Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 13. 3. 2008 1:28

konstance
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 755

Re: Mám dotaz - může být obyčejná kočka léčitelkou?

ja mam zase slabe srdicko, nemyslim fyzicky (myslim ze zdravi mi preje, musim to zaklepat), ale psychicky, snadno se mi stane ze mi nekdo do hloubky ublizi a me pak opravdu boli srdce a tezko se z toho dostavam. kdyz jsem mela kocicku, nejradsi si lehala na muj hrudnik a tapkala mi po srdecni oblasti a me se vzdy strasne ulevilo. taky pri tom predla. ja si osobne myslim ze to tapkani a predeni je prave to ze ta kocka zpracovava ty negativni emoce a nemoce, proste je sprede. pripada mi to uzasna vlastnost a kocky jsou uzasna zviratka. (predeni nebylo doted vedecky vysvetleno ani jak ani proc k tomu dochazi, ale ja myslim ze kazdy kdo s tim ma zkusenost vi o co jde wink). kocicku jsem musela dat znamym, protoze mamka mela alergii, ale ted se stehuji do vlastniho a uplne nejvic na svete se tesim na novou kocicku!! godlike

Není tady

 

#27 13. 3. 2008 15:46

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mám dotaz - může být obyčejná kočka léčitelkou?

Kočky jsou zcela nepochybně léčitelkami, ty moje mne vyléčily z lenosti, každý den teď luxuju a minimálně obden vytírám stolt
A jsou prostě úúúúúúúúúžasný stolt stolt stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#28 13. 3. 2008 17:12

konstance
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 755

Re: Mám dotaz - může být obyčejná kočka léčitelkou?

hmm taky me napada ze kocky opravdu radi sedi u pocitace, a pocitac preci take vydava negativni energii. mozna by si kazdy mel poridit kocku k pocitaci, ja bych ji zahrnula do zakladniho vybaveni - misto mysi kocka napr. big_smile
a v chramech ruznych nabozenstvi byly vzdy kocky pritomny, nekde i posvatne a uctivane, a v chramech preci musi byt ultracista duchovni atmosfera, to ma asi taky svuj vyznam.. (egyptske a birmske posvatne asi zna vetsina milovniku kocek, ale napr. i prorok mohammed mel kocky a velmi si jich vazil a do mesit mely vzdy vstup zdarma wink ...pouze krestanstvi se vzdy kocek (a jejich majitelek) balo jako cert krize, to je tedy zajimave usch

Není tady

 

#29 13. 3. 2008 18:11

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Mám dotaz - může být obyčejná kočka léčitelkou?

Moje kočka mi vždycky předpovídá menstruaci. Pravidelně den před tím než to dostanu, si mi pořád lehá na břicho.. nikdy jindy to nedělá big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů