Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 11. 2007 20:51

zuzík22
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 1076
Web

Zkušenosti s koaty a snášení se s kocourem

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo podobnou zkušenost: máme vykastrovaného kocourka a nekastrovanou kočičku, s kterou bysme chtěli mít koátka. Řešíme ale, jak se k nim bude kocour chovat a i to, jak se bude kočka chovat k němu. Nezažil jste to někdo? Normálně se mají moc rádi, ale bojíme se i toho, aby po krytí z kočičky třeba necejtil jiného kocoura a nenaštval se nebo tak něco smile Předem moc díky za každou odpověď


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29651.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29652.png

Není tady

 

#2 25. 11. 2007 21:13

Messi
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2007
Příspěvky: 15

Re: Zkušenosti s koaty a snášení se s kocourem

Ahoj Zuzíku22, moje zkušenost je ze stran kocoura dobrá, kocour byl v pohodě (taky kastrát), ale kočka byla dost podrážděná.
Asi záleží i na povaze obou, protože nᚠkocour je flegmatický frajírek, ale kočenka ďáblík. Kočku jsme už nechali také vykastrovat, aby byl klid. Upřímně řečeno, u nás koata už ne.


Sílu proudu poznᚠteprve až plaveš proti němu.......

Není tady

 

#3 28. 11. 2007 17:18

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Zkušenosti s koaty a snášení se s kocourem

No, pokud pojede kočka za kocourem, bude to v pohodě, protože než dojde na koata, "kámoš kastrát" už dávno zapomene, kdyby jel kocour za kočkou, mohl by mít "kámoš" zkušenost, kterou by si mohl pamatovat... Nepíšeš, kolik je mu let, ale ve starším věku, cca. 5 let, kastráti "vystupují" v roli hodných tet a neměl by být problém. Kocour ztrácí kastrací i vlastnost samců kočkovitých šelem, zabíjet "cizí" potomky... krom toho, kočka domácí, je tak skvělá matka. že by mu nedovolila, se k miminům ani přiblížit...  Radila bych vzít kočku na "mejdlo" ke kocourovi (s ohledem na kočičí domácnost) a pak by neměl být problém. Naopak bych čekala, že "kastrát" se bude podílet na výchově a zbytek si "máma" ohlídá... stolt

Není tady

 

#4 28. 11. 2007 17:43

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Zkušenosti s koaty a snášení se s kocourem

Jj, já mám zkušenosti s našimi mafiány takovou, že když kotě mužského pohlaví trochu povyrostlo, vzal si ho starší mafián - kocour - "do učení".
V praxi to znamenalo tolik, že co kotě nepochytilo za lumpárny od vlastní matky, to dostalo jako zdravý základ od staršího mafiána lol


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#5 28. 11. 2007 18:07

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Zkušenosti s koaty a snášení se s kocourem

Většinou to bývá o povaze toho-kterého zvířete ale u nás to bylo pravidlem - nejstarší mafián vždycky školil dorůstající generaci big_smile i když z každého pravidla existuje výjimka. Předposlední mafián ke mně přišel už jako hodně odrostlé kotě - a vůdci smečky Honzisovi nějak nepadl do oka, takže Matýska pravidelně považoval za svoji svatou povinnost profackovat hmm


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#6 6. 4. 2008 10:33

mimoza
♥------
Registrovaný: 29. 3. 2008
Příspěvky: 7

Re: Zkušenosti s koaty a snášení se s kocourem

Ahojky lidi, mám dotaz. Mám 10 měsíčního kocourka vykastrovaného, v paneláku a chtěla bych mu pořídit kámošku malou čičinu. Jaké s tím máte zkušenosti. Jak se snášejí a jestli mi z bytu neudějí kulničku na dříví. Bývá i sám doma. Nemám zkušenosti poraďte. Díky

Není tady

 

#7 6. 4. 2008 12:03

Somaia
Host

Re: Zkušenosti s koaty a snášení se s kocourem

mimozo, na tohle je těžké odpovědět, protože každá kočička má stejně individuální povahu jako jí mají lidé. Já mám doma kocoura gentlemana, který snese vedle sebe kohokoliv a když ne okamžitě, tak netrvá dlouho a je přístupný komunikaci. Můj syn má zase kocoura divocha, který provokuje a klidně tu kůlničku na dříví s parákem udělá.... pak mám ještě kočičku, která je nepřístupná , žárlivá a majetnická, takže každého vetřelce rozdýchává hodně dlouho a vím  o ní, že při narušení svého teritoria viditelně a dlohou trpí.

 

#8 10. 4. 2008 1:51

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Zkušenosti s koaty a snášení se s kocourem

mimoza, já bych to riskla, i kdyby "mladá dáma" utržíla nějaký ten pohlavek, vsadím sto ku jedné, že kocoura zpracuje! Inu, to je , holt, tak zařízený... big_smile ...tím spíš, že ona by nebyla kastrovaná a měla správný "kočičí" základ chápání, sociálních zásad, kočičí komunity... Za mě: "Jdi do toho!" tummenupp stolt

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů