Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 13. 12. 2007 21:19

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Opakované výtoky

Karin - zpět k lékařce a pohrozit stížností,pokud ti okamžitě nepomůže! Nebo běž v noci na pohotovost do porodnice ! Je mi tě líto, že se neumíš bránit, vím, co to je....Nebo a tě odešle na infekční , když tě nechce léčit !

Není tady

 

#27 14. 12. 2007 1:18

Maya.82
Host

Re: Opakované výtoky

bozenka napsal(a):

Dobrý večer,
ráda bych Vám pomohla od problému. Pro ženu je mykóza noční můrou. Pokusím se to shrnout. Mykóza je infekční onemocnění způsobené mikroorganismy. Známe je také pod pojmy jako kandidózy, mykotické infekce, kvasinkové nebo plísňové infekce. Jako původci těchto chorob se totiž uplatňují nejčastěji kvasinky rodu Candida, které tvoří přechod mezi houbami a plísněmi. Vulvovaginální mykózy (kandidózy), tedy infekce dolní části ženského genitálního traktu způsobuje druh Candida albicans, z dalších druhů se vyskytují také Candida glabrata, Candida crusei, Candida tropicalis a Candida parapsilosis.
Rizikovými faktory pro vznik mykóz jsou cukrovka, porucha imunity, aplikace kortikosteroidů a širokospektrých antibiotik, ale také v neposlední řadě nevhodná výživa, stres a nezdravý životní styl.
Co by měla dělat žena, která trpí opakovanou vaginální mykózou? Napište poradím.

A doufám, že poradíš zdarma jinak je to reklama a ta je proti pravidlům.

 

#28 14. 12. 2007 12:59

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Opakované výtoky

Ještě mě napadlo, asi bych zavolala na venerologii,vylíčila potíže a nechala si udělat testy, třeba jen pro vyloučení pohl. nemocí a infekcí ! Někde musíš začít, jinak se toho nezbavíš nikdy !

Není tady

 

#29 14. 12. 2007 14:16

Maya.82
Host

Re: Opakované výtoky

Aneri a na te venerologii ti udělají opravdu testy na všechno??

 

#30 14. 12. 2007 16:58

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Opakované výtoky

lol já jsem nikdy na venerologii nebyla, ale myslím si, že když bych přišla a diskrétně lékaře požádala, že mám svědění a gynekolog mi nedovede pomoci, ani mě neodeslal na infekční, tak mi někdo přece musí z lékařů od svědění pomoct. Jinak bych si stěžovala na lékařskou komoru . Myslím, že tam by měli udělat vyšetření na nemoci přenosné pohl.stykem /kapavka,syfilis,chlamydie a pod./ a vyloučit aspoń, co to není ! To musí být zoufalá situace a já si ji ani nedovedu představit, že by se to vracelo, či opakovalo a neřešilo.

Není tady

 

#31 18. 12. 2007 17:59

Karin.P
♥------
Registrovaný: 29. 11. 2007
Příspěvky: 16

Re: Opakované výtoky

Byla jsem ted u gynekoložky a ta mi napsala Jenamazol a Gynoflor, samozdřejme jsem ji pozadala, jestli by mi neudelala nejake vysetreni, ze uz se s gynekologickyma potizema lecim vice jak rok a pul, a rekla mi, jake si predstavuju vysetreni, ze i kdyby udelala kultivaci, tak na 99% by vyšly kvasinky, ze to mam po Doxyhexalu a po Polygynaxu. Tak to mam uz podruhe zmenit doktora? to opravdu tady to zdravotnictví stojí za nic. človek aby se doprošoval o vysetreni a to jeste plati zdravotni a chovaji se k nemu nechutne. sedi v tech ordinacich a jenom od nas tahaji penize a cekají na úplatky, tak to tady v teto zemi funguje, nemyslite?

Není tady

 

#32 18. 12. 2007 18:15

host5522
Host

Re: Opakované výtoky

..

Upravil(a) yellow108 (18. 12. 2007 18:17)

 

#33 19. 12. 2007 7:12

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Opakované výtoky

Karin, tak se zeptej, kdy ti od problému pomůže/to už můžeš mít chronické/, kdy nebudeš mít svědění a výtoky, zda je to stav neměnný a kdy budeš vyléčená !A jestli jsou kvasinky nevyléčitelné ! Tak by ti měla doporučit stejně třeba imunologii, podpořit imunitu a pod. !  Já bych ty dotazy dala na papír a žádala písemnou odpověd. To už by mělo signalizovat, že to může být podklad pro další jednání, ale jinde, než u lékaře. Zároven bych klidně obvodnímu zelhala, že mě posílá, at mi udělá vyšetření z krve on, nebo pošle na infekční, či venerologii! Přece lékaři nemůžou stále jen brát a lhát a nic nedělat ! Ale hlavně, tak doktorka nemá určitě svědění ani výtok a na tvůj evidentně kašle !!! Nenechej se , je to tvé zdraví !

Není tady

 

#34 18. 1. 2009 13:52

Saritha Karegar
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2009
Příspěvky: 12

Re: Opakované výtoky

slecny, pridavam se k vam s mnoha otazkami.  ja mam problemy uz asi 4 roky. Zacalo to kvasinkou, ted uz mi ve vyteru nachazeji i klebsielu, nebo escherichii coli, streptokoka, enterokoka, proste cokoliv. Analni sex jsem nikdy neprovozovala. Kazdopadne vytoku se nemohu zbavit, na gynde jsme ted uz 2x za mesic. Mam jeste k tomu caste anginy, takze ted mi budeou brat mandle, protoze neustaly brani ATB tomu vsemu jeste jen ublizilo. Neim si uz rady, nechavala jsem si delat testy na pohlavni nemoci, chlamidie si nechavam delat znovu. Partnera mam za tu dobu druheho. A ted pouzivam pri pohlavnim styku jedine kondom, abych ho nenakazila, popripade on me. Myslite, ze moje problemy uz mohou byt chronicke? Na imunologii chodim a problem s imunitou udajne nemam. Treba mi pomuze odebrani tech mandli. Jinak, nemate zkusenosti treba s tim, ze kdybych vynechala sex treba na 3 mesice, ze by to pomohlo? uz jsem vyzkousela vsechno mozne, pravda je, ze jsem ve stresu,ale tyka se to hlavne stresu kolem meho zdravotniho stavu. Uz si pripadam jako spindira, jak jsem furt na gynekologii. A jak je to s neplodnosti zpusobenou vytoky?Dekuji mnohokrat.

Není tady

 

#35 30. 1. 2009 10:51

Katuška
♥------
Registrovaný: 27. 3. 2007
Příspěvky: 6

Re: Opakované výtoky

Ahoj Sar,

také  jse dřív měla opakované záněty, streptokoka atd... Globule ani mastičky nepomáhaly a když zabraly, tak jen na velmi krátkou dobu. Na štěstí mám báječnou gynekoložku, která mi nechala udělat autovakcínu, která se užívá půl rok. A musím zaklepat, že mám po problémech:))))

Není tady

 

#36 2. 2. 2009 14:27

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: Opakované výtoky

Mě nejvíce pomáhá ten Canesten, je to jeden velký čípek. Kamarádka radila jako prevenci Fermalac a já občas použiju Femigel. Jinak co mi pokaždé řeknou na gyndě: Prát v dětském prášku + nejméně 3 hodně vymáhat, žádná aviváž, voňavé vložky, toaleák (ani barevný) chodit často naostro a bavlněné kalhotky. Momentálně jsem přišla na to, že nejlépe omýt se vlažnou vodou bez mýdla:)

Není tady

 

#37 4. 2. 2009 15:57

Marta Šimůnková
♥------
Registrovaný: 29. 1. 2009
Příspěvky: 5

Re: Opakované výtoky

Karin, mam ještě jeden nápad co s tím. Je možné, že ty se pořád léčíš a nic z toho důvodu, že mᚠpartnerský vztah a přítel ty kvasinky může mít také a tak tě vždy nakazí znova. Jestli je tato varianta možná, tak se musíte léčit oba. Víc se dočteš zde: http://www.hledamzdravi.cz/clanek/206-i … e-problemy

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů