Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 2. 1. 2008 9:55

uzlík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 586

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Jde odpustit, zapomenout, jak to dělat, abych se držela bez výčitek, má to vůbec cenu...to jsou myšlenky, který se mně honí hlavou...pořád.
Jde to?
Vím, že pokud budu zpětně vyyčítat, tak nᚠživot nemá smysl. Že to by nevydržel zase on. To je jasný......

Tak tento problém sama nevím jak vyřešit. Budou to skoro tři roky a já mám pořád ty špatné myšlenky a někdy mě ještě pěkně dostanou. Chystám se na sezení "jak na špatné myšlenky", které se koná 10.1.08 v Praze- stránky "Mujvztah". Už jste to někdo absolvoval?

Není tady

 

#52 2. 1. 2008 14:51

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Já uzlíku - bylo to zajímavé, přednášející je přesvědčivý, ale celkem k ničemu mi to nebylo. Chtělo by to totiž pak chodit přímo k němu na osobní konzultace, aby ti pomohl najít ty chybné a správné myšlenkové rovnice, ale když se podívᚠna jejich ceny, tak já na to prostě nemám.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#53 4. 1. 2008 12:27

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Salen, přesně tak, ty jejich ceny mě prostě položily, na to nemám.............................
Mirku, moc tě chápu, já prožívám to stejné jako ty, všechno je OK, ale ty vzpomínky mě dostanou dost často a 14.1. to bude rok, co jsem TO objevila, taky jsem si uvědomila svoje chyby, co jsem dělala špatně, změnila jsem se....................dost se snažím, i on, ale je jiný než já a podle mě by se měl snažit víc, navíc má problém s pitím, nebývá opilý, jen tak "napitý", něco požije, mluví jinak, je milejší bla, bla.........to mě vždycky vytočí, dřív jsem vyčítala, že zase................jak vypadá, někdy jsem bývala hnusná............teď to tak neřeším, on pořád říká, že to zvládne sám a bla, bla        ............teď v poslední době mi nějak častěji naskakuje, jestli o to stojím.............a navíc ta nedůvěra, no nevím, jak to bude vypadat za další rok, jsme spolu 32 let, děti, vnuci........postavený vysněný domeček

Není tady

 

#54 7. 1. 2008 20:47

Marmix
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2008
Příspěvky: 5

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Ahojky všem zkušeným, potřebovala bych poradit. Už nevím jak dál. Jsem vdaná 19 let, 2 děti, 8 let barák, který máme na hypotéku. Před  lety jsme ustáli moji nevěru, ale teď jsem se dozvěděla, že  v té době měl i manžel, v práci kam dojížděl. před 5 lety docela dost navážno, si našel přítelkyni, víkendy trávil s ní, rána , když já šla do práce trávil s ní, no děs, nakonec asi na něj moc tlačila a dal pokoj, byla to jen krátkodobá známost, po 2 letech opět ona, zase jsem to odhalila a ,když jsi přijela k nám pro klíče, které měl mít údajně u sebe a já ji nabídla, že mu sbalím kufry a může si ho vzít s sebou, tak mi řekla, že ho zmetka nechce. nadával jí venku ze dveří , že je to svińarna, že se to nedělá atak. A zase zůstal a já blbá mu otevřela dveře. Byl klid a nyní jsem našla na internetu, nechanou zprávu, pak pár sms v mobilu, vím, že je to blbé , že se to nedělá, ale už má zmeněný pin, tak už se nic nedozvím. Mě je 39 a jemu 43, jednou byl na diskotéce a přišel ve 4 raánno, od té doby nikde nebyl, z práce jezdí včas, ale kdykoliv může být pryč ráno, kdyžjsem v práci. A od té doby co přišel z té dýzy, se mnou nemluví, vůbec, cokoliv udělám je špatně, kůli každé blbosti na mě řve, i na děti, to je od 8.12 kolem vánoc se to trochu upravilo, ale tase přišel silvestr já se trošku picla a u známých jsem řekla, abych od dotyčné něco nechytla  a dost jsem narážela, řekla jsem i to  jestli jí řekl, že si barví hlavu a jí prášky na prostatu. tím jsem to asi celé po.... také mi to řekl. Ale on měl také narážky , když jsme něco plánovali, tak ženeví jestli tady bude atak. Do té doby dlouhá doba a takové kecy.No a od Nového roku na mě nepromluví, nic se mnou nebude řešit, nic nechce, už se prý nemám snažit, nic ke mně necííti, nic mi říkat nebude,když bse ho ptám co chce, tak miřekne nic.Tak jsem taková zmatená co mám dělat a jak se chovat, jsem docela i finančně na něm závislá a největší boj by byl o děti je na nich dost závislý.ptala jsem se jestli mám vypadnout z baráku a nechat ho tady prý ne.Jestli se chce rozvést, tak prý vše do času, to nechápu, a jestli já tak a si to podám. Tak nevím co dělat dál.Kdyby měl někdo nějakpou radu, tak prosím sos. JO a ještě vážně si o ničem nechce promluvit, že nemá o čem, a když jsem se zeptala, jestli někoho má tak mi řekl, co mi je do toho.Každou chvíli,mkdyž se ho na něco zeptám mluví něco jiného.A utíká do jiné místnosti přede mnou. večer tady sedí sám, když jdeme spát s dětmi a chodí sem a tam, pije pivo a jde spát třeba až ve 4 ráno, a pak vstává zase děsně brzo, a já už nevím kudy kam. 19 let je dlouhá doba, všechno na mě padá, je  mi zle, zvracím, nejím a ani nespím, no děs . Díky:butter:

Není tady

 

#55 7. 1. 2008 21:17

mirekp
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2007
Příspěvky: 32

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Marmix napsal(a):

Ahojky všem zkušeným, potřebovala bych poradit. Už nevím jak dál. Jsem vdaná 19 let, 2 děti, 8 let barák, který máme na hypotéku. Před  lety jsme ustáli moji nevěru, ale teď jsem se dozvěděla, že  v té době měl i manžel, v práci kam dojížděl. před 5 lety docela dost navážno, si našel přítelkyni, víkendy trávil s ní, rána , když já šla do práce trávil s ní, no děs, nakonec asi na něj moc tlačila a dal pokoj, byla to jen krátkodobá známost, po 2 letech opět ona, zase jsem to odhalila a ,když jsi přijela k nám pro klíče, které měl mít údajně u sebe a já ji nabídla, že mu sbalím kufry a může si ho vzít s sebou, tak mi řekla, že ho zmetka nechce. nadával jí venku ze dveří , že je to svińarna, že se to nedělá atak. A zase zůstal a já blbá mu otevřela dveře. Byl klid a nyní jsem našla na internetu, nechanou zprávu, pak pár sms v mobilu, vím, že je to blbé , že se to nedělá, ale už má zmeněný pin, tak už se nic nedozvím. Mě je 39 a jemu 43, jednou byl na diskotéce a přišel ve 4 raánno, od té doby nikde nebyl, z práce jezdí včas, ale kdykoliv může být pryč ráno, kdyžjsem v práci. A od té doby co přišel z té dýzy, se mnou nemluví, vůbec, cokoliv udělám je špatně, kůli každé blbosti na mě řve, i na děti, to je od 8.12 kolem vánoc se to trochu upravilo, ale tase přišel silvestr já se trošku picla a u známých jsem řekla, abych od dotyčné něco nechytla  a dost jsem narážela, řekla jsem i to  jestli jí řekl, že si barví hlavu a jí prášky na prostatu. tím jsem to asi celé po.... také mi to řekl. Ale on měl také narážky , když jsme něco plánovali, tak ženeví jestli tady bude atak. Do té doby dlouhá doba a takové kecy.No a od Nového roku na mě nepromluví, nic se mnou nebude řešit, nic nechce, už se prý nemám snažit, nic ke mně necííti, nic mi říkat nebude,když bse ho ptám co chce, tak miřekne nic.Tak jsem taková zmatená co mám dělat a jak se chovat, jsem docela i finančně na něm závislá a největší boj by byl o děti je na nich dost závislý.ptala jsem se jestli mám vypadnout z baráku a nechat ho tady prý ne.Jestli se chce rozvést, tak prý vše do času, to nechápu, a jestli já tak a si to podám. Tak nevím co dělat dál.Kdyby měl někdo nějakpou radu, tak prosím sos. JO a ještě vážně si o ničem nechce promluvit, že nemá o čem, a když jsem se zeptala, jestli někoho má tak mi řekl, co mi je do toho.Každou chvíli,mkdyž se ho na něco zeptám mluví něco jiného.A utíká do jiné místnosti přede mnou. večer tady sedí sám, když jdeme spát s dětmi a chodí sem a tam, pije pivo a jde spát třeba až ve 4 ráno, a pak vstává zase děsně brzo, a já už nevím kudy kam. 19 let je dlouhá doba, všechno na mě padá, je  mi zle, zvracím, nejím a ani nespím, no děs . Díky:butter:

Milá Marmix.....na tohle je každá rada drahá.......tak jak to popisuješ, tak mi přijde že tvůj muž se snaží sám v sobě řešit nějaký problém, nějaký jeho vnitřní boj....jen jen otázkou jak dál.....jestli počkat jak se rozhodne ....a nebo zkusit bojovat...ale jak píšeš že nechce nic řešit tak to vidím jako problém...pak by se dalo možná asi to řešit jedině z tvé strany a to rozhodnout se co dál zda chceš pokračovat v manželství a dokážete se oba přenést přes to co vás potkalo, ikdyž je na zváženou zda když ta nevěra byla oboustranná zda má cenu pokračovat manželství kde každému z vás zřejmě něco chybělo......je to spousta otázek a odpověd najdeš asi jen u sebe v srdci..zda ti stojí za to bojovat a udržet to co jste spolu budovali a nebo se prostě rozhodnout a začít nový život....... držím palečky a se rozhodneš správně....

Není tady

 

#56 7. 1. 2008 21:37

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Marmix - jo, taky to vidím jako Mirek - tvůj muž není zřejmě v manželství spokojený, chtěl by to jinak, ale zároveň dobře ví, že je tak trochu v pasti - hypotéka, co s domem, přijít o děti ...... proto se zřejmě nechce o ničem bavit, asi má pravdu že není o čem. Chtěl by pryč, ale má velké závazky. A protože není spokojený, dává to najevo svojí nepříjemností.
K té nevěře .... no, zkusili jste to oba, o té své jsi nic nenapsala, tu jeho jsi prožívala dost a dokonce ji vytahuješ před známými.
Celkově vaše vztahy nejsou nic moc. Záměrně si ubližujete.
Takže teď jde o to, jak moc je to narušené a kolik jste oba ochotni pro záchranu manželství udělat.
Už podle toho, že hledᚠradu, soudím že ty zájem máš. Zkus to všechno doma zklidnit. Přestaň se pokoušet něco s manželem rozebírat, chovej se vlídně, a je doma pohoda, hlavně pro děti. Nech tomu čas. A uvidíš jak zareaguje manžel.
Asi jste oba "tvrdé palice", je to těžké naučit se trochu sklonit hlavu, ale to je o vzájemné toleranci a respektu.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#57 7. 1. 2008 21:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Podža mňa tvoj muž je taký nepsokojný, že sa po rokoch odhodlal k odchodu. Odchádza vnútorne - zatiaž - a možno časom aj fyzicky. Skús to zatiahnu do nejakej manželskej poradne, ale vežkú šancu tomu nedávam. Tie reči mi pripomínajú rozchodovú fázu u nás, a že to nebolo nič pekné...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#58 8. 1. 2008 15:24

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Čau Marmix,
všichni, kdo Ti tu odpověděli, mají svým způsobem asi pravdu. Já bych akorát trošku z legrace zaoponovala Mirkovi v tom, že každá rada je drahá smile. Já bych něco malinkatého zadarmo do diskuze měla smile, i když samozřejmě nevím, jaká jsi, jak reaguješ, jak vlastně skutečně žiješ...

Především ber situaci u vás tak, že se neděje nic jiného, než že máte menší krizi. To je úplně normální, ta potká každou dvojici. Na Tvém místě místě bych si v duchu 100x zopakovala, že chlap pro mě není středobodem světa. Zkus udělat něco v tom smyslu, že ho "odsuneš", nebudeš si ho všímat jako doteď, ale začneš se trošku věnovat sobě. Tím nemám na mysli jen nějaké šminky a hadříky, ale doopravdy činnost, kterou bys ráda dělala, která by Tě těšila, trochu se zaměstnej, nech ho dýchat po svém a Ty si taky zvol svůj rytmus. Někdy je holt v tom bytě "přeplněno", a když nechcete od sebe definitivně odejít (a mám pocit, že on taky ne), tak si prostě umožněte navzájem svůj prostor.

Nevím, jak náročné mᚠzaměstnání, jestli chodíš někam cvičit nebo tancovat, ale každopádně (opakuji) hýčkej sama sebe. A hlavně klídek, žádný rejpání. Normální chod domácnosti, okolo dětí atd., jen s tím, že když nemᚠchu vařit, tak prostě neuvaříš, když se on dívá na TV, Ty tam s ním sedět nemusíš.... Udělej si prostě svůj prostor. Měj radost ze své činnosti, ne z jeho. A uvidíš, ono se to nemusí řešit hned, žádná kaše se nejí horká, vždy to znáš. Čas Ti stejně odpověd na problém přinese sám.

A žádné zvracení a nejezení kvůli chlapovi, neblbni!!! Tak moc se netrestej!! Pokud je to dobrák v krizi, týrᚠse zbytečně a všecko bude zase lepší, pokud je to s prominutím haj.zl, tak za Tvoje zvracení teda absolutně nestojí!!
Nakonec - trošku se jako charakter přece jen chová, jiný by si sbalil saky paky a nestaral by se o Tvoji finanční závislost, no ne?...... To je taky (nezanedbatelné) plus. A navíc s Tebou vydržel 19 let, tak asi věděl, proč! tummenupp wink
Drž se.

Upravil(a) Tercila (8. 1. 2008 15:26)

Není tady

 

#59 8. 1. 2008 19:52

Marmix
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2008
Příspěvky: 5

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Moc mi tz Vaše rady pomohli, díky všem. zkusím se nějakzařídit a trošku se zaměřit na sebe a děcka . Dám vědět jak se ledy hýbají. Díky, díky

Není tady

 

#60 8. 1. 2008 23:33

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Marmix napsal(a):

Moc mi tz Vaše rady pomohli, díky všem. zkusím se nějakzařídit a trošku se zaměřit na sebe a děcka . Dám vědět jak se ledy hýbají. Díky, díky

nejsi sama,drž se,proč se nemůžeme sejít?chtěla bych se někoho držet za ruku


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#61 9. 1. 2008 9:17

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Lakino - napiš co ti poradí ten psycholog, jo.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#62 9. 1. 2008 9:26

mirekp
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2007
Příspěvky: 32

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Tercila napsal(a):

Čau Marmix,
všichni, kdo Ti tu odpověděli, mají svým způsobem asi pravdu. Já bych akorát trošku z legrace zaoponovala Mirkovi v tom, že každá rada je drahá smile. Já bych něco malinkatého zadarmo do diskuze měla smile, i když samozřejmě nevím, jaká jsi, jak reaguješ, jak vlastně skutečně žiješ...

Především ber situaci u vás tak, že se neděje nic jiného, než že máte menší krizi. To je úplně normální, ta potká každou dvojici. Na Tvém místě místě bych si v duchu 100x zopakovala, že chlap pro mě není středobodem světa. Zkus udělat něco v tom smyslu, že ho "odsuneš", nebudeš si ho všímat jako doteď, ale začneš se trošku věnovat sobě. Tím nemám na mysli jen nějaké šminky a hadříky, ale doopravdy činnost, kterou bys ráda dělala, která by Tě těšila, trochu se zaměstnej, nech ho dýchat po svém a Ty si taky zvol svůj rytmus. Někdy je holt v tom bytě "přeplněno", a když nechcete od sebe definitivně odejít (a mám pocit, že on taky ne), tak si prostě umožněte navzájem svůj prostor.

Nevím, jak náročné mᚠzaměstnání, jestli chodíš někam cvičit nebo tancovat, ale každopádně (opakuji) hýčkej sama sebe. A hlavně klídek, žádný rejpání. Normální chod domácnosti, okolo dětí atd., jen s tím, že když nemᚠchu vařit, tak prostě neuvaříš, když se on dívá na TV, Ty tam s ním sedět nemusíš.... Udělej si prostě svůj prostor. Měj radost ze své činnosti, ne z jeho. A uvidíš, ono se to nemusí řešit hned, žádná kaše se nejí horká, vždy to znáš. Čas Ti stejně odpověd na problém přinese sám.

A žádné zvracení a nejezení kvůli chlapovi, neblbni!!! Tak moc se netrestej!! Pokud je to dobrák v krizi, týrᚠse zbytečně a všecko bude zase lepší, pokud je to s prominutím haj.zl, tak za Tvoje zvracení teda absolutně nestojí!!
Nakonec - trošku se jako charakter přece jen chová, jiný by si sbalil saky paky a nestaral by se o Tvoji finanční závislost, no ne?...... To je taky (nezanedbatelné) plus. A navíc s Tebou vydržel 19 let, tak asi věděl, proč! tummenupp wink
Drž se.

Jsem rád že ještě nevymřeli lidé, kteří jsou ochotni a rádi udělat něco pro ostatní bez prospěchu.... to je moc moc dobře smile
s tímto se souhlasí.....jen bych měl na paměti ..aby tím že se osamostatní...nevznikla situace že se začnou ještě více odcizovat........někdy je dobré nechat problém vyřešit časem......ale v tomhle případě bych se asi já pokoušel  to řešit ale to je dáno mojí povahou......ale jak píše Marmix tak její manžel to řešit nechce......tak opravdu nevím.......

Není tady

 

#63 9. 1. 2008 11:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

lakina napsal(a):

Marmix napsal(a):

Moc mi tz Vaše rady pomohli, díky všem. zkusím se nějakzařídit a trošku se zaměřit na sebe a děcka . Dám vědět jak se ledy hýbají. Díky, díky

nejsi sama,drž se,proč se nemůžeme sejít?chtěla bych se někoho držet za ruku

Odkiaž si? Choď na stretnutie do Pece, tam sa môžeš aj vyobjíma(bez následkov), podáva ruky, nasmia sa... všetko. S báječnými žuďmi. Kvôli nim občas žutujem, že bývam 350 km ďaleko. hmm Aj keď - nesažujem sa, mám to tu rada a aj tu sú skvelí žudkovia. A výborné akcie, tanečky, jazykové kurzy  a thák. Ja by som najradšej bola aj tu, aj tam... smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#64 9. 1. 2008 22:30

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Mirekp: "..aby tím že se osamostatní...nevznikla situace že se začnou ještě více odcizovat........někdy je dobré nechat problém vyřešit časem......"

Jojo, vím, jak to myslíš, ale já neměla na mysli, aby Marmix v době příchodu jejího muže z práce hodila hlavou, práskla dveřmi a demonstrativně zmizela na cvičení s 50 dalšími ženami (to by třeba zrovna mě zabilo, potřebuju chlapy na bowlingy, diskotéky, hromadná kolegiální setkání v restauracích - a to všechno, prosím, bez postranních úmyslů) big_smile.
Myslela jsem to tak, že by si měla víc organizovat čas pro sebe, hlavně duševně se začít těšit třeba na přečtení skvělé knížky, na skvělý film v kině, poležet si s výživnou, drahou maskou na xichtíku při hlasitém poslechu nového CD Seala... smile wink
Tohle osamostatnění jsem měla na mysli.
V pravém smyslu slova mít radost ze SVÉ činnosti a kašlat na to, co právě dělá chlap.

Upravil(a) Tercila (9. 1. 2008 22:32)

Není tady

 

#65 10. 1. 2008 8:34

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Terci, bezva, hned to taky udělám................jdu na ples s M, příští týden sama..........koupím drahou masku na xichtík............včera jsem si chtěla koupit nějaké stahovací body pod šaty, aby mi stáhly špek na břiše..........stojí skoro 3000, ty brďo.................vzdala jsem to, ach jo, asi se mám málo ráda, měla bych jet na školičku

Není tady

 

#66 10. 1. 2008 10:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Ja mám body z katalógu(Prima Móda) za 1200SK, a je vežmi pekné... a účinné.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#67 14. 1. 2008 10:29

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Jak ustát nevěru - ukázková ženská logika:

"Jedu domů autobusem. Je plný školáků, takže přemýšlím, jak oslovit slečnu přede mnou, aby mi cvikla lístek. Ale jak ji oslovit? Mám jí tykat, nebo vykat? Na předposlední zastávce nevystoupila, takže jede na poslední zastávku. Pořádně si ji prohlédnu - má s sebou láhev vína, takže jede určitě k nějakému muži. Není to zrovna nejlevnější značka, takže ten muž musí stát za to. U nás na poslední zastávce jsou ale jen dva muži, kteří za něco stojí. Jeden je můj milenec a ten druhý můj manžel. Já jedu k milenci, takže slečna jede k nám domů. Manžel má dvě milenky - Andreu a Karin. Karin je na dovolené, takže říkám:

'Ahoj Andreo, můžeš mi cviknout lístek?'
'Ahoj, jasně že jo, odkud mě znáš?' "


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#68 16. 1. 2008 19:37

Marmix
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2008
Příspěvky: 5

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Ahojky psala jsem , že se zase ozvu, díky moc za rady tercile  a selen,u nás se zatím nic neděje, stále nekomunikuje, domů už před 17 hodinou začíná jezdit 17.30,dnes měl uvařenou večeři to jíst nebudu, udělaný zeleninový salát, v tom je paprika to nechci, tak držím pusu počítám do 10 a v duchu si říkám, tak si trhni nohou. Vždy to není k žití, ale  přežívám, nejhorší je ,ale hlavně pro mě, když na mě vůbec nepromluví a dělá, že jsem vzduch. Děs.Tak jak na něj mám být milá a příjemná, když se mi tím to chováním začíná pěkně odcizovat. JÁ VÁŽNĚ NEVÍM, JAK TOHLE ŘEŠIT.Když jsem se ho ptala, jestli někodho mátak pokrčí rameny, a řekne mi nic, odchod, nic říkat nebudu, . Tak jak chceš takhle, žít dál, tak řekne nevím, odchod , nazdar. V pondělí už jsem to nevydržela a šla vedle k sousedům na panáka, podotýkám, že děti byly najedené, a napsané úkoly a vše bylo doma hotové. Koukal na to jako puk, nikam nechodím sama,v sobotu jsme měli jet reklamovat dcery dárek , který nefunguje do Makra, a on neví jestli pojedeme, až jak se prý budu chovat, tak si připadám jak malý spratek.Než se nechat takhle týrat psychicky, jestli není lepší se nechat rozvést, ještě si třeba pouští, kolem dokola písničku zůstań od Progresu, fakt bomba. Na psychiku jak dělaný.

Není tady

 

#69 16. 1. 2008 20:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Je. lepšie sa rozvies.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#70 17. 1. 2008 6:24

kaštáneček
♥♥-----
Místo: Olomouc
Registrovaný: 12. 1. 2008
Příspěvky: 29

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

marmix: takovýho chlapa nakopat do pr...

Není tady

 

#71 17. 1. 2008 8:53

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Marmix....hezky si sedni a popřemýšlej. Co chceš ty? Chceš žít v takovémto prostředí, vychovávat v tom své děti (ony to všechno vnímají i když to třeba nevidíš), nechat se tak ponižovat a snažit se pro někoho, kdo ti za to nestojí?
Protože podle toho co jsi napsala, ON za to opravdu nestojí.
Vy dva jste i podle mne překročili tu hranici, za kterou by dva lidé co spolu mají blízký vztah neměli jít. On ti nadává, ty do něj šourᚠa ještě před známými....když jednou překročíš tuhle hranici, už se jde potom špatně zpátky. A špatně se s tím druhým žije.

Není tady

 

#72 17. 1. 2008 8:56

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Marmix napsala krom jiného.....

"v sobotu jsme měli jet reklamovat dcery dárek , který nefunguje do Makra, a on neví jestli pojedeme, až jak se prý budu chovat, tak si připadám jak malý spratek"

Nebylo by lepší nákupy a s tím spojené problémy vyřizovat sama?Pak  by třeba on přišel za tebou se slovy, že by s vámi rád jel....

Není tady

 

#73 17. 1. 2008 9:44

HanB
♥♥-----
Registrovaný: 9. 9. 2007
Příspěvky: 68

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Marmix, takové chování bych já nepřestála, ale vím, jak je složité se rozhodnout k odchodu. Nicméně už fakt, že oba jste si byli nevěrní ukazuje na narušení vztahu, navíc i to jeho chování vypadá, jakoby mu bylo jedno, co cítíš, jakoby tys mu byla už jedno. Co třeba mu dát najevo, že cítí-li to tak, může odejít. Nevyhánět ho, ale otevřít ty dveře.

Není tady

 

#74 20. 1. 2008 21:29

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Tak vyřizuji pozdravy od Emanuely, z dovolené s manželem :-D . Jen připomínám - manžel dva roky s milenkou, poslední rok chodí domů celkem pravidelně v pondělky a čtvrtky, jinak bydlí s milenkou. Na obou stranách vede podobné kecy - jak je mu u té druhé hrozně. Fakt - manželce si stěžuje, že milenka by z něj než tahala prachy, že už toho má dost :-), ale vzápětí tam zase jde. Emanuela si s milenkou s oblibou vyměňuje sms, ve kterých ji upozorňuje, že manžel domů nechodí jen zalít kytky :-) a aby milenka věděla, že stále žijí ve třech.
Dovolenou s manželkou si přál on, tak ji objednali. A víte jak to ten zbabělec vyřešil, aby nemusel milence nic vysvětlovat? Prostě od obvyklého pondělka už zůstal doma, aby v sobotu mohl odjet. Emanuela pravidelně lustruje jeho mobil, takže našla výhrůžné sms od milenky, kde mu milenka nadává a okamžitě přijede k ní, že mu dává ultimátum do konce ledna k definitivní volbě. Jenže to už bylo několikrát. On nereaguje. Teď zmizel na tu dovolenou, zřejmě předpokládá, že milenka dostane strach, že by o něj opravdu mohla přijít, tak se uklidní, on se po návratu omluví, nejspíš si něco vymyslí a život ve třech půjde pěkně dál.
Ale to zatím pán netuší, že zítra bude Emanuela odesílat pohled z dovolené milence s podpisem "manželé ti a ti" :-D


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#75 21. 1. 2008 7:33

Vanda
Host

Re: Jde odpustit a ustát nevěru??

Víš, Salen, mně tohle moc vtipné nepřijde. Emanuela se postavila na vlastní nohy, dokáže žít svůj život a ten zahrnuje dvakrát týdně milou návštěvu i se sexem. Kdyby si to takhle dokázala užít, všechno v pořádku. K čemu potřebuje ty hrátky s milenkou? Dejme tomu, že milenka splní ultimátum a manžel se vrátí: je to opravdu to přání, po jehož splnění bude Emanuela happy? A manžel to může obrátit proti ní, pak jí třeba může mít za zlé, že způsobila, že se MUSEL vrátit, a ne že chtěl...a jak dlouho pak bude trvat, než zas?...Emanuela by se měla zamyslet, jestli to opravdu je to, co chce...."dej pozor co si přeješ, mohlo by se to splnit".

Upravil(a) Vanda (21. 1. 2008 7:34)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů