Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 14. 1. 2008 11:20

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Moje 7-letá zkušenost: Jsou nesnesitelní, ale nelze je nemilovat lol


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#27 14. 1. 2008 11:24

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

ADFka2 napsal(a):

Zasvěcení možná poradí: pokud jsem to dobře vyluštila, jsem lev s ascendentem ve střelci. Partner je kozoroh s asc. raka. Jak se na to díváte? Zas si nabiju čumáček? smile

Nejsou dva horoskopy, co by k sobě vyloženě nesedly, liší se jen tím, KDE ty potíže vzniknou, a jak je dokážete ustát.
K tomu, cos uvedla, lze asi jen říct, že Ty, ohnivý typ, On spíše kardinální (základní) typ.
On by měl mít v sobě více klidu a držet se při zemi, tebe stahovat do reality, zatímco Ty ohnivě inspirativní, možná výbušná a nápaditá, pořád chceš něco nového, zajímavého...

Upravil(a) Damila (14. 1. 2008 12:53)

Není tady

 

#28 14. 1. 2008 11:39

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Damila napsal(a):

Oxi napsal(a):

no, ja som tiez lev ... sad

Proč ten sad ???
Lev je přece nejlepší znamení! Jak to, že to jako Lev NEV͊?
big_smile
Ve Lvu jsou "dobře" všechny planety. Od Slunce po Pluto.

Co ja viem ... som tam vela skutocne pozitivneho na seba nenasiel lol


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#29 14. 1. 2008 12:01

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Oxi napsal(a):

Co ja viem ... som tam vela skutocne pozitivneho na seba nenasiel lol

Náhodou, ty jsi pan Lev, před kterým se od jisté doby hluboce skláním godlike ... a to myslím naprosto vážně - ještěže existují takoví lidé, jako jsi ty.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#30 14. 1. 2008 12:11

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Sice nechapem preco, ale dakujem rodna


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#31 14. 1. 2008 12:30

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Skrzevá jednu osůbku, jejíž jméno mᚠv podpisu stolt


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#32 14. 1. 2008 12:53

tracy
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 485

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

No, ja som tiez lev, lenze bohuzial aj ascendent mam v levovi:-(, takze je to so mnou niekedy dost tazke...
Lev ma vela pozitivnych ale aj negativnych vlastnoosti. Uz ich to bolo dost popisanych. Myslim, ze levy su VELMI citlivi a tazko prezivaju rozchody alebo straty. Moc sa v tom piplaju a dost casto prepadavaju depresiam, aspon to som si vsimla na sebe a kamaratoch-levoch. A vsimla som si aj, ze su schopni sa vratit do stareho vztahu, ale to moj pripad nie je:-)


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.

Není tady

 

#33 14. 1. 2008 13:08

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

tracy suhlas tummenupp


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#34 14. 1. 2008 13:25

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Já mám syna lva a definovala bych  ho asi tak :

Všichni pozor, jeho veličenstvo přicházísmile,  je ho všude plno, nesnáší příkazy, nerad se podřizuje, na druhou stranu má obrovské srdce,  je velmi komunikativní (jen v případě, že po něm nic nechcete a budete ho poslouchat) a má téměř vždy poslední slovo.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#35 14. 1. 2008 14:07

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

tracy a do starého vztahu s milenkou či manželkou ??? big_smile (ftip) smile


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#36 14. 1. 2008 14:13

tracy
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 485

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

big_smile Fe, to je asi jedno big_smile


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.

Není tady

 

#37 14. 1. 2008 14:14

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

tracy napsal(a):

big_smile Fe, to je asi jedno big_smile

stolt pussa smile


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#38 14. 1. 2008 17:12

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

uzlík napsal(a):

Jo a taky hrozně ráda jím, hlavně sladké a třeba takový alkohol mi vůbec nechutná.

Jojo, přesně takhle to mám i já. A když už alkohol pro lvy, tak potom jedině šampaňské... tummenupptongue

Není tady

 

#39 14. 1. 2008 17:16

Sirius
Host

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

AlixaZS napsal(a):

uzlík napsal(a):

Jo a taky hrozně ráda jím, hlavně sladké a třeba takový alkohol mi vůbec nechutná.

Jojo, přesně takhle to mám i já. A když už alkohol pro lvy, tak potom jedině šampaňské... tummenupptongue

Ještě štěstí že víno a rum (třtinový) nejsou alkohol..jo a pivo je také jen na žízeň. tonguebig_smilestolt

 

#40 14. 1. 2008 17:28

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

AlixaZS napsal(a):

uzlík napsal(a):

Jo a taky hrozně ráda jím, hlavně sladké a třeba takový alkohol mi vůbec nechutná.

Jojo, přesně takhle to mám i já. A když už alkohol pro lvy, tak potom jedině šampaňské... tummenupptongue

Tak já mám tatíka "SuperLva" (7 planet ve Lvu) a byl alkoholik.

Není tady

 

#41 18. 1. 2008 10:30

Aja76
♥------
Místo: podještědí
Registrovaný: 7. 11. 2007
Příspěvky: 6

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Jsem Levice s ascend. ve štíru, narozená v roce Draka. Jak říkal jeden známý... to je pěkně výbušné spojení, tohle bych doma nechtěl ani za nic smile big_smile vissla  dumbom
Kdo by chtěl poznat nejen Lvy, ale i ostatní, mohu doporučit knížku Lindy Goodmanové Sluneční znamení.


http://lilypie.com/pic/071107/lzap.jpghttp://b4.lilypie.com/Byqcp1/.png

http://lilypie.com/pic/080216/Wjd7.jpghttp://b1.lilypie.com/cpPjp1/.png

Není tady

 

#42 18. 1. 2008 11:50

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Nela napsal(a):

Já mám syna lva a definovala bych  ho asi tak :

Všichni pozor, jeho veličenstvo přicházísmile,  je ho všude plno, nesnáší příkazy, nerad se podřizuje, na druhou stranu má obrovské srdce,  je velmi komunikativní (jen v případě, že po něm nic nechcete a budete ho poslouchat) a má téměř vždy poslední slovo.

Mám taky syna Lva a mohu to so písmene potvrdit. Často ve škole opravoval i učitelku, poznal, že se spletla a diskutoval tak dlouho, až to uznala.

Není tady

 

#43 19. 1. 2008 8:18

bublinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 1162

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

ADFka2 napsal(a):

A to s tím placením (viz Bublinka) mám úplně stejně. Radši zaplatím za sebe i chlapa, než aby chlap zaplatil za mě, i když třeba vím, že je fakt v balíku. Hrozně mi to nesedí a mám s tím vnitřní problém.
A občas se tak rozjedu, že kámošce půjčím pětikilo a je mi blbý ho chtít zpátky lol

ADFka trénuj to, mě to už docela jde, že občas nechávám lidi za mě zaplatit a snažím se s nima nehádat, že budu platit já. Ale ten divný pocit a vnitřní konflikt uvnitř ještě občas u toho mám a to pak vede k tomu, že jim občas zapomenu poděkovat, že za mě zaplatili gloria
Protože když platím já, tak mi taky přijde divné, že by mě měli děkovat, protože to je přeci SAMOZŘEJMÉ, že platím, ne? lol

Jo a půjčování peněz, to je taky kapitola...půjčila jsem dvou známým dohromady deset tisíc, což je pro mě docela nemalá částka a taky je mi hrozně blbé si o to říct zpátky roll  Ony mi to asi vrátí, ale abych to vymáhala, na to fakt nemám...dumbom   
No nejsou ti Lvi idioti? lol tongue

Ale s tím nepitím alkoholu to nesedí, jsem Lev a napiju se moc ráda, občas si říkám, že už možná začínám být alkoholik roll roll


Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

 

#44 20. 1. 2008 11:43

Nick3594
Host

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Bublinko, s tím půjčováním peněz jsme na tom stejně dumbom. Pro každého jsem měla otevřenou dlaň, ale ti druzí nějak s tím navrátilem měli problémy...... big_smile. Salvátorův výrok byl ten, že když si od nás věčně někdo půjčuje peníze, je to nezvládnutá lekce nezávislosti (to byl můj fakt velký problém). Naposledy mě vytrestala sousedka, která se smutným výrazem v obličeji mě prosila o finanční výpomoc, protože jí manžel nezaplatil alimenty a nemá na jídlo. A ještě si drze řekla, že ty peníze potřebuje ten samý den. No i zželelo se mě jí (jak jinak vissla) a běžela do bankomatu vybrat. Jaké bylo moje překvapení, když druhý den se za jejími dveřmi objevila krabice od Bati od kozaček za 2 tisíce...... a ještě si mi pochlubila jak dobře nakoupila. S navrátilem ale měla problémy....... No prostě co dodat, lvi jsou důvěřiví troubové...... tillfreds. Tahle zkušenost mě s půjčování peněz nadobro vyléčila a prostě už mám zavřenou dlaň...... roll

 

#45 20. 1. 2008 11:57

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Můj muž, Lev každým coulem by své EGO (= mj. i peníze) neprodal za žádné prachy. Nemá v sobě sociální cítění, že by někdo mohl pochybit, ztroskotat, zakopnout...atd. Tohle u něj prostě nepřipadá v úvahu. Dle něj je každý zodpovědný za své činy, a je k nim vedlo cokoliv.
Já, naopak, člověk s přemrštěným sociálním cítěním bych pomohla každému bezdomovci ve víře, že se do této situace nedostal vlastní vinou. Rozdávám peníze a manža šílí.

On by pomohle jen své nejbližší rodině a to jen pod podmínkou změny....

Lvi si myslí, že každý má život ve svých rukou a může ho změnit. Má pravu? Částečně jistě...

Není tady

 

#46 20. 1. 2008 13:50

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

(pod palubou panuje dobrá nálada, dámy) big_smile

Upravil(a) Kazalin (21. 1. 2008 9:40)


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#47 20. 1. 2008 14:00

Somaia
Host

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Cos to  požil dobrý muži???? lol

 

#48 20. 1. 2008 14:04

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Somaia napsal(a):

Cos to  požil dobrý muži???? lol

Zrovna hráli píseň Ivana Mládka na rádiu,tak jsem si ji mírně konvertoval, jakom že koušou sají rdousí big_smile
Ale vím, jelikož dcera je Lvice, že by se to někdy i hodilo big_smilebig_smile


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#49 20. 1. 2008 16:25

bublinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 1162

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Damila napsal(a):

Lvi si myslí, že každý má život ve svých rukou a může ho změnit. Má pravu? Částečně jistě...

Jo, takhle si to myslím, ale taky vím, že ne každý to ví. big_smile
A taky že ta změna je kolikrát těžká a bolestná.

Lvice, tomu moc nerozumím, že to je nezvládnutá lekce nezávislosti? Jako toho, kdo peníze půjčuje nebo toho komu je půjčuje??
Chápu to v případě lidí, kteří si neustále půjčují, že je to příznak, že neumějí být soběstační a stát na vlastních nohou. Ale opačně? hmm


Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

 

#50 21. 1. 2008 8:33

Nick3594
Host

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Kazaline lol. Budu si muset dávat pozor na práškující letadla big_smile. Ale práškuje se ještě vlastně ještě vůbec va?

Bubli, ten, co půjčuje, je emocionálně závislý na svém okolí (partner/ka, rodiče, přátelé). A mohu fakt jen potvrdit, že od doby, co jsem se zbavila emocionální závislosti na svém okolí najednou žádosti o půjčky zmizely va. Možná že to byl taky jen horoskop mě šitý na míru smile, takže ty problémy s penězi jen mě osobně měly něco ukázat smile.

Upravil(a) lvice (21. 1. 2008 12:40)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů