Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 1. 2008 11:17

Petunie
♥♥-----
Registrovaný: 16. 11. 2007
Příspěvky: 87

Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Ahoj Somaio a další smile 

mám Rybu sestru a absolutně s ní nedokážu vyjít, nevyznám se v ní a jsem ráda když ji nemusím vidět častěji než jednou ročně...

a taky mám za Rybu mého drahého.....poslední dobou si říkám jestli se k sobě vubec hodíme....někdy ho fakt nechápu.  Já jsem Rak.

A co vy?

Není tady

 

#2 3. 1. 2008 11:19

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Taky jsem rak a bývalý byl ryba a já říkám nikdy více:dumbom: Ikdyž se říká, že jako vodní znamení si sedí, tak mě se to nepotvrdilo... příliš přecitlivělosti od obou najednou...


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#3 3. 1. 2008 11:19

Somaia
Host

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

To byla rychlost!!! lol

 

#4 3. 1. 2008 11:21

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Co byla rychlost:co:?


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#5 3. 1. 2008 11:21

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Já jsem ryba a jsem na to právem hrd smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#6 3. 1. 2008 11:22

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Slibuji, že už budu slušná. smile

Mám Rybu šéfa, a to je dost tragedie. Nehodí se na to.
Ale člověk do Ryb moc nevidí. Oni mají ten svůj svět, a rozhodně ženy se s touto rybí energií dokážou srovnat snáze. Je to svrchovaně ženské znamení.

Není tady

 

#7 3. 1. 2008 11:23

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

KALIK napsal(a):

Já jsem ryba a jsem na to právem hrd smile

Já jsem panna a je mi to na prd lol


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#8 3. 1. 2008 11:25

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Můj bývalý muž byl taky ryba, stejně jako já. V něčem jsme si naprosto rozuměli, ale v tom podstatném ne - jak kdyby jeden plul po proudu a druhý proti ... a za chvílu naopak.

A ten současný lev to se mnou asi taky nemá jednoduchý stolt, jen nějak nedokážu definovat, proč, bo já su přece učiněný anděl smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#9 3. 1. 2008 11:26

Petunie
♥♥-----
Registrovaný: 16. 11. 2007
Příspěvky: 87

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

No já jsem rychlík, hlavně v práci když je nuda, tak to sedím na babinetu smile

No víš, on mi přijde právě spíš jako necitlivý...nebo že si na to jenom hraje?

Já jako Rak jsem citlivá až hrůza, a nejvíc se to projevuje tak, že jakoby cítím ty vlny nálad a pocitů co z lidí jdou ...pitomý co?

Ale i když se někdo na mě usmívá nebo dělá pohodáře a přitom ho vevnitř něco žere tak to poznám rychlostí blesku.

Jenže ta ryba ...hm ...jen tak sedí , čučí, žádná emoce a pak babo raď.....

Není tady

 

#10 3. 1. 2008 11:26

merunka
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 5. 2007
Příspěvky: 200

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Já jsem taky panna,ale moje sestra je ryba,je to hrozně horká hlava,jakýmkoli sporům s ní se vyhýbám.

Není tady

 

#11 3. 1. 2008 11:28

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Jak žádná emoce? Emoce s námi jen cloumaj, jen to nedáváme až tak najevo ... ale když pak na to přijde, tak to je rachot lol


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#12 3. 1. 2008 11:29

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Mám kamarádky ryby - a jsou si podobné v jednom - obě jsou strašně naivní - jedna pesimistka a druhá optimistka - ale obě maj tendence strašně přehánět...
Kamarád ryba - ten ke svému životu hrozně potřebuje cit a lásku - ale většinou mu nestačí od jedné ženy ! Má nejméně 2 - 3 a z toho do jedné je vždy zamilován až za hrob takovou sentimentální "láskou" .... prostě jsou to pro mě lidé tak trochu mimo realitu smile ale mám je ráda smile (já jsem pragmatickej korozoh big_smile )

Upravil(a) Feuria (3. 1. 2008 11:30)


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#13 3. 1. 2008 11:35

Petunie
♥♥-----
Registrovaný: 16. 11. 2007
Příspěvky: 87

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

A jak se dostat vám rybám "pod šupiny"?

On je právě šíleně zodpovědnej, pořád se hlídá, i ty emoce, dopředu hodnotí všechny negativa....absolutně není spotánní??

takže taková sedící zodpovědná rybička skvělá pro život po té zabezpečovací stránce...ale jako projevy lásky, vášnivý sex, spontání akce...chápete co myslím?

Dokaže se někdy uvolnit? přestat být studená ryba?

Není tady

 

#14 3. 1. 2008 11:36

Somaia
Host

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Petunie já jsem býk, který celoživotně  přitahuje Ryby, takže to vezmu postupně:
1) Ryba bratr
2) Ryba první dlouholetý (celoživotní big_smile) přítel
3) Ryba syn.

Všechny ty rybičky vykazují něktré téměř shodné prvky chování. Jsou velmi silnými intorverty a citlivé osoby, keré do sebe vědomě nebo nevědomě nasávají všechny "bolístky" ze svého okolí a citlivě na ně reagují. je celkem pochopitelné, že so občas jejich kotel přehřeje a oni to kompenzují absolutní vnitřní e často i vnější samotou. V té chvíli vůbec nemá smysl se ptát, co se s nimi děje, co chtějí  a tak podobně..... myslím, že to nevědí ani oni sami. Křivdy a křivdičky v soubě dokáží dlouho dusit, přiživovat i uchovávat, pak se stane, že to na partnera vyklopí všechbno najednou , sami si uleví, ale kdo to má pak ustát, že??? Ustát to může jen silný jedinec, který si plně uvědomuje, že se nejedná o žádný osobní útok, ale že v okomžiku nastane obrat k lepšímu. Když se takto rybička "vybije" pak je z ní na čas naprosto skvělý partner a milenec, který by milované osobě snesl modré z nebe a slibuje hory i s horáky... té lásky je pak tolik, že dokáže pěkně zadusit....
Moje rada zní: ryby dokážou plnohodnotně soužít jen s lidmi sebevědomými a svobodomyslnými. nejlépe s těmi, kteří vědí, co je to bezpodmínečná láska. pro všechny ostatní budou problémem a budou jim otravovat život. Je třeba nic si nebrat osobně, nic nebrat příliš vážně ani jejich občasné depresičky ani jejich citové exploze. Brá to tak jak to je a snažit se usilovně o vlastní rovnováhu. Respektovat, že mají své 13 komnaty, do kterých zřejmě nikdy nikoho nepustí, možná že občas nechají jen lehce mrknout.
Jinak jsou často velmi zajímaví a skvělí vypravěči, když chtějí, tak se s nimi okolí nenudí ani minutu, ale musí především chtít sami. Nikdy si nenechají nic vnutit ani přikázat. nejhorší jsou škatulky a stereotypy, ty dělají z ryb celoživotní depresáky.

 

#15 3. 1. 2008 11:36

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Pod šupinky - pěkně nožíkem a do trouby upéct tongue .....


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#16 3. 1. 2008 11:36

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Petunie napsal(a):

No já jsem rychlík, hlavně v práci když je nuda, tak to sedím na babinetu smile

No víš, on mi přijde právě spíš jako necitlivý...nebo že si na to jenom hraje?

Já jako Rak jsem citlivá až hrůza, a nejvíc se to projevuje tak, že jakoby cítím ty vlny nálad a pocitů co z lidí jdou ...pitomý co?

Ale i když se někdo na mě usmívá nebo dělá pohodáře a přitom ho vevnitř něco žere tak to poznám rychlostí blesku.

Jenže ta ryba ...hm ...jen tak sedí , čučí, žádná emoce a pak babo raď.....

Poslední větou si přesně popsala mou dceru..Taky ryba


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#17 3. 1. 2008 11:38

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Jo jo - tak to s tím vypravětčstvím to sedí smile


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#18 3. 1. 2008 11:40

potvurkapodivna
Host

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Jsem rak a moje máma ryba. Pro mě znamení příliš emotivní, přecitlivělé, překrucující fakty, ukřivděné, vysávající elán a energii roll

 

#19 3. 1. 2008 11:41

Somaia
Host

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Petunie napsal(a):

A jak se dostat vám rybám "pod šupiny"?

On je právě šíleně zodpovědnej, pořád se hlídá, i ty emoce, dopředu hodnotí všechny negativa....absolutně není spotánní??

takže taková sedící zodpovědná rybička skvělá pro život po té zabezpečovací stránce...ale jako projevy lásky, vášnivý sex, spontání akce...chápete co myslím?

Dokaže se někdy uvolnit? přestat být studená ryba?

No myslím, Petunie, že tvoje ryba není úplně typická ryba. Protože co se týká vášnivých vztahů, tak moje zkušenost je, že se dokáží typické ryby uvolnit až MOC.... jenže pouze když sami uznají za vhodné a mají na to náladu big_smile
Možná by bylo dobré zjistit vlivy dalších planet.

 

#20 3. 1. 2008 11:45

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Somaia napsal(a):

Všechny ty rybičky vykazují něktré téměř shodné prvky chování. Jsou velmi silnými intorverty a citlivé osoby, keré do sebe vědomě nebo nevědomě nasávají všechny "bolístky" ze svého okolí a citlivě na ně reagují. je celkem pochopitelné, že so občas jejich kotel přehřeje a oni to kompenzují absolutní vnitřní e často i vnější samotou. V té chvíli vůbec nemá smysl se ptát, co se s nimi děje, co chtějí  a tak podobně..... myslím, že to nevědí ani oni sami. Křivdy a křivdičky v soubě dokáží dlouho dusit, přiživovat i uchovávat, pak se stane, že to na partnera vyklopí všechbno najednou , sami si uleví, ale kdo to má pak ustát, že??? Ustát to může jen silný jedinec, který si plně uvědomuje, že se nejedná o žádný osobní útok, ale že v okomžiku nastane obrat k lepšímu. Když se takto rybička "vybije" pak je z ní na čas naprosto skvělý partner a milenec, který by milované osobě snesl modré z nebe a slibuje hory i s horáky... té lásky je pak tolik, že dokáže pěkně zadusit....
Moje rada zní: ryby dokážou plnohodnotně soužít jen s lidmi sebevědomými a svobodomyslnými. nejlépe s těmi, kteří vědí, co je to bezpodmínečná láska. pro všechny ostatní budou problémem a budou jim otravovat život. Je třeba nic si nebrat osobně, nic nebrat příliš vážně ani jejich občasné depresičky ani jejich citové exploze. Brá to tak jak to je a snažit se usilovně o vlastní rovnováhu. Respektovat, že mají své 13 komnaty, do kterých zřejmě nikdy nikoho nepustí, možná že občas nechají jen lehce mrknout.
Jinak jsou často velmi zajímaví a skvělí vypravěči, když chtějí, tak se s nimi okolí nenudí ani minutu, ale musí především chtít sami. Nikdy si nenechají nic vnutit ani přikázat. nejhorší jsou škatulky a stereotypy, ty dělají z ryb celoživotní depresáky.

Ono to opravdu skoro všechno sedí. Chudák moje okolí stolt


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#21 3. 1. 2008 11:48

Somaia
Host

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Petunie, bu´d tvojí rybu někdo v dětství, dost dusil, většinou příkazy, zákazy a škatulkováním, takže zlomil násilně její svobodomyslnou nekonvenční povahu tak, že není schopen se projevovat na enek a žije si jen ve svém vnitřním světě nebo mají silný vliv jiné planety jako např. Saturn. V každém případě to asi nebude jednoduché.

 

#22 3. 1. 2008 11:49

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Jsem ryba, manžel je ryba, celkem pohodka. Osobně bych znamení nepřeceňovala, je to všechno o lidech, bez ohledu na to kdy se kdo narodil. A občas ty charakteristiky velmi, velmi nesedí...příkladem budiž moje ve lvu, tedy v dominantním znamení, narozená matka. Submisivnější osobu byste pohledali...a tak je to se vším. Horoskopy jsou především dobrý byznys, ale rozhodně nebudou řídit můj život.

Není tady

 

#23 3. 1. 2008 11:51

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Tak si to tady čtu a mám z toho depku kapitulation

Já jsem Ryba..

Fakt je to s náma tak šílený ?? va


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#24 3. 1. 2008 11:53

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Santi, nejni. Sice se tak některým lidem jevíme, ale to přece nejni nᚠproblém, ale především jejich. lol


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#25 3. 1. 2008 11:55

Somaia
Host

Re: Znamení Ryby.....jaké máte zkušenosti?

Kulíšku... jaký chudák!!! nikdo není chudák.... lol s rybou je to občas v životě jako na horské dráze, ale člověk, který si uvědomuje, že s ní sedí ve vozíku horské dráhy, tak se rozhodně nenudí. Jooooo... ten kdo neví, že to tak je a přeje si třeba život jako klidnou a nevzrušenou plavbu po líné řece.... tomu se někdy může udělat i šoufl, ale za to TY přeci nemůžeš. pussa

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů