Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#26 3. 11. 2008 22:28

ita
♥♥♥♥♥♥-

Re: Vztah s matkou!!!

Zuzi, přežila tátu o 2 roky a mě pořád mrzí, že jsem za ní přestala jezdit. Jenže jsem měla rodinu, která mě taky potřebovala a máma mi dávala najevo, že o mě nestojí. Určitě měla po tátově smrti nějakou mrtvičku, protože měla výpadky paměti, mluvila v holých větách, nevydržela se dívat ani na televizi... Dnes je mi jí líto, tenkrát jsem cítila zklamání a křivdu.

Není tady

#27 4. 11. 2008 10:57

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

No právě, já se bojím toho, že když  se odstřihnu, bude mě to děsně trápit.....

Pořád uvažuji o návštěvě její obvoďačky. Četla jsem totiž nedávno, že podobné chování předchází Alzheimrovi, že ti lidé se  takhle snaží  vyrovnat s pocity nevyrovnanosti, které s sebou  nemoc přináší, tak pořád nevím,Jestli ji nějak nedokopat k doktorovi- ale to jí bude  nápadné...   Nevím co dělat a tolik bych stála o  nějakou pomoc, kdyby byla možná...
Nechci si prostě připustit, že už je to nafurt a bude ještě hůř....

Není tady

#28 4. 11. 2008 11:08

ita
♥♥♥♥♥♥-

Zkus se s tou obvoďačkou domluvit, třeba ji pozve, nebo navštíví. Moje máma také k doktorovi nešla, jen se cpala alnagonem. Chtěla jsem si ji pak vzít na čas k sobě, nechtěla, že by jí někdo vykradl dům. Teď zažívám něco podobného s tchýní, má přes 90, bydlíme v jednom domě. Všechno už si plete, neslyší.. Taky všechno neustále zamyká (nářadí, ke kterému se nikdo cizí nedostane..) Prostě, vyrůstaly v jiném světě, nestále nám předhazuje, že za jejích mladých let žili rodiče s dětmi pospolu až do konce.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí