Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#376 23. 10. 2008 14:08

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Klaus, Švejnar nebo někdo jiný?

má snad někdo z vás dojem, že máme NADSTRANICKÉHO PREZIDENTA ?
"Klaus přijel podpořit senátního kandidáta Skokana
Prezident Václav Klaus dnes přijel na krátkou návštěvu České Lípy, aby před druhým kolem senátních voleb podpořil kandidáta občanských demokratů a končícího libereckého hejtmana Petra Skokana. Ve městě se zastavil po poledni cestou do Drážďan, kde se dnes zúčastní konference ministerských předsedů německých spolkových zemí a večer zahájí česko-německé dny kultury."


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#377 23. 10. 2008 14:43

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Klaus, Švejnar nebo někdo jiný?

mala.popelka napsal(a):

má snad někdo z vás dojem, že máme NADSTRANICKÉHO PREZIDENTA ?

My jsme snad někdy měli nadstranického presidenta?
Já bych ani žádnýho na zem spadlýho marana bez názoru na cokoliv nechtěl. Mám radši presidenta kterej má jasný názory který si umí obhájit a o kterých se dost často ukáže že byli pravdivé.
Jo a příště a je to klidně pan Zeman.....





http://www.klaus.cz/klaus2/asp/clanek.a … aAI6QlmD5l

Poznámky k vystoupení na Staroměstském náměstí

1. Někdo si možná vzpomíná na to, že jsem na podobném koncertě na tomto náměstí byl před deseti lety. Možná, že zde tehdy byli i někteří z Vás. Tehdy to sice všechno bylo trochu jinak, do voleb jsem kandidoval i já sám, ale přesto mám pocit, že tu i dnes odpoledne mám opět být.

2. Už slyším, jak budou někteří říkat, že tady nemám co dělat, že jako prezident mám být nadstranický. Budou to však říkat zejména ti lidé, kteří mi celou dobu předhazují mé čestné předsedování ODS. Proto se toho nebojím.

3. Tito lidé mne za prezidenta nekandidovali, nevolili mne a myslím, že není zapomenuto, co vůči mně říkali při prezidentské volbě. Já vůči jejich kandidátům nic takového dnes říkat nebudu.

4. ODS mne kandidovala a při volbě za mnou stála. Proto také já při této volbě stojím za kandidáty ODS na senátory. To je všechno, co považuji za potřebné teď říci.

Václav Klaus, Staroměstské náměstí, Praha,
21. října 2008

Upravil(a) Jeňýk (23. 10. 2008 14:47)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#378 23. 10. 2008 14:55

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Klaus, Švejnar nebo někdo jiný?

Jeňýk napsal(a):

mala.popelka napsal(a):

má snad někdo z vás dojem, že máme NADSTRANICKÉHO PREZIDENTA ?

My jsme snad někdy měli nadstranického presidenta?
Já bych ani žádnýho na zem spadlýho marana bez názoru na cokoliv nechtěl. Mám radši presidenta kterej má jasný názory který si umí obhájit a o kterých se dost často ukáže že byli pravdivé.
Jo a příště a je to klidně pan Zeman.....

Věřím tomu, že kdyby jel do Vídně jistě se zastaví ve Znojemském volebním obvodě.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#379 28. 3. 2009 0:34

tendruhej
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 3. 2009
Příspěvky: 146

Re: Klaus, Švejnar nebo někdo jiný?

PetrV napsal(a):

Nevěřím ani Urbanové, ani Čunkovi. Čunek určitě podle té své finanční situace úplatky bral, ovšem Urbanová se podle mě akorát mstí, nic jiného.

Topolánek Čunka bohužel zpátky vzít musí, protože lidovci jsou nejbližším koaličním partnerem. Já v tomhle viním hlavně lidovce - že takhle podezřelého politika chtějí dál jako svého vůdce a chtějí ho i ve vládě. Čunek u mě alespoň boduje těmi cikány. A kdyby hned po podezření odstoupil, tak je dneska možná nejpopulárnějším politikem. Pohnojil si to sám.

Rok starý názor,ale dovolím si reagovat.Doufám,že nejpopulárnější politik neznamená nejlepší politik,Věřím,že jste svůj názor zněnil,populisticky bojovat s cikány by uměl i ten Franta z Lhoty u píva.Politik bojuje jinak.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů