Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#51 21. 1. 2008 20:44

bublinka
♥♥♥♥♥♥-

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Lvice, to já to mám opačně, dřív jsem nějak moc peníze nepůjčovala, ale to bude spíš tím, že jsem žádné neměla lol
A teď s těmi půjčkami to taky nebylo tak, že by mě někdo poprosil, já jsem se vlastně tak nějak nabídla  roll
No stejně se nad tou emocionální závislostí zamyslím, ale nějak mi to nesedí....

Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

#52 22. 1. 2008 7:40

Nick3594
Host

Bubli, tak to určitě nebude tvůj problém tillfreds, protože já to měla skutečně tak, že mě lidi furt škemrali o peníze lol. A tu citovou závislost u mě Salv strefil na 100 % dumbom. Tak si tím nelam hlavinku a vypusť to do kanálu big_smile.

#53 22. 1. 2008 13:00

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-

Říkal tady někdo něco o citové závislosti? To je jako nějaká lví výsada? V tom případě se jí ráda vzdám! Být citově závislá mi dosud nepřineslo vůbec nic dobrého, naopak. hmm

Upravil(a) ADFka2 (22. 1. 2008 13:01)

So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

#54 30. 1. 2008 13:38

Jitka8
♥♥♥♥---
Místo: okolí Zlína

Jsem taky lvice.
1.když není po mém
2.když po někom něco chci a ten druhý mi vše odkýve,ani se nad tím,co říkám nezamyslí
tyto 2věci mě nutí stále něco tomu druhému vyčítat.

Nevím,jestli VYČÍTÁNÍ patří ke lvím vlastnostem,ale mě to  na mně samotné mooooc vadí.

Jinak podle toho co se tu píše,tak jsem takový namíchaný lev

Na světě je krásně.

Není tady

#55 10. 2. 2008 12:09

pverica1
♥♥♥♥♥♥-

I když už jsem dost stará,stále se nemůžu dopídit co vlastně jsem!Narodila jsem se 23.8.v10.40hod.V některých případech jsem Lev,a v některých Panna.Někde je Lev až do 23.8.
a někde zase už je od 23.8.Panna.Tak co vlastně jsem?!?!?!!!!! gloria

pverica

Kdo ví , zda toto žití není mrtev být a smrt zda není žití ?   (Euripidés)

Není tady

#56 10. 2. 2008 14:04

Damila
♥♥♥♥♥♥-

pverica1 napsal(a):

I když už jsem dost stará,stále se nemůžu dopídit co vlastně jsem!Narodila jsem se 23.8.v10.40hod.V některých případech jsem Lev,a v některých Panna.Někde je Lev až do 23.8.
a někde zase už je od 23.8.Panna.Tak co vlastně jsem?!?!?!!!!! gloria

Musíš zadat i rok a místo narození. smile

Není tady

#57 17. 2. 2008 13:51

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava

lvice napsal(a):

Hm, já coby lvice bych rozhodně nepotvrdila Damilino výrok, že jsme v podstatě jednodušší, ale výjimka potvrzuje pravidlo. O mě mamka vždy říkala, že jsem složitý tvor big_smile. Jinak potvrzuji, energický, výbušný, agresivní, emotivní, co na srdci, to na jazyku (až zkušenostmi zmoudří), když se pro něco zapálí, zdolá všechny překážky, které mu stojí v cestě. Je veselý, společenský, ale na druhou stranu má sklony k depresím, hodně citově a rodině založený. Na blýskavé dárky, šperky a drahé hadry jsem nikdy nebyla, jsem holt taková podivná lvice big_smile. Asi mě drží při zemi můj kozoroh. Jsou to hodně nezávislí jedinci, kterým spíš vyhovuje pracovat sám pro sebe než v kolektivu, a když už jsou v kolektivu, tak musí hrát prim. Majetnické sklony nemám, potřebuji svobodu, nezávislost. Žárlivá jsem přiměřeně, protože žárlivost prostě k lásce patří a ne že ne big_smile. A když se tahle ošklivá emoce u mě projeví, tak si hned říkám, že partner mi nepatří a není mým vlastnicvím tillfreds. Prostě se vším se dá pracovat, jen chtít. big_smile

Jako dítě jsem byla klidné hodné tiché dítě, kam ho posadili, tam sedělo. Takže zcela netypický lev. smile

Toto jsou dispozice lva. A jak s nimi naloží, jak zpracuje svou energii, jak se naučí vycházet s lidmi, to už záleží na nïch.

Jsme na tom dost podobně - viz tučně. Pokud je upřímnost totéž co "co na srdci, to na jazyku", tak to taky wink Pokud to znamená, že bez rozmyslu plácnu první co si myslím, ak ne. Jinak takové ty obecné charakteristiky jako povýšenost, libování si ve zlatě, přepychu a pohodlí, ve vedoucích pozicích, že jsou rádi nadřazení, často umí manipulovat...to na mě neplatí. Pro určité lidi bych se rozdala a právě naopak sama sebe umisťuju do té ponížené pozice.
Nenávidím lež, aroganci a přetvářku.
Nenávidím práci v kolektivu, to je fakt, protože vždycky ostatní to nechají na mně a sami se na to vykašlou, ptž ví, že sjem zodpovědná, a já se s tím pak trápím sama. Zdolávat překážky a jít si zarytě za vlastním cílem, to mi nejde vůbec.
Jinak jak už bylo řečeno, jsem hodně emotivní, někdy možná až moc, občas mi dělá problémy se ovládat a když zuřím tak zuřím a nelze to nepoznat wink
Společenská moc nejsem, teda ne úplně mimo společnost, ale rozhodně ne jejím středem.
Žárlivá jsem extrémně, ale to až od té doby, co jsem na přítele měla podezření na nevěru. Do té doby mě to ani nenapadlo, od té doby je to spíš strach.
Jsem samostatná, ael ne nezávislá.
Joo a strašný detailista a řešící typ jsem wink Neumím věci házet za hlavu.
Víc mě toho už nenapadá smile

Upravil(a) XYZ (17. 2. 2008 13:55)

You cannot know wine by the barrel.

Není tady

#58 16. 3. 2008 19:24

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Web

já jsem lev -a můj manžel by jistě potvrdil zde napsané: že lva nelze nemilovat smile

http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí