Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 9. 1. 2008 22:23

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

lupina montana napsal(a):

Ale já myslím, že Kozorozi vůbec nemusejí být pořádní...proč by měli?? va

Račice - tady si nad tebou lámu hlavu, ale napadá mě jen to, že možná "vyvažuješ" svůj vlastní nedostatek vzduchu........hmmm. Já mám totiž zas nedostatek země a mám okolo sebe věčně nějaké milé a ochranitelské Býky a Kozorohy.
Ale fakt to je zvláštní, že Venuši vodnářskou mají VŠICHNI ti tvoji........nemᚠněkde zasutou tajnou touhu po nespoutané tvorbě?? va

Nevím, proč by měli - je to jen má zkušenost, jak u kozorohů, tak i u panenek:).

Taky mě napadá, že si je přitahuji tím, že ten vzduch potřebuji doplnit.
A opravdu, všichni mí "důležití" muži v mém životě, měli Venuši vodnářskou, tedy až na toho posledního současného, ten je vyjímka a má ji v Býku (já mám v Býku asc.) - a je fakt, že tenhle vztah je pro mě nejlepší, jaký jsem kdy měla...a jsem hodně spokojená.
Ale stejně se muži s vodnářskou Venuší stále objevují a co je horší i pořád vracejí (ženáč) nebo setrvávají jako kamarádi (bývalý nebo dlouholetí kamarádi). Přes můj zemsko-ohňo-vodní horoskop prý působím nespoutaně, po tom, co mě někdo pozná - až tak, že mám snahu zachovat si vlastní svobodu, odstup, svůj životní prostor - a to je fakt. Tak nevím, jestli v tomhle nevidí určitou nespoutanost, ikdyž popravdě ono je to spíš to panenkovské potlačování citů (mám v Luně) a to račí být s někým, ale potom zas být sama....(doufám, že to píšu pochopitelně).
Jinak k té tajné touze po nespoutané tvorbě - no, já píšu takové nespoutané povídky:), ale jen soukromě, tedy sobě (vypisuji se, když mám své zvláštní nálady:D) a  svým asi 5 stálým čtenářům, jinak to oficiálně tajím, vlastně i před přítelem:). Ale když po sobě tady čtu svůj sloh, tak to ani tak nevypadá žebig_smile. Ale já na to musím mít jiný prostor, náladu...takže se to nedá asi srovnat.
A je fakt, že v pubertě jsem se účastnila i nějakých soutěží a mé slohovky byly oceňovány a vystavovány...
Ta touha v tomto směru tam skrytá je:)....ale jinak nespoutaná myslím nejsem, jen mít ten svůj vlastní prostor, udržet si ho (tohle mě často přepadává).smile Tak nevím..snad jedině to:)

Upravil(a) Račice dračice (9. 1. 2008 22:24)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#177 9. 1. 2008 22:43

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

Vlastní prostor? Hmm.......úsek Vodnáře je úsekem, kde se jaksi...rovnají příležitosti; každý má mít svůj prostor - ani víc, ani míň, než zabere - takže že by? va A Venuše je - an rozdíl od věčně omílané lásky - planetou množení (správný výraz je "rozkoš" - jako když se rozkošatí rostlina smile) je symbolem schopnosti, zanechat stopu....potomstvo, dílo.
Shrnu to - Venuše Vodnářská je symbolem tvůrčí schopnosti, omezené pouze vlastní kázní a vědomím, že všichni mají stejná práva.
Tak nevím, jestli ti to k něčemu bude....a tu tvoji zdánlivou nespoutanost asi způsobuje ten Lev, myslím.... a nemᚠnáhodou Saturn v konjunkci s Venuší?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#178 10. 1. 2008 7:31

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

Račice dračice napsal(a):

ve Vahách mám v Plutu a Uzlu (ten Uzel ani zatím nevím, co je).

K tomu uzlu:
Obecně se o Lunárním uzlu hovoří jako o signifikátoru míst a situací (daných jeho postavením a aspekatcí), kde bude docházet k SETKÁVÁNÍ.
Karmičtí astrologové přisuzují Lunárnímu uzlu význam jakožto nositele informace z posledního vtělení...no nevím. Ve skutečnosti žádný astrolog přesně NEVÍ co přesně Lunární uzel symbolizuje, ač Ti to nikdy nepřiznaj.smile Já ho nepoužívám, pouze pokud má nějaké výsadní postavení v radixu, jsem nucena se tím zabývat.

Jinak Lunární uzly jsou dva: severní a jižní, leží přesně proti sobě.
(Obvykle se pracuje jen se severním, protože jakýkoliv aspekt má automaticky vazbu i na jižní.)
Jejich spojnice tvoří přímku, která vznikla prolnutím dvou rovin: ekliptiky (oběžná dráha Země kolem Slunce) a dráhy Luny (kolem Země).
Jsou to pomyslné body a vlastně v reálu neexistují, stejně jako ASC, Mc apod.

Není tady

 

#179 10. 1. 2008 11:28

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

lupina montana napsal(a):

Vlastní prostor? Hmm.......úsek Vodnáře je úsekem, kde se jaksi...rovnají příležitosti; každý má mít svůj prostor - ani víc, ani míň, než zabere - takže že by? va A Venuše je - an rozdíl od věčně omílané lásky - planetou množení (správný výraz je "rozkoš" - jako když se rozkošatí rostlina smile) je symbolem schopnosti, zanechat stopu....potomstvo, dílo.
Shrnu to - Venuše Vodnářská je symbolem tvůrčí schopnosti, omezené pouze vlastní kázní a vědomím, že všichni mají stejná práva.
Tak nevím, jestli ti to k něčemu bude....a tu tvoji zdánlivou nespoutanost asi způsobuje ten Lev, myslím.... a nemᚠnáhodou Saturn v konjunkci s Venuší?

Hm, zajímavé, taky myslím, že je to jen zdánlivá nespoutanost......a k těm rovným příležitostem, je pravda, že já si hájím svůj prostor,a stejně tak dělali i "mí" muži s vodnářskou Venuší, jenže já jsem ji do toho jejich prostoru občas chtěla lézt:D - a to jsem vždy narazila a začalo to skřípat..... Můj současný partner s tím problém nemá, ten je na tom se vzduchem podobně jako já (ten je vzdušný pouze jako já v tom Plutu a Uzlu), jinak je to především ohnivec - 3x Beran, 3x Lev...big_smile - tam ty hranice si děláme tak nějak podobně...smile

K tomu Saturnu v konjunkci s Venuší - no mám obě planety ve Lvu:)

Damilo, díky za vysvětlení, jsem si koupila včera Astrologii, tak mě nejasné výrazy ještě doma postuduji:)
Čistě laicky, pochopila jsem to snad správně, když mám v Uzvlu Váhy, budou Váhy pro mě jaksi karmičtí lidé, kteří mě mají z minulosti něco naučit?

Upravil(a) Račice dračice (10. 1. 2008 11:39)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#180 10. 1. 2008 13:04

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

Je tu někdo, kdo by chtěl vypracovat horoskop ?


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#181 10. 1. 2008 13:05

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

Račice dračice napsal(a):

Damilo, díky za vysvětlení, jsem si koupila včera Astrologii, tak mě nejasné výrazy ještě doma postuduji:)
Čistě laicky, pochopila jsem to snad správně, když mám v Uzvlu Váhy, budou Váhy pro mě jaksi karmičtí lidé, kteří mě mají z minulosti něco naučit?

Jakou Astrologii sis koupila? Od jakého autora?
Je to srozumitelné?

Co se týče uzlu, jak říkám, astrologové v tom tápou. Zkus to brát podle sebe a řekni si, co Ti ty Váhy (ale spíše u tebe konkrétně 6. dům) přinesl(-y).
Já bych v tomto případě vůbec to s karmou nespojovala. Nemám toliké zkušenosti, a jsem k tomu skeptická. tak jednoznačné to nemůže být, aby jen uzel ukazoval minulou cestu...to by mnoho z nás mělo stejnou cestu, což je nesmysl. Uzel se pohybuje pomalu, retrográdně, Zvěrokruh oběhne asi za 18 let života. takže víc jak jeden rok v jednom znamení, to není zrovna individuální konstelace...


PS. došla SZ?

Není tady

 

#182 10. 1. 2008 13:09

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

dneska me zaujalo v jedne knizce: "jezis narozeny 25.12. uzdravoval tisice lidi a chodil po vode. jak typicky byl kozoroh." M. Mikka


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#183 10. 1. 2008 13:12

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

Damila napsal(a):

Račice dračice napsal(a):

Damilo, díky za vysvětlení, jsem si koupila včera Astrologii, tak mě nejasné výrazy ještě doma postuduji:)
Čistě laicky, pochopila jsem to snad správně, když mám v Uzvlu Váhy, budou Váhy pro mě jaksi karmičtí lidé, kteří mě mají z minulosti něco naučit?

Jakou Astrologii sis koupila? Od jakého autora?
Je to srozumitelné?

Co se týče uzlu, jak říkám, astrologové v tom tápou. Zkus to brát podle sebe a řekni si, co Ti ty Váhy (ale spíše u tebe konkrétně 6. dům) přinesl(-y).
Já bych v tomto případě vůbec to s karmou nespojovala. Nemám toliké zkušenosti, a jsem k tomu skeptická. tak jednoznačné to nemůže být, aby jen uzel ukazoval minulou cestu...to by mnoho z nás mělo stejnou cestu, což je nesmysl. Uzel se pohybuje pomalu, retrográdně, Zvěrokruh oběhne asi za 18 let života. takže víc jak jeden rok v jednom znamení, to není zrovna individuální konstelace...


PS. došla SZ?

Jmenuje se to Astrologie, ale autora z hlavy nevím (podívám se doma), zatím jsem to jen prolítla a přijde mi to celkem polopatickésmile

Děkuji, došla, ale mám teď ještě do 16 hod. pár klientů a ještě jsem nestihla odepsat, ale určitě budu reagovat v pozdním odpoledni. Ještě jednou díky.

k tomu Uzlu Ok.


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#184 10. 1. 2008 13:34

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

Dita.L napsal(a):

dneska me zaujalo v jedne knizce: "jezis narozeny 25.12. uzdravoval tisice lidi a chodil po vode. jak typicky byl kozoroh." M. Mikka

Dito, ten datum narození je přibližný, nikdo neví, kdy se Ježíš narodil, kevšemu dřív byla znamení ještě trochu posunutá, takže s astrologickými výklady bych byla opatrná.

Když jsem např. zjistila, že Karel IV., narozený v polovině (myslím, že 14.)května byl BL͎ENEC, taky jsem valila oči. smile
Dnešní astrologie je jiná, než před 2 tisíci lety...

Není tady

 

#185 10. 1. 2008 13:41

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

Damila napsal(a):

Co se týče uzlu, jak říkám, astrologové v tom tápou. Zkus to brát podle sebe a řekni si, co Ti ty Váhy (ale spíše u tebe konkrétně 6. dům) přinesl(-y).
Já bych v tomto případě vůbec to s karmou nespojovala. Nemám toliké zkušenosti, a jsem k tomu skeptická. tak jednoznačné to nemůže být, aby jen uzel ukazoval minulou cestu...to by mnoho z nás mělo stejnou cestu, což je nesmysl. Uzel se pohybuje pomalu, retrográdně, Zvěrokruh oběhne asi za 18 let života. takže víc jak jeden rok v jednom znamení, to není zrovna individuální konstelace...

Já si ten uzel (severní) vykládám jako směr/úkol v této inkarnaci. U všech co jsem viděla jejich postavení uzlu, to docela souhlasilo, tak nějak intuitivně, dokonce jsem měla i pár správných tipů dopředu.

Není tady

 

#186 10. 1. 2008 13:51

Doubravka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 521

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

poletucha napsal(a):

Damila napsal(a):

Co se týče uzlu, jak říkám, astrologové v tom tápou. Zkus to brát podle sebe a řekni si, co Ti ty Váhy (ale spíše u tebe konkrétně 6. dům) přinesl(-y).
Já bych v tomto případě vůbec to s karmou nespojovala. Nemám toliké zkušenosti, a jsem k tomu skeptická. tak jednoznačné to nemůže být, aby jen uzel ukazoval minulou cestu...to by mnoho z nás mělo stejnou cestu, což je nesmysl. Uzel se pohybuje pomalu, retrográdně, Zvěrokruh oběhne asi za 18 let života. takže víc jak jeden rok v jednom znamení, to není zrovna individuální konstelace...

Já si ten uzel (severní) vykládám jako směr/úkol v této inkarnaci. U všech co jsem viděla jejich postavení uzlu, to docela souhlasilo, tak nějak intuitivně, dokonce jsem měla i pár správných tipů dopředu.

V jedné knížce je to krásně popsané
jižní uzel jakožto něco, z čeho vycházíme - a mohou to být buď minulé životy anebo prostě "dědictví" po předcích, geny třeba řekněme
severní uzel jako oblast kam bychom měli/mohli ideálně směřovat - buď jako úkol, lekce pro tento život anebo jakési odpoutání právě od toho, co nám předali rodiče ev. "rod" jako takový a směřování svou vlastní cestou

- v podstatě obě možnosti znamenají obé (minulost versus budoucnost) a záleží na každém, jako co si to vyloží

Není tady

 

#187 10. 1. 2008 13:53

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

poletucha napsal(a):

Damila napsal(a):

Co se týče uzlu, jak říkám, astrologové v tom tápou. Zkus to brát podle sebe a řekni si, co Ti ty Váhy (ale spíše u tebe konkrétně 6. dům) přinesl(-y).
Já bych v tomto případě vůbec to s karmou nespojovala. Nemám toliké zkušenosti, a jsem k tomu skeptická. tak jednoznačné to nemůže být, aby jen uzel ukazoval minulou cestu...to by mnoho z nás mělo stejnou cestu, což je nesmysl. Uzel se pohybuje pomalu, retrográdně, Zvěrokruh oběhne asi za 18 let života. takže víc jak jeden rok v jednom znamení, to není zrovna individuální konstelace...

Já si ten uzel (severní) vykládám jako směr/úkol v této inkarnaci. U všech co jsem viděla jejich postavení uzlu, to docela souhlasilo, tak nějak intuitivně, dokonce jsem měla i pár správných tipů dopředu.

A jak to konkrétně vykládáš? Podle znamení, nebo domu, či aspektace?
Na toto neexistuje literatura, a v kursech jsopu taky lektoři jaksi rozpačití a nepřesvědčiví.

Upravil(a) Damila (10. 1. 2008 13:54)

Není tady

 

#188 10. 1. 2008 13:58

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

Damila napsal(a):

poletucha napsal(a):

Damila napsal(a):

Co se týče uzlu, jak říkám, astrologové v tom tápou. Zkus to brát podle sebe a řekni si, co Ti ty Váhy (ale spíše u tebe konkrétně 6. dům) přinesl(-y).
Já bych v tomto případě vůbec to s karmou nespojovala. Nemám toliké zkušenosti, a jsem k tomu skeptická. tak jednoznačné to nemůže být, aby jen uzel ukazoval minulou cestu...to by mnoho z nás mělo stejnou cestu, což je nesmysl. Uzel se pohybuje pomalu, retrográdně, Zvěrokruh oběhne asi za 18 let života. takže víc jak jeden rok v jednom znamení, to není zrovna individuální konstelace...

Já si ten uzel (severní) vykládám jako směr/úkol v této inkarnaci. U všech co jsem viděla jejich postavení uzlu, to docela souhlasilo, tak nějak intuitivně, dokonce jsem měla i pár správných tipů dopředu.

A jak to konkrétně vykládáš? Podle znamení, nebo domu, či aspektace?
Na toto neexistuje literatura, a v kursech jsopu taky lektoři jaksi rozpačití a nepřesvědčiví.

podle všeho, nejjednodušší je znamení, ale dom je hodně důležitej, aspekty ukazují na podporu a překážky...

Není tady

 

#189 10. 1. 2008 14:58

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

Damila napsal(a):

Dita.L napsal(a):

dneska me zaujalo v jedne knizce: "jezis narozeny 25.12. uzdravoval tisice lidi a chodil po vode. jak typicky byl kozoroh." M. Mikka

Dito, ten datum narození je přibližný, nikdo neví, kdy se Ježíš narodil, kevšemu dřív byla znamení ještě trochu posunutá, takže s astrologickými výklady bych byla opatrná.

Když jsem např. zjistila, že Karel IV., narozený v polovině (myslím, že 14.)května byl BL͎ENEC, taky jsem valila oči. smile
Dnešní astrologie je jiná, než před 2 tisíci lety...

ja to jen tak cetlaaaaa kapitulation ja nic lol


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#190 10. 1. 2008 15:03

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

Dita.L napsal(a):

Damila napsal(a):

Dita.L napsal(a):

dneska me zaujalo v jedne knizce: "jezis narozeny 25.12. uzdravoval tisice lidi a chodil po vode. jak typicky byl kozoroh." M. Mikka

Dito, ten datum narození je přibližný, nikdo neví, kdy se Ježíš narodil, kevšemu dřív byla znamení ještě trochu posunutá, takže s astrologickými výklady bych byla opatrná.

Když jsem např. zjistila, že Karel IV., narozený v polovině (myslím, že 14.)května byl BL͎ENEC, taky jsem valila oči. smile
Dnešní astrologie je jiná, než před 2 tisíci lety...

ja to jen tak cetlaaaaa kapitulation ja nic lol

To je v pohoooo! kapitulation smile

Upravil(a) Damila (10. 1. 2008 15:03)

Není tady

 

#191 10. 1. 2008 16:42

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

poletucha napsal(a):

Damila napsal(a):

poletucha napsal(a):

Já si ten uzel (severní) vykládám jako směr/úkol v této inkarnaci. U všech co jsem viděla jejich postavení uzlu, to docela souhlasilo, tak nějak intuitivně, dokonce jsem měla i pár správných tipů dopředu.

A jak to konkrétně vykládáš? Podle znamení, nebo domu, či aspektace?
Na toto neexistuje literatura, a v kursech jsopu taky lektoři jaksi rozpačití a nepřesvědčiví.

podle všeho, nejjednodušší je znamení, ale dom je hodně důležitej, aspekty ukazují na podporu a překážky...

Hm, to je zajímavé, s tím směrem a cílem toho Uzlu - vlastně by to možná u mě i odpovídalao, ta Váha...ten 6. dům musím proštudovat, co to vlastně symbolizuje:)
Já se totiž celý život snažím najít harmonii ve vztazích, vlastně s tím byly spjaté všechny mé problémy. A to přece je Vahám blízké a je fakt, že na mě působí uklidňujícím dojmem. Nesnášejí hádky, vše se snaží uklidnit, ikdyž např. u takové skorotchýně, která je Váha, mě to i vytáčí....no možné ne až tak to její "váhovství", jako její asc. ve Štíru, takže takový "vždycky klid a harmonie" ale zabalená notnou dávkou všechno ovládat:)dumbom Stejně jako moje máma Lvice s asc. ve Štíru.....no ani se nedivím, že mě to "točí",když mám v asc.Býka žesmile

Ještě k tomu cíli, co by mohl symbolizovat ten Uzel - já jsem došla k takové přeměně vlastně ke konci vztahu s ženáčem a tím se upravily i nějaké třecí plochy s mým přítelem a já zpětně cítím, že ženáč byl "mým učitelem". Má Lunu ve Vahách a Vodnářskou Venuši a já vlastně díky němu hodně potlačila to sebeprosazování ve vztahu, "upozorňování" toho, že chci být taky tvořivou složkou a je fakt, že mě prostě v tomhle ženáč trochu "narovnal" a díky tomu se mi i svobodněji dýchá....no třeba to udělala právě ta Váha z jeho Luny:) kdovísmile
Takže všechno zlé....k něčemu dobré...smile

Upravil(a) Račice dračice (10. 1. 2008 16:55)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#192 10. 1. 2008 16:54

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

A šestý dům je dům, kde to má fungovat a jet jak po drátkách - šestý dům je SYSTÉM tummenupp ...je to tzv. dům Panny.
Hele holky, já mám lunární uzel taky na 6. domě, ale ve Vodnáři - a co si myslíte, že mě navýsost nadchne? Když VŠECHNO funguje lol
Jo Račice - to znamená, že mᚠsestupný (jižní) uzel v domě 12....tak nezkoušej regresi lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#193 10. 1. 2008 16:59

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

lupina montana napsal(a):

A šestý dům je dům, kde to má fungovat a jet jak po drátkách - šestý dům je SYSTÉM tummenupp ...je to tzv. dům Panny.
Hele holky, já mám lunární uzel taky na 6. domě, ale ve Vodnáři - a co si myslíte, že mě navýsost nadchne? Když VŠECHNO funguje lol
Jo Račice - to znamená, že mᚠsestupný (jižní) uzel v domě 12....tak nezkoušej regresi lol

Pomoc:kapitulation:,,,,,sestupný (jižní) uzel v domě 12 ....tak nezkoušel regresi.....to je pro mě naprostá svahilština, můžeš mi to přeložit a proč bych to neměla zkoušet??  Jako že by to byla hrůza, co bych se dověděla:D, no jak se znám, já si dovedu představit, kým jsem byla v minulém životěbig_smile a radši to ani nevědět, to mᚠrecht....ale nechápu ten jižní uzel v domě 12 - to je fakt taková hrůza?va

Upravil(a) Račice dračice (10. 1. 2008 17:00)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#194 10. 1. 2008 17:01

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

va šiš, holky, mám taky uzel v 6. domě a ve Vodnáři big_smile
jedna astroložka toto postavení komentovala, že tento život se moje duše probouzí

Není tady

 

#195 10. 1. 2008 17:04

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

lupina montana napsal(a):

... sestupný (jižní) uzel v domě 12....tak nezkoušej regresi lol

ty seš vtipálek lol
že bych byla někde ve vězení či v blázinci? big_smile nu což, aspoň jsem se poučila

Není tady

 

#196 10. 1. 2008 17:06

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

No - anebo naopak, jak jsem se dověděla já lol že je s tímto postavením uzavřená nějaká velká a dlouhá kapitola a nemá se do toho šourat va
Není to děsný (teda snad) jen, že já to párkrát zkusila rodna (naštěstí ne přímo regresi, jen jsem tak sondovala) a když se mi napočtvrté dostalo jemného upozornění, že si mám trhnout nohou, tak jsem toho nechala lollol
Pol - jaký ty s tím mᚠzkušenostě?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#197 10. 1. 2008 17:14

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

Hm, zajímavévasmile   Ještě malinkej dotázek, když mám ten Uzel v 6.domě ve Vahách, to je ten severní, jestli jsem to pochopila.... a ten jižní mám tedy ve 12. domě, ale je to pořád Váha??
Ptám se určitě blbě, ale teprve budu tohle studovat.smile


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#198 10. 1. 2008 17:22

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

Jo aha...já myslela, že to víš, že je to severní uzel.... va
Nee - jižní je naproti, to jest v Beranu....teda, pokud to nemᚠnaopak vissla


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#199 10. 1. 2008 17:28

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

Aha, už to chápu:rodna:  Ne, nemám, a podle pískotu, to by asi byla taky síla co:)
Předala jsem své osobní data do dobrých rukou Damily a mám to opravdu takhle:) Jen jsem nepochopila, že když mám Uzel v 6.domě ve Vahách, tak ten jižní ve 12. domě je protější znamení......(já si říkala Uzel je ve Vahách, tak asi jak severní, tak i jižní big_smile no z astrologie fakt vím hodně málo..big_smile)nebo na mě zapracoval ten minulej život:lol: No jedu dom, studovat ten dom:lol:

Upravil(a) Račice dračice (10. 1. 2008 17:36)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#200 11. 1. 2008 7:09

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

Zajímalo by mě co se říká o spojení Kozoroh - kozoroh .....


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů