Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 24. 12. 2007 1:47

podzim
♥♥-----
Registrovaný: 24. 12. 2007
Příspěvky: 36

Pomoc odchází!!!

Zdravím Vás, předem chci říct, že sleduji tohle fórum, ale nikdy jsem neměl co říct, až teď, proto první příspěvek. Můj příběh je řekl bych normální až na to, že to mělo být navždy...což je asi bláhové, leč..Poznali jsme se na výšce oba normální, rozumní, atraktivní tedy ona více a o rok starší.Bohužel ona původem kousek od Brna, já z valašska. Láska jako trám co hory přenáší. To znamenalo počáteční potíže v cestování, ale zamilovali jsme se tak, že před rokem, po dvou letech společného idilického vztahu se ke mě nastěhovala. Začli jsme plánovat, ale jelikož já končím školu až v lednu šlo zatím jen plánovat. Nicméně částečně dělám a tak jsem začal budovat v našem rodiném domě podkrovní byt, který měl být běhém měsíce hotový. Ona zkončila v loni školu a letos na podzim si u nás našla práci. Ano u nás v okresním městě, i když byla od Brna. Tolik jsme chtěli být spolu a naše prostředí, moje rodina a moji známí se ji tolik zalíbilo, že se z tama odstěhovala a žila tu spokojeně. Vše asi začlo u ní v práci. Velká firma mnoho lidí a ona jako atraktivní účetní se stala asi středem zájmu. Já to věděl, ale nᚠvztah byl tak dospělý a opravdový, že bych si prostě nepřipustil, že se kdy něco může stát. Plánovali jsme dům, děti a taky svatbu a to velmi brzy, prostě vztah, který nám každý záviděl. Takový, že ještě minulý týden jsme si psali zamilované a krásné sms. Vybírali věci do bytu, dárky, laškovali o jménech potomků a měli krásný sex. No a teď k tomu co se stalo.Při jedné cestě z nákupů, jsem ji načapal se starším manažerem při líbání někde na parkovišti. Po velkém mém výstupu a jeho ujetí pryč jsme doma v slzách probrali co se děje a nakonec s tím, že sama neví co se jí to stalo a že to zkončí šla druhý den do práce. Jenže se jí to rozleželo a potom co přiznala, že jsou spolu v minimálním kontaktu jen pár týdnů se rozhodla odejít ode mě s tím, že ho miluje. Miluje. Takže během týdne se mi můj život zhroutil jak domeček karet. Ona je emocionální člověk, takže co by druhý vzal jako flirt a šel dál ona ne. I když ví, že má doma chlapa, pro kterého je vším a který ji zbožňuje chce to risknout s cizím člověkem a jíd hned  k němu. Samozřejmě on je sám a tak slibuje hraje na city a ona se chytla a mě zbyly teď před vánoci jen oči pro pláč a všude jen prázdno. Veškeré debaty a racionální vysvětlení, protože jako chlap vím sám jak to funguje u žen, když se člověk snaží , ty ji jen odtáhnou a naštvou. Poraďte má něco cenu zkusit. Měl se ten skoro 4letý vztah někam hnout...zásnuby apod. Už jsem opravdu v koncích. Odpustil bych. Stálo by to za to leč teď mě nechce

Upravil(a) podzim (1. 1. 2008 15:59)

Není tady

 

#2 24. 12. 2007 1:58

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Pomoc odchází!!!

Víš, to je jak přes kopírák, pdobných příběhů tu najdeš desítky.....
Dej jí čas, dej jí možnost se rozhodnout.
Neposuzuj co kdo udělal nebo jak to vzal -Ona je emocionální člověk, takže co by druhý vzal jako flirt a šel dál ona ne. Ona si se svým životem může dělat co chce a vzít to může také jak chce.
Nechápu tvou poslední větu

Nedávno jsme slyšela větu: dokázal bych bez tebe žít, ale nechci
a to je vše oč v tvém životě běží, ta věta totiž znamená vyjádření svobodné volby....

Není tady

 

#3 24. 12. 2007 2:13

podzim
♥♥-----
Registrovaný: 24. 12. 2007
Příspěvky: 36

Re: Pomoc odchází!!!

Jasný to je život spoustu podobných příběhů. To je jasné, že může, každý může cokoliv. Myslel jsem to tak, že naše plány se postupně začaly plnit no a vše začlo mít směr a hlavně jsme byli oba šastní a já vím, že ještě nedávno opravdu nedávno mě milovala a cítila tu harmonii taky, takže tápu jestli v těhle situacích , kdy nejde o dejme tomu vyprahlý a špatný vztah, jestli má cenu teda z mé strany něco zkusit, nebo prostě ji nechat jíd a to zkusí s ním, protože tím, že se musí odstěhovat, půjde zřejmě rovnou k němu a já ji ztratím navždy, protože teorie není praxe a sám vím, taky jsem to zažil, že taková ta mladá začínajicí poblouzněná láska lehce převálcuje spokojený vztah za určitých okolností. Tím jsem myslel rozdíl mezi racionálními a emocionálními lidmi.

Upravil(a) podzim (24. 12. 2007 2:17)

Není tady

 

#4 24. 12. 2007 11:27

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Pomoc odchází!!!

No víš je to chemie a je to moc silné, a jelikož to nezvládla ukočírovat teď, tak bys mohl čekat že se jí to bude stávat pravidelně, tak jestli snad není lepší že se to stalo teď? Vzpomeň si na tu písničku: Čo bolí to prebolí...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 24. 12. 2007 11:45

Petr100
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 18858

Re: Pomoc odchází!!!

A také Wabi Daněk zpívá v jedné krásné písničce- "a zase bude líp". Kašli na ni, ženskech je nekonečné množství.


Zvýšíme daně, zlepšíme lidem život, věří expert ČSSD.
Margaret Tatcherová: "Problém socialistů je, že nakonec jim dojdou i peníze druhých."

Není tady

 

#6 24. 12. 2007 11:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pomoc odchází!!!

Bety napsal(a):

No víš je to chemie a je to moc silné, a jelikož to nezvládla ukočírovat teď, tak bys mohl čekat že se jí to bude stávat pravidelně, tak jestli snad není lepší že se to stalo teď? Vzpomeň si na tu písničku: Čo bolí to prebolí...

tummenuppstoltstolt


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#7 24. 12. 2007 12:18

majkafa
Host

Re: Pomoc odchází!!!

podzime, tvé psaní mi přijde příliš racionální. To slůvko jsi tam použil. Ona s ním možná létá, s tebou je pouze racionální. V životě bychom měli létat, si myslím já. Přinejmenším aspoň někdy se proletět.  Vím, asi tě to hodně bolí. Nic není rozhodnuto. Zkus s ní třeba taky létat a netahat ji k zemi racionálním harmonogramem - práce, svatba, dům, děti, sociální jistoty. pussa

Upravil(a) majkafa (24. 12. 2007 13:01)

 

#8 24. 12. 2007 13:10

Angelia
♥------
Registrovaný: 21. 12. 2007
Příspěvky: 19

Re: Pomoc odchází!!!

Možná jí to přijde jako něco "nového". Je opět zamilovaná, prožívá znovu všechno od začátku... Je taky ale možné, že se jí to rozleží a bude chtít vzít své rozhodnutí zpátky. Zjistí, že to není takové, jaké si představovala, nebo si uvědomí, že miluje tebe. Ty s tím ale momentálně asi nic neuděláš. Je to všechno jenom "možná".

Není tady

 

#9 24. 12. 2007 13:27

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Pomoc odchází!!!

Tak přemýšlím a nedá mi to: je emocionální, nebo nezralá?

Není tady

 

#10 24. 12. 2007 16:37

podzim
♥♥-----
Registrovaný: 24. 12. 2007
Příspěvky: 36

Re: Pomoc odchází!!!

Zdravím Vás, díky za postřehy, no řekl bych, že je možná od každého trochu i když je ji 27. Milovala až za hrob stejně jako já, byla ten tip. No s tou racionalitou to u mě zas tak horké nebude. To chce jen člověk popsat a vylíčit situaci, ale může být. Člověk se soudit moc nemůže. Určitě něco asi bylo špatně, i když podotýkám, že romantika, víno, kino apod. nikdy nechyběly jak v jiných vztazích. Ale bůh suď, je to můj pohled a může být úplně špatný. Čas jsem ji dal a i přesto jde bez nějaké doby na přemýšlení ode mě.

Upravil(a) podzim (24. 12. 2007 16:38)

Není tady

 

#11 24. 12. 2007 16:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pomoc odchází!!!

A možná přijde doba, kdy se ona bude chtít vrátit, ale ty už budeš jinde a zpátky ji vzít už nebudeš chtít roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#12 24. 12. 2007 16:47

podzim
♥♥-----
Registrovaný: 24. 12. 2007
Příspěvky: 36

Re: Pomoc odchází!!!

Vím,ale každý v mé situaci takhle nemyslí a příjde mu ta pravá. A to je to, je to odvážné, ale já byl šastný, že to můžu takhle cítit a říct, že je to ona, tím víc to bolí a mrzí. Měl jsem vztahy i delší, milující, ale věděl jsem o nich své, že nejsou navždy. Tentokrát to bylo jinak....

Není tady

 

#13 25. 12. 2007 13:57

Koloběžka.1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 349

Re: Pomoc odchází!!!

Já zažila podobný příběh. Já byla ta, co odešla. Bylo to už dávno, proto můžu teď hodnotit a polemizovat proč, co by bylo, kdyby..
Chodila jsem s klukem od 2.ročníku gymnázia, vztah pokračoval i na vysoké škole. Byl to hodný kluk, měli jsme krásný vztah, naši rodiče se navštěvovali, budoucnost byla jasná .. Ukončení VŠ a svatba. Pak jsem na lyžích potkala kluka, který mně "sbalil". Bez problémů jsem zahodila, co bylo. Všechno. Dodnes to nechápu. Můj nový vztah pokračoval, ale .. Po nějaké době jsem strašně toužila, aby všechno bylo jak předtím. Dodnes mám se svojí bývalou láskou hezký vztah, bylo to nejlepší, co mně potkalo, .. on je ženatý, já rozvedená, víme, že něco k sobě cítíme ale nemůžeme to projevit .. Dodnes ho v duchu prosím o odpuštění.
V tom věku jsem nedokázala některé věci správně vyhodnotit. Já bych ti radila počkat a dát najevo, že pokud se bude chtít vrátit, čekᚠna ni. Aspoň nějakou dobu. Ale jen tak, aby o tom věděla. Asi musí něčím projít, ale nemusí se vrátit. Je teď někde jinde, v jiné dimenzi. Počkej ..


Zázrak je, když žijeme se zásadami, které necítíme jako okovy.

Není tady

 

#14 25. 12. 2007 14:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pomoc odchází!!!

Neviděla bych to tak horký. Ono to není jen o tom počkat. I kdyby si všechno uvědomila a vrátila se, teď jsi přesvědčenej, že odpustíš a půjdete dál. Ale bylo by to tak opravdu ? Dokážeš se nad to povznést a nevracet se k tomu ? Nevpálit ji to při hádce a nevyčítat ?
Lehce se to řekne, hůř dělá a ne každý na to má.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#15 25. 12. 2007 14:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pomoc odchází!!!

Možno si kočka len potrebuje odži aj inú skúsenos(také to sladké "bláznenie"), bohužiaž v čase, keď už tým naruší nejaký existujúci vzah. Ja by som nechala zatiaž situáciu otvorenú, nehžadala by som si hneď náhradný vzah s "prievozníčkou", ani by som nesedela a nečakala na jej návrat. Riešila by som si iné veci - prácu, štúdium, možno by som sa pobrala - ak je to možné - na pol roka do sveta na skusy a potom by som s chladnejšou hlavou rekapitulovala, čo/koho chcem a nechcem. Rúcanie sa "nalinajkovaného" vzahu je šanca skúsi si veci, ktoré by v takomto vzahu robi nešli - trebárs práve prácu či štúdium v zahraničí, jazykový kurz, cestovanie...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#16 25. 12. 2007 15:18

Virtual_Boyfriend
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 6. 4. 2007
Příspěvky: 109

Re: Pomoc odchází!!!

Řekl bych ti něco jako "kašli na ní, na svini", ale tak jednoduché to samozřejmě není.
Žena je naprogramovaná tak, aby sehnala co nejlepšího samečka pro nejlepší genovou výbavu svých potomků. Proto jí nedělá problém přeletět z jednoho chlapíka na druhého, sotva se objeví ten, který je v jejích očích "kvalitnější".
To je příroda, s tím nic nenaděláš.


Let me help you... out of the chair...

Není tady

 

#17 25. 12. 2007 16:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pomoc odchází!!!

Virtual_Boyfriend napsal(a):

Řekl bych ti něco jako "kašli na ní, na svini", ale tak jednoduché to samozřejmě není.
Žena je naprogramovaná tak, aby sehnala co nejlepšího samečka pro nejlepší genovou výbavu svých potomků. Proto jí nedělá problém přeletět z jednoho chlapíka na druhého, sotva se objeví ten, který je v jejích očích "kvalitnější".
To je příroda, s tím nic nenaděláš.

tummenupp lollollol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#18 25. 12. 2007 17:14

abba
Host

Re: Pomoc odchází!!!

Virtual_Boyfriend napsal(a):

Řekl bych ti něco jako "kašli na ní, na svini", ale tak jednoduché to samozřejmě není.
Žena je naprogramovaná tak, aby sehnala co nejlepšího samečka pro nejlepší genovou výbavu svých potomků. Proto jí nedělá problém přeletět z jednoho chlapíka na druhého, sotva se objeví ten, který je v jejích očích "kvalitnější".
To je příroda, s tím nic nenaděláš.

Ja bych rekla, ze ta sama citace funguje, kdyz  misto slova Zena pouzijes Muz smile

 

#19 25. 12. 2007 17:21

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Pomoc odchází!!!

Uplne s tebou citim... Taky jsme si psali krasne sms,meli nadherne milovani, pak odjel na sluzebku a vseho byl konec... ze dne na den... ale zenska v tom asi nebyla... snad... Je to dva mesice a ja bojuju a jdu dal. Udelej to same, vim dobre, jak to boli. Jen ti reknu jedno... DVAKRAT DO STEJNE REKY NEVSTOUPIS... ja tohle jednou porusila a vim, ze tohle prislovi ma neco do sebe. Tak hodne stesti, hodne sily a drz se...

Není tady

 

#20 25. 12. 2007 17:31

Virtual_Boyfriend
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 6. 4. 2007
Příspěvky: 109

Re: Pomoc odchází!!!

abba napsal(a):

Virtual_Boyfriend napsal(a):

Řekl bych ti něco jako "kašli na ní, na svini", ale tak jednoduché to samozřejmě není.
Žena je naprogramovaná tak, aby sehnala co nejlepšího samečka pro nejlepší genovou výbavu svých potomků. Proto jí nedělá problém přeletět z jednoho chlapíka na druhého, sotva se objeví ten, který je v jejích očích "kvalitnější".
To je příroda, s tím nic nenaděláš.

Ja bych rekla, ze ta sama citace funguje, kdyz  misto slova Zena pouzijes Muz smile

Ne. Aby to mohlo fungovat, musí to být trošku jinak. Muž je naprogramován jako rozsévač genů, a proto většině z nich nedělá problém odskočit si od svojí samičky k jiné... a zase se vrátit big_smile


Let me help you... out of the chair...

Není tady

 

#21 25. 12. 2007 17:49

Maya.82
Host

Re: Pomoc odchází!!!

Virtual_Boyfriend napsal(a):

abba napsal(a):

Virtual_Boyfriend napsal(a):

Řekl bych ti něco jako "kašli na ní, na svini", ale tak jednoduché to samozřejmě není.
Žena je naprogramovaná tak, aby sehnala co nejlepšího samečka pro nejlepší genovou výbavu svých potomků. Proto jí nedělá problém přeletět z jednoho chlapíka na druhého, sotva se objeví ten, který je v jejích očích "kvalitnější".
To je příroda, s tím nic nenaděláš.

Ja bych rekla, ze ta sama citace funguje, kdyz  misto slova Zena pouzijes Muz smile

Ne. Aby to mohlo fungovat, musí to být trošku jinak. Muž je naprogramován jako rozsévač genů, a proto většině z nich nedělá problém odskočit si od svojí samičky k jiné... a zase se vrátit big_smile

Tak to je teda síla. big_smile lol lol tummenupp

 

#22 25. 12. 2007 17:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pomoc odchází!!!

big_smile hlavně, že je to jak zdůvodnit tongue


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#23 25. 12. 2007 19:42

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Pomoc odchází!!!

Jo pán by odpustil. roll usch


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#24 25. 12. 2007 21:50

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Pomoc odchází!!!

Virtual,
ano ano, tak to přesně je smile
Žena, když "zblbne", pálí okamžitě mosty, balí kufry a odchází.
Když "zblbne" muž, v pohodě se vrací domů a je tam dokonce i spokojený, protože všechno je tam na svém místě smile)) Ti moudřejší dokonce v klidu vyčkávají, až je to přejde a zatím zvyšují z pocitu "viny" svou angažovanost doma. Ti pitomější na sebe všechno vykecají a čekají, že žena - matka to za ně vyřeší, novou "hračku" jim dopřeje a všechno bude OK...

Jj...prostě to máme obě pohlaví jinak a jemné nuance nejsou vyloučeny stolt
Asi proto se nemůžeme bezbolestně dohodnout sad


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#25 25. 12. 2007 23:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pomoc odchází!!!

Virtual_Boyfriend napsal(a):

abba napsal(a):

Virtual_Boyfriend napsal(a):

Řekl bych ti něco jako "kašli na ní, na svini", ale tak jednoduché to samozřejmě není.
Žena je naprogramovaná tak, aby sehnala co nejlepšího samečka pro nejlepší genovou výbavu svých potomků. Proto jí nedělá problém přeletět z jednoho chlapíka na druhého, sotva se objeví ten, který je v jejích očích "kvalitnější".
To je příroda, s tím nic nenaděláš.

Ja bych rekla, ze ta sama citace funguje, kdyz  misto slova Zena pouzijes Muz smile

Ne. Aby to mohlo fungovat, musí to být trošku jinak. Muž je naprogramován jako rozsévač genů, a proto většině z nich nedělá problém odskočit si od svojí samičky k jiné... a zase se vrátit big_smile

No, vzhžadom na starnutie populácie a znižovanie pôrodnosti u nás(a asi aj v Čechách) už toho zrejme moc nenarozsievajú, ale ako vyvsvetlenie, ba priam ospravedlnenie nevery to asi budú používa ešte ďalších 1000 rokov. Mne pripadá férovejšie prizna si, že proste asi od prírody CELKOVO NIE SME NAPROGRAMOVANÍ na monogamiu, že to je výmysel neskorších čias a že ale furtumfurt sa v nás ozývajú tie prapôvodné hlasy, volajúce po pozichrovaní genofondu a vôbec života viacerými partnermi. Ale je na nás, čo s tým "hlasom prírody" urobíme.
Čítala som peknú myšlienku, že rodina a monogamia sú ideálne z hžadiska spoločnosti(= zaručená výchova detí), ale dos nešastné z hžadiska jednotlivca. A život pozostáva z hžadania ideálneho zlatého stredu...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů