|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Máme fenku něm.ovčáka ,bude jí 14let a je zvyklá být venku(máme RD). A teď bychom si chtěli vzít štěňátko -křížence,které by bylo doma jako pokojový pejsek. Myslíte,že se ovčanda bude trápit,žárlit a bude jí to líto? Bude se cítit odstrčená?
Není tady
Možná ji bude jen líto, to, že pes může do domu a ona ne. Pokud budeš dodržovat pravidlo oby psy stejně tak by se neměla cítit nějak odstrčená. Štěněti budeš dávat třeba 3x denně žrádlo tak feně dáš taky 3x denně stejně jak štěněti, ale menší porce jen aby viděla, že v té misce něco má, že jsou na tom s mladým stejně. Každý by měl mít své hračky. A taky hlavně stejně ozornosti. Jdu na procházku s jedním automaticky beru druheho.
Tak děkuji za názor, spíš jde o ten pocit,že štěně bude chované doma a ovčanda je venku. To znamená,že misky budou mít každá jinde,jedna venku ,druhá doma. Ale ucítí,že ona je venku a druhá doma,tak proto se ptám,moc by mne to mrzelo,kdybych viděla,že se trápí.
Není tady
vše bude tak jak pá smečky určí, pokud já jako starší pes budu smutnit a pán určí, že to bude takhle, tak to tak musí být.
je to podobné jako kdyby jste si pořídili děcko, to také přijde jako nejmladší člen smečky a půjde domů. Pes sám sebe nevnímá jako psa, vaše dítě nebere jako dítě, pro něj jsou všichni smečka, tedy i pes doma. Je možné, že se zachová jako malé žárllivé dítě a dost pravděpodobně to tak bude, ale je to pán, kdo určuje meze a způsobb života ve smečce, pán určuje kde jsou misky, kdo kdy jí, kde spí...
Důslednost, důslednost, důslednost.... pro všechny a vůči všem
Bude to dobrý, ale záleží to jen na vás 
Není tady
No neviem.Ja mam psa a fenku-bastardiky vonku a vykastrovaneho kokra doma a fenka na neho tak ziarli,ze ked ho pustim na dvor,bastardikov musim zatvarat.Ak necham fenku navolno,tych dvoch musim uviazat.Inac ho strasne biju.A to sa snazim viac hrat s tymi,co su vonku.
Není tady
Taky bych rekla ze bude zarlit. jako kdys jsem byla decko, jsme si koupili druheho psa, kdys ten prvni mel 7 let. spal venku a novy spal doma. TEn prvni ji tak nesnasel, ze s nami nechtel chodit ani na prochazky. Kdys ma ten stary 14 let, tak bych mu spis doprala spokojene stari. Vzdyt us mu moc nezbiva je to skaredy rict ja vim ale ja bych pockala na potom.
Není tady