutná. smile

 

#40 13. 1. 2008 15:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Topless/strip

merilinka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Hm, můj názor zase je, že to v čem se snažíš jak sama říkᚠ"vyniknout" je dost ujetý a byla bych ráda, kdyby moje dcera vynikla v něčem úplně jiném (škola, cokoliv - jen ne tohle) a klidně a je z ní šprtka.
Ono kroutit se kolem tyče, vysvlíkat se před lidma umí totiž každej s prominutím deb.l a nemusí k tomu mít ani víc jak základní vzdělání. Vlastně nemusí mít vůbec žádný.
Ale ono opravdu v životě něco dokázat, něčím pořádným vyniknout je problém, viď wink takže holt chce každej vynikat v něčem jiným. Naštěstí na to co ty dost lidí nemá žaludek. A vlastně, když nad tím tak přemýšlím, radši budu mít děti úplně průměrný, ale normální a nebudu se za ně muset stydět.
Mimochodem s rychlostí a nadšením, jakým se do toho vrhᚠsi myslím, že brzo jako kur.a za prachy skončíš.

Promin, ale neznas me, nikdy jsi me nevidela a nemluvila semnou..precetla sis par prispevku, ktere jsen tady napsala a podle toho, me prosim nesud. Taky te tu neoznacuji za buh vi co, jako ty me za kur.u. Je pravda, ze k tomu aby jsi se tocila a svlekala u tyce nemusis mit zadne vzdelani, ale muzes byt, stejne jako ve vsech jinych oborech, dobra nebo spatna. Muzes to delat kuli penezum, muzes to delat treba jako ja, kuli poteseni. Ja v patek a v sobotu jdu tancovat a v pondeli do skoly..Vidim v tom jen zabavu. Nekdo chodi v patek a v sobotu do hospody, kde se opije, zahuli si, slehne si a kdo vi co jeste, ja delam tohle..Nevim co je lepsi, posud sama. Ale ja jsem na sebe, zatim, pysna. Jsem rada, ze nejsem nejaka usedla sprtka nebo ze nepatrim do te kategorie, ktera se bavi tim, ze bere drogy a podobne. Samozrejme je tu riziko toho, ze me v budoucnu nekdo pozna a budu z toho mit maler, ale tohle nebudu delat vecne, ted se tim bavim, az dostuduju budu delat docela neco jineho(pravdepodobne). Ale zase..co je lepsi - vzit na sebe riziko ze me nekdo pozna, jako drivejsi stripterku a nebo si zkazit ve 20ti zivot drogama, chlastem, zblaznenim se do nejake sekty a dalsi a dalsi. Ty me odsuzujes za to co delam a co chci, ale mozna jednou si reknes, ze by jsi byla rada kdyby tvoje dcera jen tancila u tyce...Kdyz prijdes dnes do baru mas tam vsude holky u tyce..to jsou vsechny tak zkazeny a vsechny do jedne jsou kur.y? Zamysli se nad tim, mozna by stalo za to vice lidi tolerovat a kdyz ne, tak aspon oznacuj veci spravnymy nazvy...
Jinak si myslim ze jsem uplne normalni, souhlasim s tebou ze v zivote neceho dosahnout a v necem vyniknout je problem, ja ted chci delat strip - muj malej soucasnej cil...V tom chci ted byt dobra a vyniknout v tom..Za 2 roky budu mit jiny maly cil..Ja zivot skladam z malych cilu, ktere dohromady tvori jeden velkej. Nikde jsem nerekla ze muj velkej zivotni cil je strip.Ze v zivote chci dosahnout jen a jen toho..Ted to chci delat a chci v tom byt dobra, chci aby po vystoupeni si tam lidi rekli - jo to byla dobra stripterka..

No to mᚠpravdu, že tě neznám. Ale právě proto posuzuju z toho, co čtu.
A nepřeháněj prosím, nedělej ze sebe chudinku, co je vlastně ještě dobrá, protože nechlastá, nefetuje atd.
Jdeš z extrému de extrému, ale on je i ten střed, víš. Ne všichni fetují, chlastají, kroutí se u tyče, jsou i normální lidi s normálními zájmy a koníčky.
A víš, je mi vastně jedno, co děláš, jen ses ptala na názory, tak jsem řekla svůj.
A - já opravdu nestojím o to, aby o mé dceři někdo prohlásil - jo to byla dobrá striptérka wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#41 13. 1. 2008 15:13

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Topless/strip

merilinka napsal(a):

HB napsal(a):

me zarazi, ze jako VS studentka chces vyniknout zrovna v tomto oboru...va pokud bys to delala jen pro penize, nebudu s tim souhlasit, ale da se to pochopit...no, ale je to tvoje vec, delej, jak myslis...
nicmene, pokud bych bya tvuj potencialni zamestnavatel a vedela, ze jsi delala stripterku, pak bych te patrne nezamestnala...mozna jsem konzerva a mam predsudky, ale je to tak...zamestnala bych totiz tu slusnou sprtku...

je fajn, ze ti jini napsali SZ a podporili te a poradili ti, ale je dobre znat vsechny nazory...

Urcite je dobre znat vsechny nazory..I za ty negativni jsem rada, jen nemam rada kdyz me nekdo oznaci za kur.u a vubec me nezna..to me zamrzelo..Mozna nejsou vsechny studentky VS konzervy a sprtky. Zjevne muze studovat VS i clovek jako ja...A musim rici ze znam dost holek, ktere jsou na VS a privydelavaji si focenim aktu, tancovanim u tyce...............Znam spustu lidi co tohle delaji a jsou na VS...par ldi co tohle delali a dnes jsou uspesni v praci...Je to cast zivota a ja chci zit tak jak to citim...Ziju jednou a chci si to uzit a co je na tom spatneho ze jsem na VS a chci delat strip..Kdybych byla vyucena tak to pochopite?Jaky je mezi tim rozdil???

va proč se oháníš VŠ ?? Ta není zárukou ničeho ... zbavuje nás negramotů, ne idiotů ... (neber to proboha jako urážku)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#42 13. 1. 2008 15:17

merilinka
♥♥-----
Registrovaný: 12. 1. 2008
Příspěvky: 56

Re: Topless/strip

majkafa napsal(a):

Nety napsal(a):

Kdybych já někdy zjistila, že má dcera dělá strip nebo chodí syn se striptérkou, samozřejmě by se mi to ani v jednom případě nelíbilo a to že vůbec. Ale budu se snažit směrovat je tak, aby k tomu nedošlo. Hlavně u té dcery. Syn případně časem může partnerku vyměnit. big_smile

Já to mám s mými dětmi jinak. Je mi jedno, co budou dělat, budou-li popeláři, bezdomovci, striptéry, budou pracovat na E55, pro mne je dlůležité, aby byly šasté. Jen bych si přála, aby co nejmíň ubližovaly, kdyby to trošku šlo. Jsem jejich máma, miluji je takové, jaké jsou a vždy tady budu pro ně. Nebudu jejich životy řídit, ale jsem tady, aby mi mohly sdělit své radosti a vyplakat se, když život nebude chvilku sluníčkový.

Tohle je asi nejrzumejsi nazor podle me..Dulezite je to aby byly stastne, zdrave a poctive. Aby se mely mezi sebou radi, mely kamarady. Kdyz to nakonec kazdy zvazi, myslim ze bude mit za dceru spokojenou, zdravou, poctivou a stastnou stripterku, nez dceru, ktera ma sice "normalni" praci, velke penize, ale nemcona, nestastna.......

Není tady

 

#43 13. 1. 2008 15:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Topless/strip

majkafa napsal(a):

Nety napsal(a):

Kdybych já někdy zjistila, že má dcera dělá strip nebo chodí syn se striptérkou, samozřejmě by se mi to ani v jednom případě nelíbilo a to že vůbec. Ale budu se snažit směrovat je tak, aby k tomu nedošlo. Hlavně u té dcery. Syn případně časem může partnerku vyměnit. big_smile

Já to mám s mými dětmi jinak. Je mi jedno, co budou dělat, budou-li popeláři, bezdomovci, striptéry, budou pracovat na E55, pro mne je dlůležité, aby byly šasté. Jen bych si přála, aby co nejmíň ubližovaly, kdyby to trošku šlo. Jsem jejich máma, miluji je takové, jaké jsou a vždy tady budu pro ně. Nebudu jejich životy řídit, ale jsem tady, aby mi mohly sdělit své radosti a vyplakat se, když život nebude chvilku sluníčkový.

Jo, já to mám taky jinak. Samo chci, aby moje děti byly šastný, ale to neznamená, že je mi šumák co dělají. Možná jsem divná, ale chci vědět s kým se kamarádí, kde tráví volný čas, co dělají, nenechám syna běhat ve 21 hodin venku v tuto dobu, když jde druhý den do školy. A je mi úplně jedno, že ostatní rodiče svý děti venku lítat nechají.
A taky by mi nebylo jedno, jestli stojí na E55, nebo jsou pod mostem jako bezdomovci, stejně jako, že se chytli špatný party a kradou.
A matkám, kterým to jedno je, tak u nich nejde o opravdovou lásku, ale o tu "opičí"


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#44 13. 1. 2008 15:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Topless/strip

merilinka napsal(a):

majkafa napsal(a):

Nety napsal(a):

Kdybych já někdy zjistila, že má dcera dělá strip nebo chodí syn se striptérkou, samozřejmě by se mi to ani v jednom případě nelíbilo a to že vůbec. Ale budu se snažit směrovat je tak, aby k tomu nedošlo. Hlavně u té dcery. Syn případně časem může partnerku vyměnit. big_smile

Já to mám s mými dětmi jinak. Je mi jedno, co budou dělat, budou-li popeláři, bezdomovci, striptéry, budou pracovat na E55, pro mne je dlůležité, aby byly šasté. Jen bych si přála, aby co nejmíň ubližovaly, kdyby to trošku šlo. Jsem jejich máma, miluji je takové, jaké jsou a vždy tady budu pro ně. Nebudu jejich životy řídit, ale jsem tady, aby mi mohly sdělit své radosti a vyplakat se, když život nebude chvilku sluníčkový.

Tohle je asi nejrzumejsi nazor podle me..Dulezite je to aby byly stastne, zdrave a poctive. Aby se mely mezi sebou radi, mely kamarady. Kdyz to nakonec kazdy zvazi, myslim ze bude mit za dceru spokojenou, zdravou, poctivou a stastnou stripterku, nez dceru, ktera ma sice "normalni" praci, velke penize, ale nemcona, nestastna.......

Zase jdeš z extrému do extrému ??? Myslíš, že už není nic víc mezi tím být zdravá, spokojená a striptérka a mezi holkou s normální prací, ale nemocnou a nešastnou ??? usch lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#45 13. 1. 2008 15:23

merilinka
♥♥-----
Registrovaný: 12. 1. 2008
Příspěvky: 56

Re: Topless/strip

PPavlaa napsal(a):

merilinka napsal(a):

HB napsal(a):

me zarazi, ze jako VS studentka chces vyniknout zrovna v tomto oboru...va pokud bys to delala jen pro penize, nebudu s tim souhlasit, ale da se to pochopit...no, ale je to tvoje vec, delej, jak myslis...
nicmene, pokud bych bya tvuj potencialni zamestnavatel a vedela, ze jsi delala stripterku, pak bych te patrne nezamestnala...mozna jsem konzerva a mam predsudky, ale je to tak...zamestnala bych totiz tu slusnou sprtku...

je fajn, ze ti jini napsali SZ a podporili te a poradili ti, ale je dobre znat vsechny nazory...

Urcite je dobre znat vsechny nazory..I za ty negativni jsem rada, jen nemam rada kdyz me nekdo oznaci za kur.u a vubec me nezna..to me zamrzelo..Mozna nejsou vsechny studentky VS konzervy a sprtky. Zjevne muze studovat VS i clovek jako ja...A musim rici ze znam dost holek, ktere jsou na VS a privydelavaji si focenim aktu, tancovanim u tyce...............Znam spustu lidi co tohle delaji a jsou na VS...par ldi co tohle delali a dnes jsou uspesni v praci...Je to cast zivota a ja chci zit tak jak to citim...Ziju jednou a chci si to uzit a co je na tom spatneho ze jsem na VS a chci delat strip..Kdybych byla vyucena tak to pochopite?Jaky je mezi tim rozdil???

va proč se oháníš VŠ ?? Ta není zárukou ničeho ... zbavuje nás negramotů, ne idiotů ... (neber to proboha jako urážku)

Tvuj nazor je ponekud jednosmerny a dost strohy. Pokud bych mela ja si udelat nazor z toho co tady ctu, tak bych rozhodne nikdy nechtela, aby ma dcera myslela jako ty. Pripominas mi moji tridni ucitelku ze zakladky...ten kdo si vzal cigaro do pusy, byl skazenej a spatnej. Pro ni byl clovek na urovni jen ten, kdo mel same jednicky, sedel a ani nedutal, ze skoly bezel domu ke kenizkam a v 20 hod spat...Prijdes mi stejna a pro me 1000* lepsi mit doma dceru co dela strip nez nekoho jako ma ucitelka...

Není tady

 

#46 13. 1. 2008 15:23

majkafa
Host

Re: Topless/strip

Zeptejte se maminky, která tady píše, které zahynula dcerka na Vánoce. Co je v životě důležité. smile
Když jsem včera psala, že když budeš dělat strip, cokoliv, musíš jen počítat s důsledky, že to někdo může na tebe vytáhnout, nemyslela jsem to nijak zle, pouze jsem konstatovala, že to tak jednou může být. Myslím si, že je důležité být sám sebou, neznásilňovat své touhy, pokud neubližují a být zodpovedná za svá rozhodnutí. Být schopna nést v budoucnu jejich případné důsledky.

 

#47 13. 1. 2008 15:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Topless/strip

merilinka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

merilinka napsal(a):


Urcite je dobre znat vsechny nazory..I za ty negativni jsem rada, jen nemam rada kdyz me nekdo oznaci za kur.u a vubec me nezna..to me zamrzelo..Mozna nejsou vsechny studentky VS konzervy a sprtky. Zjevne muze studovat VS i clovek jako ja...A musim rici ze znam dost holek, ktere jsou na VS a privydelavaji si focenim aktu, tancovanim u tyce...............Znam spustu lidi co tohle delaji a jsou na VS...par ldi co tohle delali a dnes jsou uspesni v praci...Je to cast zivota a ja chci zit tak jak to citim...Ziju jednou a chci si to uzit a co je na tom spatneho ze jsem na VS a chci delat strip..Kdybych byla vyucena tak to pochopite?Jaky je mezi tim rozdil???

va proč se oháníš VŠ ?? Ta není zárukou ničeho ... zbavuje nás negramotů, ne idiotů ... (neber to proboha jako urážku)

Tvuj nazor je ponekud jednosmerny a dost strohy. Pokud bych mela ja si udelat nazor z toho co tady ctu, tak bych rozhodne nikdy nechtela, aby ma dcera myslela jako ty. Pripominas mi moji tridni ucitelku ze zakladky...ten kdo si vzal cigaro do pusy, byl skazenej a spatnej. Pro ni byl clovek na urovni jen ten, kdo mel same jednicky, sedel a ani nedutal, ze skoly bezel domu ke kenizkam a v 20 hod spat...Prijdes mi stejna a pro me 1000* lepsi mit doma dceru co dela strip nez nekoho jako ma ucitelka...

lol až na to, že já jsem kuřačka tongue a rozhodně ne jako učitelka. Jen jsou věci, které si prostě u své dcery představit neumím.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#48 13. 1. 2008 15:26

merilinka
♥♥-----
Registrovaný: 12. 1. 2008
Příspěvky: 56

Re: Topless/strip

PPavlaa napsal(a):

merilinka napsal(a):

majkafa napsal(a):


Já to mám s mými dětmi jinak. Je mi jedno, co budou dělat, budou-li popeláři, bezdomovci, striptéry, budou pracovat na E55, pro mne je dlůležité, aby byly šasté. Jen bych si přála, aby co nejmíň ubližovaly, kdyby to trošku šlo. Jsem jejich máma, miluji je takové, jaké jsou a vždy tady budu pro ně. Nebudu jejich životy řídit, ale jsem tady, aby mi mohly sdělit své radosti a vyplakat se, když život nebude chvilku sluníčkový.

Tohle je asi nejrzumejsi nazor podle me..Dulezite je to aby byly stastne, zdrave a poctive. Aby se mely mezi sebou radi, mely kamarady. Kdyz to nakonec kazdy zvazi, myslim ze bude mit za dceru spokojenou, zdravou, poctivou a stastnou stripterku, nez dceru, ktera ma sice "normalni" praci, velke penize, ale nemcona, nestastna.......

Zase jdeš z extrému do extrému ??? Myslíš, že už není nic víc mezi tím být zdravá, spokojená a striptérka a mezi holkou s normální prací, ale nemocnou a nešastnou ??? usch lol

Samozrejme ze ano...Ale ja jen rikam ze budu radsi kdyz bude spokojena a stripterka nez, nestasna s, pro tebe, "normalni" praci. Nerikam ze budu nejradsi, kdyz bude takova...jen ze budu radsi..Mezi tim je rozdil

Není tady

 

#49 13. 1. 2008 15:26

majkafa
Host

Re: Topless/strip

Ppavlo, vykládᚠsi má slova jinak, než jsou myšlena. Když mé děti vyrůstaly, nebylo mi jedno, kde tráví volný čas, nenechávala jsem je běhat ve 21 hodin venku, atd. smile Myslílm, že jsem je vychovala nejlíp, jak jsem uměla, teď už je to jenom na nich. Budu za nimi stát, a budou žít jakkoliv.
Když budou bydlet pod mostem a nebudou šastné, o tom já nemluvím. Mluvím o tom, že si přeji aby byly šastné, a už jakkoliv. Pokud pod tím mostem šastné budou, budu spokojená i já. Víš stejně dobře, že tohle je takový extrém.
Málo čteš Viktorku? Jak se plácá v tom, že se nedokáže smířit s homosexualitou své dcerky? Stále nerozumíš? Nebo nechceš rozumět. sad

Upravil(a) majkafa (13. 1. 2008 15:30)

 

#50 13. 1. 2008 15:28

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Topless/strip

majkafa napsal(a):

Zeptejte se maminky, která tady píše, které zahynula dcerka na Vánoce. Co je v životě důležité. smile
Když jsem včera psala, že když budeš dělat strip, cokoliv, musíš jen počítat s důsledky, že to někdo může na tebe vytáhnout, nemyslela jsem to nijak zle, pouze jsem konstatovala, že to tak jednou může být. Myslím si, že je důležité být sám sebou, neznásilňovat své touhy, pokud neubližují a být zodpovedná za svá rozhodnutí. Být schopna nést v budoucnu jejich případné důsledky.

Majko, ale tohle přirovnání snad nemyslíš vážně, že ne ? Nikdo z nás se přece nechce dívat do hrobu svýho dítěte, pro rodiče nic horšího není.
Mě prostě NENÍ jedno, co dělá moje dítě. Komu se to nelíbí a má mě proto za konzervu, prosím. Prostě to tak je.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů