Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 1. 2008 8:21

Kakulik
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 366

Naučily se Vaše kočky škrábat jen na škrabadle?

To otázka, protože moje dvě cácory s tím mají věčný problém, už nevím co dělat. Přítel se může zbláznit, škrábou sedačku. Na origoš škrabadlo chodí jen sem tam, aby ukázaly, jak jsou šikovné a že to umí, předvádí se, potvůrky. Domlouvám jim, hrozím, stříkám vodou, ale nic nepomáhá, prostě si nemůžou pomoct, musí si škrábnout na sedačku... butter Přitom jim přítel udělal nádherné škrabadlo, je to strom s průlizkami, omotaný kobercem, hrají si tam pořád, škrábou, ale ta sedačka jim nedá pokoj! Druhé škrabadlo je omotané sisalem.
Máte nějaký fígl, jak na ně? To už nemluvím o tom, že z trucu chodí sem tam čůrnout do kuchyně..., hlavně když jim něco zakážu, jo to si dovolím moc! Jestli takhle budou pokračovat dále, asi se budu muset s nima odstěhovat do garsonky big_smile

Není tady

 

#2 7. 1. 2008 13:00

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Naučily se Vaše kočky škrábat jen na škrabadle?

Sedačku postříkat sprejem na odpuzování koček (např. http://spokojenypes.cz/kosmetika-uprava … 06280.html ) a škrabadlo lehce posypat catnipem ( http://www.4pet.cz/kocky/Pamlsky/vse/vs … iny-susene ) a bude klid stolt

Není tady

 

#3 7. 1. 2008 13:28

Kakulik
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 366

Re: Naučily se Vaše kočky škrábat jen na škrabadle?

Děkuji za tip, ten catnip vyzkouším, ale nejsem si jistá tím sprejem, co jsem četla příspěvky, moc velký úspěch to nemá... Ale co, za zkoušku nic nedám...
Díky

Není tady

 

#4 7. 1. 2008 13:39

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Naučily se Vaše kočky škrábat jen na škrabadle?

Na tu naši potvůrku ten sprej docela funguje - používám ho na květináče a obloukem je obchází.

Není tady

 

#5 7. 1. 2008 20:23

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Naučily se Vaše kočky škrábat jen na škrabadle?

Když se u nás zabydlovala Micka, vůbec jsem netušila, že nějaké škrabadlo potřebuje, když chodí i ven. Ale jo . Našla si ho v bytě sama  a podstrčené náhradní nepřijala. Drápky brousí na dř. liště od špajzu. Hned, jak ji proškrabe, a konstrukce se zhroutí, připevníme novou, lištu špajzovou. Takže pilně smetám odškrabky.
O nějakém spreji ani nic nevím. Díky za tip

Není tady

 

#6 7. 1. 2008 21:30

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Naučily se Vaše kočky škrábat jen na škrabadle?

Jojo, dřevo - to ta naše taky miluje. Naštěstí ho má na své prolézačko-škrabadle, které ji vyrobil kamarád. http://foto.dama.cz/foto.php?f=157358 fotka je těsně po stěhování, takže chybí pověšené různé nesmysly na hraní...

Není tady

 

#7 7. 1. 2008 22:06

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Naučily se Vaše kočky škrábat jen na škrabadle?

Vypadá to dobře, tráví tam hodně času?
U mě je to po staru jako za cara Prda. Celý byt je její prostor, ale nic neničí, kytky neokusuje ani neshazuje, tak to neřeším. Jen občas zadrápne , kde by neměla.

Není tady

 

#8 8. 1. 2008 6:01

Kakulik
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 366

Re: Naučily se Vaše kočky škrábat jen na škrabadle?

Tak já včera koupila catnip a sprej proti kočkám, to bylo tóčo!Postříkala jsem catnipem škarbadlo i stom a kočky byly k neudržení, válely se, mňoukaly, no úplně šílely...  big_smile byla to sranda... No a sedačku jsem postříkala tím druhým sprejem a celou noc se jí ani nedotkly... Zatím super, ale nechci to zakřiknout! Ještě jednou díky!!!

Není tady

 

#9 8. 1. 2008 17:26

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Naučily se Vaše kočky škrábat jen na škrabadle?

Tak snad to vydrží!!! Ty mᚠcatnip ve spreji? O tom jsem ještě neslyšela - já znám jen klasický...

Není tady

 

#10 9. 1. 2008 6:08

Kakulik
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 366

Re: Naučily se Vaše kočky škrábat jen na škrabadle?

Byla jsem u nás ve zverimexu a tam jej měli v sáčcích, pak nacpané v nějaké hračce a ve spreji. Je to tento: http://www.epets.cz/katalog/kocky/speci … 100ml.html
Doufám, že už bude klid. Aplikace se musí několikrát opakovat, dnes to bude potřetí, snad to stačí...

Není tady

 

#11 10. 1. 2008 12:14

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Naučily se Vaše kočky škrábat jen na škrabadle?

Aha, tak jsem zase o něco chytřejší smile Já té naší teď dávám catnip už jen za odměnu. Když je extra hodná, trochu jí ho nesypu k prolézačce a mám od ní na dlouhou dobu pokoj stolt No i když od včerejška má lepší zábavu - konečně nám zapojili x různých TV programů a mezi nimi i Animal Planet, tak Annie celý den leží u TV, kouká na zvířátka a občas se pokouší nějaké ulovit big_smile

Upravil(a) Ladie (10. 1. 2008 12:16)

Není tady

 

#12 11. 1. 2008 5:55

Kakulik
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 366

Re: Naučily se Vaše kočky škrábat jen na škrabadle?

Na tohle jsem taky koukala! Naše Terezka si před 14 dny sedla na postel a se zájmem sledovala Příběh černého hřebce, byla to prča, tvářila se jako by všemu rozuměla! Je to sranda!

Není tady

 

#13 25. 4. 2008 13:22

kasi
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: Naučily se Vaše kočky škrábat jen na škrabadle?

já si pořídila škrabadlo dřív než kočku a když  jsem ho  přinesla tak   škrábe  pouze na škrabadle  ale je to zatím mimino tak uvidím  dudlik


http://www.sirmi.ic.cz/cara/19.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů