Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#151 3. 3. 2008 8:18

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Paola napsal(a):

Leilo,  jak je???  ozvi se..

Tak- u nás jakoby vše klapalo. Já jsem myslela, že je všechno O.K., ale píšou si!!!!
Podle sms ek se nevídají, ale píšou si!!! Sice naposledy kolem 20. února, ale...
Myslela jsem si, že je mezi něma definitivní konec, sice jsou to "jen" sms ky, ale nevím, co dál. Nic jsem neřekla, že to vím. Podle těch sms ek se nevídají.

Kámoška mě radí- užívej si, co on ti nabízí sad  .
A já nevím.

Není tady

 

#152 3. 3. 2008 8:24

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Nechápu to. Pokud ji má rád, proč se nevídají, proč si "jen" píšou.
Proč je pořád se mnou, proč se chová "tak hezky" ke mně. Dala jsem to do uvozovek, protože se hezky nechová, když si s ní dál píše. Ale naoko se chová fakt hezky.

Už mě to nebaví, dělám, jako by nic.

Kámoška mně říká, že její přítel se k ní takhle hezky nechová, že si to mám užívat... A já přemejšlím- do konce života se bát, kdy se začnou scházet?? Třeba by se scházet nezačali, ale třeba jo.

Chápete někdo, proč si jenom píšou?? Podle těch sms ek se určo nevídají. Chjo.

Není tady

 

#153 3. 3. 2008 8:51

Vanda
Host

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Leilo,
nezlob se

Upravil(a) Vanda (6. 10. 2008 22:28)

 

#154 3. 3. 2008 8:55

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Vando, máš zřejmě pravdu. Ale píšou si- "moc Tě miluju", "já tebe taky moc miluju", posílám ti pusinku na dobrou noc"... atd usch
Vždyď já taky dělám, jako by nic.
Co ale potom, až zjistím, že spolu zase spali... jestli na to dojde. sad

Není tady

 

#155 3. 3. 2008 9:00

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Já jsem mu věřila a dlouho do toho mobilu nevlezla. Jenže kdo je podváděnej, nebo byl, tak chápe, proč jsem tam vlezla..

Není tady

 

#156 3. 3. 2008 9:05

Vanda
Host

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Leilo, prosíííím...nečti to. Zkus to vydržet, uvidíš, že ti bude líp, nepátrej, radši si sedni na ruce, nech mu jeho soukromí. Neshazuj se. Udělej to pro SEBE, svou sebeúctu. Nebudeš muset "dělat, jakoby nic", nic hrát, prostě jen brát, co život dá. Držím ti pěsti.

 

#157 3. 3. 2008 9:07

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12377

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Leila napsal(a):

Paola napsal(a):

Leilo,  jak je???  ozvi se..

Tak- u nás jakoby vše klapalo. Já jsem myslela, že je všechno O.K., ale píšou si!!!!
Podle sms ek se nevídají, ale píšou si!!! Sice naposledy kolem 20. února, ale...
Myslela jsem si, že je mezi něma definitivní konec, sice jsou to "jen" sms ky, ale nevím, co dál. Nic jsem neřekla, že to vím. Podle těch sms ek se nevídají.

Kámoška mě radí- užívej si, co on ti nabízí sad  .
A já nevím.

Leilo,kdyz jsem byla milenkou tak,kdyz jsme se rozesli tak jsme si spolu take psali ne sms(kontrolovala mu mobil),ale mejliky.Trvalo to pres rok.Jeho zena to mozna tusila,ale dukaz nemela.Za cely ten rok jsme se sesli jen jednou,ano byl sex a ja si v to dobu uvedomila,ze to takhle dal nechci,ze nebudu zadna jeho nahradnice.Vsechno jsem utla a jemu rekla,ze,uz nechci,aby se to nekdy opakovalo,ze mu,uz neverim.Vysledek je,ze si vyleva svou zlost na svych spolupracovnicich a bohuzel i na me.V tom,me alespon utvrdil jaky skutecne je clovek.Vim,ze svou zenu miluje,ale vim,ze ty city ma i ke me.Leilo tobe nezbyva nez cekat,az jeho milenka dostane rozum a pusti ho k vode.Prece nebude vecne chtit zit jenom na sms.To nemuze stacit nikomu.Preji te hodne stesticka a vydrz tvuj manzel te miluje jinak by s tebou nebyl a odesel by.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#158 3. 3. 2008 9:08

Vanda
Host

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

No a Leilo, bylo ti líp předtím, než jsi vstoupila do jeho mobilu, nebo potom? Asi potom hůř, takže připravuješ sama sobě trápení. Proč?

 

#159 3. 3. 2008 9:09

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12377

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Leila napsal(a):

Vando, máš zřejmě pravdu. Ale píšou si- "moc Tě miluju", "já tebe taky moc miluju", posílám ti pusinku na dobrou noc"... atd usch
Vždyď já taky dělám, jako by nic.
Co ale potom, až zjistím, že spolu zase spali... jestli na to dojde. sad

Tohle psal i me a denne rikal v praci.Pak,kdyz byl se zenou me jako by neznal.Nechtel o zenu prijit.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#160 3. 3. 2008 12:18

KAMARADKA
♥♥-----
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 50

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Leila napsal(a):

Já jsem mu věřila a dlouho do toho mobilu nevlezla. Jenže kdo je podváděnej, nebo byl, tak chápe, proč jsem tam vlezla..

je to asi blbý přirovnání, kterému se my ženský bráníme , ale fakt to připadá ,že jsme to hejno slepic a čekáme jestli se zrovna ted stanem favoritkou toho našeho kohouta. Jednu obštastní a hurá za druhou.. akorát vtom nejsou city. Já taky potřebuji vědět, že slovo miluji tě patří jen mě a ne že je partner rozdává jak pozdrav.Jo, jsou to jen slova, ale některýma by se mělo šetřit. Po manželově románku ,mě dodnes slovíčka typu miluji tě skřípou v uších a taky jsem mu to řekla . Řekla jsem mu at mi radši vyznává lásku jako teba -je mi s tebou dobře nebo -jsem s tebou rád...Leili ještě vydrž , čas ti ukáže co dál

Není tady

 

#161 3. 3. 2008 20:27

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Mám vydržet beze slov, KAMARÁDKO??
Anebo říct- bolí mně, že si píšete... ale je to Tvoje věc, já se zařídím podle toho.
Přijde mně těžké být úplně zticha.
Dělat jakoby nic??

Není tady

 

#162 3. 3. 2008 20:46

petra72
Host

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Leila napsal(a):

Mám vydržet beze slov, KAMARÁDKO??
Anebo říct- bolí mně, že si píšete... ale je to Tvoje věc, já se zařídím podle toho.
Přijde mně těžké být úplně zticha.
Dělat jakoby nic??

Leilo, abych pravdu řekla, ty jsi mu tu opravdu dlouho chyběla. Nemyslím to ironicky. Ale čas od času si na tebe vzpomenu, jestli stále bojuješ s tou svou závislostí a jestli stále necháváš svou osobu tak ponižovat.... Nemyslím tím jen tu nevěru tvého manžílka, ale všechno, co jsem měla tu čest od tebe číst téměř rok.

Dlouho jsi se neozvala, ale jak vidím, situace je stále stejná. dumbom dumbom

 

#163 3. 3. 2008 21:05

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Vanda napsal(a):

Leilo, prosíííím...nečti to. Zkus to vydržet, uvidíš, že ti bude líp, nepátrej, radši si sedni na ruce, nech mu jeho soukromí. Neshazuj se. Udělej to pro SEBE, svou sebeúctu. Nebudeš muset "dělat, jakoby nic", nic hrát, prostě jen brát, co život dá. Držím ti pěsti.

Leilo, to je přesně ono, co píše Vanda. Znám to, dělala jsem to jako Ty - lezla do mobilu, sledovala, řekla jsem "já vím, že si píšete a je to Tvoje věc". A to všechno mi dalo jen jedno jediné - ztratila jsem jakoukoliv sebeúctu. Beru to jako neskutečné selhání a kdybych to uměla na povel, poblila bych se ze sebe (s odpuštěním...). Bylo mi to na nic. Úplně na nic. Ztratila jsem důvěru manžela, jeho úctu a přestala si vážit sama sebe. On teď žije svůj spokojený a úžasný život s ženskou, která mi možná nesahá ani po kotníky, ale miluje ji, váží si jí, obdivuje ji pro to, jaká je. Já jsem pro něj hysterka, která se totálně shodila. A nikdy si už nebude myslet nic jiného. sad

Nikdy neříkej nikdy, ale budu se snažit, abych to v přpadě svého budoucího partnera takhle nepodělala. Mobil je jeho soukromí. Nikdy nikdy nikdy nechci dopustit to, abych si sebe zase musela přestat vážit.

Není tady

 

#164 3. 3. 2008 23:48

emanuela
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2007
Příspěvky: 55

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Ahoj holky, je to pořád stejný, můj přiběh znáte, nechce se mě už k němu vracet. jenom Vám napíši to, že i já jsem 2 roky ze sebe děla blbce, snažila se, možná kdybych nebyla chvílem hysterická šlo by to dál a milenka by to neustála, bohužel, já řekla manželoví at žije s milenkou že mě nebaví už PO a ČTVR a milenka mu dala nůž na krk at je s ní a on se opravdu rozhodl pro milenku. Domů nechodí, se mnou nespí.Rozvod jsem zatím neřešili , ale to vše přijde. Vykašli se Leilo na něj on si s ní bude psát a ty budeš dělat jako by nic, nemá to smysl. Já taky dělala jako by nic a pořád to bylo stejný. jsem ráda že mám klid a on je s ní. Jinak Nabuko čteš mí slova/Ztratila jsem důvěru manžela, jeho úctu a přestala si vážit sama sebe. On teď žije svůj spokojený a úžasný život s ženskou, která mi možná nesahá ani po kotníky, ale miluje ji, váží si jí, obdivuje ji pro to, jaká je. Já jsem pro něj hysterka, která se totálně shodila./ Holky měj te tu síli a vykašlete se na ně. Já to vydržela 2 roky, 2 roky trpěla a bylo to děsný, nakonec se rozhodoval on. který podváděl. je to ponížení a ublížení veřtě mě.Vždy šel k té která nezlobila, prostě hnus jinak se to říct nedá. Leilo zvaž jeho chování, sama uvidíš, pokud ti to vyhovuje nech to být, já to neřešila 2 roky a pak to manžel vyřešil za mě, prostě odešel na zkoušku, jako dítě na zvykání do jeslí.Možná si myslí, že když mu to nevýjde vrátí se, ale já nevěřím že bychom už spolu žili.Leilo držím ti palce, ale nezávídím ti, vím o čem mluvím. Je mě líp bez jeho přítomnosti, blbých telefonu a nálad.

Není tady

 

#165 4. 3. 2008 7:34

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 3032

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Nabuko, naprosto chápu, cos dělala a proč jsi to dělala, já bych dělala to samé.............neodsuzuj se tak
jsi krásná, mladá a chytrá žena.........................uvidíš............

Není tady

 

#166 4. 3. 2008 8:50

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Nabuko napsal(a):

Nikdy neříkej nikdy, ale budu se snažit, abych to v přpadě svého budoucího partnera takhle nepodělala. Mobil je jeho soukromí. Nikdy nikdy nikdy nechci dopustit to, abych si sebe zase musela přestat vážit.

Super zvládnutá lekce tummenupp
Gratuluji smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#167 4. 3. 2008 8:59

uzlík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 586

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Leilo, moc dobře vím o čem píšeš. Též jsem lezla do mobilu, hlavně v době největšího třesku. U mě jsem to brala spíše jako zoufalství, nevěřila jsem, bylo to příšerný.
Pak mi řekl, že je konec, ale přesto jí psal. Chtěla jsem to utnout, chtěla jsem ho vyrazit. Jenže on se snažil. A já si pak řekla a dost. Ubližovala jsem především sama sobě a našemu vztahu to vůbec neprospívalo.
Leilo, zkus to vydržet, zapomeň, že nějaký mobil existuje. Alespoň se o to pokus. Udělej to hlavně kvůli sobě!!!

Není tady

 

#168 4. 3. 2008 9:30

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 3032

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

to nejdeeeeeeeeeeeeeee, v tomto stavu ne

Není tady

 

#169 4. 3. 2008 9:39

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Pandorraa napsal(a):

Nabuko napsal(a):

Nikdy neříkej nikdy, ale budu se snažit, abych to v přpadě svého budoucího partnera takhle nepodělala. Mobil je jeho soukromí. Nikdy nikdy nikdy nechci dopustit to, abych si sebe zase musela přestat vážit.

Super zvládnutá lekce tummenupp
Gratuluji smile

Pan, děkuji. :-) Doufám, že to dokážu. :-) Zrovna dnes se mi zdálo (asi pod dojmem téhle diskuze), že jsem příteli vlezla do mobilu a že tam měl sms o mé "převýchově". :-))))

Není tady

 

#170 4. 3. 2008 11:33

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Nabuko co si tak sypes popol na hlavu, pokial som tvoj pribeh sledovala, zachytila som ze v zlomovej situacii (po porode) ti nepomohol, zamoril PC jej fotkami - to robil naco?, malemu hovoril, ze mu najde novu maminku atd... ja si myslim, ze sa ukazala prava tvar cloveka vedla teba. podla mna je lepsie mat vo veci jasno, ak si si ho urobila, tak vlastne co ti je luto? co ked ti tymto preukazal sluzbu?ona ti nesiaha po clenky? no a,nasiel si seberovnu.


Ak ťa opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#171 4. 3. 2008 13:21

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

eset napsal(a):

Nabuko co si tak sypes popol na hlavu, pokial som tvoj pribeh sledovala, zachytila som ze v zlomovej situacii (po porode) ti nepomohol, zamoril PC jej fotkami - to robil naco?, malemu hovoril, ze mu najde novu maminku atd... ja si myslim, ze sa ukazala prava tvar cloveka vedla teba. podla mna je lepsie mat vo veci jasno, ak si si ho urobila, tak vlastne co ti je luto? co ked ti tymto preukazal sluzbu?ona ti nesiaha po clenky? no a,nasiel si seberovnu.

Hmmm...Takže když on se chová jako prase, tak já se taky budu chovat jako prase, abych měla jasno a ještě si ke všemu budu vytvářet domněnky, že si našel sobě rovnou....
Pýcha taky jako prase....  grater
Fakt úúúúžasný.

No ale když to někomu pomáhá...tak proč ne.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#172 4. 3. 2008 13:29

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

to urcite nie, suhlasim s tebou, mala som na mysli ze vsetko zle je na nieco dobre, a je rozdiel prasa a prasa


Ak ťa opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#173 4. 3. 2008 14:36

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Leila napsal(a):

Já jsem mu věřila a dlouho do toho mobilu nevlezla. Jenže kdo je podváděnej, nebo byl, tak chápe, proč jsem tam vlezla..

Byla jsem podváděná, ale přesto nepochopím, co řešíš, když jsi ve vztahu spokojená. Píšeš, že se chová manžel skvěle. Pokud je někdo ve vztahu spokojený, tak leze tomu druhému do mobilu jen tehdy, když je nadprůměrný žárlivec a stihačka.

Řeš jen sebe a jeho, rozhodně mu neříkej že mu projíždíš mobil, jen se shodíš. Pokud Tvůj muž dokáže ve vašem vztahu perfektně fungovat, hýčká si tě, váží si tě, tak neřeš, co dělá, když s tebou není, na to nemáš právo. Užívej si a nepátrej.

Není tady

 

#174 4. 3. 2008 17:03

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

eset napsal(a):

to urcite nie, suhlasim s tebou, mala som na mysli ze vsetko zle je na nieco dobre, a je rozdiel prasa a prasa

Všechno zlé je pro něco dobré, o tom žádná.
A prase je vždycky zase jenom prase.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#175 4. 3. 2008 18:06

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Leila napsal(a):

Nechápu to. Pokud ji má rád, proč se nevídají, proč si "jen" píšou.
Proč je pořád se mnou, proč se chová "tak hezky" ke mně. Dala jsem to do uvozovek, protože se hezky nechová, když si s ní dál píše. Ale naoko se chová fakt hezky.

Už mě to nebaví, dělám, jako by nic.

Kámoška mně říká, že její přítel se k ní takhle hezky nechová, že si to mám užívat... A já přemejšlím- do konce života se bát, kdy se začnou scházet?? Třeba by se scházet nezačali, ale třeba jo.
Chápete někdo, proč si jenom píšou?? Podle těch sms ek se určo nevídají. Chjo.

Víš ...znám případ ze svého okolí - milenci bydlí daleko od sebe, stejně se jednou za měsíc "urvou" ...prostě ..pokud se budou chtít sejít, nebo se už sešli, tak to nikdy nezjistíš ..pokud se budou chtít vidět ... ani 250 km jim nezabrání se vídat, ani Ty ne, a už vůbec ne to, že Ty se tím týráš :-( ...A co bys dělala kdybys zjistila , že už se viděli ? Co potom ? Víš to ? Neubližuj si tímhle přemýšlením .. pak to moc bolí ...

Upravil(a) Amriana (4. 3. 2008 18:07)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů