Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 11. 1. 2008 23:24

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12100

Jaky jsou lide ve znameni lva?

Tak trochu se nevyznam ve lvech.Muj manzel byl narozen ve lvu,syn je taky ve lvu a muj otec taky,ale pripada me kazdy jiny.Jaky skutecne jsou?

Upravil(a) eremuruss (11. 1. 2008 23:25)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#2 11. 1. 2008 23:30

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Lvi, co ja znam jsou jesitni,  hlasiti,  miluji pochval a maji obrovske srdce . Ale znam i dalsi jesitne  hlasite lidi s velkym srdcem a nejsou ve znameni lva, takze bych to nezevseobecnovala.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#3 12. 1. 2008 0:03

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Moje kamarádka Lvice byla ráda středem pozornosti a dovedla pro to mnoho udělat a na společné akce se cíleně i připravit, aby byla dostatečně zábavná. To taky byla, a taky exhibicionista, nabídla ochotně svou pomoc, byla štědrá, ráda obdarovávala. Ctižádostivá, po těžké operaci ,při třech dětech dokázala i s odporem manžela vystudovat při zam. VŠ.
Dovedla celou rodinu ukočírovat a vytáhnout z krize, ale když přišla duš. porucha, dokázala všechny blízké odhodit a vlastně se bez ní rodina úplně rozpadla.

Moje dcera je taky lvíče a asi s celou parádou. Miluje výsluní pozornosti, miluje zlato, dárky,velmi ráda obdarovává pokud možno taktéž královsky. Je vytrvalá, pracovitá a dovede být pro svou věc neuvěřitelně zapálená  a jde do ní naplno, bez ohledů na následky. Jako dítě vypadala jako Sluníčko zářivé.
Taky je urážlivá, ale ne dlouho, dá se s ní o problému povídat a nemá problém uznat svůj díl viny. Neúspěchy nenese dobře. Veselá milá společnice.
Jako dítě ji věčně nějaké oblečení těsnilo a škrábalo, neuhnula dokud nedostala něco pro ni pohodlnějšího.

Není tady

 

#4 12. 1. 2008 0:06

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Jsou hádavý , majetnický, žárlivý a panovační ( viz BM a moje máma ).


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#5 12. 1. 2008 0:11

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Na to se vlastně obecně nedá odpovědět, protože záleží na tom, zda dotyčný Lev má převahu planet ve vzdušných, zemních, vodních nebo ohnivých znameních, na tom, kde má ascendent, na tom, jak má rozloženy planety a jaké úhly jsou mezi nimi....
Moje dcera je Lev s převahou planet v Panně a - tak skvělé, zodpovědné, nebojácné, hodné  a "zářivé" děti bych chtěla mít aspoň 4. tummenupp

Není tady

 

#6 12. 1. 2008 1:23

vikyrek
♥♥♥----
Místo: Benešov
Registrovaný: 31. 12. 2006
Příspěvky: 194

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Jen poznámka... Dobře znám čtyři lvy a myslím, že jim dělá problém chválit jiné. Musí se naučit chválit - pokud chtějí.

Není tady

 

#7 12. 1. 2008 6:53

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

K tomu, co už tady bylo napsáno, a co je skutečně pravda, bych ke Lvům dodala:
Lvi jsou věčné děti. Když jsou dostatečně chváleni a obdivováni, snesou vám modré z nebe, a ukážou své nejlepší kvality. Ne nadarmo je lev král zvířat a Lev králem zvěrokruhu.
Jsou tak oslněni sami sebou, že jim dělá problém vidět i ostatní. Když si hrají a jsou chváleni, nezlobí a jsou prostě dokonalí. jejich teplo a vroucnost z nich přímo sálá. Dokážou být najednou obětaví, velkorysí a rozdali by se pro vás.
Když ale nedostávají svůj díl pozornosti, ojoj, to je zle! Zachraň se kdo můžeš, před Lvím řevem!
V podstatě jsou hrozně jednoduší a fungují na principu příjem-výdej. Kolik pozornosti se jim dostane, tolik jí dokážou transformovat do vřelosti, lásky.
Jsou přesvědčeni, že jsou nejlepší, a zaslouží si také to nejlepší, nejkvalitnější.
Kouzlo je v tom, že když je v tom budete utvrzovat, tak oni takoví OPRAVDU BUDOU a projeví své vskutku královské vlastnosti (v tom pozitivním smyslu).
Jen je to hrozně náročné a únavné žít vedle nich a neustále jim opakovat, jak jsou skvělí. Uf. Pokouším se o to už 15 let. smile

Není tady

 

#8 12. 1. 2008 7:39

penizek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 3976

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Jsem narozená ve znamení Lva(i asc.).Partner je taky Lev smile .Jsme si  povahově hodně podobní,ale on je větší kliďas.
Majetnické sklony,žárlivost...hm,v určité míře souhlasí.Každopádně,když mě něco(někdo)naštve,vybuchnu a už to lítá.Uáááá... big_smile .Ale naštvaná nedokážu být dlouho(ani nejsem žádná štěkna).Nemám ráda přetvářku...nesnáším falešné pochlebování.Co se týká zaměstnání,jsem dobrý podřízený,přísný nadřízený big_smile .Nejlíp mi vyhovuje,když nemusím být na nikom,ani na ničem závislá.Vadí mi,když mě něco svazuje...Taky jsem lenivec lenivá,takže když chci něco dokázat,musí mě to prostě zaujmout,uchvátit... A taky jsem docela herečka big_smile .Na druhou stranu dost zranitelná a citlivka a je pro mě leckdy horší "striptýz" duševní,než fyzický.
Dost pro mě znamená rodinné zázemí.

Damilo,myslím,že jsi znamení LEV popsala velmi dobře smile .

Upravil(a) penizek (12. 1. 2008 7:41)


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI1NzMyUbIGXDASyAKk60.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI1NzMyU7IGXDASzgKm58.png

Není tady

 

#9 12. 1. 2008 11:34

Nick3594
Host

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Hm, já coby lvice bych rozhodně nepotvrdila Damilino výrok, že jsme v podstatě jednodušší, ale výjimka potvrzuje pravidlo. O mě mamka vždy říkala, že jsem složitý tvor big_smile. Jinak potvrzuji, energický, výbušný, agresivní, emotivní, co na srdci, to na jazyku (až zkušenostmi zmoudří), když se pro něco zapálí, zdolá všechny překážky, které mu stojí v cestě. Je veselý, společenský, ale na druhou stranu má sklony k depresím, hodně citově a rodině založený. Na blýskavé dárky, šperky a drahé hadry jsem nikdy nebyla, jsem holt taková podivná lvice big_smile. Asi mě drží při zemi můj kozoroh. Jsou to hodně nezávislí jedinci, kterým spíš vyhovuje pracovat sám pro sebe než v kolektivu, a když už jsou v kolektivu, tak musí hrát prim. Majetnické sklony nemám, potřebuji svobodu, nezávislost. Žárlivá jsem přiměřeně, protože žárlivost prostě k lásce patří a ne že ne big_smile. A když se tahle ošklivá emoce u mě projeví, tak si hned říkám, že partner mi nepatří a není mým vlastnicvím tillfreds. Prostě se vším se dá pracovat, jen chtít. big_smile

Jako dítě jsem byla klidné hodné tiché dítě, kam ho posadili, tam sedělo. Takže zcela netypický lev. smile

Toto jsou dispozice lva. A jak s nimi naloží, jak zpracuje svou energii, jak se naučí vycházet s lidmi, to už záleží na nïch.

Upravil(a) lvice (12. 1. 2008 11:35)

 

#10 12. 1. 2008 12:02

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Jsoiu ambiciózní, popudliví a rádi ovládají jiné.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#11 12. 1. 2008 12:05

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Já jsem lev a nesedí na mě skoro žádné ty klasické charakteristiky tohoto znamení... Rozhodně nemám ráda, když jsem středem pozornosti, naopak, jsem vždycky rudá až za ušima... jsem tichá a snažím se být co nejméně nápadná. Taky společnost tak často nevyhledávám, vyhovuje mi, když jsem sama, nebo s nejbližší rodinou. To už psal Penízek. Na rodině mi záleží nejvíce na světě, jsem na ni dost upnutá, musím s ní být pořád v kontaktu. Kamarádů moc nemám, stačí mi jeden ten pravý, kterému potom můžu řct vše. Trvá mi, než se někomu otevřu.
Jinak jsem se musela zasmát u výroku Helušky: "Jako dítě ji věčně nějaké oblečení těsnilo a škrábalo, neuhnula dokud nedostala něco pro ni pohodlnějšího." To je přesné... Naši s tetou dodnes se smíchem vzpomínají, jak se dohadovali, kdo tentokrát se mnou půjde koupit botičky, protože to bylo jen "To klačííííííííííííííííí!!" a šílený pláč. A to mám dodnes smile
Jinak jsem místy panovačná, urážlivá, přecitlivělá. A někdy naštvaná, když není po mém...
Z těch lepších vlastností pro mě určitě platí snaživost, vytrvalost a pečlivost, snaha dodržet vždycky slovo.

Není tady

 

#12 12. 1. 2008 12:06

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Hezky napsané - Damila i Penízek. Taky jsem narozená ve znamení Lva, s ascendentem ve Štíru. A jak se vidím já? Nejsem moc ráda středem pozornosti, neumím křičet, hádat se, vybuchnout... mám ráda klid. Líbí se mi kvalitní věci,  ale zase jen ty, které dlouho vydrží. Jsem trochu žárlivá, dost majetnická, taky občas vztahovačná, nesnáším přetvářku a pomluvy. Když mi někdo ublíží, pamatuju si to strašně dlouho. Mám ráda pořádek, v něčem jsem až puntičkář. Nesnáším, když mi někdo rozkazuje, ale jako podřízená v práci nemám problém plnit úkoly. A nebaví mě být nadřízená. Nějak se v tom necítím. Dřív jsem byla taky hodně citlivka, kolikrát slzavý údolí, ale poslední dobou jsem si kolem sebe utvořila pořádný krunýř, máloco mě teď dostane. Všechno moc rozebírám, řeším,  nejsem moc pohotová, akční, ráda si všechno promyslím, naplánuju. Docela ráda si nechám poradit, ale rozhodnout se musím sama. A když se rozhodnu špatně, dlouho mě to štve. Hodně důležité je pro mě rodinné zázemí a i finanční, prostě určitá jistota. Nesnáším hazard, nevěru, lhaní, aroganci.
A jako správný Lev mám pořádnou hřívu vlasů... wink

Není tady

 

#13 12. 1. 2008 12:19

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

AlixaZS napsal(a):

A jako správný Lev mám pořádnou hřívu vlasů... wink

Jé, tak to já mám ve Lvu ASC , a moje Lví hříva mi leze pěkně na nervy už od dětství...

Není tady

 

#14 13. 1. 2008 10:58

bublinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 1162

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Tak konečně došlo i na Lvy   smile
Dočetla jsem se v jedné knížce, že Lvi potřebují, aby se o nich mluvilo. Je jedno jestli v dobrém nebo špatném, důležité je, že se o nich mluví big_smile
Taky jsem Lev, ale asi ne moc typický. Ascendent mám ve Vahách, takže jsem takový trochu nerozhodný a váhavý Lev. smile
Dřív mi to nikdy nikdo nechtěl věřit, že jsem v tomhle znamení, ale časem jsem se začala měnit a nějaké ty charakteristiky možná mám.
Jedna z nich je, že hrozně ráda za ostatní platím nebo dávám dárky. Jsem schopná z poslední desetikoruny v peněžence někomu koupit zmrzlinu. Takže se musím smířit s tím, že pravděpodobně s tímhle přístupem nic moc nenašetřím.
A když někde za mě někdo platí, tak vnitřně hrozně trpím. Ale už se to učím zvládat big_smile

Upravil(a) bublinka (13. 1. 2008 11:25)


Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

 

#15 13. 1. 2008 14:04

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Bublinko,
asi jsi prostě pochopila, že všeho je dost pro všechny, a ikdyž se zcela rozdáš, vlastně nikdy trpět nouzí nebudeš.
A mmch. co vydáš, vrátí se trojnásobně.

Není tady

 

#16 14. 1. 2008 9:33

uzlík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 586

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Ahoj lvice, konečně i na nás došlo. Jsem též lev, ale Ascedent neznám. Jak ho zjistím? Jinak jsem na tom podobně jako Babucha a AlixaZS. Jsem vztekloun, který má i pochopení, umím se smát, ale také pěkně smutnit, mám ráda společnost, ale nemám potřebu být v ní vidět, spíše se chovám zakřiknutě, stačí mi jen jedna kamarádka, protože je ta pravá. Jsem trošku majetnická, ale drahé věci, šperky nemusím a ani nenosím, jsem spíše spořivá než-li rozhazovačná, když můžu pomoc, pomůžu. Když se pro něco zapálím, snažím se jít za tím, ale pro moc věcí se nezapaluji, jelikož jsem líný tvor, mám slabou vůli.
A co se týče hřívy? Tu jsem měla vždycky, ale pak mi nějak stresem zmizela. Věci příliš prožívám, příliš se v nich pitvám a pak se užírám. Jo a taky hrozně ráda jím, hlavně sladké a třeba takový alkohol mi vůbec nechutná.

Není tady

 

#17 14. 1. 2008 9:39

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

penizek napsal(a):

Jsem narozená ve znamení Lva(i asc.).Partner je taky Lev smile .Jsme si  povahově hodně podobní,ale on je větší kliďas.
Majetnické sklony,žárlivost...hm,v určité míře souhlasí.Každopádně,když mě něco(někdo)naštve,vybuchnu a už to lítá.Uáááá... big_smile .Ale naštvaná nedokážu být dlouho(ani nejsem žádná štěkna).Nemám ráda přetvářku...nesnáším falešné pochlebování.Co se týká zaměstnání,jsem dobrý podřízený,přísný nadřízený big_smile .Nejlíp mi vyhovuje,když nemusím být na nikom,ani na ničem závislá.Vadí mi,když mě něco svazuje...Taky jsem lenivec lenivá,takže když chci něco dokázat,musí mě to prostě zaujmout,uchvátit... A taky jsem docela herečka big_smile .Na druhou stranu dost zranitelná a citlivka a je pro mě leckdy horší "striptýz" duševní,než fyzický.
Dost pro mě znamená rodinné zázemí.

Damilo,myslím,že jsi znamení LEV popsala velmi dobře smile .

Tohle vystihuje i mě, aspoň to nemusím psát pussa


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#18 14. 1. 2008 9:44

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

A to s tím placením (viz Bublinka) mám úplně stejně. Radši zaplatím za sebe i chlapa, než aby chlap zaplatil za mě, i když třeba vím, že je fakt v balíku. Hrozně mi to nesedí a mám s tím vnitřní problém.
A občas se tak rozjedu, že kámošce půjčím pětikilo a je mi blbý ho chtít zpátky lol


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#19 14. 1. 2008 9:44

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Damila napsal(a):

K tomu, co už tady bylo napsáno, a co je skutečně pravda, bych ke Lvům dodala:
Lvi jsou věčné děti. Když jsou dostatečně chváleni a obdivováni, snesou vám modré z nebe, a ukážou své nejlepší kvality. Ne nadarmo je lev král zvířat a Lev králem zvěrokruhu.
Jsou tak oslněni sami sebou, že jim dělá problém vidět i ostatní. Když si hrají a jsou chváleni, nezlobí a jsou prostě dokonalí. jejich teplo a vroucnost z nich přímo sálá. Dokážou být najednou obětaví, velkorysí a rozdali by se pro vás.
Když ale nedostávají svůj díl pozornosti, ojoj, to je zle! Zachraň se kdo můžeš, před Lvím řevem!
V podstatě jsou hrozně jednoduší a fungují na principu příjem-výdej. Kolik pozornosti se jim dostane, tolik jí dokážou transformovat do vřelosti, lásky.
Jsou přesvědčeni, že jsou nejlepší, a zaslouží si také to nejlepší, nejkvalitnější.
Kouzlo je v tom, že když je v tom budete utvrzovat, tak oni takoví OPRAVDU BUDOU a projeví své vskutku královské vlastnosti (v tom pozitivním smyslu).
Jen je to hrozně náročné a únavné žít vedle nich a neustále jim opakovat, jak jsou skvělí. Uf. Pokouším se o to už 15 let. smile

Tak to jsem kromě jiného (Jelen) taky i Lev.

Není tady

 

#20 14. 1. 2008 9:50

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Mám taky oba rodiče Lvi, takže zejména Damilo, dost přesný popis:jojo:
Když jsem si přečetla AlixuZS, tak to sedí na mou mámu, je taky lev s asc. ve Štíru, zejména to "dost majetnická, a taky občas vztahovačná"....
A jelikož mám 3 planety ve Lvu i já, vím o spoustě těchto "lvích vlastností" taky:D

Upravil(a) Račice dračice (14. 1. 2008 9:52)


18.12.2009 přišel na svět náš Ondrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#21 14. 1. 2008 9:53

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

ADFka2 napsal(a):

A to s tím placením (viz Bublinka) mám úplně stejně. Radši zaplatím za sebe i chlapa, než aby chlap zaplatil za mě, i když třeba vím, že je fakt v balíku. Hrozně mi to nesedí a mám s tím vnitřní problém.
A občas se tak rozjedu, že kámošce půjčím pětikilo a je mi blbý ho chtít zpátky lol

lol Tak to s tím budeš muset něco dělat, vím, kam tohle spěje...big_smile....do pekel:D tedy sebeobětovacích a podceňovacích:Ddumbom

Upravil(a) Račice dračice (14. 1. 2008 9:54)


18.12.2009 přišel na svět náš Ondrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#22 14. 1. 2008 9:57

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

no, ja som tiez lev ... sad


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#23 14. 1. 2008 10:40

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Zasvěcení možná poradí: pokud jsem to dobře vyluštila, jsem lev s ascendentem ve střelci. Partner je kozoroh s asc. raka. Jak se na to díváte? Zas si nabiju čumáček? smile


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#24 14. 1. 2008 10:43

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

jinak teda nikdy, fakt nikdy mi znamení partnera nepřišlo podstatné nebo nějak důležité. Ale po zkušenostech právě s kozorohy (kdoví proč i teď jsem s kozorohem) mi přijde, že to zas až tak nepodstatné není. Teda vlastně mám to tak, že případný partner může být jakékoliv znamení, ale když je kozoroh, tak tuším průser - což mě ovšem neodradí, pokud o něj opravdu stojím, to si vyčítám až později lol


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#25 14. 1. 2008 11:19

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jaky jsou lide ve znameni lva?

Oxi napsal(a):

no, ja som tiez lev ... sad

Proč ten sad ???
Lev je přece nejlepší znamení! Jak to, že to jako Lev NEVÍŠ?
big_smile
Ve Lvu jsou "dobře" všechny planety. Od Slunce po Pluto.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů