Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 9. 12. 2007 13:26

88veri
♥------

jsem nejistá

mám takový problém. No problém, spíš nevím jak to mám brát.
Po pěti letech jsem se ocitla na třídním srazu. Pili jsme a pili a pili...nakonec nás z 16 zbyli 3 a asi ve 3 ráno už jen 2. Já a můj bývalý spolužák. Na základce jsem ho neměla ráda, nafoukanej týpek co každýmu dělal naschvály. Jenže ejha...skončili jsme u něho doma u filmu a najednou jsem zjitila, že se z něj stal super chlap. Potom jsme se spolu vyspali a domů jsem se odebrala, když svítalo. Byl to nejhezčí sex co jsem kdy zažila:) byla jsem už vystřízlivělá a moc dobře jsem věděla co dělám. Když mě vyprovázel, loučil se polibkem a slovy, že mě zase rád uvidí. Potom odpoledne mi napsal jestli jsem ten kus bez něj došla v pohodě domů. Odepsala jsem - žádná reakce. Večer jsem mu napsala, že doufám, že si to nechá pro sebe - poslal mi smajlíka. Od té doby nic. Je to už týden. Nevím co si o tom mám myslet..chtěl si jenom užít? Nebo čeká až se já ozvu, že bysme někam mohli zajít? Ne že bych se zamilovala, ale nebránila bych se tomu ho vidět a poznat ho víc..co si o tom myslíte?

Není tady

#2 9. 12. 2007 13:40

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Re: jsem nejistá

Hezky si za****l a tím to pro něj skončilo. Kdyby měl zájem, dávno by se ozval. Zřejmě napíše, až se mu zase zachce bezproblémového sexu bez jakýchkoliv závazků.

Strach je malá smrt...

Není tady

#3 9. 12. 2007 13:40

Eszter
♥♥♥----

mno,tak týden už je dostatečná doba na to aby se ozval,aspon si to myslím.Ještě bych možná zkusila napsat,třeba opravdu čeká až napíšeš ty,ale pak už bych to nechala plavat.Byla jsi pro něho snadná kořist a jestli jsi ho neokouzlila natolik aby se ozval,tak nejspíš o nic vážnějšího nepůjde.To jen můj názor,je možný že se pletu.Přece jen-nejsem chlap,takže nevím jak chlapi uvažujou:-)))

Upravil(a) Eszter (9. 12. 2007 13:43)

Život je boj a ten se bojuje až do konce...

Není tady

#4 9. 12. 2007 13:41

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Jednou už napsala = žádná reakce, napsala podruhé ´smajlík, to mluví za všechno, má snad nějakou hrdost???

Strach je malá smrt...

Není tady

#5 9. 12. 2007 13:42

Eszter
♥♥♥----

Bety napsal(a):

Hezky si za****l a tím to pro něj skončilo. Kdyby měl zájem, dávno by se ozval. Zřejmě napíše, až se mu zase zachce bezproblémového sexu bez jakýchkoliv závazků.

souhlasím s tebou,jen jsem to nechtěla napsat takhle "ostře" smile

Není tady

#6 9. 12. 2007 13:45

Eszter
♥♥♥----

Bety:jednou odepsala-žádná reakce.podruhý napsala-smajlík.To jen pro přesnost big_smile

Není tady

#7 9. 12. 2007 13:52

Salen
♥♥♥♥♥♥-

No, nejlepší na tom je, že jsi najednou poznala, že je z něj super chlap :-).
Viděli jste se po létech, rovnou jsi mu skončila v posteli .... co čekáš? Prostě ses zachovala jako to mají chlapi rádi - dobrá kámoška k pokecu a na šuk... . Až budeš chtít být pro nějakýho chlapa něčím víc, nelez mu hned do postele.

Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

#8 9. 12. 2007 14:10

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Předpokládám, že 5 let po základce jste nejspíš oba dva ještě svobodní, takže se de facto vlastně nic nestalo... on si zašu..l, Ty taky, tak vo co gou, žejo? Pokud jsi od toho očekávala víc a on ne, je to pech, ale takovej už je život...

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#9 9. 12. 2007 16:56

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

Skvělé!
Bravo!
Fantastické!

Předpokládám, že mᚠobčanku a po této příhodě mᚠneobyčejnou příležitost vyzkoušet si otázky dospělých lidí.

1. Jirko, po tom srazu to bylo fajn. Nemám v úmyslu se vdávat. Ale ráda bych s tebou zašla na kafe a popovídala si. A po pravdě řečeno tě ráda i trošku víc poznala. Zdᚠse mi úplně jiný, než na základce a prostě mě víc zajímáš. To je vše. Můžu v UT a ST po práci. Co ty?
2. Jirko, skvěle jsem si to s tebou užila. Co takhle si to zopakovat každý čtvrtek večer? :-) Zádné závazky. Jen sex, drogy a romantické filmy.
3. Jirko, ten večer byl fajn - hlavně závěr. Neberu to moc vážně. Oba jsme si to užili. Ale jsem ženská a domněnky se mnou cloumají. Ráda bych zašla na kafe se popovídat. Vím, že nemᚠpovinnost odpovídat, ale ráda bych si ten skvělý sex zopakovala. Jestli ty také, odpovez do dneska vecera a napis, který večer se ti hodí. Jestli ne, napiš, že nemᚠzájem. Jsem velká holka a je to úplně v pohodě.

Vyber si sama nebo dopln variantu, která vyjadruje to, co doopravdy chces. O co si reknes, to budes mit - viz. Vesmirny objednavkovy servis na jinem foru :-)

PS: telefonáty mají přednost před SMS (psaný text bez diakritiky a jeste tak strucny je casto zavadející - navíc s temi smajlíky).

Není tady

#10 9. 12. 2007 17:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

No hlavně už se prosím tě neponižuj a neztrapňuj nějákými sms, on o víc evidentně nestojí, tak mu nelez do prde.e dumbom

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#11 9. 12. 2007 19:48

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Nicolas napsal(a):

Skvělé!
Bravo!
Fantastické!

Předpokládám, že mᚠobčanku a po této příhodě mᚠneobyčejnou příležitost vyzkoušet si otázky dospělých lidí.

1. Jirko, po tom srazu to bylo fajn. Nemám v úmyslu se vdávat. Ale ráda bych s tebou zašla na kafe a popovídala si. A po pravdě řečeno tě ráda i trošku víc poznala. Zdᚠse mi úplně jiný, než na základce a prostě mě víc zajímáš. To je vše. Můžu v UT a ST po práci. Co ty?
2. Jirko, skvěle jsem si to s tebou užila. Co takhle si to zopakovat každý čtvrtek večer? :-) Zádné závazky. Jen sex, drogy a romantické filmy.
3. Jirko, ten večer byl fajn - hlavně závěr. Neberu to moc vážně. Oba jsme si to užili. Ale jsem ženská a domněnky se mnou cloumají. Ráda bych zašla na kafe se popovídat. Vím, že nemᚠpovinnost odpovídat, ale ráda bych si ten skvělý sex zopakovala. Jestli ty také, odpovez do dneska vecera a napis, který večer se ti hodí. Jestli ne, napiš, že nemᚠzájem. Jsem velká holka a je to úplně v pohodě.

Vyber si sama nebo dopln variantu, která vyjadruje to, co doopravdy chces. O co si reknes, to budes mit - viz. Vesmirny objednavkovy servis na jinem foru :-)

PS: telefonáty mají přednost před SMS (psaný text bez diakritiky a jeste tak strucny je casto zavadející - navíc s temi smajlíky).

Teda Nico,
konečně super návod tummenupp
Ale pro chlapa vissla
Pro babu, nic moc...... spíš kecy, kecy, kecy....
Tomuhle se neříká "vesmírný objednávkový servis", tomu se říká "nas**t si do bot" reta

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#12 9. 12. 2007 19:58

Salen
♥♥♥♥♥♥-

No ale aspoň máme návod, jakou sms by si chlap přál dostat :-)

Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

#13 9. 12. 2007 20:05

Kubula
♥♥♥♥♥♥-

Salen napsal(a):

Já bych si rozhodně vybrala, nebejt teda šastně vdaná, věrná atd. lol

Není tady

#14 9. 12. 2007 20:10

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Salen napsal(a):

To je fakt lol
Jenže tohle přání mu zase splní jenom chlap par
Chlap - a je naprosto fuk, jestli má sukni a nemá pimpáska reta

Není tady

#15 9. 12. 2007 20:31

Kubula
♥♥♥♥♥♥-

Pandorraa napsal(a):

Salen napsal(a):

To je fakt lol
Jenže tohle přání mu zase splní jenom chlap par
Chlap - a je naprosto fuk, jestli má sukni a nemá pimpáska reta

No, já ještě nenarazila na "chlapa" ani na "ženskou", pokud tím myslíš, že chlap dělá výhradně "chlapské" věci a ženská výhradně "ženské". Všichni, co znám, to mají nějak namíchané gloria

Není tady

#16 10. 12. 2007 7:37

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Prostě si zalovil a zakončil to zašukáním si. Co víc si chlap může přát. Snad jen ženskou, co pochopí, že šlo jen o ten okamžik, že to byla fajn hra. Nejhorší je, když to ženská nepochopí a chlapa otravuje přihlouplýma smskaka, kdy a jak se sejdou, že by to mohli dát dohromady, žy by byl supr táta jejích dětí a že se těší, až spolu zestárnou a že si budou ve stáří vzájemně nasazovat zubní protézy. Prostě romantika smile

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#17 10. 12. 2007 7:52

HB
♥♥♥♥♥--

po jednonocnich zalezitostech by se snad ani zadne smsky, maily a telefonaty delat nemely...ono to pak svadi k mylnym interpretacim big_smile
ackoliv vyjimky lze najit, moje jednonocni zalezitost se tahne uz skoro rok (ale snazel se on, ne ja) gloria ale v tomhle pripade bych byla skepticka..vybodni se na to, mas bezva zazitek, tak si ho nekaz horkyma koncema

The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

#18 10. 12. 2007 8:34

Martina93
♥♥-----

jen mě tak napadlo, když už se něco takovýho semele(erotika na jednu noc, nebo nějakké takové to poblouznění např. po tom srazu), jak se teda pozná, že ten boy už se nechce víckrát vidět s tou holkou(ženskou)?, opravdu by měla spíš holka čekat, jestli se on ozve?Je fakt tak blbý, když ona napíše první?Určitě je fakt blbý, když ona napíše a pak čeká a čeká a v hlavě se jí mele, proč nepíše, proč s ní teda spal atd.Jen mě to tak zajímá, vím, že "zamlada" jsem v taových věcech taky dost lítala, byla jsem netrpělivá atd.Asi by měla být holka dobývaná, ale co když ten kluk potřebuje trochu trknout.(vím, že Veri to měla trochu jinak..), proč má tedy čekat ženská, jestli se ten superman ozve?

Není tady

#19 10. 12. 2007 8:51

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Tak ono to může být docela dobře i obráceně, žejo... tedy že je to žena, která to bere jako jednorázovku, zatímco boy se zaláskuje.... sám jsem to kdysi zažil, navíc mi to bylo vysvětleno docela nevybíravým způsobem, takže jsem z toho byl poněkud vykolejenej big_smile

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#20 10. 12. 2007 8:53

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha

Martina93 napsal(a):

jen mě tak napadlo, když už se něco takovýho semele(erotika na jednu noc, nebo nějakké takové to poblouznění např. po tom srazu), jak se teda pozná, že ten boy už se nechce víckrát vidět s tou holkou(ženskou)?,

Jednoduše - už se sám neozve.

Martina93 napsal(a):

opravdu by měla spíš holka čekat, jestli se on ozve?Je fakt tak blbý, když ona napíše první?Určitě je fakt blbý, když ona napíše a pak čeká a čeká a v hlavě se jí mele, proč nepíše, proč s ní teda spal atd.Jen mě to tak zajímá, vím, že "zamlada" jsem v taových věcech taky dost lítala, byla jsem netrpělivá atd.Asi by měla být holka dobývaná, ale co když ten kluk potřebuje trochu trknout.(vím, že Veri to měla trochu jinak..), proč má tedy čekat ženská, jestli se ten superman ozve?

Ale to není o tom, že mu nemůžeš napsat/ozvat se. Ale nic neočekávat. A neptat se - co bude dál?
Beru, když se ta ženská ozve "jakoby nic" - třeba že chce s něčím pomoct, a vzpomněla si, že on to umí.
A když chlap pak nezareaguje, tak je to jasný.
Nebo to na něj může vybalit natvrdo - jak už tam bylo psaný - ve smyslu: chci s Tebou jenom spát, nebo: chci se ještě vidět, nebo něco takovýho - ale musí počítat s tím, že chlap řekne ne.

Není tady

#21 10. 12. 2007 9:17

Bellagambi
♥♥♥♥♥--
Místo: Morava

Martina93 napsal(a):

Určitě je fakt blbý, když ona napíše a pak čeká a čeká a v hlavě se jí mele, proč nepíše, proč s ní teda spal atd.Jen mě to tak zajímá, vím, že "zamlada" jsem v taových věcech taky dost lítala, byla jsem netrpělivá atd.Asi by měla být holka dobývaná, ale co když ten kluk potřebuje trochu trknout.(vím, že Veri to měla trochu jinak..), proč má tedy čekat ženská, jestli se ten superman ozve?

A proč ne, myslím, že dost žen se takto chová, a to si chlap s ní ani neza*uká. Zrovna na jednu takovou pipinu jsem zase narazil.

Jinak je super, že existují takové nelakomé dívky jako vera.pussa

Super mašina: http://www.achtungpanzer.com/pz6.htm
Silná, výkonná, dobře chráněná! Bohužel i ten nejlepší pancíř může vyřadit obyčejný pěšák!  Která hrdinka si troufne a přežije to? Zatím se to žádné nepovedlo....

Není tady

#22 10. 12. 2007 9:44

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥

Když se chlap už neozve, tak je to jasný důkaz toho, že si chtěl jen zašukat.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#23 10. 12. 2007 10:11

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno

KALIK napsal(a):

Když se chlap už neozve, tak je to jasný důkaz toho, že si chtěl jen zašukat.

Tohle + návod Nikolase na SMS pro "nevěřící (a doufající) Tomášky" = perfektní manuál po prohýřené noci! stolt
Tak to berou muži a jsou nám vděčni, když to respektujeme...........ověřeno a podškrtnuto!

Ovšem oni by zas mohli respektovat, jak je pro nás nesmírně těžké, ne-li nemožné, se tim řídit......... rodna

Upravil(a) ViktorkaLove (10. 12. 2007 10:14)

Není tady

#24 10. 12. 2007 10:18

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥

Tak jim to říkejte smile

Tohleto je server vesměs pro ženy, tak radíme my jim smile

Není tady

#25 10. 12. 2007 10:33

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Kubula napsal(a):

No, já ještě nenarazila na "chlapa" ani na "ženskou", pokud tím myslíš, že chlap dělá výhradně "chlapské" věci a ženská výhradně "ženské". Všichni, co znám, to mají nějak namíchané gloria

Ne, kubulo, myslela jsem to jinak.

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí