Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 4. 1. 2008 11:56

merlinka
♥♥-----

a co váhy????

také si přijdete strašně nerozhodné??? přecitlivělé a empativní...a nejvíce ze všeho vám záleží na vztahu, partnerovi...nenávidíte hádky a nespravedlnost? jste trochu extrém...třeba že hodně pijete,  hubnete, nebo naopak jíte??? jste nejlepší usměřovači? milujete krásné věci, luxus a hadříky??? jak jste na tom vy váhy? na mě ten popis docela sedí...až mě to trochu štve. Chci být více rozhodná, vyrovnaná, nadvěcí... a nějak to nejde. Piplám se s maličkostma, a když vim, že je někdo na mě naštvaný - doslova tím trpím. Nevím, jak být nedvěcí...sad A moc by mě zajímalo jaké máte partnery (ve znamení) a jak s nima vycházíte...

Není tady

#2 4. 1. 2008 12:00

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí

Re: a co váhy????

a co mám říkat já,ne že jsem váha nerozhodná,ale v některých,nebo je to při jiné rovnodennosti jsem navíc ještě panna,takže já vůbec nevím co jsem zač 23.9

Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

#3 4. 1. 2008 12:09

lojla
♥♥♥----

pritel je vaha a sedi to na nej tak napul. je spravedlivy a ferovy a pro hodne lidi figuruje jako soudce. miluje luxusni parfemy, hadry, auta.. a taky jidlo. Vztah pro nej ale neni na prvnim miste - myslim ze ho ma stejne vysoko jako karieru, a kdyz se na nej nastvu - urcite netrpi:) a hadat se umi dobre. Citlivy je. Nerozhodny taky. Se mnou rakem vychazi dobre, myslim ze nam to funguje.
Nevyznam se v horoskopech, je rozdil mezi zenou vahou a muzem vahou?

Není tady

#4 4. 1. 2008 12:14

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

tak udelejme vlakno pro kazde znameni, zejo? ;-)

Není tady

#5 4. 1. 2008 12:16

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Co takhle nazvat téma horoskopy a schrnout to do jednoho ? big_smile
Na víc tuším, že to téma už se tu někde potuluje smile

Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

#6 4. 1. 2008 12:32

merlinka
♥♥-----

lojla napsal(a):

pritel je vaha a sedi to na nej tak napul. je spravedlivy a ferovy a pro hodne lidi figuruje jako soudce. miluje luxusni parfemy, hadry, auta.. a taky jidlo. Vztah pro nej ale neni na prvnim miste - myslim ze ho ma stejne vysoko jako karieru, a kdyz se na nej nastvu - urcite netrpi:) a hadat se umi dobre. Citlivy je. Nerozhodny taky. Se mnou rakem vychazi dobre, myslim ze nam to funguje.
Nevyznam se v horoskopech, je rozdil mezi zenou vahou a muzem vahou?

myslím si, že určitej rozdíl v tom je,zda je to muz nebo žena...ale o mužích vahách toho moc nečtu, protože nikoho takového neznám rock ale já žena měla zase za přítele raka a to bylo šílený...nikoho takového neznám jako je on...ale to bude spíše jeho povahou a ne znemením. PS: jinak proti rakům nic nemam. Ten přítel byl strašně na prachy a hlavně mooc arogantní...ale to jsem odpočila od váh

Není tady

#7 4. 1. 2008 13:02

host5522
Host

merlinka napsal(a):

také si přijdete strašně nerozhodné??? přecitlivělé a empativní...a nejvíce ze všeho vám záleží na vztahu, partnerovi...nenávidíte hádky a nespravedlnost? jste trochu extrém...třeba že hodně pijete,  hubnete, nebo naopak jíte??? jste nejlepší usměřovači? milujete krásné věci, luxus a hadříky??? jak jste na tom vy váhy? na mě ten popis docela sedí...až mě to trochu štve. Chci být více rozhodná, vyrovnaná, nadvěcí... a nějak to nejde. Piplám se s maličkostma, a když vim, že je někdo na mě naštvaný - doslova tím trpím. Nevím, jak být nedvěcí...sad A moc by mě zajímalo jaké máte partnery (ve znamení) a jak s nima vycházíte...

Já váha jsem, ale jako váha si nepřipadám. Přecitlivělá nejsem, empatická taky moc ne, nespravedlnost snáším dobře, hádky většinou taky. Piju a jím přiměřeně, nemám potřebu hubnout. Nikoho neusmiřuju. Nerozhodná jsem v takových hloupostech... třeba nevím, který jogurt a sýr vybrat v obchodě.. "Krásné věci" a luxus mi nic moc neříkají. Nakupování oblečení nesnáším. smile Asi nejsem pravá váha smile

V minulosti jsem měla nejhezčí vztahy se štírem a střelcem. Na horoskopy ale nevěřím.

#8 4. 1. 2008 15:39

plachetnice
♥♥-----

přítel je váha, určitě není přecitlivělý, jí přiměřeně, nespravedlnost či cokoliv jiného jej vytočí jen vyjímečně, usměřovač nevím co je :-) v každém případě je ale klidný a vyrovnaný, já jsem panna a nikdy jsem si s nikým tak povahově nesedla. Na vztahu mu záleží hodně, težko říct, jestli ze všeho nejvíc?

Není tady

#9 4. 1. 2008 16:33

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Mela jsem pritele vahu.Me pripadal hodne nerozhodny a taky se mu nedalo verit,neco slibil a druhy den udelal razem zmenu taky byl dost vybusny.Nespravedlnoct ho taky vytocila.Myslim,ze byl i dost falesny delal se hezky kazdemu do oci.Mam kamaradku ve vahach a da se rict,ze s pritelem vahou ma hodne spolecneho.Taky neco slibi a nesplni a taky se dela kazdemu hezka do oci.Ta fales je tam taky bohuzel.Proste se ji neda verit,ale jeji dobry vlastnosti jsou ,ze umi druhemu pomahat a cit pro spravedlnost.Na luxusnich hadrikach si,ale nepotrpi.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#10 4. 1. 2008 16:41

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-

Merlinko, jsem typická váha. Z tvého popisu bych upravila asi to, že jsem citlivá, ale ne přecitlivělá a rozhodná tedy jsem většinou velice (někdy ovšem dřív střílím než mířím), to je však většinou přemírou mé energie.
Jinak na mne horoskop myslím sedí dokonale, narozdíl od tebe jsem s tím však spokojená. Nechtěla bych být nějak zvlášť jiná.
Nejdelší vztah - rak.

Není tady

#11 4. 1. 2008 16:52

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)

taky se hlásím jako váha váhavá smile kDyž bych se měla popsat - mám strašně ráda společnost, nesnáším samotu. Pracuji v kolektivu a to mi moc vyhovuje. Do všeho jdu po hlavě, nekoukám napravo ani nalevo.
Ráda si komplikuju život. V lásce jsem nestálá, zamilovanost mi vydrží rok dva a pak mě to přestává bavit...
Jinak v minulosti jsem měla přítele pannu, rozuměli jsme si ale dost jsme na sebe žárlili - spíš on.
Teď mám býčka a ten je na mě moc klidný, pohodový... jak píšou někde v horoskopu - pozor na něj, vydrží hodně ale když je toho moc, nabere na rohy. No tak doufám, že toho se nedočkám smile

http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

#12 4. 1. 2008 17:50

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Já jsem Váha a vždycky mě rozesměje, když někde čtu jak mají Váhy umělecké sklony... jím a piju taky střídmě a s partnerem Kozorohem jsme spolu už děsně dlouho....

Strach je malá smrt...

Není tady

#13 4. 1. 2008 18:28

Inaa
♥♥-----

Tak můj muž je Váha a já Lev a  jsme spolu už  víc jak 20 let.  Narozdíl ode mě, on je kliďas, který se nerad hádá a nerad cokoliv řeší,  nerad se rozhoduje, mně rozhodování velké problémy nedělá.  Je to požitkář, záleží mu na tom co jí, co pije, miluje kvalitní věci, pěkné oblečení,  parfémy, auta, v tom jsme stejní.  Když se pohádáme je to on, který se první udobřuje. Je slušný, záleží mu na pověsti,  na vztazích s druhými lidmi a snaží se se všemi vycházet.  Je zodpovědný a spolehlivý, někdy pohodlný a samolibý.  Přecitlivělý není v žádném případě, ale umí se do člověka vcítit a pomoct mu.

Není tady

#14 7. 1. 2008 11:33

merlinka
♥♥-----

přesně tak, samota je pro me neco desivého...horsi je, ze si myslím,ze je to pro me dost tezke, kdyz mam byt treba vecer sama doma...proto se tak moc nestava..ale rekla bych, ze jsem zavisla na lidech...a to mi prave na tomto znameni vadi...jinak jsem s nim docela spokojena...a jak to mate vy? taky treba i s partnerem jdete radeji na hokej (i kdyz vite, ze vas to moc bavit nebude) nez abyste byly doma samy??

Není tady

#15 7. 1. 2008 14:45

host5522
Host

Já jsem sama ráda a umím být sama. A vůbec mi nevadí, když je k té samotě i ticho.  (taky jsem váha, už jsem psala nahoře)

#16 7. 1. 2008 16:49

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)

já jako váha, jsem spíše radši s lidma, nevadilo by mi ani snad bydlet s více lidma v jednom bytě - teda dřív, když jsem byla ještě hodně mladá. Dneska bydlíme s přítelem sami a protože on pracuje do večera, tak jsme si pořídili psa. Protože mi doma samotný bylo hrozně ale hrozně smutno...
Jinak samozřejmě někdy mám taky potřebu někam zalézt a být chvíli sama a tak si popřemýšlet...smile

http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

#17 7. 1. 2008 18:46

mag
♥♥♥♥♥♥♥

Jsem typická váhavá váha, ale rozhodně nemám žádné umělecké sklony, samota mě přímo ubíjí a přítel je ryba tongue

Není tady

#18 17. 1. 2008 11:58

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc

Váhu mám také velmi dobře přečtenou, dokonce v ženském i mužském provedení. smile

Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

#19 8. 4. 2008 18:07

beth
♥♥♥----
Místo: KV

Linda Goodmanová napsala bezva knihu "Sluneční znamení". Jsou tam popsány znamení jak se projevují muži, ženy, jak se projevují v dětství a jací jsou třeba jako nadřízení i podřízení v práci. Čili muž se projevuje podle znamení jinak než žena............ :-p

Nosiš-li nebe v sobě, najdeš jej všude.
                                       přísloví z Nepálu

Není tady

#20 8. 4. 2008 20:46

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Pro mě jsou Váhy záhadou.
Dělají se hodné, spravedlivé, a naivní, jakoby neuměli do pěti napočítat. smile
A ve skutečnosti je to kardinální znamení, je daleko silnější, než se jeví, a umí jemným způsobem dělat nejemné věci.
Mám doma jednu Váhu, ale projevuje se spíš jako Panna (má tam tři osobní planety), takže zase nevím nic. sad

Není tady

#21 8. 4. 2008 20:58

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Inaa: "Tak můj muž je Váha a já Lev a  jsme spolu už  víc jak 20 let."

Jo, tak takhle podobně přes 20 let je to i u mých švagrových, jen jsou v opačných znameních. Ona Váha, on Lev. Myslím, že si dost rozumí. Švagrová, Váha, je taky požitkář. Až takový, že neváhá vydat prachy za prsten či značkové oblečení pro sebe, ale děckám čokoládu nekoupí. Protože čokoláda není zdravá. Dodávám, že jejich dcery nemají ani zdravé značkové oblečení ani prsten. smile Což mě na ni docela mrzí. Ale s jejím manželem si opravdu hrají do noty, souhra tam rozhodně je. Mám dojem, že jsem někde četla, že vedlejší znamení si dokážou "celoživotně" porozumět.

Jinak - mag, kde máš třeba Ascendent nebo osobní planety?

Není tady

#22 8. 4. 2008 20:59

konstance
♥♥♥♥♥--

beth napsal(a):

Linda Goodmanová napsala bezva knihu "Sluneční znamení". Jsou tam popsány znamení jak se projevují muži, ženy, jak se projevují v dětství a jací jsou třeba jako nadřízení i podřízení v práci. Čili muž se projevuje podle znamení jinak než žena............ :-p

ta knizka je fakt dobra, jeden cas jsem ji cetla jak "bibli". a autorka taky, je to ctive zajimave a pro vsechny, clovek se u toho hodne nauci a zaroven i pobavi pre je to vtipne podane.. a knizek ma vic, nepamatuji si jak se jmenuji, ale dalsi napr. hvezdna znameni, a pak neco jak znameni jdou k sobe atd. ja taky doporucuju..tummenupp

Není tady

#23 26. 4. 2008 18:41

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Jééé, já bych chtěla podrobnou charakteristiku muže-Váhy... sím, sím, sím smile
Moje dcera je Váha a na ni sedí převážná většina toho, co jsem tady četla jako ulitá - potrpí si na značkové hadříky, značkovou kosmetiku, ráda se dobře nají wink, miluje společnost a společnost miluje ji. Ovšem má také typické nectnosti Váhy - něco slíbí a je jí zatěžko to dodržet a určitá faleš tady taky existuje - konkrétně ve smyslu získání nějakých výhod.
Ale je to beruška moje zlatá, já jsem Vodnář, takže si spolu absolutně rozumíme. Mimochodem - většina mých kamarádek jsou buď Váhy, Vodnářky nebo Blíženkyně smile
MMCH dcera se narodila 25.9.1991 v Praze ve 20,25 - netušíte náhodou někdo, jaký by mohla mít ascendent???

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#24 26. 4. 2008 18:54

kukusa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Humpolačka

trpim tim kdyz je nekdo na me nastvany - tak to sedi, ja to primo nesnasim, me to psychycky nici. Ale zase na druhou stranu si od plic reknu, co si myslim, takze se okoli obcas musi chca nechca poradne nakrknout! Mam to ale tezky... lol Zrout jsem od prirody, dobrym jidlem se dokazu doslova dusit!

Jinak na me teda nesedi absolutko nic! Drahe hadriky vubec nemusim mit, na to jsem totac skrt, podle me je nejlepsi ulovek ten pekny, ale co nejlevnejsi a znackou si muzou vyrobci vite co..., zadny luxus doma nevlastnime a vubec me to nenici. Spolecnost mam rada, ale pouze okruh mych par oblibenych lidi a to jednou za cas, zbytek "nemusim", dam prednost samote a klidku. Tri tydny u babicky a s kamoskama mi staci, pak musim rychle zase jet k nam domu, abych pekne v klidku nacerpala sily!
Zas na to, jakej jsem skrt, bych se mohla roztrhnout pro moji dceru, to nakupuji (ac vetsinou neznackove) v prisernym mnozstvi a cokoliv!!!

Dale jsem znacne vznetliva, vztahovacna a panovacna.

Zila jsem s vahou - katastrofa, uplne jsem ho pak nenavidela a delalo se mi z neho zle!
Dale se strelcem - to bylo v poho, dokavad jsem s nim stihala "parit" hlava nehlava kazdy vikend. Rozesli jsme se, protoze ja potrebovala "klid" a on ty vecny parby.
Ted ziju s pannou a nemuzu si stezovat. Jsme takovy dve domaci pecky. Zadny hadky, zadny spory, az si rikam, ze to asi neni tak uplne normalni... big_smile

http://lilypie.com/pic/090312/7zB3.jpghttp://b3.lilypie.com/Bbt9p1/.png

http://lilypie.com/pic/081130/UxM5.jpghttp://bd.lilypie.com/DrzCp1/.png
kontrola u gyndr 16.3.

Není tady

#25 26. 4. 2008 18:56

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Kiara napsal(a):

MMCH dcera se narodila 25.9.1991 v Praze ve 20,25 - netušíte náhodou někdo, jaký by mohla mít ascendent???

ASC v Býku, Luna v Beranu.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí