Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 12. 2007 13:16

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Střevní chřipka nebo něco jiného??

Mám dotaz. Je možné prodělat během třech měsíců třikrát střevní chřipku? Příznaky: začíná to těžkým žaludkem, bubláním ve střevech, krkáním.. V té nejhorší fázi pak už jenom ležím v posteli a jak se hnu, tak je mi na zvracení + se i přidá průjem. Jinak ve dvou případech jsem to měla já a dcera, a teď zbytek rodiny. Momentálně bydlíme u našich a je to barák, který je prolezlý myšima, tak mě i napadá, jestli to nemůže být tím. Přeci jenom přenáší dost nemocí a tyto problémy začaly na konci září, kdy se myši začínají stahovat dovnitř.... Díky za odpovědi kapitulation

Není tady

 

#2 20. 12. 2007 13:56

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Střevní chřipka nebo něco jiného??

To nevypadá na jen tak nějakou střevní chřipku,chtělo by to důkladné vyšetření.

Není tady

 

#3 21. 12. 2007 20:02

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Střevní chřipka nebo něco jiného??

Tohle přesně jsme měli mezi nedělí a čtvrtkem postupně všichni. Ale  mít to třikrát za čtvrt roku, tak jdu nejmíň na něco na posílení imunity nebo obranyschopnosti, protože tohle mít častěj tak umřu, nebyla jsempak schopná ani jít do práce, já ani muž a to je už fakt co říct. Ufff, ještě že to bylo jen jednodenní.


Mája

Není tady

 

#4 23. 12. 2007 20:20

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Střevní chřipka nebo něco jiného??

No, asi to byla střevní chřipka.. Jenom nechápu, že já jsem za celých sedm let nebyla nemocná a jak jsme se přestěhovali k našim mj. dost  vlhký barák s plísněmi, tak my začaly tyto problémy.

Májo, je to opravdu brut nemoc sad a v některých chvílích mi to přišlo, že je to horší než porod...

Není tady

 

#5 9. 1. 2008 17:58

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Střevní chřipka nebo něco jiného??

Peto, můžou to mít nasvědomí jak myši tak plísněyikes Jak se zbavit myší, to netuším, ani nevím, jak hodně je to s tou plísní zlé. Bylo by fajn se o tom poradit s lékařem a pro začátek si pořídit třeba lactobacilus - ten je supr! Zmírňuje příznaky a taky slouží jako prevence tummenupp


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#6 10. 1. 2008 7:58

Klada
♥------
Registrovaný: 6. 1. 2008
Příspěvky: 7

Re: Střevní chřipka nebo něco jiného??

Střevní chřipka je prevít, ta položí i slona. Zkus nejdřív posílit imunitu, pokud by nedošlo ke zlepšení navštivte doktora, příčina bude jinde. Já proti chřipce beru InClever, je na posílení imunity. Je pro dospělý i pro děti a je to nesilnější probiotikum na čekém trhu. Probiotický  IMUNI - komplex je tvořen pouze kmeny  bifidobakterií (ve vstupním množství 5 miliard živých bakterií). Jako terapeutické minimum (minimální počet bakterií, které prokazatelně pozitivně ovlivní stav sliznic střeva) je 5 milionů. V InClever je 100x více. Beru ho sebou na cesty, kde dochází ke změně klimatu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů