Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 29. 2. 2008 10:36

Rosni
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 16

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Ahojky, no...sok to pro nej urcite byl, ale to byl i pro me. Poradna nam nepomohla, protoze jsem domluvila jeden termin, na ten zapomnel...a kdyz jsem mu to pripomenula, tak se mu to nehodilo. Podruhe jsem vybrala jinou poradnu a to zrusil taky v den konani...
Pocatecni sok samozrejme probehl a taky jsem to respektovala. Prvni reakce byla dite v zadnem pripade, ze se od toho celkove distancuje. Za dva dny prisel s tim, ze se teda pokusi...ze to se mnou zkusi, ze treba prijede na jeden den v tydnu, pak si postupne zacne vozit dalsi veci. Jenze po jednom dni to zase vzdal, ze to opravdu nezvladne. Takze meni rozhodnuti 3x do tydne a ja fakt potrebuju mit nejakou jistotu. A hlavne furt doufam, ze se to spravi, ze tu sanci dostaneme. Vubec si nedovedu predstavit, ze mne v tom fakt necha samotnou. Vzdycky byl strasne ohleduplnej a hodnej...na to mi odpovedel, ze se teda asi zmenil.
Driv jsme o diteti mluvili a on byl vzdycky ten, ktery dite chtel a ujistoval me jak by se o nas postaral. Kdyz jsme si kupovali byt, pocitali jsme jestli zvladneme platit splatky, az budu na materske...takze s ditetem jsme vzdy pocitali. Jen ted v tuhle chvili se rozhodl, ze chce byt sam...a do toho se mu dite nehodi.

Není tady

 

#52 29. 2. 2008 14:59

Janchillynka
♥♥-----
Místo: Bratislava
Registrovaný: 14. 12. 2007
Příspěvky: 25

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Ahoj Rosni stolt,
No za ten cas co si sa neozvala sa teda naozaj toho vela udialo.. rodna Fuuu... no naozaj tazka situacia.. a mozem sa opytat ako sa TO mohlo stat, ked ste boli "od seba" ?dudlik No kazdopadne sa zachoval ako poriadny hajzlik... aj ked to iste musi byt sok.. Ale mne sa taketo vecne ospravedlnovanie blbych muzskych reakcii nepaci..no je to fakt ako z nejakeho filmu.. ty, ta co vymyslala, nebola spokojna.. on ten dobracik a ejhle... va Je to skutocne zvlastna reakcia dospeleho chlapa... naozaj mas asi pravdu, ze mu asi hrablo... aj ked si myslim, ze sa k tebe vrati.. mozno potrebuje chvilu byt sam.. chvilu sa mozno bude radovat zo slobody a potom pociti samotu... predpokladam... no pri chlapoch jeden nikdy nevie.. neutral A co budes teraz robit, dietatko si nechas? Byt je tvoj, ci spolocny? Uz ste sa o tom bavili? A co si mu povedala na tu jeho reakciu, ze on ho nechce.. ja by som mu asi dala riadnu pecku do tvare... A on odisiel preto, lebo si to tak chcela ty nie? Mozno ma urazene ego a teraz ma pocit ze ti to moze vratit.. J A vies s teraz predstavit ze budete spolu navzdy? Ze si ho vezmes a tak? roll
Daj vediet, drzim ti palce! tummenupp

Není tady

 

#53 2. 3. 2008 2:37

Janina08
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 107

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

sad

mfilip napsal(a):

Vcera mi zena napsala mail, o tom, ze uz 3 dny na mne mysli, zdal se ji o mne hezky sen, ze se ji porad vraceji krasne vzpominky a ze to cas neleci a pritom by mela byt stastna, ale je cim dal tim nestastnejsi. Nasledoval 30 min telefon, kdy se zase chtela sejit, ale ja to odmitnul a doporucil, aby navstivla terapeutku, ke ktere chodim a ktera zna muj pribeh. V tom hovoru plakala, rikala, ze vcera byla v marketu a rozbrecela se tam, kdyz si vzpomnela, ze jsme tam kupovali do bytu plovoucku, ze si prohlizi nase fotecky a place u toho, ze misto toho abych ze srdce mizel, tak se roztahuju cim dal tim vic, ze se ji na mne vzdy libil muj prehled, jak jsem vsechno vedel a znal a byl z nas dvou ten chytrejsi a ona si ted v tom vztahu pripada chytrejsi a nebavi ji to a dalsi bla, bla, bla. Pak jsme si jeste vymenili par emailu, napsala mi zkratku "m.t." pak se ozvala, ze predstava, ze nas bytecek bude opusteny ( rekl jsem ji, ze hledam v Ostrave podnajem, protoze v byte nemuzu byt, protoze vidim jeji stin ) je pro ni jeste horsi, nez kdyby v nem mela byt cizi zena, pak se sama sebe pta, proc se do mne tolikrat zamilovala a zaroven se dokazala odmilovat a nevazit si mne a pritom jsem na ni byl vzdy tak hodny, tak proc mi dokazala tolikrat ublizit a ted vi, ze udelala nejvetsi chybu v zivote ...... mno jsem z toho Janek, rekl jsem ji, ze to co jsem ji rekl, ze kdyby se chtela vratit, tak se nas zivot musi hodne zmenit, plati. Ted to musim ale nechat na ni, asi se nechce vratit, ale kdyby ano, asi jeste neni prava chvile, myslim, ze by to nebylo dobre .... Nicmene je to cca 70 dni od rozchodu, prvnich 30 dnu byla strasne kategoricka, porad mluvila o vyporadani a jak je stastna, ze treba nemusi v patky po treninku za mnou chodit do zasmradene hospody a pritom nedavno v patek volala a ptala se kamaradek, jestli tam jsem ..... pred 7 dny si byla v byte pro dalsi veci, mixer, kvetiny, kdyz ji byla zima, oblekl jsem ji ponozky, na to se rozplakala a rika, ze ji to strasne chybi, ze jsem ji tak rozumnel a ona mi, tak jsme si poplakali, ze jsme ten rozchod nezvladli, ze jsme to podcenili .... ponozky mi vratila s tim, ze je mozna bude jeste nekdy potrebovat .... a ted po 7 dnech dalsi vzpominky ..... porad ji miluju, ale nemuzu ji klecet u nohou, aby se vratila, ted je to na ni, aby si uvedomila, co chce. Chtel bych ji videt do hlavy, mozna byste mi s tim mohly pomoct.

Uplne to same citim ted ja! je to az neuveritelne kolik lidi ma stejne problemy....ve vztahu jsem se citila stejne jako tvoje partnerka tak strasne dlouho jsem to zvazovala,ale pak jsem ten vztah stejne ukoncila a ted se mi styska! porad narazim na situace, at je to reklama v tv ,ktere jsme se smali nebo kdyz vidim v krame nejakou dobrotu,kterou mel pritel rad...atd je to opravdu hrozne.Proc nam to ta psychika , city nebo ja nevim co to je tak komplikuje.Byla jsem v novem vztahu spokojena vseho vsudy asi 2 mesíce /po rozchodu,jinak jsme se znali mnohem dele a ja byla zblaznena a stastna)a ted nevim co mam delat.Vratit se nebo zustat s myz nynejsim pritelem,mimochodem moc hodny a zamilovany.Ale ja uz na tu zamilovanost neverim.Odezni v kazdem vztahu a pak je dulezite jak se ti dva vzajemne doplnuji a maji se radi.V tomto novem vstahu se bojim,ze az odezni zamilovanost,tak me opusti,tak jako ja pritele.ALE ten rozchod k necemu preci jen byl....ABYCH SI UVEDOMILA CO JSEM ZTRATILA. Jinak jeste pro upresneni hodne se s ninejsim pritelem zmenilo kdyz jsme zacali spolu bydlet.To je asi nejhorsi.Zase si zvykat na navyky toho druheho a obrnet se trpelivosti,protoze kazdy mame sve ...ale nejak mi to nejde sad Je to opravdu neco jineho nez kdyz spolu  jen randite..

Upravil(a) Janina08 (2. 3. 2008 2:47)

Není tady

 

#54 4. 3. 2008 15:34

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Mno ta moje ex uz to ma vyresene, rika o tom nahlem vzplanuti, jako o dozvuku citu ke mne. Uz si vzala vsechna zvirata, uz se aspon nema proc vracet do domu. Akorat dneska napsala, jak se mam, ze ji to je vsechno lito, ale nemuze jinak. Ze ji snad jednou v zivote odpustim za to, jak mi zkazila zivot a ze je ji z toho spatne. Mno ji je spatne, a mne je asi jak ? A taky si myslim, ze az ji odpadne zamilovanost a prestanou se objevovat a zevsedni si, tak si uvedomi, ze udelala chybu. Kdyz ted rika, ze on je mene chytry a ze ona je chytrejsi a ze ji to nebavi. A ze az ted docenuje, jaky jsem byl chlap. Z tech kecu uz mi je na bliti.
Nepomohlo by ti, kdybys na tyden ode vseho vypadla a v nezavislem prostredi si sama ujasnila, koho chces ?


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#55 4. 3. 2008 17:12

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

mfilip napsal(a):

Mno ta moje ex uz to ma vyresene, rika o tom nahlem vzplanuti, jako o dozvuku citu ke mne. Uz si vzala vsechna zvirata, uz se aspon nema proc vracet do domu. Akorat dneska napsala, jak se mam, ze ji to je vsechno lito, ale nemuze jinak. Ze ji snad jednou v zivote odpustim za to, jak mi zkazila zivot a ze je ji z toho spatne. Mno ji je spatne, a mne je asi jak ? A taky si myslim, ze az ji odpadne zamilovanost a prestanou se objevovat a zevsedni si, tak si uvedomi, ze udelala chybu. Kdyz ted rika, ze on je mene chytry a ze ona je chytrejsi a ze ji to nebavi. A ze az ted docenuje, jaky jsem byl chlap. Z tech kecu uz mi je na bliti.
Nepomohlo by ti, kdybys na tyden ode vseho vypadla a v nezavislem prostredi si sama ujasnila, koho chces ?

Filipe dojde ji toho určitě víc,to se neboj.Ale řekni mi jednu věc-ty by jsi si to s ní opravdu znovu zkusil,kdyby chtěla??


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#56 4. 3. 2008 21:03

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

jitulak napsal(a):

mfilip napsal(a):

Mno ta moje ex uz to ma vyresene, rika o tom nahlem vzplanuti, jako o dozvuku citu ke mne. Uz si vzala vsechna zvirata, uz se aspon nema proc vracet do domu. Akorat dneska napsala, jak se mam, ze ji to je vsechno lito, ale nemuze jinak. Ze ji snad jednou v zivote odpustim za to, jak mi zkazila zivot a ze je ji z toho spatne. Mno ji je spatne, a mne je asi jak ? A taky si myslim, ze az ji odpadne zamilovanost a prestanou se objevovat a zevsedni si, tak si uvedomi, ze udelala chybu. Kdyz ted rika, ze on je mene chytry a ze ona je chytrejsi a ze ji to nebavi. A ze az ted docenuje, jaky jsem byl chlap. Z tech kecu uz mi je na bliti.
Nepomohlo by ti, kdybys na tyden ode vseho vypadla a v nezavislem prostredi si sama ujasnila, koho chces ?

Filipe dojde ji toho určitě víc,to se neboj.Ale řekni mi jednu věc-ty by jsi si to s ní opravdu znovu zkusil,kdyby chtěla??

To mas tezke. S nikym jsem si tak nerozummel, jak s ni. Od nazoru na design, politiku, stejne zajmy, atd. Nemel jsem v detstvi kamarady, kvuli ruznym okolnostem, kdyz jsem ji poznal, nahradila mi vsechno. Kdyz ted komunikuju s holkama na netu, tak zjistuju, jak se proste ve spouste vecech lisime, ja vim, proste asi moc srovnavam, ale je to asi tim, ze jsem poznal, jake to je, rozumet si s nekym ve vsem. Zadna zenska nebude mit k baraku, takovy vztah, jako ona, protoze to tady spoluvytvarela, i kdyz vim, ze ve finale ji to tu stejne neudrzelo. Ale kazdy clovek se muze zmenit, kdyby mne presvedcila, ze duvody odchodu byly nesmyslne, ze si vse uvedomila .... ja vim, nebylo to poprve. Proste, jestli nas da osud znovu dohromady, tak se uvidi, rozhodne na ni necekam. Mozna kdybychom predtim meli zkusenosti s rozchody, tak by to neudela. Taky si uvedomuju, ze by to bylo velke riziko, ale nikdy nejde rict nikdy. Rozchod nema vyreseny, ja nevim, stejne si asi tema mailama dela vlastni alibi a snazi si ulevit od svedomi, ale je mi to k prdu. Jak jsem psal o tom detstvi, proste tech 12 let jsme byli porad spolu, taky jsem mel moc rad jeji rodinu, prostredi a tak. Vse musim zacit budovat znovu, zatim neni s kym a stejne je to jeste nemozne .... Vlastne ted nevim, jestli nekdy dokazu jeste nekoho milovat.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#57 5. 3. 2008 10:41

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Takhle to mame asi všichni.Zhroutilo se nam všechno najednou a my ted stojíme zase znovu na startu a sami.Nemame jistotu,oporu,pohlazeni,obejmutí jen takove divne prazdno před sebou.Věřím na odpuštění,někde to prostě ještš muže fungovat,když si třeba ti dva věci vyříkají.Někdy to muže byt ještě lepší než před tím rozchodem.Jenže k tomu musí byt dva.Ale měli by jsme si připustit,že nas už nechtějí,nemilují a jsou už od nas hodně daleko a zařizují si svuj vlastní novy život,zatímco my se topíme v nějakych nadějích,iluzích.Snaž se respektovat,že už tě nechce a zařizuj se podle sveho.Muj kamarad prožíva něco podobneho-jsou spolu 10 let a jeho žena najednou chtěla začít žit a užívat si,dum a male městečko ji přestalo stačit a on taky.Nedovede si život bez ní představit.Ona je ted pryč,ale kamarad ji ma tak rad,že se snaží domluvit poradnu a nechce ji ztratit.Jak to dopadne jsem sama zvědava,protože i u nich to přišlo jako blesk z čisteho nebe sad Všechno chce čas,ale tím,že se budeš trapit se stejně nic nevyřeší-jen si ubližuješ a nakonec zjistíš,že tím jen ztracíš energii.Co se ma stat se stane,vím jak to bolí,vím o čem píšu,ale když mě někdo nechce tak mi za to to trapení taky nestojí.Drž se a hlavu vzhuru-bude líp,jen musíš chtít. stolt


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#58 29. 3. 2008 14:04

janeta
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 137

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Ano jak dlouho člověk má čekat na slovo dobra,pohlazení a obejmutí a ono to nepřichází,když už si myslím,že jsem tolik blízko zase se vše vrátí zpátky a začínám nanovo moc to otupuje a ubližuje jenže takové jednání se nevydrží dlouho

Není tady

 

#59 29. 3. 2008 15:41

tracy
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 485

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Ahoj Rosni, ako to u vas dopadlo?


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.

Není tady

 

#60 30. 3. 2008 15:48

janeta
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 137

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Toho já se také bojím,že už nikdy nebudu věřit tomu,že by to ten druhý podruhé neudělal.Mám strach,že,když řekne jdu na poštu tak já budu myslet,že je jinde až se podívá na telefon a já už v tom budu vidět něco jiného.Toho já se už dopředu bojím,protože to tak cítí.Bojím se pořád..........

Není tady

 

#61 3. 5. 2008 0:18

sephia
♥------
Registrovaný: 3. 5. 2008
Příspěvky: 1

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

mfilip napsal(a):

jitulak napsal(a):

mfilip napsal(a):

Mno ta moje ex uz to ma vyresene, rika o tom nahlem vzplanuti, jako o dozvuku citu ke mne. Uz si vzala vsechna zvirata, uz se aspon nema proc vracet do domu. Akorat dneska napsala, jak se mam, ze ji to je vsechno lito, ale nemuze jinak. Ze ji snad jednou v zivote odpustim za to, jak mi zkazila zivot a ze je ji z toho spatne. Mno ji je spatne, a mne je asi jak ? A taky si myslim, ze az ji odpadne zamilovanost a prestanou se objevovat a zevsedni si, tak si uvedomi, ze udelala chybu. Kdyz ted rika, ze on je mene chytry a ze ona je chytrejsi a ze ji to nebavi. A ze az ted docenuje, jaky jsem byl chlap. Z tech kecu uz mi je na bliti.
Nepomohlo by ti, kdybys na tyden ode vseho vypadla a v nezavislem prostredi si sama ujasnila, koho chces ?

Filipe dojde ji toho určitě víc,to se neboj.Ale řekni mi jednu věc-ty by jsi si to s ní opravdu znovu zkusil,kdyby chtěla??

To mas tezke. S nikym jsem si tak nerozummel, jak s ni. Od nazoru na design, politiku, stejne zajmy, atd. Nemel jsem v detstvi kamarady, kvuli ruznym okolnostem, kdyz jsem ji poznal, nahradila mi vsechno. Kdyz ted komunikuju s holkama na netu, tak zjistuju, jak se proste ve spouste vecech lisime, ja vim, proste asi moc srovnavam, ale je to asi tim, ze jsem poznal, jake to je, rozumet si s nekym ve vsem. Zadna zenska nebude mit k baraku, takovy vztah, jako ona, protoze to tady spoluvytvarela, i kdyz vim, ze ve finale ji to tu stejne neudrzelo. Ale kazdy clovek se muze zmenit, kdyby mne presvedcila, ze duvody odchodu byly nesmyslne, ze si vse uvedomila .... ja vim, nebylo to poprve. Proste, jestli nas da osud znovu dohromady, tak se uvidi, rozhodne na ni necekam. Mozna kdybychom predtim meli zkusenosti s rozchody, tak by to neudela. Taky si uvedomuju, ze by to bylo velke riziko, ale nikdy nejde rict nikdy. Rozchod nema vyreseny, ja nevim, stejne si asi tema mailama dela vlastni alibi a snazi si ulevit od svedomi, ale je mi to k prdu. Jak jsem psal o tom detstvi, proste tech 12 let jsme byli porad spolu, taky jsem mel moc rad jeji rodinu, prostredi a tak. Vse musim zacit budovat znovu, zatim neni s kym a stejne je to jeste nemozne .... Vlastne ted nevim, jestli nekdy dokazu jeste nekoho milovat.

neboj... bude dobre. my se taky rozvadeli po 7 letech manzelstvi. nutno dodat, studentska laska. v 25 jsem byla rozvedena.  blby pocit, ze vedle tebe je prazdne misto, taky uleva, ze se neco vyresilo. po sedmi letech to uz nebyla laska a vasen, nybrz  kamaradstvi. sex trikrat v roce, na svatky. jinak nic, zadne spolecne zajmy, zadne deti. uz je to 9 let, co ziju s mym druhym muzem, miluji ho stejne, jako pred 9 lety, mame spolu dite. vsechno se spravi, neni v poradku zit s nekym, koho nemilujes, nebo kdo nemiluje tebe. to je fakt lepsi rozvod.

Není tady

 

#62 4. 5. 2008 9:22

karina51
♥♥-----
Registrovaný: 4. 5. 2008
Příspěvky: 32

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Já mám problém a potřebovala bych poradit jak dál, jsem 32 roků vdaná,děti mám už dospělé a mají své rodiny, manžel byl vždy maminčin mazánek a pořád je, i když bydlíma sami tak se námtchýně pořád plete do života.Před 15 lety ji umřel manžel ,a tak si manžela přivlastnila, celé manželství probíhá tak ,že manžel přijde z práce,pojí a jde za tchýní ,domů přijde večer a jde spát.Dokud byly doma děti tak mě to nevadilo,ale ted už mě to nebaví,já jsem jen na vaření a uklízení,celou nedělu vařím aby měla jídlo na celý týden, má ještě další dcery ,ale ty si jezdí jen pro peníze, když jsem se asi před pěti lety vzbouřila tak se semnou ,přestaly bavit.Před 10 lety dala manželovi barák, ten ho celý opravil ,okna,zateplení,elektriku,ted dělá topení, padly na to všechny naše peníze a ještě si vzal půjčku,nakonec jsem se dozvěděla ,že si nechala do darovací listiny napsat ,že pokud žije tak se tam nesmíme nastěhovat,ale kdyby potřebovala pomoc tak tam může bydlet jen manžel.Já jsem v invalidním důchodu tak si moc vyskakovat nemůžu,kamarádku žádnou nemám,manžel si neořál abych někam chodila,nebo aby někdo chodil k nám,tak jsem doma a nikam nechodím ,jednak mě to zdraví nedovolí a pak nemám kde ,bydlíme na vesnici.Ted jsem v takové situaci ,že opravdu nevím jak dál,poradíte mi někdo ,děkuji.

Není tady

 

#63 4. 5. 2008 14:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Je to ažké, ale skús to klbko problémov, čo sa nabažovali celé roky, zača rozplieta. Skús si nájs nejakého koníčka, ktorý sa dá robi aj u vás a ktorý by a bavil, skús si nájs aspoň virtuáolnych priatežov a skús si nájs možno aj prácu cez e-mail(prepisovanie knižiek? , textov?, skrátka niečo na diažku...). A prestaň robi manželovi otrokyňu a zavolaj si domov, koho len chceš - je to aj TVOJ domov, niíe? Alebo, ak s m u to nepáči, choď ty von, za kamoškami... Ak sa mu to nepáči, povedz mu, že tebe s anepáči život v trojuholníku so svokrou. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#64 8. 5. 2008 19:27

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

To je nezáviděníhodná situace, ale každý problém má určitě uspokojivé řešení. Začni u toho, že i Ty jsi udělala jistě nějaké chyby. Třeba tu, že abys s mužem vyšla, nemusíš mu ve všem ustupovat. Dělej si po svém, jak uznᚠa na jeho výtky odpovídej, nedělám nic špatného a jsem dost stará, abych se na takové věci nemusela ptát. Je tedy fakt, že tyhle věty zrovna přivedly mé manželství k rozvodu, ale ač nejsem extra zdravá, mladá, krásná, ani chytrá, můžu říct, že nikdy mi na světě nebylo tak báječně jako teď, kdy nemusím nikoho poslouchat a nikomu ustupovat. A že se v poslední větě jedná o muže a jeho rodiče...na to vem jed! Ne každý najde v sobě tu sílu, ale stojí to zato!

Není tady

 

#65 9. 5. 2008 8:01

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

kalupinka napsal(a):

To je nezáviděníhodná situace, ale každý problém má určitě uspokojivé řešení. Začni u toho, že i Ty jsi udělala jistě nějaké chyby. Třeba tu, že abys s mužem vyšla, nemusíš mu ve všem ustupovat. Dělej si po svém, jak uznᚠa na jeho výtky odpovídej, nedělám nic špatného a jsem dost stará, abych se na takové věci nemusela ptát. Je tedy fakt, že tyhle věty zrovna přivedly mé manželství k rozvodu, ale ač nejsem extra zdravá, mladá, krásná, ani chytrá, můžu říct, že nikdy mi na světě nebylo tak báječně jako teď, kdy nemusím nikoho poslouchat a nikomu ustupovat. A že se v poslední větě jedná o muže a jeho rodiče...na to vem jed! Ne každý najde v sobě tu sílu, ale stojí to zato!

kalupinko, chytrá jseš! A zajímavá.
Pojeď taky do Černošic, ráda Tě poznám.

Není tady

 

#66 11. 5. 2008 0:20

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Milá Karin, mᚠna výběr. Buď se dobrovolně a doživotně pasuješ do role oběti a budeš ta chudinka, které manžel nedovolí ani kamarádku, nebo si uvědomíš, že jsi svobodná a svéprávná bytost, která si může sama rozhodnout, o čem je a bude její život. Kdo jiný to má změnit, když ne Ty sama? A stará známá pravda je ta , že každý se k nám chová jen tak, jak mu dovolíme!!!!!


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#67 19. 5. 2008 12:08

Janchillynka
♥♥-----
Místo: Bratislava
Registrovaný: 14. 12. 2007
Příspěvky: 25

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Ahojte vsetci:-) Mozno si spominate, zalozila som tuto temu a radilo mi tu par fajn ludi.. vidim ze maju aj ini pekne zmatky v hlave:-) Ze, mfilipek? ;-) Dlho som sa neozvala, lebo to bolo upne zmatene a tazke obdobie.. fakt schiza.. myslela som ze uz asi skolabujem.. teda ale, uz mam vyriesene. S mojim priatelom sme sa po 9 rokoch rozisli.. niekedy proste laska nestaci.. uz sme spolu nevedeli fungovat, tak sme to po  X pokusoch zachranit vztah ukoncili. Bola som uz taka unavena, vycerpana.. ze uz nemam sil nic riesit.. ani lutovat jeho, ani seba.. proste za mesiac sa stahuje prec z mojho bytu.. ostanem sice sama, ale je to jedina cesta. Sice mi uzkostou zviera hrdlo a zaludok, viem ze je to spravne a konecne po niekolkych mesiacoch som vnutorne vyrovnana a tesim sa na novy zivot v ktorom budem brat ohlady uz len na seba. Drzim lace vsetkym nerozhodnym, nech cim skor zistite kde patrite, co chcete a najma aby ste boli vyrovnani.. cmuk, cmuk

Není tady

 

#68 19. 5. 2008 19:46

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Šikovná Janchillynko, možná není k čemu gratulovat, ale konstatuju, že svět má opět o jednu rozhodnou a samostatnou ženu víc. Někdy to prostě jinak nejde a člověk má poslouchat svoje nitro a ne kalkulovat.
Člověk se má umět rozhodnout a ne jen vyčkávat a nechat sebou vláčet jinými. Člověk má znát svou cenu a být ke druhým přímý a otevřený v případě, že chce změnit něco, v čem je jakýmkoli způsobem zainteresovaný. Zkrátka, člověk má volbu říct ostatním - změnil jsem názor a už to tak nechci. I kdyby se tomu divili sebevíc...je to jeho život! Držím Ti palce!

Není tady

 

#69 19. 5. 2008 19:48

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

poletucha napsal(a):

kalupinka napsal(a):

To je nezáviděníhodná situace, ale každý problém má určitě uspokojivé řešení. Začni u toho, že i Ty jsi udělala jistě nějaké chyby. Třeba tu, že abys s mužem vyšla, nemusíš mu ve všem ustupovat. Dělej si po svém, jak uznᚠa na jeho výtky odpovídej, nedělám nic špatného a jsem dost stará, abych se na takové věci nemusela ptát. Je tedy fakt, že tyhle věty zrovna přivedly mé manželství k rozvodu, ale ač nejsem extra zdravá, mladá, krásná, ani chytrá, můžu říct, že nikdy mi na světě nebylo tak báječně jako teď, kdy nemusím nikoho poslouchat a nikomu ustupovat. A že se v poslední větě jedná o muže a jeho rodiče...na to vem jed! Ne každý najde v sobě tu sílu, ale stojí to zato!

kalupinko, chytrá jseš! A zajímavá.
Pojeď taky do Černošic, ráda Tě poznám.

To je poklona, jakých se mi dostává jako šafránu. Mám rozlítáno, milá poletuško, ale jistě to někdy vyjde! I já bych se ráda viděla s babinetkami, které mě oslovily! Díky.

Není tady

 

#70 19. 5. 2008 19:50

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Aha. Ale kopírovat neumím. Nešikovná jsem. Já chtěla jenom ty dvě větičky. I:jojo:nu, je co dopilovávat...

Není tady

 

#71 22. 5. 2008 14:08

Janchillynka
♥♥-----
Místo: Bratislava
Registrovaný: 14. 12. 2007
Příspěvky: 25

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Ahoj Kalupinka :-) Dakujem za povzbudenie :-) Ver ze mi je k comu gratulovat.. kazdemu kto sa trapi vo vztahu a nevie co ma robit, teraz mozem poradit jedno... ked nieco riesis, trapi ta neistota.. tak konaj.. ale niekedy sa clovek musi dostat az na koniec svojich sil aby pochopil ze urobil pre zachranu uz davno vyhoreneho vztahu maximum .. ja som uz bola na pokraji svojich moznosti a jednou nohou pomaly na psychiatrii.. Aj ked je chlap najvacsie zlaticko, zniesol by vam modre z neba.. nie je zaruka ze to bude klapat.. presne ako kalupinka povedala(to mi pomohlo, dakujem:-) :  Nekalkulujte..! dajte na pocity.. lebo tolko som si hovorila ze racionalne: je dobry, verny, zodpovedny..bla, bla.. ze nemam dovod sa rozist..ale vobec to ze som nieco take riesila, a mala som z toho take tazke stavy neistoty a uzkosti ako som mala o niecom hovori... Bolo mi ho luto, brala som nanho velke ohlady.. A aby ste vedeli, pocas nasich rozchodovych debat som sa za odmenu dozvedela od mojho "draheho" ze som totalne bezcitna, chladna ako kamen.. no pekna odmena za to, ze som sa kvoli zachrane nasho umierajuceho vztahu takmer zblaznila.. sad Teraz ked som myslela ze pride obdobie kedy sa uz total zrutim a budem ho prosit na kolenach nech sa vrati, mi je lepsie.. Mam novu silu, presvedcenie ze je vse ok, ze som stastna..aj ked ma to obcas chyti, je mi smutno.. viem ze je to len prirodzene ze po 9 rokoch mi je to luto..ale stastna s nim? Nie naozaj..  Holky, som slobodnaaaaaaaa... na pokraji svojich sil som nacerpala novu, doslova ozivam.. Par dni po mojom rozhodnuti ukoncit to.. som niekoho stretla.. rodna vobec mi nevyhovuje, ze prave teraz.. nechcem sa teraz viazat.. vsak dost bolo vsetkeho.. ale je to nieco uzasne, akoby mi ho niekto z neba zoslal.. nic na mna neskusa, len dotyky, usmevy, smsky.. citim sa ako sedemnastka.. uzivam si ten pocit, ze konecne nieco citim.. a myslela som si ze uz nikdy take nic nezazijem.. No, verte neverte..som trosku namotana.. teraz uz nebudem riesit, len zit zo dna na den a uvidim kde sa to posunie.. hlavne je, ze konecne som nasla samu seba... wink ked sa uplne oslobodim(ked sa odomna priatel odstahuje..)tak zacinam new life! big_smile Aj v praci som dala vypoved wink
cmuk, cmuk, cmuk drzim vsetkym palce! Verte ze jedine co je dolezite je pocit vyrovnania a pohody...

Upravil(a) Janchillynka (22. 5. 2008 14:24)

Není tady

 

#72 23. 5. 2008 16:50

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Zírám. Fakt zírám...Já jí napíšu něco v tom smyslu, že až se v ní něco změní, až se uvnitř rozhodne, bude z ní vyzařovat elán...a ona si někoho potká za chvíli, kdežto já si musela sakra počkat. S pravou českou závistí, janchillynko, teda, tady dochází opět k jevu, že Kalupína měla pravdu a to je ta nejhezčí věc v dnešním pátku! Milá zlatá, zcela zapomeň na to, zda SE TI HODÍ VÍDAT SE DNESKA ZEJTRA POZEJŘÍ A VEZMI TO JAKO DAR SHŮRY, KTERÝ ZA TEBOU PŘIŠEL, PROTOŽE SIS TO PROSTĚ ZASLOUŽILA. Užij si každou chviličku, nevaž se, odvaž se. To je sladká odměna za trápení, kterým jsi prošla. někomu se líbíš, někoho jsi oslovila a nic hezčího Tě nemohlo potkat. Jen Ti chci říct, že chlapi vycítí z holky pohodu atd a že tenhle nebude jediný, kdo bude mít o Tebe zájem. Teď je budeš potkávat častěji. Takže napni plachty do nového života a uvidíš, že si řekneš...NEMOHLO MĚ NIC LEPŠÍHO POTKAT, NEŽ TOHLE NA PRVNÍ POHLED BOLESTIVÉ ROZHODNUTÍ. Ten Tvůj bývalý - čím na tom budeš psychicky líp - tím se bude on cítit hůř...! Na každého totiž dojde. Nelituj ho, on je sice třeba hodný, ale láska...je prostě něco jiného...! Ta má člověka nadnášet, máme si ji užít a máme na ni právo v každém věku! Aby si to nikdo nevyložil zle...že mám něco proti manželským zvykům, rituálům, spokojeným létům...nenene. Mám proti tomu, když dva necítí totéž, nevyhovuje jim spousta věcí, láska potřebuje nové prožitky, obohacovat se navzájem, ne být spolu kvůli dětem, lidem, své pohodlnosti a zvykům....Hezký víkend!

Není tady

 

#73 26. 5. 2008 10:45

Janchillynka
♥♥-----
Místo: Bratislava
Registrovaný: 14. 12. 2007
Příspěvky: 25

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Ahoj kalupinka smile  Tak je fajn si precitat tvoje povzbudive, priatelske slova.. tieto fora maju zmysel.. a to som si vzdy myslela ze net? strata casu.. hmm Ale vies co? Dufam, ze plati, ze tych, ktorym sa budem pacit bude viac..lebo cez tento vikend som sa akosi "odmotala".. va jednak asi chcem byt chvilu sama.. spoznat samu seba, byt bez zavazkov, opijat sa s kamoskami a ohovarat muzov, ist bez chlapa na dovolenku, proste vitr ve vlasech... a pak..boli sme na splave na kajakoch trosku skusat.. a nejak sa mi zazdalo, ze to nie je to co by som chcela.. zrazu pri tych mocnych chlapoch mi pripadal ako holka...az privelmi sa tulil ku mne..ako holka... tak som si povedala..cuvam.. nepotrebujem zas riesit nieco.. Asi to poznas.. my zeny vzdy vacsinou chceme "zlych chlapcov".. no mozno na to doplatim, ale nevadi.. tongue  Teraz som si povedala, ze ak si uz niekoho najdem, tak si ho vyberiem ja.. kym to nebude TO, tak nist.. (no mozno nieco nezavazne..ved zatial som mala len jedneho chlapa..tak musim co-to dohnat rodna wink ) Je mi uz jedno ze je to dobry kamarat, ze on uz asi aj pocital so mnou.. uz budem egoistka a mysliet na to aby som ja bola spokojna.. skoncila som s prisposobovanima  a sposobom zivota: len aby bol ON stastny, ... roll To ma skoro znicilo.. Proste ked hovori moj byvaly ze som bezcitna.. tak budem! reta Ale samozrejme len v zaujme mojho stastia.. nikdy neublizim ani muche.. Klaupinka a ty si po akej dlhej dobe stretla naozaj LASKU? Snad nedoplatim na to ze zacinam byt vyberava.. roll

Upravil(a) Janchillynka (26. 5. 2008 10:49)

Není tady

 

#74 3. 6. 2008 21:14

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Janchillynko...nevěřila jsem tomu, co jsem kdesi kdysi četla, že jakmile v sobě žena uzavře vztah a je rozhodnutá jej skončit, cítí to chlapi v okolí a dávají najevo zájem. Měla jsem za sebou ušlý náročný kus cesty a před sebou ještě taky, ale prostě to tady najednou bylo. Zajímavé je, že pořád na něco čekᚠa pak to přijde, když to opravdu nečekáš. Je to asi tak, že jdeš s kámoškou na tancovačku, jen tak, poslechnout, pokecat, popít ...ve dvou...a celej večer se nic zvláštního nestane. No a Ty jdeš z toho večera a říkᚠsi, ano, nečekala jsem /ale v koutečku tak trošinku doufala, žejo.../, že potkám JEHO...a řekneš jí,díky, nedoprovázej mě, já to městskou dopravou zvládnu, a ujede to před nosem nejenm Tobě, ale i někomu, kdo s Tebou prokecá na zastávce interval mezi dalším spojem a taky nikam nepospíchá...Prostě to je život...

Není tady

 

#75 13. 6. 2008 11:30

Janchillynka
♥♥-----
Místo: Bratislava
Registrovaný: 14. 12. 2007
Příspěvky: 25

Re: Mam dokonaly zivot a som nespokojna. Neviem co chcem!

Kalupinka, a ostatni moji drahi utrapeni..smile  ako som tuto debatu zacala, tak odvtedy ubehlo mozno pol roka.. mozno menej.. ale vela sa zmenilo.. S priatelom sme sa dohodli na spominanom rozchode..tuziaca po slobobde som stretla spominaneho kamarata.. ani vo sne som netuzila po novom vztahu.. gloria  ale nieco sa stalo.. Proste sa objavila iskra ktoru som uz dlho nepoznala .. Za dramatickejsich okolnosti moj priatel prisiel na to ze mi je blizky.. videl nas drziac sa za ruky.. aj ked nic viac okrem pusy nebolo urobil obrovsky cirkus,.. grater mad  Hanba..  rodna  Momentalne prebieha velke stahovanie.. Je koniec. fuckyou  Ulavilo sa mi.. Je to spravne.. Nelutujem.. stolt  Ak pochybujete.. dajte na vas instinkt, vas siesty zmysel.. Ak vahate, nahlodava vas to.. rieste to.. niekedy pomoze pauza, niekedy je to koniec.. ale len takto ostanete dusevne zdravi, vyrovnani.. slobodni.. je tzvlastne ze v tomto novom este nie uplne vztahu sa citim slobodne .. najdolezitejsie by mala byt fakt sloboda, radost zo zivota aj v ramci vztahu..! Drzim vsetkym palce..  tummenupp  Konecne mozem uprimne vyhlasit ze som stastna..   wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů