Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 1. 2008 9:16

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

délka nočního kojení

holky prosím poraďte. Adama kojím 6x-7x denně na střídačku z každého prsa, jen večer a v noci kojím z obou. Večer tak dvakrát 7 minut, v prsou ani večír nemám víc mléka, v osum usne a budí se na kojo tak kolem druhé třetí v noci a tam je můj problém, po té dlouhé pauze by mě snědl yikes, pije 10-15 minut z každého prsa (mám je dost nalitá a ráda se mlíka zbavím), fakt intenzivně saje, žádný dudlání. Včera a dneska mi po nočním půlhodinovém koju ještě řval, takže jsem přidávala pět minut u prsíčka. Nechci ho ale zvykat na nějaké noční hodování, neznám nikoho komu by v noci prcek takhle jedl - přes půl hodiny, co poradíte, dávat jen deset minut z jednoho prsa, druhé odstříkat a počkat až se to upraví a nebudou se mi prsa nalejvat? Nebojím se že by mi Adam nepřibíral, kyne až moc, u metru můžete vidět, že žádnej drobek to rozhodně není lol To se asi picne když nedám druhý prso roll

Upravil(a) Čekanka (12. 1. 2008 9:20)

Není tady

 

#2 12. 1. 2008 9:41

Souris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2665
Web

Re: délka nočního kojení

Čekanko já mám pocit, že Adámek je ještě moc malý na nějaké omezování. Je mi jasné, že se bojíš, abys pak nekojila v noci pořád, ale podle toho co píšeš má opravdu hlad. Dala bych mu co potřebuje.
Zkus se podívat na www.kojeni.net, tam jsem vždycky našla radu, když jsem potřebovala něco o kojení.


http://lb4f.lilypie.com/EPDEp2.png
http://lbyf.lilypie.com/Wabfp2.png

Není tady

 

#3 12. 1. 2008 9:57

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: délka nočního kojení

Čekanko já souhlasím se Souris. Je ještě moc maličkej. Já kojila do 8.měsíců skoro každé 3 hodiny ve dne i v noci, myslela, jsem, že už to tak bude pořád. Buď ráda, že nekojíš každé 3 hodiny-to je hrůza. Když mě někdy Lukyn vydržel i dýl než 3 hodiny, tak jsem měla mlíko i na polštáři, taky jsem nevěděla, co s tím, když jsem nebyla líná, tak jsem si odstříkávala do mrazáku, ale běž ve 2 v noci vyvařovat lahvičku a odstříkávat dumbom
To jsem tě asi moc nepotěšila, viď?

Není tady

 

#4 12. 1. 2008 10:31

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: délka nočního kojení

Taky jsme to v tomhle veku tak meli. Pil z obou prsu a klidne i 45 minut, mel fakt hlad. A to tak 2x noc.

Není tady

 

#5 12. 1. 2008 12:22

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: délka nočního kojení

tak jo, asi je to normální, já jen že mi holky kamarádky vyprávěj, jak si prcek v noci jen cucne roll tak u nás jsou to vyloženě hody tongue tak mu prostě dopřeju, třeba se to časem upraví.... díky

Není tady

 

#6 12. 1. 2008 12:28

Delfi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 23. 2. 2007
Příspěvky: 2429

Re: délka nočního kojení

Čekanko my taky nejvíce jíme přes noc, přes den to papu spíše fláká smile


http://lilypie.com/pic/090107/zSie.jpghttp://b2.lilypie.com/Dq6Zp1/.png
11.11 - 3,7 kg ...... 19.12 - 5,2 kg ........ 14.2 - 7,1 kg ........ 13.3 - 7,8 kg ....... 15.5 - 8,9 kg ......... 23.7 - 9,8 kg ........ 18.9 - 10,3 kg

Není tady

 

#7 12. 1. 2008 13:18

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: délka nočního kojení

no mně nefláká ani denní ani noční krmení. Je to zkrátka obřík stolt

Není tady

 

#8 12. 1. 2008 19:42

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: délka nočního kojení

Myslím, že je to jen období.
Sillwy - 45 minut je fak až moc. Já když vidím,že se Marky v noci fláká, dávám dudlíka.
Ale ono celkově se zkracuje doba kojení. Když byla malá dodržovali jsme přes den tak 20 minut, a kolem 4 měsíců byla najedená (přes den za 3 minutky). Jestli saje tak bych ho nechala.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#9 12. 1. 2008 20:29

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: délka nočního kojení

Duší právě že přes den je najedenej za deset minut, celou dobu krásně saje a po deseti dvanácti minutách se někdy pustí, někdy ho odpojím, krkne a krásně se na mě směje. V noci pije jak šílenej přes půl hodiny a někdy pak ještě brečí, ale ududlávání to asi neni, fakt pije, zdá se mi to ale divný. Zatím ho nechám, zkusim ho nechat dýl u prvního prsa. Dám vědět jak jsem dopadla roll

Není tady

 

#10 12. 1. 2008 20:43

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: délka nočního kojení

ok. dej vědět.
Marky mi do půl roka spala krásně v noci. Budila se jen dvakrát. Kolem 2 a 5. ale pak jako když utne, 10x klidně i 20x. Ale chce si jen vyloženě cucnout. Odpadne hned za minutu.
Čekanko - jak všude píšou o tříměsíčním spurtu - třeba to je ono - nech ho pár dní.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#11 12. 1. 2008 20:59

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: délka nočního kojení

Duší tak to máme spurt od narození lol páč mi takhle hoduje pořád. U vás si myslím, že si z tebe Marky dělá dudlíček, ale v období mezi 8 a 10 měsícem jsou prý prckové největší cíti. Tak uvidíš....

Není tady

 

#12 12. 1. 2008 21:44

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: délka nočního kojení

Čekanko - já jsem pochopila, že ti v noci pije takhle dlouho až ted. gloria
Hele a trošku tě uklidním. Staršího kluka jsem kojila přes rok a vydržel spát celou noc - někdy max. s jedním buzením.
Ale u Marky si myslím, že je to závislák.říkᚠto správně smile

Upravil(a) dusička (12. 1. 2008 21:47)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#13 13. 1. 2008 9:39

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: délka nočního kojení

Duší jednou v noci se mi budí co jsme přišli z porodky a takhle se umí v noci cpát taky od začátku. Dneka v noci jsem zkusila dát jen jedno prso, sice pak protestoval, ale po chvilce se uklidnil a hned usnul, to byla paráda kojit jen patnáct minut.... druhé prso jsem jen odstříkla. No na další kojo se sice vzbudil dřív než obvykle, ale to mi vadí míň než to dlouhé noční hodování.... wink. takže výsledkem je, že se fakt ududlával a ten příjemný druhotný produkt byl, že zároven něco teklo lol páč kdyby měl ještě hlad, tak se určo tak rychle neuklidní, ach jo, jsou to potvůrky závilácký....

Není tady

 

#14 17. 1. 2008 19:02

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: délka nočního kojení

Čekanka napsal(a):

holky prosím poraďte. Adama kojím 6x-7x denně na střídačku z každého prsa, jen večer a v noci kojím z obou. Večer tak dvakrát 7 minut, v prsou ani večír nemám víc mléka, v osum usne a budí se na kojo tak kolem druhé třetí v noci a tam je můj problém, po té dlouhé pauze by mě snědl yikes, pije 10-15 minut z každého prsa (mám je dost nalitá a ráda se mlíka zbavím), fakt intenzivně saje, žádný dudlání. Včera a dneska mi po nočním půlhodinovém koju ještě řval, takže jsem přidávala pět minut u prsíčka. Nechci ho ale zvykat na nějaké noční hodování, neznám nikoho komu by v noci prcek takhle jedl - přes půl hodiny, co poradíte, dávat jen deset minut z jednoho prsa, druhé odstříkat a počkat až se to upraví a nebudou se mi prsa nalejvat? Nebojím se že by mi Adam nepřibíral, kyne až moc, u metru můžete vidět, že žádnej drobek to rozhodně není lol To se asi picne když nedám druhý prso roll

Čekanko, a nezkoušelas mu dát prso a dál spát? Já to tak dělám u druhého dítěte od narození a i když se teď budí za noc několikrát, zase tak zásadně mi to nevadí, protože mu prostě dám prso a do minuty jsem zase tuhá smile A vlastně si ho už někdy najde i sám big_smile (Jestli jsem teda dobře pochopila, že problém je v tom, že se nevyspíš..)

Upravil(a) Kubula (17. 1. 2008 19:02)

Není tady

 

#15 24. 5. 2008 22:00

Miss
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2006
Příspěvky: 2833

Re: délka nočního kojení

vymenit kojenie za cumel, ja som tiez dlho kojila stale mu nestacilo, potom som to vzdala a presli sme na UV a od 4. mesiaca prespí celu noc k spokojnosti vsetkym big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů