Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 17. 12. 2007 23:13

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: nevěra s odstupem času

sedmička ve mě už jsem myslela.že je mi dobře..........................................................


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#27 17. 12. 2007 23:48

x21365
Host

Re: nevěra s odstupem času

Tak nejdřív prosinec : gratuluju Ti, je to přesně tak , jak to píšeš. Jde o to, jak se chová k tobě..... byl to úlet a ty jsi fajn ženská, která mu určitě nebude prolézat mobil po zbytek života. Mám pocit, že po provalení nevěry tuto věc udělalo dost z nás, já ano. Člověk se zkrátka někdy chová pitomě. Přeju ti, vlastně Vám, at to vyjde pussa

Lakino, chlast je moooc fajn. Ale otázka je, jak dlouho tím alkoholem hodlᚠpřebíjet tu bolest a vztek a lítost ... protože po opici je to horší , stejně si ty sama jednou řekneš dost. Ale já  dělala taky děsný kraviny - takže, hezky se opij, dneska , zítra ... ale udělej synovi hezké vánoce a hlavně, v alkoholovém opojení nedělej závažná rozhodnutí. A obzvlášt s tím, že jsou konečná - bych o tom mohla psát romány dumbomdumbomroll.
A že mě to i dnes občas stojí hodně sil. By ti holky z depa mohly vyprávět, když jsem posilněna alkoholem volala, že ted už to zvládnu, mám objednané taxi a jedu si to s ní / ním / vyříkat. JJ, nebejt depa - život je moc krátký a hezký na to, abys ho utopila v alkoholu nebo v sebelítosti. Jednou za čas, to jo .....  Tak zítra ti bude blbě a pozítří zas " vstaneš " , no ... my jsme tu , nejsi v tom sama a ono zas dobře bude. pussa

 

#28 18. 12. 2007 0:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nevěra s odstupem času

Laki, asi mi to neuveríš, ale trvám na tom, že Osud alebo Život alebo Boh (nazvime si to, ako chceme) nás má v zásade rád a veci, ktoré sa nám dejú, sú v konečnom dôsledku fajn. Často nai netušíme, že nás malým prúserom ochránia pred oveža väčším prúserom. A navyše sa to všetko dá bra ako síce tvrdá, ale užitočná škola života... Tak sa vyplač, dopi a premysli si, čo s načatým životom. Dá sa s ním urobi naozaj dos, prakticky všetko - záleží len na tebe, ako bude ešte ďalej vyzera. Nie na milenke, na nemanželskom dieati - dokonca ani ne tvojom mužovi; ale LEN na tebe. wink Držím palce.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#29 18. 12. 2007 3:13

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: nevěra s odstupem času

už jsem zase střízlivá,jsou tři ráno,on nikde,holky díky,ty vánoce musím přežít,říkám si,štědrý den bude to dno a pak už musím stoupat,že?díky


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#30 18. 12. 2007 9:27

prosinec
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2007
Příspěvky: 7

Re: nevěra s odstupem času

Lakino, moc mě mrzí, že nemám doma možnost psát. Takže tvé řádky čtu až ráno v práci. Chlastíní nic nevyřeší, dokonce dle mé zkušenosti je po vystřízlivění dečpka ještě horší. Neznám celý Tvůj příběh, ale dle Tvých příspěvků na celém babinetu si myslím, že je to u Vás na rozchod. Já bych to neprodlužovala a poslal ho k milence rovnou a se vším všudy, kromě syna. Ono až přijdou problémy, všední starosti, tak pozná, že Ty jsi stejně nejlepší. Zavři flašku, zahoď prášky (no možná ty na spaní bych ještě pár dnů ponechala-mě rozhodně pomohly, jinak bych se zhroutila z nevyspání, jíst jsem fakt nemohla, tak aspoň se chvíli vyspat). Kluka si rozhodně nech u sebe, myslím, že ani netušíš jakou oporu Ti děti mohou dát, myslím, že i on se ještě rád pomazlí).
Udělejte si se synem krásné Vánoce, klidně někam vyrazte. A na Štědrý den už žádné dno být nemusí.
No je to pouze můj názor, Ty musíš zvážit, co dál. Pokud mᚠchu se sejít a pokecat, tak napiš email.
Držim palce, i ty u nohou. I bez něj se dá žít a myslím, že radostně a hodnotně. Možná budeš překvapená, co život přinese.

Není tady

 

#31 18. 12. 2007 9:41

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: nevěra s odstupem času

Lakino - soustřeď se teď na vánoce se synem. Nic jiného neřeš. Pokud ještě nemáš, tak vyzdob byt, něco ještě upeč, místo večerního sezení u netu se skleničkou. Kup ještě nějaký dárek klukovi, už můžeš dárky balit. Vymýšlej slavnostní výzdobu stolu na štědrý večer. Neřeš kde bude nebo nebude manžel. Mᚠty pejsky, určitě i jim dávᚠdárečky pod stromek, tak tím se na štědrý večer taky zabavíte (ehm - já to vloni taky řešila pozváním hafanů ke stromečku, měli buřty zabalené ve vánočním papíru, jak je hledali, tak převraceli dárky, cpali se tím i s papírem, pak to vyblili, já uklízela - no takovou srandu jsme na štědrý večer neměli nikdy).
Ten tvůj vztah k synovi je zvláštní. Nevycházíte? Jak reaguje na tátovo chování? Co říká tobě?
Naplánuj si na svátky návštěvy, pozvi k vám nebo jdi ty. Uvidíš jak ti ty dny utečou. Jsou to JEN vánoce, nedělej si z toho nějakou modlu. Jestli se ti chce brečet při koledách, tak si kup to nové CD s koledami od Tří sester - rockově pojaté :-), to by mladýho mohlo bavit a tobě se nebude chtít brečet.
Mᚠto těžký, to jo, ale v první řadě seš máma, tak koukej klukovi předvést, že máma není žádná srágora, že se umí s problémy vyrovnat. Vždy ho učíš svým chováním, ukazuješ mu cestu pro jeho život. A přece chceš, abys z něj měla šikovnýho chlapa.

Upravil(a) Salen (18. 12. 2007 9:43)


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#32 18. 12. 2007 9:42

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: nevěra s odstupem času

LEILO - chodíš sem ještě? Co je nového?


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#33 18. 12. 2007 10:01

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: nevěra s odstupem času

Ahoj Sal, chodím. Hlavně čtu...

U nás- já po naší hádce strávila dvě noci u kámošky- v půlce listopadu a mu řekla- nech mě. To vyvolalo to, že on jí přestal navštěvovat, psát, volat...
Teď- říká, že chce být s náma. Se mnou. Je hodný, pozorný. Já se chovám taky mile, ale nějak pořád nedokážu věřit...
Je to ve mně, máme teď krásnej vztah, když jsem v práci, tak se tam objeví iks-krát za odpoledne /abych viděla, že není u ní?/, stará se o děti, sedne si s něma  k telce... Dřív na nějaký sezení s děckama u telky kašlal a byl odpoledne u ní...
Já asi potřebuju nějakej čas, abych uvěřila na 100%. Je to ve mně. Žiju sice s ním, ale dovedu si to už přestavit i bez něj. Např. jsem v době, kdy s ní chodil, byla od kámošů pozvaná na silvestra. Bez něj. Teď- on chce jít taky. Jasně, že půjdem spolu. Ale prostě ono by to šlo i bez něj.
Nevím, jestli dělám- nedělám dobře. Tak nějak žiju polovesele, mám spoustu známých, kamarádek, práci, děti..


Zatím tolik, dík, že sis na mně vzpomněla, já musím tak na hodinu a půl  zmizet, musím něco vyřídit.
Tys mě vždycky poradila dobře, tak napiš, co si myslíš. Myslíš, že jsem udělala dobře, když jsem mu nabídla návrat ke mně?? Pá a dík.

Není tady

 

#34 18. 12. 2007 14:16

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: nevěra s odstupem času

Salen ,kluk nás má rád,ale já na něho ted nestačím,říká mi at na to kašlu,že on by s žádnou holkou tak dlouho nevydržel a že jsme stejně dobří,že jsme tak dlouho byli spolu a že skoro všichni kluci mají rozvedené rodiče,že bude půl na půl se mnou a s tatkou,už se přes měsíc nehádáme,ale já jsem na syna podrážděná,vadí mi ta jeho hlučnost a když mu musím 10x něco zopakovat,jsem z něho unavená


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#35 18. 12. 2007 14:32

solkla
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 176

Re: nevěra s odstupem času

Lakino mᚠskvělýho kluka, ani nevím jestli si to uvědomuješ!
Dotaz, chceš nebo nechceš mít syna u sebe?


Veď mě,dobrotivé světlo,nepropustnou tmou,veď mě do bezpečí.Již se snáší černá noc a já bloudím ztracený,veď mě do bezpečí. Dosud jsem nepoznal úzkost a nikdy jsem nežádal,abys mě chránilo.Vždy jsem kráčel vlastní cestou,avšak nyní prosím,veď mě do bezpečí.Kéž s novým jitrem přivítá mě úsměv andělů,které jsem kdysi miloval a na něž jsem zapomněl. (John Henry Newman: Veď mě, dobrotivé světlo)

Není tady

 

#36 20. 12. 2007 20:37

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: nevěra s odstupem času

Leila napsal(a):

Ahoj Sal, chodím. Hlavně čtu...

U nás- já po naší hádce strávila dvě noci u kámošky- v půlce listopadu a mu řekla- nech mě. To vyvolalo to, že on jí přestal navštěvovat, psát, volat...
Teď- říká, že chce být s náma. Se mnou. Je hodný, pozorný. Já se chovám taky mile, ale nějak pořád nedokážu věřit...
Je to ve mně, máme teď krásnej vztah, když jsem v práci, tak se tam objeví iks-krát za odpoledne /abych viděla, že není u ní?/, stará se o děti, sedne si s něma  k telce... Dřív na nějaký sezení s děckama u telky kašlal a byl odpoledne u ní...
Já asi potřebuju nějakej čas, abych uvěřila na 100%. Je to ve mně. Žiju sice s ním, ale dovedu si to už přestavit i bez něj. Např. jsem v době, kdy s ní chodil, byla od kámošů pozvaná na silvestra. Bez něj. Teď- on chce jít taky. Jasně, že půjdem spolu. Ale prostě ono by to šlo i bez něj.
Nevím, jestli dělám- nedělám dobře. Tak nějak žiju polovesele, mám spoustu známých, kamarádek, práci, děti..


Zatím tolik, dík, že sis na mně vzpomněla, já musím tak na hodinu a půl  zmizet, musím něco vyřídit.
Tys mě vždycky poradila dobře, tak napiš, co si myslíš. Myslíš, že jsem udělala dobře, když jsem mu nabídla návrat ke mně?? Pá a dík.

...vzpomínám na tvuj příběh a žasnu...


dum spiro spero

Není tady

 

#37 21. 12. 2007 10:06

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: nevěra s odstupem času

Leila napsal(a):

Ahoj Sal, chodím. Hlavně čtu...

U nás- já po naší hádce strávila dvě noci u kámošky- v půlce listopadu a mu řekla- nech mě. To vyvolalo to, že on jí přestal navštěvovat, psát, volat...
Teď- říká, že chce být s náma. Se mnou. Je hodný, pozorný. Já se chovám taky mile, ale nějak pořád nedokážu věřit...
Je to ve mně, máme teď krásnej vztah, když jsem v práci, tak se tam objeví iks-krát za odpoledne /abych viděla, že není u ní?/, stará se o děti, sedne si s něma  k telce... Dřív na nějaký sezení s děckama u telky kašlal a byl odpoledne u ní...
Já asi potřebuju nějakej čas, abych uvěřila na 100%. Je to ve mně. Žiju sice s ním, ale dovedu si to už přestavit i bez něj. Např. jsem v době, kdy s ní chodil, byla od kámošů pozvaná na silvestra. Bez něj. Teď- on chce jít taky. Jasně, že půjdem spolu. Ale prostě ono by to šlo i bez něj.
Nevím, jestli dělám- nedělám dobře. Tak nějak žiju polovesele, mám spoustu známých, kamarádek, práci, děti..


Zatím tolik, dík, že sis na mně vzpomněla, já musím tak na hodinu a půl  zmizet, musím něco vyřídit.
Tys mě vždycky poradila dobře, tak napiš, co si myslíš. Myslíš, že jsem udělala dobře, když jsem mu nabídla návrat ke mně?? Pá a dík.

Leilo, gratuluju, gratuluju, gratuluju a moc Ti to přeju. Doufám, že už Tě bude zahrnovat jen láskou a pozorností, magor jeden. :-)

Není tady

 

#38 22. 12. 2007 11:05

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: nevěra s odstupem času

lakina: ",ale já jsem na syna podrážděná,vadí mi ta jeho hlučnost a když mu musím 10x něco zopakovat,jsem z něho unavená."

Laki, neblbajs, to je normální vývoj!!! tummenupp  Historie se pořád opakuje, tak si taky opakuj, že synovo chování je naprosto normální! smile Vzpomínám si, jak se mi v mých 15 letech moji rodiče divili, že se učím při randálu z magneáku a já jsem se divila, proč jim to vadí big_smile. A dnes? Co myslíš, že zní z dceřina pokoje? Duc, duc, duc... (A na gymplu má jedničky) big_smile
A opakování? Tak u nás  - asi tak 4x, když připomínám, že UŽ!! má to prádlo pověsit nebo sklidit nádobí. A dozvím se: "mami, přece nejsem blbá, já to VÍM!" big_smile
Dost čerpám z manželovy památné věty před ... asi 11 lety, kdy dcerka pomalovala pastelkami zeď. Oznamovala jsem mu to a on se zasmál a pronesl: "A kdy tu zeď má počmárat, ve třiceti?" big_smile

Prostě je všechno v určitém věku NORMÁLNÍ. (Maminy pubošů by tady taky mohly založit vlákno, jen se neboj) tummenupp Já tohle "vyvíjecí období" našich dětí beru jako svátost, no uznej, kdy se Ti to poštěstí zažít znovu? smile Drž se.

Není tady

 

#39 22. 12. 2007 13:08

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: nevěra s odstupem času

Tercila napsal(a):

lakina: ",ale já jsem na syna podrážděná,vadí mi ta jeho hlučnost a když mu musím 10x něco zopakovat,jsem z něho unavená."

Laki, neblbajs, to je normální vývoj!!! tummenupp  Historie se pořád opakuje, tak si taky opakuj, že synovo chování je naprosto normální! smile Vzpomínám si, jak se mi v mých 15 letech moji rodiče divili, že se učím při randálu z magneáku a já jsem se divila, proč jim to vadí big_smile. A dnes? Co myslíš, že zní z dceřina pokoje? Duc, duc, duc... (A na gymplu má jedničky) big_smile
A opakování? Tak u nás  - asi tak 4x, když připomínám, že UŽ!! má to prádlo pověsit nebo sklidit nádobí. A dozvím se: "mami, přece nejsem blbá, já to VÍM!" big_smile
Dost čerpám z manželovy památné věty před ... asi 11 lety, kdy dcerka pomalovala pastelkami zeď. Oznamovala jsem mu to a on se zasmál a pronesl: "A kdy tu zeď má počmárat, ve třiceti?" big_smile

Prostě je všechno v určitém věku NORMÁLNÍ. (Maminy pubošů by tady taky mohly založit vlákno, jen se neboj) tummenupp Já tohle "vyvíjecí období" našich dětí beru jako svátost, no uznej, kdy se Ti to poštěstí zažít znovu? smile Drž se.

No to by bylo skveli zalozit takove vlakno.:DProchazet obdobim,kdy jsou jeste ke vsemu pubosi dva to za to teda stoji...dumbom


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#40 22. 12. 2007 21:29

Evíkxx
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2007
Příspěvky: 13

Re: nevěra s odstupem času

Ahoj lidi, tak jsem se i já rozhodla přidat svou "trošku" do mlýna.
Je to měsíc a půl, co jsem zjistila, že je mi přítel nevěrný. Hned to ukončil, zdá se to teď být fajn, ale pořád to moc bolí a pořád to uvnitř řeším...asi jako vy všichni. jinak bysme tu nebyli wink
´Pokud máte někdo náladu a čas, popíšu vám stručně svůj příběh.
Je mi skoro třicet, máme teď dvě děti (holčičky, mladší jsou dva měsíce). přítel mě podváděl osm měsíců, tedy skoro celé moje těhotenství a měsíc po porodu, než jsem na to přišla. bla, bla, bla...znáte to, prý, že jsem mu nedávala najevo, že ho ještě vůbec mám ráda...prý naopak a ona mu to samozřejmě dávala najevo, moc a moc!!! nevím,jestli mám těmhle mužským řečem věřit. jestli by prostě k tomu nedošlo stejně....potkají ženskou, co se jim líbí a už to jede...nebo nevím. on vždycky nevěru odsuzoval, přísahal ještě když to běželo a já už měla podezření, že by mi nikdy neublížil. samozřejmě jsem to zjistila v jeho telefonu...jako 90%, no řekněte nebylo by nám bez těch mobilů líp...nevěra by nebyla tak snadná!
věděla jsem,že si s někým píše a volá...ale tvrdil, že je to jen kamarádka na dopisování...já vůl mu věřila. protože bych tenkrát dala hlavu na špalek za to, že by tohohle nikdy nebyl schopný. už jsem mohla být bezhlavá dumbom jak jsem řekla, přísahal mi!!!
slyšela jsem, jak jí do telefonu říká, že jí miluje(volal jí z domova,když si myslel,že spím!!) ...ten večer, co jsem na to přišla...že to není jen o psaní, že se spolu schází, spí spolu...to bylo to nejhorší, co jsem v životě slyšela. že miluje někoho jinýho... určitě vám nemusím popisovat, jak mi bylo!! hned jsem za ním šla, vzala mu telefon a zeptala se na férovku, jestli jí opravdu miluje....pak že odcházím, protože tu nemám co dělat. řekl, že neví... bože!!! grater
Pak se zeptal on mě, jestli já ho miluju. Řekla, jsem že ano. Byla jsem kupodivu v klidu, řekla jsem, že holt se s tím budu muset nějak smířit, že děti může vídat...atd. Pak ráno bylo šílený, volal jí přede mnou...když jsem já o ní něco řekla..řekl, a jí neurážím, byl na její straně...ale přitom i říkal, že mě miluje, že se mnou chce zůstat. chtěla jsem hned odejít. on to s ní skončil tu noc, nebo tu ráno, ale mě bolelo, že jí opravdu miloval...a mě měl, víte kde..v prd.li!!
Už druhý den, ale tvrdil, že jí nenávidí, že neví, jak mi to vůbec mohl udělat...takový ty řeči, co ti "druzí" vždycky vedou... provalilo se na ní pár věcí, tak asi proto měl najednou pocit, že jí nenávidí..to bohužel ještě víc dokazuje, že mu na ní opravdu záleželo.
Hned pak to mezi náma začalo být skvělý...znáte to...skvělý navenek, sex super, vztah miliónovej, ale někde ve vás to pořád je a bolí to!!!
navíc ONA bydlí blízko, pracuje v našem městě....můžu jí kdykoliv potkat. naštěstí se to ještě nestalo!!
tak to je v kostce můj příběh.
Nechápu, že chlapi, nebo prostě ti co podvádí, nevidí, že jako milenci bysme byli všichni super a že milenky a milenci by v každodením životě byli taky občas unavení, protivní jako my....!!!

Upravil(a) Evíkxx (22. 12. 2007 21:30)

Není tady

 

#41 22. 12. 2007 21:50

Evíkxx
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2007
Příspěvky: 13

Re: nevěra s odstupem času

No a ještě trochu naděje Vám tedy spíš nám všem. hjarta

Je to teď opravdu super par...ale prostě ve mě to je a bude ještě dlouho grater

Nejsem člověk, co dělá scény, ani tehdy jsem je nedělala. Nemluvíme o už o tom...ale občas asi na mě vidí, že na to myslím. Hned mě totiž ujišuje, že mě miluje, že neví, jak to zrovna mě mohl udělat....fakt se snaží, já to vidím a oceňuju.
Jen prostě někdy na mě přijde splín...jak už tu někdo psal, nejhorší je jízda v autě...když jedu sama, skoro celou cestu probrečím. před ním nechci. Už to fakt nechci vytahovat.

nejlepší je, že jsem si vždycky říkala, že tohle bych nikdy neodpustila...a vidíte. ono totiž pak už jen jedno rozhodnutí, ztratit nebo neztrati člověka, kterýho přes to všechno milujte...takže řešení je celkem jednoduchý! jiná možnost není.pokud tedy pořád milujete.
Taky mám, jako tady taky někdo, trochu problém občas s tím, že on za to jaksi nebyl dost potrestán. Ale asi je to blbost. On mi tvrdí, že to možná nese hůř než já. Asi musím vypadat fakt statečně!!big_smile  Myslíte, že mají taky svoje debatní fóra, ti co podvádí a píšou si, jak jim je zle, z toho co provedli??, lol
Vím,že samochvála smrdí. Ale i po dvou dětech vypadám asi docela dobře, páč mi to hodně chlapů dává najevo.... Díky jim za to, hlavně teď! Protože sami víte, kam se uchýlí vaše sebevědomí, po tom, co zjistíte, že máte parohy...ano tam dolů mezi půlky a ne a ne vylézt!!
A tak vím, díky těm občasným nabídkám, jak snadný může být zahnout, ale díky svýmu "děkuji ne" taky vím, že ještě lehčí je to neudělat!!! A z toho je mi občas zle. proč to prostě všichni a vždycky nedokážem.
jsme holt jenom lidi a děláme chyby.
Jsem romanopisec, tak už to ukončím...asi tím,že ŽIVOT JE MOC KRÁTKEJ A TAK MUSÍME MILOVAT HODNĚ A ODPOUŠTĚT RYCHLE!! víte, co tím myslím.

Takže všem víc i míň smutným přeju krásný Vánoce a ještě lepšího Silvestra...a pokud ho zrovna musíte trávit sami, pak vám 100% zaručím, že to není jen Vaše vina, že štěstí už teď stojí na Vaší straně a že se brzo ukáže. A všichni hříšníci, že budou potrestaní reta

Není tady

 

#42 22. 12. 2007 23:12

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: nevěra s odstupem času

Eviku,ta poslední věta byla fakt moc krásná,děkuji a taky hodně štěstí všem a hezké vánoce. hjartahjarta


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#43 22. 12. 2007 23:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nevěra s odstupem času

Mne tá veta o hriešnikoch vôbec taká krásna nepripadá... A hlavne mi teda nie jasné, kto je arbiter, rozhodujúci o hriešnikoch a trestoch??? roll Keď už beriete do úst slová ako "hriešnik", tak nezabúdajte, že podža Biblie už prichádzame na svet hriešni VŠETCI a sme zrodení z dedičného hriechu... Takže sme potrestaní všetci vospolok, len s tak utešujeme, že nie... hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#44 23. 12. 2007 9:04

jajo
♥------
Registrovaný: 29. 11. 2007
Příspěvky: 21

Re: nevěra s odstupem času

Evikxx
Čítam a a stále sa čudujem či som to nepísal ja. U mňa je to rovnaké. Zhodné pocity, úvahy riešenia. Myslím si, že to u mňa aj u teba dopadne dobre. Ja som dal manželke absolútnu vožnos a užívam si ju každú minútu, ktorú sme spolu. Ak sa rozhodne urobi to znova nezabránim tomu a nebudem sa o to ani snaži. źudia o tom či budú šastní rozhodujú sami a mi ostatní máme len vežmi malú možnos to ovplyvni.

Prajem ti krásne vianoce.


Keď skúmaš neznáme, nevieš, čo objavíš.

Není tady

 

#45 23. 12. 2007 9:20

majkafa
Host

Re: nevěra s odstupem času

Evíkxx napsal(a):

A všichni hříšníci, že budou potrestaní reta

Nu, a kteřípak to jsou? Že bychom to byli my všichni? Bych tak myslela. Ale v tom případě jsme vlastně všichni nevinni. smile

 

#46 23. 12. 2007 9:22

majkafa
Host

Re: nevěra s odstupem času

jajo napsal(a):

Ja som dal manželke absolútnu vožnos a užívam si ju každú minútu, ktorú sme spolu. Ak sa rozhodne urobi to znova nezabránim tomu a nebudem sa o to ani snaži. źudia o tom či budú šastní rozhodujú sami a mi ostatní máme len vežmi malú možnos to ovplyvni.
Prajem ti krásne vianoce.

Ty si DAL manželke vožnos? Tiež zaujímavé. smile
Nič, nič, len som si nadelila pod stromček trošku zrkadlenia. lol

 

#47 23. 12. 2007 13:52

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: nevěra s odstupem času

Tady je to hodně tristní čtení.....
Tolik nepochopení, hlouposti, nepokory a neúcty jeden k druhému, ale především k sobě samému.... 
Tolik bolesti a smutku...

Tak hezké vánoce, a "podváděný" rychle "pochopí" svou vlastní lekci a nemusí se kvůli tomu stát "podvádějícím".
A "podvádějící" rychle "pochopí" tu svoji lekci a nemusí být časem "podváděným".
A se Malinká a Přátelská Duše co nejdříve poznají a obejmou smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#48 23. 12. 2007 14:08

Sirius
Host

Re: nevěra s odstupem času

Selima napsal(a):

Mne tá veta o hriešnikoch vôbec taká krásna nepripadá... A hlavne mi teda nie jasné, kto je arbiter, rozhodujúci o hriešnikoch a trestoch??? roll Keď už beriete do úst slová ako "hriešnik", tak nezabúdajte, že podža Biblie už prichádzame na svet hriešni VŠETCI a sme zrodení z dedičného hriechu... Takže sme potrestaní všetci vospolok, len s tak utešujeme, že nie... hmm

Seli co dodat. smiletummenuppstolthjarta

 

#49 23. 12. 2007 17:32

Evíkxx
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2007
Příspěvky: 13

Re: nevěra s odstupem času

Tak sorry, ale já fakt nevěřím na Boha, takže v tomhle se asi neshodnem. rodna

Věřím v lidi, v odpuštění, v nápravu....a hlavně v upřímnost. To je moje poučení do budoucna!!! Víc mluvit o tom, co chci a co nechci, co chce a nechce ten druhý...jinak to asi nejde. škoda, že tohle nás ve škole neučili. Že nám většině dojde, že vztah se musí POŘÁD budovat, pořád je třeba na sobě pracovat..jinak to prostě krachne, nebo skončí takhle!! Škoda přeškoda, že tohle člověk pochopí až PO TOM, co k TOMU dojde. Ale nikdy není pozdě!!

A ti, jak já říkám hříšníci...tím já myslím,že budou potrestáni a doufám, že byli, že jejich řeči, jak je to mrzí jsou upřímný a ža taky dostali pořádnou lekci!!
Ruku na srdce, každý z nás...až na vyjímky...má na tom, co se stalo svůj podíl viny.
Ale nejsem tak jak to říct asi POKORNÁ, abych si myslela, že dobře mi tak. Tak to ne lidičky. tohle jsme si nikdo nezasloužil. Stačilo, aby ten druhý přišel a řekl, že takhle už dál nechce a buď s tím budeme něco dělat, nebo ne. Ale nevěrou se věci neřeší!!! To pardón!! A nějaký já ti to přece naznačoval, že mi není dobře...tak na to já nehraju. jsme lidi, máme huby a máme je používat.

Všem, přeju ještě jednou krásný Vánoce a Lakince za to, co prožila ještě hezčí hjarta hjarta hjarta A podle toho, co čtu, tvůj syn...je úžasnej, věř mi. Kéž by moje děti, jednou vyrostly v tak moudrý bytosti. A jestli si můžu dovolit nějakou připomínku, tak chlapa vem čert, co chtěl to má. Můžeš, když to budeš chtít, být šastná i bez, nebo rovnou s někým jiným šastnější. Ale neztra kvůli tomu to hezký, co je mezi tvým synem a tebou. On tě podrží neboj!! A manželkou nebo přítelkyní, někdy holt nejsme navždy, ale rodičem ANO!!! Přeju ti pevný nervy v budoucích dnech a doufám, že už někde "vychází tvoje sluníčko"

A ještě vzkaz pro Jaju, mou zpřízněnou duši tillfreds
Pokud uvažuješ stejně jako já, pak snad i souhlasíš..alespoň mě to tak změnilo a poučilo, že důvěřuj, ale prověřuj. Znovu věřit je moc těžký. A protože se nám stalo něco moc a moc ošklivýho, bez ohledu na to, co kdo říká, my teď snad máme právo na to čas od času upadnout v splín, vybouchnout uvnitř, tajně si pobrečet, a třeba i zkontrolovat mobil..i když se nám to doteď protivilo. Jenže kdybych to udělala dřív, nemuselo to zajít tak daleko.
Každý a si řeší po svým....ale nikdo se s tím za nás nevyrovná, na tohle jsme sami!! takže každý podle svýho gusta..říkám já.
papa

papa

Upravil(a) Evíkxx (23. 12. 2007 17:40)

Není tady

 

#50 23. 12. 2007 20:30

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: nevěra s odstupem času

Víš Eviku, ono je celkem fuk, zda věříš v boha, ono to známé: každý svého štěstí strůjcem, platí jak pro neznabohy, tak pro věřící smile

Nu a ty mᚠve svém textu pozoruhodný počet vykřičníků.....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů