Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 1. 1. 2008 16:34

sa-rik
♥------

prosím o radu s hubnutím

Ahoj holky, chtěla bych Vás poprosit, jestli některá z vás neví, kde bych našla tabulky KJ nebo cal, protože jsem dneska zjistila, že jsem si už od začátku prosince dopřávala všeho hodně a dneska mám tak o pět kilo navíc a jsem v šoku.Sedím tu a přemýšlím co s tím.S nadváhou bojuju snad už od 16 let, ale že takhle ujedu, tak to jsem překvapila i sama sebe.Chtěla bych zkusit počítat si kalorie nebo KJ, ale ani přesně nevím kolik se denně může při hubnutí.A jak to kombinovat, aby mi něco nechybělo.Takže vás prosím o radu.Jo a kdyby jste náhodou věděly, jak zahnat chu na jídlo, tak to taky uvítám.Vždycky jsem byla taková svědomitá, ale teď se mi to vymklo.Předem díky za radu

Není tady

#2 1. 1. 2008 18:18

x25635
Host

Re: prosím o radu s hubnutím

Ahoj,
najed si na stranky www.f-sport.cz
a tam se dovis vsechno, co potrebujes. Preju hodne stesti :-)
Jeste aby bylo jasno, nemam s nima nic spolecneho, jen se mi diky nim podarilo zhubout :-)

#3 20. 4. 2008 16:21

jel-2
♥------

jsem poradce v úpravě tělesné hmotnosti a nabízím bezplatné poradenství, jak zhubnout krásně a plynule bez jo-jo efektu a jak si postavu udržet. Podmínkou je mít skype nebo icq.

Není tady

#4 28. 4. 2008 9:52

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Web

Opravdu hlavní je abys přesvědčila sama sebe že to opravdu chceš to je fakt to nejhorší dumbom a není to vůbec snadné, pak už to jde big_smile mᚠna půl vyhráno

************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

#5 30. 4. 2008 11:45

serach
♥------

vyzkoušejte zdravé hubnutí kde vám poradí a pomužou mi taky pomohly  a mají i 7 denní emailový kurz zdarma i poradenství
www.snama.cz/altea-16

Není tady

#6 23. 5. 2008 19:33

malinqa
♥------

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí