Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 22. 11. 2007 9:58

křepelka
♥♥♥♥---

mám strach o psa

Zdravím všechny milovníky zvířecích kamarádů. Nevím zda už jsem mimo jiné také paranoidní ale trochu se bojím o svého psa. Před dvěma týdny jsme se přestěhovali do podnájmu. V domě kde bydlíme bydlí také mladí lidé co mají psa-jezevčíka. Za domem je maličká zahrádka kam chodíme venčit psy. Každý den uklízím po mým pejskovi výkaly jak jsem to slíbila majitelce domu jenže ti sousedé po svém psovi výkaly neuklízí takže je tam nepořádek. Řekla jsem to majitelce domu a ta paní volala aby si to po psovi uklidila. Teď jsem tam za černou vránu a sousedka mi dává najevo že se zlobí. Na našeho psa má nemístné poznámky. V tomto lidem nevěřím a bojim se aby schválně nenastražili na našeho mazlíka nějaký jed nebo podobně. Budu asi muset mít psa na vodítku i když půjdeme na zahrádku. Na náhubek se nenaučil, má srdeční vadu a možná se mu přes něj špatně dýchá nevím. Vím že mi tady někdo může těžko poradit ale opravdu se bojím aby nám ho neotrávili.Paní na něj kouká jak na zjevení. Lituju že jsem to majitelce řekla:-((. Mám si s tou sousedkou raději promluvit a udobřit?

Není tady

#2 22. 11. 2007 11:15

Eva36
♥♥♥♥♥♥-

Re: mám strach o psa

No, já bych s ní zkusila promluvit. Nějak v tom smyslu, že majitelka mi jasně řekla, že mám po psovi uklízet a že jsem ji teda nabonzovala, abych já sama neměla problém. A ať se nezlobí. (Jasně že bych jí to nedala sežrat takhle po lopatě, ale zaobalila bych to. Můžeš taky zkusit pochválit jejího psa, postěžovat si - mírně - na zdraví svého psa... využít toho, že má taky zvíře a určitě ho má taky ráda, její pes ji bude zajímat.)

Není tady

#3 22. 11. 2007 11:27

ita
♥♥♥♥♥♥-

Za pokus to stojí, ale pokud ani neuklízí po vlastním psovi, nebude moc příjemná a ohleduplná. Se soiusedy je lépe po dobrém, zkus to. Nemáš možnost chodit venčit jinam?

Není tady

#4 22. 11. 2007 11:36

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Web

Křepelko, nezdá se mi, pokud má sousedka sama psa, že by na zahradu házela otrávenou návnadu, vždyť by mohla otrávit svého pejska.
A s tím udobřováním - je fajn mít dobré sousedské vztahy, ale bacha, ať si neřeknou, že jsi snadno manipulovatelná a nezačnou tě zneužívat. Já bych se spíš chovala slušně, pozdravila, usmála se...

Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

#5 22. 11. 2007 12:22

Maya.82
Host

Taky si myslím, že to je moc přehnane. Proč by někdo kdo má sá psa takže má snad rád i zvířata trávil jiného psa.??

#6 22. 11. 2007 13:39

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Web

Lidi jsou různý a to se klidně stát může... babička bydlí v peč. domě a lidi tam mají ´pejsky hodně, skoro každý byt má psa... přesto se tam našel někdo, kdo nacpal do maska otrávenou návnadu... babičky pejsek zemřel...
Být Tebou, jdu za sousedkou, že jsem to v žádném případě nemyslela zle.

http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

#7 22. 11. 2007 13:46

křepelka
♥♥♥♥---

Asi máte pravdu že je to přehnané ale o jednoho psa jsme takhle přišli a už se bojim jen pomyslet...Asi zkusím sousedce pochválit pejska ať vidí že nejsem žádná ubrečená hysterka. Je mi jedno jestli si bude myslet že jsem lehce manipulativní, tady mi jde o psa. Vadí mi ty její narážky a pohledy na mýho pejska. A lidem v tomhle neveřím ani trochu!  Umí se mstít přes neviné tvory:-((Díky moc za odpovědi

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí