Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#26 5. 12. 2007 16:01

venuše
♥♥♥♥♥♥-

Re: spotřebiče INDESIT

Omlouvam se, prehledla jsem to.
Predpokladam, ze tu susicku nemusim pouzivat pokazde? Treba v lete rada susim pradlo venku....

Není tady

#27 6. 12. 2007 6:59

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Web

Jasně že nemusíš. Je to úplně oddělený program. Já ji používám vlastně jen v zimě, když mrzně prádlo i na půdě a když je nějaká krizovka. Potřebuju nutně košili, bundu nebo tak něco narychlo.

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

#28 6. 12. 2007 7:48

Riala
♥♥-----

Vlaďko,když by se dávalo prát jen takové množství a druh prádla,které se dá sušit,jde zapnout ten program na sušení hned před spuštěním praní nebo ze začátku,tak aby to sušení samo navazovalo? Nebo se ten program může spustit až když se prádlo vypere? Jak poznᚠkolik toho prádla na sušení? Píší 4 Kg podle druhu. Co se stane,když by ho bylo víc?

Není tady

#29 6. 12. 2007 8:08

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Web

Můžeš to nastavit tak, že se ti sušení spustí po skončení praní samo. Pokud pereš víc prádla, můžeš potom to, co třeba mᚠstrach sušit, odebrat a zapnout to samostatně. Víc prádla jsem sušit nezkoušela, tak nevím. Ale tipuju, že by se to mohlo spálit o buben, kdyby to nemělo místo. Je to strašně rozpálené. I to prádlo je potom úplně horké. Nedoporučuju sušit svetry, jemné halenky a "umělohmotné" prádlo. Nejlepší je to na ručníky, povlečení a takové věci, které ti opravdu dlouho schnou nebo je nemᚠkam pověsit.

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

#30 7. 12. 2007 7:25

Moninka
♥♥♥----

Tak my máme Indesit pračku a fakt super, šlape už dva roky a peru hodně často

Není tady

#31 10. 12. 2007 8:24

Kamilie
♥♥♥----

Mám mrazák Indesit a taky nikdy více. Hučí jak ďas!!!! Měla jsem starou Calex lednici a ta hučela, když za-vypínala. Toto je ale proti tomu tank. Už se těším, až si koupím novou, normální hlučící.
Ani nevím, co mám za novou lednici, ale je prima. Tichý chod, samoodmrazovací. Při koupi už jenom koukám na hlučnost i třídu (spotřebu), i když to v obchodech nechtějí předvádět... Když porovnám spotřebu staré a  nové lednice...tak ani nelze srovnávat, to umí ta nová.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí