Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#51 6. 1. 2008 10:15

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Re: Mate zkusenost z KOZOROHY?

Kozorozi jsou naprosto příšerní

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#52 6. 1. 2008 10:52

Somaia
Host

Doufám, že to nemyslíš vážně..... jsou příšerní zrovna  tak jako někteří jedinci ze všech ostatních znamení.... big_smile

#53 6. 1. 2008 11:44

poletucha
♥♥♥♥♥♥-

Ženy kozorožky mají pro partnerství jednu úžasnou vlastnost, jsou totiž ideálně žensky pasivní, žádné jiné znamení to tak neumí.
Ony si jsou totiž vědomy své síly a stačí jim býti jen tou nenápadně směrovací silou v pozadí, šedé eminence. Vypadá to manipulativně, ale je to forma lásky a oddanosti lidem ke kterým patří.

Není tady

#54 6. 1. 2008 15:47

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

eremuruss napsal(a):

Jaky se vam zdaji kozorohove ,jsou dobry partneri a kamaradi?

já mám zkušenost sama ze sebou yikes  Nic moc

Není tady

#55 6. 1. 2008 15:54

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

lupina montana napsal(a):

A běháš? myslím jako dobrovolně? jestli se jen tak rozběhneš...těší tě běžet...tak nějak?
Nevím vůbec co a k čemu to je; jen mě to děsně zaujalo - je to zvláštní rys - tak si dělám průzkum smile
Možná to nějak souvisí s tou důstojností....
Dcera učí na tělocvičným gymplu a když jsem se jí ptala, jak si poradí s drzým spratkem v případě, že má dva metry svalstva na všechny strany, řekla že moc neví...že se "tak nějak" koukne lollol

Já jako kozoroh občas běhám /agility / je to asi jediný sport, který mně baví

Není tady

#56 6. 1. 2008 15:57

Rena
♥♥♥♥♥♥-

Tedy pasivní jsem v manželství býti nedokázala.Jinak mám negativa a pozitiva snad,jako každé znamení.Manžel je beran a milenku má beranici!

Není tady

#57 6. 1. 2008 16:06

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

Rena napsal(a):

Tedy pasivní jsem v manželství býti nedokázala.Jinak mám negativa a pozitiva snad,jako každé znamení.Manžel je beran a milenku má beranici!

Tak já tedy jsem hodně pasivní, dokud mi neteče do bot. Manžel je vodnář a milenku měl střelce.

Není tady

#58 6. 1. 2008 16:09

Rena
♥♥♥♥♥♥-

Mám nebo měla jsem převozníka vodnáře a ten je docela mimo realitu.Když mi teklo do bot,tak jsem hrdě odkráčela a asi jsem tolik hrdá býti neměla.

Není tady

#59 6. 1. 2008 16:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

usch já jsem vodnář lol dumbom

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#60 6. 1. 2008 16:13

Rena
♥♥♥♥♥♥-

Vodnáři jsou snílci,že jo??

Není tady

#61 6. 1. 2008 16:14

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

Rena napsal(a):

Mám nebo měla jsem převozníka vodnáře a ten je docela mimo realitu.Když mi teklo do bot,tak jsem hrdě odkráčela a asi jsem tolik hrdá býti neměla.

Můj vodnář je docela zodpovědný, spořivý člověk. Akorát v citové oblasti máme trochu problém.

Není tady

#62 6. 1. 2008 16:16

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Rena napsal(a):

Vodnáři jsou snílci,že jo??

To ano a velcí ... jen si pak narazí čumák hmm
Ex byl Kozoroh, někde jsem četla, že Vodnář a Kozoroh rozhodně ne, ale u nás to kupodivu klapalo a byli jsme šťastní ... do milenky teda butter

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#63 6. 1. 2008 16:16

Rena
♥♥♥♥♥♥-

Můj vodnář je také VELMI spořivý!!!No,ale na vánoce se plácnul přes kapsu,jo a city jsou ledové.

Není tady

#64 6. 1. 2008 16:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Ivana*M napsal(a):

Rena napsal(a):

Můj vodnář je docela zodpovědný, spořivý člověk. Akorát v citové oblasti máme trochu problém.

Problém ???
Vodnáři jsou citoví až až va

Není tady

#65 6. 1. 2008 16:17

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

Rena napsal(a):

Můj vodnář je také VELMI spořivý!!!No,ale na vánoce se plácnul přes kapsu,jo a city jsou ledové.

u nás obráceně, má daleko větší potřeby než já.

Není tady

#66 6. 1. 2008 16:18

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

PPavlaa napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Rena napsal(a):

Problém ???

právě, ale já ne.

Není tady

#67 6. 1. 2008 16:19

Rena
♥♥♥♥♥♥-

Můj vodnář se snaží city neprojevovat,snad to považuje za slabost,jo a luxul má velmi rád,ale vždy to pečlivě zváží a 10x přepočítá.

Není tady

#68 6. 1. 2008 16:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Rena napsal(a):

Zvláštní, já do tohoto vzorce nezapadám roll
Obchody bych brala nejraději útokem, jen kde na to pořád všechno brát ... už se i stalo, že jsem jela nakupovat dárky a vrátila se s novejma kozačkama, podprdou, parfémem a pár hezkejma věcma k tomu usch Ale můj spořivej Kozoroh to rozdejchal v poho a ještě mě pochválil, jak mi to slušíííí vissla
A city ??? Myslím, že ty, co mám ráda tak jim to dávám najevo možná i víc, než bych měla, mám potřebu se těch lidí dotýkat a když miluju, láskou bych toho druhýho sežrala rollgloria

Není tady

#69 6. 1. 2008 16:22

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Ivana*M napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Problém ???

právě, ale já ne.

Hmm sad

Není tady

#70 6. 1. 2008 16:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Rena napsal(a):

Můj vodnář se snaží city neprojevovat,snad to považuje za slabost,jo a luxul má velmi rád,ale vždy to pečlivě zváží a 10x přepočítá.

Máš teda nějákýho divnýho Vodnáře vava

Není tady

#71 6. 1. 2008 16:29

Rena
♥♥♥♥♥♥-

Pavla, obchody umím brát také útokem a vždy,když jdu pro dárky,tak si nezapomenu něco koupit pro sebe,ale pak se stydím.

Není tady

#72 6. 1. 2008 16:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Rena napsal(a):

Pavla, obchody umím brát také útokem a vždy,když jdu pro dárky,tak si nezapomenu něco koupit pro sebe,ale pak se stydím.

Stydíš ??? Proč, si musíme přece udělat radost, i kdyby byla jen úplně malilinkatá .... stolt

Není tady

#73 6. 1. 2008 17:25

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Tak já mám ve své těsné blízkosti 4 Vodnáře a o žádném nemůžu říct, že by nějak extra hýřil svými city. Spíš naopak. Co se týká srdečnosti, to chvilkami ano, zaperlí ve společnosti super vtípkem, ale úplně okamžitě se hned stáhnou a mají nepřítomný výraz, jakoby v místnosti ani nebyli... Všichni čtyři, sestra, šéf, kolegyně a kamarád (takže je znám docela dobře). A co se spořivosti týká, to se vlastně musím až smát, jak jsou si podobní. Segra ani nezavolá, ani nenapíše SMS, protože nikdy "nemá" penízky. Šéf si pořád stěžuje na nízký příjem (ale to vůbec není pravda, vyžily by z toho 4 rodiny), kolegyně je vyloženě extrémně škudlivá, ta jak je něco zadarmo, ta by se přerazila (má dvě obrovské vily) a kamarád.. no dal mi dárkem čokoládu, kterou od někoho dostal, a já vím, že nemá tuhle rád big_smile big_smile.

Upravil(a) Tercila (6. 1. 2008 17:32)

Není tady

#74 6. 1. 2008 18:53

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

Rena napsal(a):

To jako že jsi kozorožka? - Tomu nevěřím... ( Žádná kozorožka by nevěru nezkousnula, neodpustila...)
dumbom

Upravil(a) Slavek17 (6. 1. 2008 18:55)

Není tady

#75 6. 1. 2008 18:59

Somaia
Host

Slávku klid.... minimálně dvě inteligentní a rozumné  kozorožky znám... i s jejich podrobnými  náhledy a řešení  "partnerovy nevěry", tak nepaušalizuj....

NÁŠ TIP:

Zápatí