Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 12. 2007 13:06

holka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 479

V myčce zůstává voda

Pořídili jsme si novou myčku, první mytí ok, po druhém a třetím mytí nám dno zůstalo plné vody butter  V návodu píšou akorát zkontolovat hadici, jestli není skřípnutá - zkontrolováno, není skřípnutá. Poraďte prosím jestli se vám to taky náhodou stalo??!! Co s tím?? Myslíte že je to rovnou na servis a reklamaci?

Není tady

 

#2 16. 12. 2007 17:31

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: V myčce zůstává voda

zkontroluj odtok - sítko, rozeber filtry jestli náhodou v nich něco není, jednou se mi zdálo že mám stejný problém po půlročním užívání a pomohlo to.


Mája

Není tady

 

#3 16. 12. 2007 17:40

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: V myčce zůstává voda

Ta nám se to stalo už několikrát a vždycky byla chyba ve mě big_smile ......nechala jsem něco na talíři a ucpalo se to dumbom Vždycky jsme volali opraváře a teď už nám i měnil čerpadlo (po třech letech)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů