Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 12. 2007 22:28

susan
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1497

Inkontinence?

Ahoj holky, mam velký problem a prosim o radu. Jsem pomalu 5t po porodu a jelikož mi dělali 8 den od porodu sekci a prodělala jsem 15 dnů od porodu silný zánět dělohy včetně močáku mam problem a nevim co s tím. Nemohu udržet moč a musím pořád nosit vložku a lítám na malou.Vím že spodek mám jěště uvolněný ale je to značně nepříjemné a proto prosím o radu zda se s tím dá něco podniknout. Dr. na prohlídku jdu až za týden.
Prosím poraďte co s tím hjarta


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;28/st/20071023/n/Tomasek/dt/5/k/ac22/age.png
6 měsíců 9kg/74cm, 8měsíců 9,5kg/76cm 8zubů,12měsíců 11,2kg/80cm 9 zubů,18měsíců 14kg/87cm 16zubů

Není tady

 

#2 3. 12. 2007 7:56

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Inkontinence?

Susan zkus posilovat pánevní dno cviky, které se učily v předporodních kurzech!!!!!!!

Není tady

 

#3 5. 12. 2007 15:09

misulinka21
♥♥♥♥---
Místo: Střední Čechy - Neratovice
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 461

Re: Inkontinence?

Milá Susan,
tohle velmi dobře znám. Měla jsem podobné problémy po druhém porodu. Prvních pár týdnů něco jako ty, pak už jen když jsem měla plnější močák a taky když jsem zvedla něco těžkého nebo zakašlala. Bylo to fakt nepříjemné. Zkus jednoduchý cvik, když půjdeš na WC, tak prostě chvíli pust proud moči a pak zkus zastavit a takhle to několikrát zopakuj. Dělej to při každé návštěvě WC. Mělo by ti to pomoct. Ale nebude to ze dne na den. Já tyhle problémy cítila až do 6 měsíců po porodu. Jdeš-li teď někdy k lékaři, určitě se o tom poraď. Aby to nebyl třeba opět nějaký zánět. Já měla nedávno silný zánět ledvin,netušila jsem, že je něco v nepořádku, myslela jsem, že mi přijde menses. A pak jsem začala cítit bolest v zádech a druhý den mne manžel v noci vezl do nemocnice, nemohla jsem bolestí ani pořádně chodit. Určitě to nepodceňuj a prober to s lékařem.
Hodně štěstí


http://www.ticker.7910.org/an1cxzS0g410010Mjg4ZHw0NzQ3NTE3amF8SmVuaWNrb3ZpIGpl.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cqk60g410010Mjg3ZHw0MjAwNzlqYXxFbGluY2UgamU.gif

Není tady

 

#4 6. 12. 2007 21:59

oskárka25
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tišnov a okolí
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 3039
Web

Re: Inkontinence?

já to taky zažila, chce to cvičit a cvičit a cvičit. Jak se zde píše, na WC stahovat a povolovat při močení a potom v lehu na zádech na podlaze stahovat hýždě a povolovat. Po pár týdnech se to zlepšilo.


Jakub 16.2.2007
Lucinka 10.6.2010

Není tady

 

#5 6. 12. 2007 22:23

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Inkontinence?

oskárka25 napsal(a):

já to taky zažila, chce to cvičit a cvičit a cvičit. Jak se zde píše, na WC stahovat a povolovat při močení a potom v lehu na zádech na podlaze stahovat hýždě a povolovat. Po pár týdnech se to zlepšilo.

Kámoška říkala, že ji gynekoložka varovala před těmi cviky se zastavováním proudu moči, protože když prý díky tomu cviku zůstane v močové rouře moč, která by tam normálně nezůstala (mechanismus přesně nepopíšu, sorry...), může to vést k zánětům. Pak prý o tom ještě mluvily a dr. říkala, že pokud na wc bude sedět dost dlouho a dá pozor, aby odešla opravdu všechna moč, je to ok. Jen takové varování stolt Jinak mně po prvním porodu hodně pomohly cviky, kdy ležím na břiše a všechny svaly všech tří otvorů se mají zatínat tak, jako by je člověk chtěl vcucnout dovnitř. Je to vlastně podobné jako s tou močí, ale bez rizika zánětu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů