Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 1. 2008 7:28

slunicko.kristinka
♥♥-----
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 37

"Zaručené tablety" aneb je to pravda?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda jste se již někdo setkal s čokoládou na hubnutí ChocoSlim a nebo šumivou tabletou Sveltfizz. Na internetu jsem o tom nic nenašla (v češtině). Slibují za 8 týdnů až 30 kg dolů. Zdá se mi to nezdravé, ale hlavně nebezpečné. Nevíte o tom někdo neco? známá si to chce objednat tak se o ni bojím.
Děkuji


Život je jeviště, na kterém musíš stát. A i když Tvé srdce krvácí, Ty nesmíš se přestat smát.

Není tady

 

#2 11. 1. 2008 15:34

Ennyen
♥♥-----
Místo: Louny
Registrovaný: 14. 3. 2007
Příspěvky: 57

Re: "Zaručené tablety" aneb je to pravda?

No jasně,budu se cpát jakousi vylepšenou čokopládou a zhubnu..Je to vysloveně nesmysl.Hlavně když se všeobecně ví, že ideální je hubnout tak půl kila týdně a to změnou jídelníčku a pohybem! Nedivím se, že se o známou bojíš, když má takovéto nereálné cíle.

Není tady

 

#3 11. 1. 2008 20:47

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: "Zaručené tablety" aneb je to pravda?

SOUHLAS S VELKÝM "S".
ZNÁMÉ TO VYMLUV. TYHLE REKLAMY JSOU JEN SAMÁ LEŽ. A KDYŽ UŽ ZHUBNE...RYCHLE...NEBEZPEČNĚ A NEZDRAVĚ, TAK TO STEJNĚ NABERE ZPÁTKY....A KDYŽ NE DVOJNÁSOBNĚ, BUDE RÁDA!

Není tady

 

#4 11. 1. 2008 22:11

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: "Zaručené tablety" aneb je to pravda?

tongue to si z nás asi dělá srandu, protože takové naivky už snad po světě ani nechodí gloria


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#5 12. 1. 2008 15:03

slunicko.kristinka
♥♥-----
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 37

Re: "Zaručené tablety" aneb je to pravda?

666salome napsal(a):

tongue to si z nás asi dělá srandu, protože takové naivky už snad po světě ani nechodí gloria

Nedělá, myslí to vážně. Já sama jsem boubelka a jednou mě napadlo to zkusit. Ale radši jsem si zašla na obezitologii a hubnu pod dohledem lékaře. Zvláštní ale u těchto firem je to, že ani jednu (natož jejich výrobky) nelze najít na internetu. Trošku podivné ne?


Život je jeviště, na kterém musíš stát. A i když Tvé srdce krvácí, Ty nesmíš se přestat smát.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů