Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 11. 12. 2007 17:12

Eszter
♥♥♥----

Tak naopak: JAK PŘIBRAT???

Všude se píše o hubnutí...Co ale ti,kteří by rádi přibrali.Kupříkladu já mám přesně tenhle problém.Nemám pocit,že bych málo jedla,nijak se nehlídám ani nic podobného.Přesto nepřiberu.Jenom jednou se mi to poštěstilo,letos v létě,ale to jen díky dost nezodpovědného užívání,vysazovaní a znovu užívání antikoncepce.Sama sobě jsem se líbila ale trvalo to jen asi dva měsíce.Stravovací návyky jsem nezměnila.Ráda bych se do zrcadla koukala s pocitem absolutné spokojenosti.Za celej život to bylo letos prvně a nechtěla bych aby to bylo naposled smile Tak a teď babo raď! lol

Život je boj a ten se bojuje až do konce...

Není tady

#2 11. 12. 2007 18:21

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-

Re: Tak naopak: JAK PŘIBRAT???

To by chtělo nějakýho poradce pro suma-ono je to taky umění,zdravě se vykrmit. Já teda nevím,já a sním co sním,tak taky vypadám pořád stejně a kámoška co jí třeba jen polovinu toho co já je o dost větší.
To budou geny. Zkus si vzít týden dovču a cpát se sladkým,rohlíkama,knedlíkama a zalejvat to pivem smile

Není tady

#3 11. 12. 2007 18:39

Sirius
Host

Luizi napsal(a):

To by chtělo nějakýho poradce pro suma-ono je to taky umění,zdravě se vykrmit. Já teda nevím,já a sním co sním,tak taky vypadám pořád stejně a kámoška co jí třeba jen polovinu toho co já je o dost větší.
To budou geny. Zkus si vzít týden dovču a cpát se sladkým,rohlíkama,knedlíkama a zalejvat to pivem smile

tummenupp To možná přijde časem samo, je to podmíněno i věkem, mě když bylo kolem 20 - 25 tak jsem mohl "sežrat" cokoliv a váha se v podstatě nehnula. Pro ilustraci - můj obvyklý oběd v restauraci: pivo, polévka se dvěma rohlíkama, hlavní jídlo . dvojité maso 25 bramborových nebo alespoň 15 houskových knedlíků, čaj a 4 bavorské vdolky nebo v Rybárně na Václaváku půl kila hranolků a 400 gramů džuveče a dvě piva.
Letos jsem začal míň sladit a váha po delší době doznala citelných změn cca 14 kilogramů. Co je méně sladit, Místo šesti lžiček do kávy jen jedna.big_smile
A do litru čaje místo dvou lžic také jen jedna lžička. graterČili radím Ti, zkus více sladit - jen opatrně. A také tučnější jídla a knedlíky, to je to pravé tongue . no a výsledek se jistě dostaví, jen to chce trpělivost.wink Přeji mnoho úspěchů. stolthjarta

#4 11. 12. 2007 18:57

x56325
Host

Co takhle zkusit dietologa? Ono začít sladit po lopatách a cpát se tučným a kynutým - z toho kouká spíš žlučník než pěkná postava...

#5 11. 12. 2007 19:31

Sirius
Host

surikata napsal(a):

Co takhle zkusit dietologa? Ono začít sladit po lopatách a cpát se tučným a kynutým - z toho kouká spíš žlučník než pěkná postava...

To je ta temnější stránka věci big_smile, ale zatím u mne v pohodě. stolt Snad to vydrží.hjarta

#6 11. 12. 2007 20:02

Eszter
♥♥♥----

Luizi napsal(a):

smile jsem doma dva měsíce a jen se cpu a nic nedělám.mno necpu se v kuse ale užívám si to.a nic.

Není tady

#7 11. 12. 2007 20:05

Eszter
♥♥♥----

surikata napsal(a):

Tak na dietologa jsem ještě nepomyslela.popravdě ani nevím,kde bych ho hledala neutral ale třeba by to stálo za to

Není tady

#8 11. 12. 2007 20:13

x56325
Host

Zkus se zeptat obvoďáka...

#9 18. 12. 2007 9:36

Dana Lopatová
♥------

Ahoj hojky já vyzkoušela české produkty-pomohly mě zdravotně ,ale i s kilogramy a tak nabízím dál.
NEPOVOLENÁ REKLAMA...SMAZÁNA   SLUNÍČKO

najdi si to vhodné pro sebe nebo napiš na zákaznický servis a  poradí

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí