Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 9. 1. 2008 17:54

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Blíženci

ADFka2 napsal(a):

S blížencem jako partnerem jsem vyšla ve svým životě zatím nejlíp. Akorát mě štvalo, že když jsme seděli mezi lidma, tak strašně často poslouchal rozhovory u vedlejších stolů. Jednak jsem se styděla a jednak mě děsně rozčilovalo, že ho cizí žvásty zajímají víc než já. lol

Jejda...tohle dělám taky rodnalol jen se snažím vypadat tak nějak nenápadně....maximálně roztržitě lol
Ale můžu ti říct, že to nedělám proto, že by mě zajímaly CIZÍ kecy, ale proto, že mě zajímají VŠECHNY  kecy smile Třeab to měl taky tak..........


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#77 9. 1. 2008 18:00

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Blíženci

NJ, mne taky zajímají všechny kecy, co se kde šustne... je toho tolik o co bych mohla přijít... o čem bych pak mohla přemýšlet.
Naučila jsem se to regulovat, slyším sice vše a koukám do všech oken a zahrad (páč co kdyby někde bylo něco co ještě neznám) ale přijímám jen něco, bych se z toho jinak zcvokla lol

Není tady

 

#78 9. 1. 2008 18:12

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Blíženci

ale co tak občas nahlížím na tohle vlákno a čtu, všimla jsem si, že většina mužů blíženců je na tom jinak než ženský. Mám staršího syna blížence, kupodivu máme i asc stejnně, ale je tak jinýnež já. Jasně ještě bych se musela zaměřit na domy a pod, ale myslím, že ta odlišnst by neměla být tak zarážející.
Neustále lže, věřit se mu v ničem nedá, nejradši by byl nejoblíbenější a nejchytřejší na celém světě, je to taková slibotechna, prostě jako chlapa bych ho nechtěla ani kdyby mi platil. Pořád kvůli něčemu fňuká u ničeho nevydrží, páč čeká že budu omdlívat nadšením ze schopností, ale ve skutečnosti je velmi povrchní, naprosto ve všem. Umí a dokáže vše, nejvíc mu záleží na tom aby ho okolí obdivovalo, nedělá nic pro sebe ale pro okolí, pro obdiv. Neumím to popsat. A stejně to píšu blbě. Jen vím, že je hodně jiný než já.
Co blíženeckéhoo má s námi schopnost je cit pro zvířata, on ho má i pro lidi, ale ten maskuje jak to jde, má rád děti, má básnický střevo a je to dav lidí v jedné osobě. Zodpovědně prohlašuji, že bych je nejradši vybila a nechala jen pár jedinců lol

Není tady

 

#79 9. 1. 2008 18:17

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Blíženci

cilka napsal(a):

NJ, mne taky zajímají všechny kecy, co se kde šustne... je toho tolik o co bych mohla přijít... o čem bych pak mohla přemýšlet.
Naučila jsem se to regulovat, slyším sice vše a koukám do všech oken a zahrad (páč co kdyby někde bylo něco co ještě neznám) ale přijímám jen něco, bych se z toho jinak zcvokla lol

lollol
nejhorší to bylo kdysi ve Švédsku, páč tam nepoužívaj záclony.....
A naučit se vypnout odposlech mi trvalo skoro celej život stolt


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#80 17. 1. 2008 10:34

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Blíženci

cilka napsal(a):

Já jsem blíženec.
Spoustu let jsem se trápila s tím, že vše aktivně začínám, snad rychleji než skončila myšlanka, poté jsem se naučila vědomě regulovat své nadšení z nových začátků. Při prvním pokusu tohle ovládnout jsem zjistila, že když chci, umím být i trpělivá. Občas ještě ujedu, velmi ráda začínám, ale dovoluju si začínat to, co není podstatné a co se po letech třeba dá dokončit.
Dvě osoby? Kdo tohle říká, není blíženec, správný blíženec a zejména žena, má v sobě 5 nejrůznějších bytostí. Minimálně, i když já byla hodně dlouho přesvědčená, že mám jen dvě. Nemámsmile
Jedna bytost je ztělesněním všeho dobrého: skvělá manželka, matka, milenka, i přítelkyně. Tahle bytost umí život zvládat s nadsázkou, elegancí, pochopením, prostě tahle osoba nemá chybu, jen jednu, pro blížence je bez zpětné vazby nudná.
Druhá osoba je pravým opakem první, ale ne že by neuměla být milá a laskavá, že by třeba neuměla vařit, ona umí, ale nechce. Blíženec je puntičkář i bordelář naráz, záleží kdo právě všem osobám vládne.
Další osoby se vynořují na povrch dle situace... je potřeba být vůdce? Blíženec je vůdce. Je třeba být zručný kutil, schopný organizovat a přitom ještě nohou míchat guláš? Ano, blíženec umí s gráciíí i to. Je třeba se rychle něčemu novému naučit? Spolehněte se, že zítra t bude. Chcete si popovídat o tom, co vás zajímá? Není lepšího společníka než blížence, on v tu chvíli, kdy vy to potřebujete ví vše a pokud to neví, umí vést hovor tak, že ho na konci považujete přinejmenším za odborníka v daném oboru. Blíženec zvládne cokoli, co daná situce vyžaduje, nečiní mu problém se přizpůsobit čemuko-li.  Jen tenhle život hodně unavuje a proto má blíženec v zásobě další osobu, osobu, kterou světu neukazuje. A tahle osoba je ten pravý blíženec. ten kdo ji v něm najde, najde poklad. Neznám žádného blížence, o kterém by se vědělo jaký je. V tom to, má blíženec hodně blízko ke štírovi.
Říká se, že blíženec je nestálý a přelétavý, sám o sobě není, dělá to jen když cítí, že nestačí okolí, když cítí, že a dělá co chce, není to dobré. Ale protože málokdo blíženci stačí (přeci jen ten dav v jedné osobě je velmi těžké zaujmout) stává se velmi často, že blíženec jde jinam. Blíženec nutně potřebuje zpětnou vazbu, právě z důvodu více osobností v jednom těle, ty osoby jedna o druhé neustále pochybují.
Proto, že je zde více osob v jedné je velmi těžké poznat o čem smýšlí, ale věřte, že ten pravý, opravdový skrytý blíženec je malé ustrašené děátko, které potřebuje lásku a pochopení, dostaneli ji, nikdy nikoho neopustí.
Dejte blíženci prostor a udělá vám ráj na zemi. Nesmíte ho nijak omezovat, nic nakazovat, on to vycítí, pochopí a udělá sám.
A schopnost básnického střeva? U mne škoda mluvit.

Ano to sedí. Linda Goodmanová ve své knize o znameních je popsala velmi podobně. Já za sebe dodám, že jsou věční duševní hledači a pokud nejsou povrchní -což záleží na dalších vlivech, tak mají problém.  Píšu o svém věčném duševním hledání...
Jinak, ta akčnost a neustálá činnost je vyčerpávající, ale ní to zase nejde, naplňuje mě. Začarovaný kruh. Mám pár přátel v tomto znamení a pokud se sejdou, tak se jedná vždy o jiskření, vtip, pohotovost...koncert.

Není tady

 

#81 2. 2. 2008 11:36

bublinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 1162

Re: Blíženci

lupina montana napsal(a):

Bubli - nemá ta tvoje nemluvná kamarádka merkura v Raku?

Tak jsem se té mé nemluvné kamarádce blíženkyni dívala konečně na horoskop, jestli to, že moc nemluví není tím Merkurem v Raku, ale představte  si to - ona toho Merkura má v Blížencích! No není to divné? va
Pak má ještě v Blížencích Saturn - to je prý ta brzda, mohlo by to být tím??

Pak má ještě Lunu v Rybách a Venuši s Marsem má v Raku. To by taky mohlo způsobovat, že je spíš introvertní, že jo?


Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

 

#82 2. 2. 2008 22:02

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Blíženci

Tak to jsme s astrologií v kélu, Bubli.... va nebo aspoň já teda jo. Nic mě k tomu nenapadá - Merkur v Blížencích a mlčenlivá osoba - to je teda divný vava A Saturn brzdí dejme tomu její "blíženeckou" stránku....ale že by kvůli němu nemluvila se mi nezdá roll Leda by byli v konjunkci....to by měla asi bržděnou "výkonnou" funkci jako takovou a zřejmě i řeč. Ale stejně - v Blížencích...........
Jo a kdyby byli skutečně v konjunkci, soudila bych, že se špatně, nebo kostrbbatě vyjadřuje a proto je nemluvná. Nebo ještě, že jí to "nejde z huby" - že se rozmýšlí nad každým slovem, jestli to má říct, nebo ne. Takový to, že jí to je blbý. A mělo by se to týkat převážně komunikačních záležitostí - myslím tím, že kdyby si měla třeba napsat poznámky o klíčivosti osiva, tak to by jí asi problém dělat nemělo....zkus to nějak nenápadně vyzistit, a si to můžu ověřit, jo?

Upravil(a) lupina montana (2. 2. 2008 22:08)


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#83 3. 2. 2008 9:37

bublinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 1162

Re: Blíženci

Divný to je, moje mamča je taky Blíženec s Merkurem v Blížencích a to je pane jiná štěbetalka big_smile
Tahle kámoška samozřejmě mluvit umí a když mluví, tak mluví velice inteligentně, ale prostě na Blížence nezvykle  ú.s.p.o.r.n.ě. Má samozřejmě takové ty Blíženecké vlastnosti jako požírání informací a bystrost, ale chybí jí ta blíženecká extrovernost. Ona prý ani jako dítě nemluvila, začala prý zčistajasna hovořit někdy ve 4 letech nebo tak nějak.

Tak jsem se dívala na ty konjunkce a astromat praví : Slunce konjunkce Merkur, Slunce konjunkce Saturn, Merkur konjunkce Saturn
Tohle mi už nic neříká, tak jestli vás k tomu něco napadá.  rodna

Upravil(a) bublinka (3. 2. 2008 9:38)


Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

 

#84 3. 2. 2008 14:28

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Blíženci

JO!
To je vovono, Bubli! Ten konjunkce se saturnem- tedy Merkur se Saturnem, a mám velkou radost, že se mi to povedlo správně identifikovat. A vlastně, jak jsi říkala, že se vyjadřuje ú.s.p.o.r.n.ě, tak to sedí na Saturna ještě víc tummenuppsmile A to, že má v tý trojkonjunkci i Slunce, to jen potvrzuje - musí mít ú.s.p.o.r.n.ý i myšlení.
Znamená to, že tvoří trojjediý balík, tyhle tři planety a tím pádem i Saturn bude ovlivněnej těma dvěma - nejspíš se často brzdí vědomě a šikovně - aby to moc nebolelo, ale bylo funkční. smilestorstark Já mám teda zkušenos, že moc záleží na tom, jak těsná ta konjunkce je; pokud je velmi těsná, těžko se pak odlišuje, co je co - třeba kdyby byla tahle konjunkce těsná, znamenalo by to, že přemýšlet bolí (nebo omezuje) Když je ta konjunkce volnější, je člověk schopnej rozlišit, kdy přemejšlí a kdy ho něco omezuje - ale přesto se ty dvě funkce velice ovlivňujou.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#85 3. 2. 2008 17:36

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Blíženci

Možná trochu mimo téma,
ale jak manžel, tak starší synek mají Merkur v Panně (takže taky v domicilu) v opozici na Saturn.
Občas nemůžou najít správný výraz, vyjádřit se. Ale když se vyjadřují, a vědí, co chtějí říct, je to velmi precizní, přesné, jasné...prostě Panna, no. smile
Saturn dělá i důkladnost. pomalost, ale houževnatost, rozhodnost.
Myslím, že takový Merkur v Blížencích s aspektem Saturna je stejně stále bystrý, ale hned se všemi svými rachlými soudy nejde na povrch, Saturn je jeho cenzura, která probíhá skrytě. ven se dostane jen to, co Saturn pustí. Ale to neznamená, že by to předtím uvnitř nevřelo myšlenkami...

Mám maminku Raka, ale má Merkur v Blížencích. Je to HODNĚ poznat. Vždycky měla vyřídilku. Ikdyž její Merkur slouží hlavně k vyjádření jejích emocí (Rak), přesto je tak komunikativní, že jí to můžu jen závidět se svým Merkurem v Býku.

Moje setra je Sluncem Blíženec, ale Merkurem taky Býk.
Chová se ale zcela Blíženecky. Její Merkur se asi "spletl". big_smile

Není tady

 

#86 3. 2. 2008 18:08

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Blíženci

Teda vy mi s tou astrologií dáváte! To je něco tak šíleně složitýho, že to snad nikdy nepochopím roll Já jsem se "dívala" na lidi skrzevá numerologii a tam to bylo naprosto  jasné - když má někdo v datu narození víc jedniček , je to až na výjimky poměrně ukecaný jedinec lol A bylo mi divné, že já mám jedničku jen jednu a přesto jsem se docela obstojně "rozkecala". Tím chci říct, že dřív jsem toho moc nenamluvila, zato teď to tak nějak doháním lol No a až teď se dozvídám, že za to může Merkur v Blížencích. Kdo by to do něj řekl? vabig_smileva ....a ještě to, že jsem Blíženec jako takový, že jo? wink

Upravil(a) keito (3. 2. 2008 18:09)

Není tady

 

#87 3. 2. 2008 23:42

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Blíženci

No já nevím, Keito....já mám v datu jedničku jen jednu a že bych teda byla nějak zvl᚝ mlčenlivá.......rodnayikeslollol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#88 4. 2. 2008 7:18

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Blíženci

lupina montana napsal(a):

No já nevím, Keito....já mám v datu jedničku jen jednu a že bych teda byla nějak zvl᚝ mlčenlivá.......rodnayikeslollol

A já mám  jedničky dvě, ale ukecaná jsem jen na fórech. Jinak stydlín.gloria
Ono to nebude tak o ukecanosti, jako o schopnosti sdělovat...

Není tady

 

#89 4. 2. 2008 18:34

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Blíženci

Damila napsal(a):

lupina montana napsal(a):

No já nevím, Keito....já mám v datu jedničku jen jednu a že bych teda byla nějak zvl᚝ mlčenlivá.......rodnayikeslollol

A já mám  jedničky dvě, ale ukecaná jsem jen na fórech. Jinak stydlín.gloria
Ono to nebude tak o ukecanosti, jako o schopnosti sdělovat...

Damilo, dovolím si ti oponovat. Lidi s víc jedničkami jsou  - teda až na výjimky - opravdu úplně obyčejně ukecaní lol . A jak jsem poznala mnohé takové, sdělovat nemají vůbec nic winklol

Není tady

 

#90 4. 2. 2008 18:36

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Blíženci

Teda tím neříkám, že nikdo z nich nemá co sdělit. Někteří určitě. Ale jsou mezi nima i tací, co mají potřebu jen mluvit a mluvit a mluvit..... lol  Jednička je o komunikaci, ale už se neříká o jaké wink

Upravil(a) keito (4. 2. 2008 18:38)

Není tady

 

#91 4. 2. 2008 20:22

bublinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 1162

Re: Blíženci

Lupi, šikovná jsi. storstark  Myslím jako že jsi to uhádla s tou konjunkcí.  wink
Ale jak je ta konjunkce těsná, to já nepoznám...na obrázku to vypadá, že Slunce, Merkur a Saturn jsou prostě skoro v jednom místě, hezky tam jsou za sebou. Takže to je asi hodně těsná, ne?

Damilo, jo tohle asi na tu kamarádku sedí přesně sedí: "Myslím, že takový Merkur v Blížencích s aspektem Saturna je stejně stále bystrý, ale hned se všemi svými rachlými soudy nejde na povrch, Saturn je jeho cenzura, která probíhá skrytě. ven se dostane jen to, co Saturn pustí. Ale to neznamená, že by to předtím uvnitř nevřelo myšlenkami..."

A jak jsem do toho horoskopu ještě koukala, tak tam ještě má asi pět různých kvadratur - to asi nejsou moc hezké aspekty, ne?
K těmhle vztahům mezi planetami jsem se ještě vůbec nedostala, to už je vyšší dívčí, ale jelikož se říká blbej na kvadrát, tak z toho usuzuju, že to není asi moc hezké.  hmm


Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

 

#92 4. 2. 2008 21:24

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Blíženci

Jj.....kvadrát je na kvadrát grater Říká se mu martický aspekt, protože je to boj - prostě se dvě energie kříží. Jako když vedeš krajně nepřátelský hovor - to se taky lidi automaticky postavěj tak, že jejich osy tvoří pravý úhel - zkoumala jsem to (díky svojí bojovné parybě mám ke zkoumání hojnost materiálu lol )
A pět?? yikes No to to musí uvnitř její hlavěnky vypadat va
Tohle nemám probádaný, ale myslím si, že intenzita srážky závisí od toho, jak "silná" jsou světla ve hře (čili, když bude třeba v kvadratuře Mars ve Vahách a Venuše v Raku, měla by mít v tom sporu Venuše víc navrch, protože Mars je: v pádu, neboli na nejslabším místě a navíc v domovském Venušině znamení, zatímco Venuše je v Raku, který je jí přízniv a není daleko od svého domečku smile. Takže suma sumárum v tomhle postavení kdyby došlo třeba na rozhodování, jestli já, nebo děti, byl by to vždycky boj a většinou by to vyhrály potřeby dětí -ale s tím, že by mě to žralo a žralo.....je to komplikovaný aspekt. roll
a jo- to bude těsná konjunkce.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#93 6. 2. 2008 15:10

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Blíženci

Já mám kvadrátů taky pět. Heč! smile
A 4 sextily, 3 trigony, 2 konjunkce a 1 opozici.

Prostě výběr aspektů, jaký chcete. A to používám orbis do 5 stupňů. Jinak by jich tam bylo jěště víc.

Kvadráty se mi zdají daleko t잚í na zvládnutí, než opozice. Mám pořád co řešit. smile

Ale zase si říkám, lepší aspektů mnoho, než neaspektované planety. S těmi si jaksi nevím rady.

Není tady

 

#94 6. 2. 2008 17:58

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Blíženci

Já jsem taky blíženec a Cilka to moc hezky popsala, jenomže jsem ten málomluvný blíženec, spíš raději naslouchám a ty lidičky jako by to věděli a spovídají se mi.
jenom mám takový zmatek v tom všem tady..našla jsem si na netu podle přesného data i hodiny jak mám planety, ale neumím to vyčíst, tak jestli by jste mohli některá z vás, nebo i všechny smile . Děkuji předem
Tak tedy : Měsíc ve lvu
               Merkur v raku
              Venuše ve lvu
              Mars ve vahách
              Jupiter ve lvu
              Sarurn v beranu
              Uran v panně
              Neptun ve štíru
              Pluto vpenně


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#95 6. 2. 2008 18:44

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Blíženci

Pomněnko, to se těžko, když nevidím kolečko horoskopu, nevidím aspekty, ASC....
Když zašleš data (třeba do SZ), tak se k tomu bude snazší vyjádřit.

Není tady

 

#96 6. 2. 2008 21:53

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Blíženci

Damila napsal(a):

Já mám kvadrátů taky pět. Heč! smile
A 4 sextily, 3 trigony, 2 konjunkce a 1 opozici.

Prostě výběr aspektů, jaký chcete. A to používám orbis do 5 stupňů. Jinak by jich tam bylo jěště víc.

Kvadráty se mi zdají daleko t잚í na zvládnutí, než opozice. Mám pořád co řešit. smile

Ale zase si říkám, lepší aspektů mnoho, než neaspektované planety. S těmi si jaksi nevím rady.

Ježíši....vava Mně stačí můj jeden - teda, jestli nepočítám kvadráty na Asc.
Taky si myslím, že jsou nejobtížnější, protože jaksi nemají smírné řešení.....nebo jak to vidí Pětikvadrátní zrozenkyně? lol A opozice jsou jaksi jasněji rozeznatelný; když si člověk uvědomí, oč jde, už se s tím dá něco podnikat - jenže kvadrát si můžu uvědomit a prd grater
Aspektů mnoho se mi zdá, že je snadnější v tom smyslu, že jedna nemá moc na výběr - ty víš, že mám aspektovaný všechny planety a dohromady to dělá dojem jakési nezvratné osudovosti...což je koneckonců asi pravda. Jo a taky počítám jen 5°


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#97 6. 2. 2008 22:21

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Blíženci

No, a to já jsem zatajila ještě své 4 další kvadráty na ASC a Desc... smile

Tam používám orbis do 3 stupňů.

Ale to už jsem tu na "Blížencích" poněkud OFF TOPIC.
Omlouvám se. Uchýlím se když tak do "Astrologie".

Není tady

 

#98 6. 2. 2008 22:34

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Blíženci

Uchyl, Dami....a řekni mi tam prosímtě, CO S NIMA DOPRDELE DĚLÁŠ???? yikesyikes


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#99 17. 2. 2008 13:58

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 809

Re: Blíženci

Nečetla jsem celé vlákno, ale blíženců znám dost. Všichni spontánní, veselí, společenští, pohodáři.


You cannot know wine by the barrel.

Není tady

 

#100 28. 2. 2008 13:59

Jiulka.M
♥------
Místo: Valašské království
Registrovaný: 28. 2. 2008
Příspěvky: 11

Re: Blíženci

Dva nej chlapi mého života jsou blíženci (můj miláček a syn) a to prý se k nim jako býk vůbec nehodím. Jsou veselí, někdy fakt víc mluví než dělají, ale přelétaví mi nepřipadají. par

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů