Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#76 30. 12. 2010 15:12

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Re: secondhand-riziko?

Barysku to co pises o botech od Bati to mohu potvrdit taky.Pred nekolika lety jsem tam zakoupila botasky pro svou dceru znacky power.( nevim jak se to pise).Boty po 3 nedelich rozsmajdane na podrazce dira.Reklamace nebyla uznana pry vada chuze.Zajimave je,ze do te doby mela dcera kupovane boty u Vietnamcu a boty ji tu sezonu vydrzeli a navic nikdy je nemela rozsmajdane.V ten sami den tam mel zakoupene boty i syn stejne znacky, tomu ta podrazka praskla o reklamaci jsem se,uz radci nepokousela.Uz nikdy vic jsem tam detem boty nekupovala.
Ja jsem zastancem secondhandu,sve deti jsem tam oblikala od miminka i,kdyz jsme moc dobre  financne na tom nebyli deti chodili nadherne obleceny.To jeste z obchodu,kde se prodavalo kilo za 100 kc.Ja sama mam svuj satnik  z 90% take ze sekace a to i obuv.
Loni trval pritel na tom,abych si koupila znackove botasky,byli to moje prvni znackove boty za muj zivot a vydrzeli me presne pul roku.Boty ze sekace me rozhodne vydrzeli dyl.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#77 30. 12. 2010 18:41

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Já nakupuju v sekáčích už dlouho. Zpočátku jsem věci máchala i ve slabém roztoku hypermanganu, ale to mě po čase přešlo. Jsem z malého města, takže v kamenných obchodech je hodně draho a vietnamci mají věci nekvalitní. Jenom boty teda neberu. To mi nějak nejde. Na botech nešetřím a docela se mi to vyplácí. Ale musím říct, že poslední dobou u nás v sekáčích mají hrozné hadry, asi berou úplné šunty. Už dlouho jsem nic nekoupila.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#78 31. 12. 2010 19:59

Leri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: střední Morava

Sekáče i bazary pro děti jsou fajn, nakoupí se tam značkové věci (tedy hlavně kvalitní, o značku mi nejde), nejsou ožmolkované, jen málo obnošené, jako nové za málo peněz. Věci u Vietnamců jsou po oprání samý žmolek, při praní barví.
Věci ze sekáče i z bazaru normálně operu, vadí mi ta jejich "vůně".
Boty bych si nekoupila, pro dítě vůbec, to ani u Vietnamců, pro sebe kupuju boty u V. nebo v normálním obchodě kromě Bati!
Škoda jen že tady u nás není víc a lepších sekáčů, zatím tedy vybírám jen pro malou. Anebo kupuju na bazaru pro miminka na internetu. To pro sebe bych nemohla, netrefila bych velikost, já si to přece jen musím zkusit.
Já sekáčům fandím, moje kolegyně si tam koupila pár krásných kabátů kvalitních značek za pár stovek, pokaždé lidé hleděli, co to má na sobě, jistě si řekli, kde na to bere!

Co mě nezabije, to mě posílí.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí